Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasiula86

Oczekujace dziecka i braku -JEST KTOS TAKI?

Polecane posty

oj wyobrażam sobie jak to musiało wyglądać...naprawdę dobrze,że Ci sie nic nie stało, bo poparzenia tłuszczem są zazwyczaj bardzo poważne,tłuszcz się strasznie mocno nagrzewa. no ale swoją drogą,to niby człowiek wie jak należy postąpić prawidłowo, a w sytuacji kryzysowej nie robi tak jak powinien...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i ja też tak zadziałałam. Zobaczyłam ogień to pomyślałam od razu o wodzie ale nie wzięłam pod uwagę konsekwencji. No ale dobrze że nic się nie stało takiego poważniejszego oprócz malowania kuchni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no:) to teraz ja czekam za swoim facetem i zjemy obiadek:) a co planujecie jutro na obiad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze nie mam planów na dzisiejszy obiad a co dopiero mówić o jutrzejszym :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja tylko jestem taka do przodu? koleżanki w pracy ze mnie też się śmieją bo mam zawsze na 2 dni plany obiadowe:) jutro będzie grochówka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jutro nie będę miała czasu na gotowanie obiadków.:( Jedziemy jutro do domu na pierwsze spotkanie w poradni życia rodzinnego przed ślubem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabcia ja zazwyczaj mam plan na cały tydzień co będę gotować ale ten tydzień jest taki trochę pokręcony już nie wspominając o przyszłym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dacie radę robaczki:)3mam za was kciuki:) a po ślubie sobie odpoczywajcie na maksa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie zjem grochówki bez kapusty kiszonej:)i kawałka kiełbaski w zupce...obowiązkowo musi to być polska lub bydgoska:) takie mam dziwactwo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może ja też grochóweczkę jutro ugotuję :) A dzisiaj to chyba bigos, bo dostałam wczoraj cały gar od teściowej - już sobie większość zawekowałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bigos jadłam w ubiegłym tygodniu,od mamy dostałam:) moja teściowa nie gotuje najlepiej,a niestety to ją mam na miejscu, a mamę 25 km stąd:( a za mną chodzi już grzybowa:) no i pyzy drożdżowe z sosem śmietanowo-pieczarkowym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
achaja-spróbuj-pychotka. kapustę wrzucasz sobie do talerza,taką na surowo,mówię Ci palce lizać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabcia prawdę mówiąc to też nigdy tak nie jadłem ale co mi szkodzi spróbować . :) Na następny raz jak będę gotować grochówkę to poeksperymentuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Wczoraj miałam okropny dzień w pracy i nie mogłam z Wami poklikać :( Dziś obiecuję się poprawić :) Jest już może któraś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edusia 🖐️ Edusia z pewnością i tak Twój wczorajszy dzień nie pobije mojego zakończenia pracy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem i mam złą wiadomość, dostałam @ :(:(:( Czas zacząć nowe odliczania:( Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×