Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasiula86

Oczekujace dziecka i braku -JEST KTOS TAKI?

Polecane posty

wiem o tym. Ale myśle, że i tak lepiej bedzie najpierw urodzic a potem szukac czegoś nowego.... z resztą juz sama nie wiem... ja po prostu jeż jestem taka osobą, że wszystko musze mieć poukładane i przemyślane... boje sie jednak sytucaji, że nie uda nam sie do grudnia i zostanę na lodzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie myśl o złych rzeczach.Trzeba myśleć pozytywnie ;) Ja też uważam że lepiej będzie jak zajdziesz teraz w ciąży a później będziesz miała troszeczkę czasu na znalezienie czegoś w Krakowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) fajnie, że tak myślisz... Mam nadzieje, że wrzesień przyniesie dobre wiadomości dla nas obu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej!!! Rany dziewczyny ale mi sie tydzien zaczal. Z rana pokłocilam sie z moim facetem. I w sumie o jakas glupote, ale do niego czasem nic nie dociera. Widze, ze temat przeprowadzek. Ja rowniez przenioslam sie do miasta mojego faceta. Mialam jeden plus- mam tu kuzynke i przyjaciolke. Takze nie bylo zle. A no i dziewczyny Myslalam dzis w nocy, ze dostane okres. Pobolal mnie brzuch ale teraz nic mnie nie boli. A na dzis mam termin@. Tak mnie ciagnie w podbrzuszu. CZuje sie jakbym miala balona w srodku ;) I caly czas co jakis czas mam bialo wydzieline. No nic trzeba czekac- chociaz nie wiem czy ja wytrzymam do tego 24 i czy jutro z rana nie zuce sie na tescior ;) Poki co dziewczyny zmykam. Musze wrzucic pranie do pralki a do tego mam gooore prasowania. Ahh przynajmniej sie czyms zajme i nie bede myslec czy jestem w ciazy czy tez w niej nie jestem. Sciskam Was mocno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem wlasnie bede zalewaćzupke chińska bo juz zgłodniałam a ja w pracy sie nudze, obijam sie od samego rana zdecydowałam ze popołudniu bede robic ten test wiec jak tylko bede wiedziec to wam napisze wynik wynik jaki ma byc to bedzie-ja go nei zmienie wiec czy dzis czy jutro .... co ma byc to bedzie trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) widzę, że niedługo posypie sie grad dobrych wiadomości :) :) ehh... jak ja sie ciesze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MoNikkka facetem to ty sie nie przejmuj, oni mają ograniczony tok myślenia i trzeba się do tego przyzwyczaić. Teraz znikasz a później to mnie już nie będzie więc chyba nie pogadamy. W każdym bądź razie miłego prasowania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to prawda, aż miło będzie czytać ;) Tulipanek smacznego :) A co do obijania się w pracy to ja też od rana za bardzo nie mam co robić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no z tymi facetami to tak juz jest też wiem cos o tym no ale cos-bez nich zle a nimi jeszce gorzej hheheheheheheeh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dziekuje, zupka właśnie się parzy :-) jeszce niecałe 2 gdzonki i do domciu, wczesniej małe zakupy potem obiadek no i robienie testu-ale nei weim czy w takiej kolejnosci :-) hehehehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jestem. Pracuję, ale jak narazie bardziej nad pieniędzmi niż nad potomkiem. tulipanek - chyba na odwrót - z nimi źle, bez nich jeszcze gorzej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czasem go poprostu nie rozumiem. Nie raz w zlosci pomyslalam, ze faceci to niedorozwoje umyslowe. Wszystko jak na tacy trzeba powiedziec, wytlumaczyc bo przeciez samo sie nie domysli, za zachowuje sie w taki sposob, ze sprawia mi przykrosc. Ale jak Go nie kochac, kiedy spojrzy na mnie w taki sposob, ze....wiem, ze jestem dla Niego kims wyjatkowym. ;) Za test trzymam kciuki- oby byl POZYTYWNY! :) No nic lece dziewczyny naprawde bo jeszcze dwa dni i nie bedziemy mieli co na siebie wlozyc- brak czystych ciuchow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) jak robiłam mój to tak mi sie ręce trzęsły, że nie umiałam trafić do oczka, gdzie miałam wpuścić mocz :) To są niesamowite emocje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edusia ale jakie są emocje jak już sie pojawią dwie kreski :) To dopiero musi być przeżycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
achaja82 -------racja racja- na odwrót :D hehehehehehe mojemu tez nie raz trzeba ostro wytłumaczyc bo inaczej nie zrozumie ostatnio jak mu nawyrzucałam ze nic nie robi w domu to na nasptenym dzie cały dom mi wysprzatał widocznie wczesniej nie docierało inaczej :D hehehhehe a te skarpetki rozrzucone po pokoju wrrrrrrrrrrrr albo koszula- ja pracuje a ten zamiast poweisic na weiszak jak sciagnie to jeb na fotel- i znou wymieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nnnoooooo... :) chciałabym żeby wtedy mój facet był przy mnie :) ale miałby minę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tulipanek twój to przynajmniej posprzątał a mój to nawet za bardzo nie chce poodkurzać :( A co do koszuli porozrzucanych wszędzie to nawet nie wspominam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś nie potrafię sobie wyobrazić co będę czuła jak zobacże te upragnione dwie kreseczki na teście, ale napewno będę MEGA szczęśliwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Sylvia mogę Ci tylko pogratulowac faceta :) Ja pamiętam jak na żarty raz powiedziałam, że jestem w ciąży... jak sie okazało że jednak nie, to sie potem przez cały dzień do mnie nie odzywał :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×