Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasiula86

Oczekujace dziecka i braku -JEST KTOS TAKI?

Polecane posty

hej hej jest tu któras?? nie zrobiłąm tego testu, czekam do jutra albo i do wtorku, chyba wole pożyc jeszcze nadizeją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej Ja dopiero teraz jestem. Pojechalismy za miasto na spacer- trzeba korzystac z pieknej pogody ;) Wydaje mi sie, ze lepiej zrobic test pozniej, zeby wynik byl wiarygodny. Nie ma sensu robic testu kilkanascie razy (szkoda nerw i kasy ;)) Ja okres mam dostac jutro. Jezeli okres nie przyjdzie test zrobie w czwartek. Tez juz NATYCHMIAST chcialabym wiedziec, ale warto poczekac. A jak Wam mija weekend? Tupilanek- trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha...i jeszcze jedno "zaczerniłam" się tak na wszelki wypadek, zeby sie nikt nie podszywał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Widzę, że chyba nikt dziś nie zdecydował się na testowanie.. MoNikkka86 - przez moją nieuwagę nie znalazłaś się w tabelce, więc Cię teraz dodaję Starające się Nick………...Data @ …….....Test ……Cykl starań tulipanek……..??.............20.07......5 Edusia83.......??............20.07.......0 MoNikkka86..21.07........24.07......? kasiula86......24.07.......25.07.......1 Achaja82.....11.08........12.08.......2 zabcia86......15.08........16.08.......2 Sylvia25.......4.08.................... Nie pamiętam czy podawałaś, który to cykl starań. Jak coś to kopiuj i wprowadzaj zmiany. Ciekawe czy Edusia dziś testowała ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starające się Nick………...Data @ …….....Test ……Cykl starań tulipanek……..??.............20.07......5 Edusia83.......??............20.07.......0 MoNikkka86..21.07........24.07.......3 kasiula86......24.07.......25.07.......1 Achaja82.....11.08........12.08........2 zabcia86......15.08........16.08........2 Sylvia25.......4.08.................... 3 cykl staran. Juz dopisalam :) Ja uciekam spac. Dobrej nocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz jestem :-) Nie robilam testu , wieczorem cos przez chwile czułam bół brzucha ale przeszło i @ nie ma nadal test moze zrobie moze jutro rano albo jeszce dzis popołudniu-sama nie wiem ile jeszcze czekac, teraz mam jeszcze nadizeje a jak zobacze 1 kreske to znowu sie załamie :-( a jak tam reszta??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny... test zrobiłam, ale niestety tylko 1 kreska :( Coż... bedziemy sie straca dalej, ale tym razem dopiero od września. Martwi mnie tylko to, że jestem w 41 dniu cyklu a wszelkie objawy jak na @ nie występują (zawsze tak strasznie bolały mnie piersi, a teraz... sutków nie moge sie dotknąć). Chyba wybiore sie do lekarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tulipanku, z tą temperaturką to rewelacja, mam nadzieje, że Tobie sie uda!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edusia83 przykro mi :-( wiem co czujesz a u mnie wczeniej zawsze mnie bolal brzuch a tym razem nie- mam wrazliwe piersci- jak doktne czy przy myciu- zwłaszcza sukti- no ale róznwie dobrze to moze byc zblizajjący sie @ ja mam 38 dzien cyklu do tego ta temperatura- chyba ze mam jakis stan zapalny-juz sama nie wiem no i jeszcze jestem starsznie rozdrazliwiona ,zła płaczliwa- moj poweidzial ze chyba jestem w ciazy bo sie nie da ze mną wytrzymać- no ale to teżmoze byc przed okresem moze zrobie popołudniu test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tulipanku, ja jakoś za bardzo sie nie nastawiałam na to ze sie uda. Fakt miałam taką cichą nadzieję, że może tym razem... ale wychodze z założenia że "co sie odwlecze, to nie uciecze" :) Teraz musze czekać na powrót mojego lubego i dzielnie przystąpimy do "pracy" :) Martwi mnie tylko ten brak @. To juz 41 dni a ja nic :( Mam nadzieję, że to nic złego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tulipanku kiedy bedziesz robic test? Myślę że, warto zebrac sie na odwage i zrobic go jutro.... To już chyba dobra pora...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edusia - przykro mi, że zobaczyłaś jedną kreseczkę :( Trzymaj się ciepło i jak masz się martwić brakiem @ to może rzeczywiście idz do lekarza niech zobaczy czy wszystko ok. Ja w zeszłym miesiącu miałam cykl 40 dniowy i też się martwiłam, zapisałam się już do lekarza i w dzień wizyty dostała @ :) tulipadek - jeżeli chodzi o Ciebie to mam dobre przeczucia, maż klasyczne objawy ciążowe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edusia--juz wyczytalam z poprzednich stron ze wcześniej mialaś w 34 i 36 dniu a jak ta suknia ślubna?? Wybrałaś już jakąś??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najdłużej 36 dni, ale wcześniej to już czułam, że bedzie- bolały nie piersi i brzuch. A teraz... brzuch pobolewał mnie od owulki, nio i te sutki... Nigdy tak nie miałam więc 1 test zrobiłam 10 lipca (był negatywny). w sumie doszłam do wniosku, że może być jeszcze zbyt wczesnie i dlatego wczoraj zrobniłam 2. Teraz przynajmniej mam pewność że nic z tego... O pomyłce testów nie ma mowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem czy zrobić dzis test czy poczekac do rana- bo boli mnie często tez głowa i bałam sie brac jakiekolwiek tabletki i jeszcze zazywam inne na uczulenie i sie boje, bo nie poweinno sie uch brac w ciąży, moze lepiej zrobic popłudniu - w końcu to juz 38 dzien weic powinno juz wyjsć wiarygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do sukni, to wybrałam :) nie myslałam, że sprawi mi to tyle frajdy :) Czułam sie jak księżniczka mierząc rózne modele... Teraz tylko musze utrzymać język za zębami, żeby nie powiedzieć lubemu jak ona bedzie wyglądać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edusia- mnie tak ostatnio za kazdym razem przed okresem bolał brzuch juz prawei od owulacji az do 2 dnia okresu a tym razem tez nic-tylko wczoraj ale to był ciut inny ból i krotki i minał Dziewczyny a od czego mzoe byc jeszcze podwyzszona temperatura ?? Lekarz mi mowil ze mam nadżerke- mozliwe ze od niej?? Tylko ze jak mierzyłam w tamtym miesiacu na poczatku cyklu to mialam normalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
achaja dzieki za ciepłe słowa. Wiesz ja nie martwiłabym sie tym, że mam dłuższy cykl gdybym miała jakies objawy na @. Chodzi o to, że jeszcze nigdy jej nie dostałam, bez wczesniejszego bólu brzucha i mocno powiekszonych i bolących piersi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadżerka nie podnosi temperatury :) Tulipanku jak dla mnie to TY testeś W CIĄŻY :) co do sukienki to bedzie biała, gorset bez ramion + spudnica. Jestem niska (bo tylko 158 cm) wiec spudnicę bede miała podpinaną kwiatami po skosie. Przynajmniej to mnie troche wydłuży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edusia - napewno będziesz wyglądała ślicznie :) tulipanej - z tym testem to może jednak jutro rano, będzie pewniejszy - chyba, że nie możesz się już doczekać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Edusia przykro mi że tym razem nie wyszło trzymam kciuki za dalsze próby ;) Tulipanek na moje oko to też uważam że jesteś w ciąży. Poczekaj z tym testem do rana no bo jak już tyle wytrzymałaś to jeszcze jeden dzień dasz radę . Miłego dnia dziewczyny 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edusia to wzrost masz jak ja :-) a poweidz mi ile wazysz bo mnei sie przytyło osattnio i waze 55 tylko ze jestem drobnej kości i od razu po mnei widac- mam oponke na brzuchu okropną a suknie pewnei piękna- mnei sie też pobobaja te z goresatmi i odkryte ramiona a co do testu- no to wiadomo ze sie nie moge doczekac ale z drugiej strony to juz 38 dzien weic poweinien wiarygodnie wyjsc nawet popołudniu kolezanka robila w 32 i wyszły 2 kreski a poza tym nie wie czy mam brac te tabletki i stad tez che juz zrobic bo jakby sie okazało ze jestem w ciązy tomusze je odstawic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edusia z tą sukienką to też miałam podobne odczucia jak przymierzałam w salonie ale dopiero jest fajne uczucie jak idziesz na pierwszą przymierkę :D Wiem bo byłam na takiej 2 tyg temu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvia 1 przymiarke bede miec dopiero na początku wrzesnia, ale juz nie mogę sie doczekać :) Teraz musze pochodzić za bielizną i butkami :) a co do wagi to dawno nie stwałam na wadze, ale podejrzewam że też bedzie ok 55 kg. Tylko że w przeciwieństwie do Ciebie mi idzie w bioderka. Mój gin sie smieje, ze mam dobre predyspozycje do rodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak narazie to sie swoją waga nie przejmuję. Teraz to i tak jest dużo lepiej. Jak bralam pigułki to dopiero byłam okraglutka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edusia wcześniej przezcytałam że planujesz przeprowadzić się do Krakowa ;) Ja sie przeprowadziłam z narzeczonym w połowie marca do Krakowa. A czy już szukaliście jakiegoś mieszkania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×