Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasiula86

Oczekujace dziecka i braku -JEST KTOS TAKI?

Polecane posty

masz racje, ale my byliśmy jeszcze zbyt mali, żeby się przed tym odpowiednio bronić. W karzdym bądź razie mam nadzieje, że wyniki bede mieć dobre, bo koleżanki dopóki nie wyleczyły tarczycy nie miały dzieciaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obiadek zjedzony a mojego faceta nie ma, no coz kto po wsi chodzia sam sobie szkodzi bedzie jadl zimne. a ja mialam 3m-ce jak byl czarnobyl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabcia ty tu o obiadku piszesz a ja zanim dotre do domu i cos przyrządzę to kupa czasu minie a taka głodna już jestem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra dziewczyny... Ja sie już zbieram do domciu. Miłego popołudnia Wam życzę. Papapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TSh i FT4 nie robie bo nie przewiduje problemów z tym. Badania krwi postanowiłam sobie zrobić ponieważ rok karmiłam justysie i chciałam zobaczyć czy wszystko jest ok, czy np nie mam anemii... to byłby problem, bo ciąża i tak obciąża organizm kobiety i lepiej być wtedy w pełni sił, szczególnie na początku jak się dużo wymiotuje (choc oczywiscie nie kazdy)... A mocz postanowilam zbadac bo wiem ze mam problemy z nim, w ciąży miałam zastój w nerce i musze to porządnie wyleczyc. Ale urolog powiedzial mi ze przewiduje ze w kolejnej ciazy moze sie to powtorzyc bo po prostu niektore kobiety maja tendencje do tego. A zapalenie pecherza powoduja m.in. bakterie E.Coli (najczesciej) albo Chlamydia, ta druga moze powodowac poronienia... Co jeszcze? Warto sie wyleczyc z infekcji pochwy, bo to moze byc niebezpieczne dla dziecka przy porodzie przy wychodzeniu przez kanał rodny moze sie zainfekowac... A po co tak szybko? Bo w ciąży juz bedąc nie mozna zażywac prawie zadnych leków i lepiej byc całkiem zdrowym przed ciaza i miec pewnosc ze zrobilo sie wszystko zeby zapewnic zdrowie dziecku. Ja w ciazy lezalam w szpitalu (przez nerke) i nie moglam sie leczyc wiec nie chcce tego drugi raz przerabiac... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też zmykam ale będę chyba dopiero w poniedziałek. Jak mi się uda to zaglądnę do was jutro albo pojutrze ale nie obiecuje więc trzymajcie się cieplutko i do usłyszenia 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
facet wykonczony po pracy, najedzony sobie spi:) a ja mam czas dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ptakowa - fajnie Ci że masz obiadki w pracy, ale w domu pewnie i tak drugi musisz gotować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sie kiedys zastanawialam czy bym umiala w takim normalnym trybia pracowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to bym zabcia chyba nie mogła tak jak ty. 12h to dla mnie zdecydowanie za długo. A można wiedzieć co robisz, że pracujesz w takim dziwnym trybie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja domu nie gotuję drugiego obiadu. Pracujemy z mężem w tej samej firmie tylko w innych działach i jemy sobie razem obiadki. Moj gin to się nawet smiał, że jak pęcherzyk pęknie, to mam zawsze męża pod ręką (czuję takie ukłucie w jajniku jak peka pęcherzyk), hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To fajnie masz :) Ja lubię gotować ale czasem to mam już dość tego wymyślania co dziś zjemy no i przede wszystkim zmywawanie :o Nie cierpię zmywać :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
achaja-pracuje chyba w najgorszym z mozliwych zawodow i to w dodtaku w najgorszym miejscu jako sprzedawca w galerii! mowie Wam gorzej trafic nie idzie. powiem Ci ze jak juz sie przyzwyczaisz to nie jest tak zle zawsze wiesz ze idziesz na 2 dni do pracy a potem 2 dni wolne.mozna i pozalatwiac i odsapnac jest tez jeden bol...praca w weekwndy gdy wszycsy inni maja wolne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nienawidzę zmywania! W swoim mieszkaniu będę miała zmywarkę na 100 % (ciekawe tylko kiedy), a tak to mieszkam w mieszkaniu służbowym i narazie mi się do tej pory nie trafiło żadne ze zmywarką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale za to nie zawsze musze obiad gotowac:) bo ugotuje na 2 dni i luz a no i przez 2 dni garow nie myje, bo moj facet to robi ma tyle czasu na to po pracy takze moze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My zmywamy na zmianę, tylko, że jak jest mojego mena zmiana, to zmywa sumiennie, a jak jest moja to się 3 dni gary zbierają, aż już nie ma nic czystego w szafkach i niestety muszę tą całą furę zmyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety robię bardzo podobnie. Zmywam jak mi coś potrzebne albo jak się miejsce w zlewie kończy :o Ale już niedługo bedzie zmywareczka jak się przeprowadzimy na swoje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja z tym moim zmywaniem jakas inna jestem, bo np po obiadku zmywam najpozniej tak 2godz po, a jak robie obiad to w trakcie zmywam bo nienawidze miec pelnego zlewu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiecei, co? Jakieś 3 miesiące temu miałam tak, że ok 2 tygodnie przed @ było mi niedobrze, muliło mnie i przewracało mi się w żołądku. Byłam pewna, że jestem w ciąży. Siedziałamw robocie i się usmiechałam sama do siebie. Potem się okazało, że panowała grypa żoładkowa, a ja akurat takie choroby przechodzę dośc łagodnie, bo znajomi, którzy byli na to chorzy, to mieli straszne męczarnie z wymiotamii biegunkami i bólami brzucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×