Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasiula86

Oczekujace dziecka i braku -JEST KTOS TAKI?

Polecane posty

Sylvia - w ciąży nie można mieć @. Każde krwawienie coś oznacza, może niekoniecznie poronienie ale najczęściej jakieś problemy. Chyba, że mówimy o niewielkim plamieniu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Achaja z tym poronieniem to nie koniecznie. Tak jak już wspomniałam normalnie możesz dostać okres pomimo to że jesteś w ciąży i to nie musi wróżyć nic złego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwież mi żę można. Oczywiście nie jest to okres tak obfity jak zawsze ale jest. Lekarz mojej kuzynce powiedział że to jest coś normalnego w dzisiejszych czasach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wierze tak do końca w takie artykóły bo każdy pisze co innego. A jak wytłumaczysz że moja najbliższa kuzynka dowiedziała się że jest w ciąży dopiero w 4 miesiącu bo normalnie miała okres a teraz ma śliczną dwuletnią córkę ? Gdybym nie była pewna tego co pisze to nawet bym się nie odezwała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To naprawdę wyjątkowy przypadek - ale jak widać takie też się zdarzają :) A dominika zadała dziwde pytanie i uciekła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi się wydaje, że normalnego okresu się nie ma. Moga być objawy jak na okres, bóle brzucha, krwawienie... ale to nie jest okres. Nie mozliw, żeby kobieta w ciązy jajeczkowała po raz 2...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny naprawde czysto teoretycznie:):):) siedze w pracy i nie moge sie skupić, juz prawie wylądowałam dzisiaj w laboratorium (żeby zrobic BETA) , nie moge sie doczekać, ale znając mnie oczywiście po pracy zajde do apteki po kolejny w tym cyklu test. Kupuje je w ukryciu przed mężem, bo pomyśli że zwariowałam. Pewnie zwariowałam:):):) Ale nie umiem sie powstrzymać i nie nawidze czekać... :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też właśnie się nad tym zastanawiam. Może ona jest w ciąży i teraz pobiegła po drugi test :) To co trzymamy kciuki za może pierwszą zaciążoną na naszym topiku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dominika - a który to Twój dzień cyklu, bo widzę, że w tabelce datę @ masz wpisaną 6/7.08. Test może jeszcze nie wyjść prawidłowy - jak się bardzo niecierpliwisz to już lepiej na betę idź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pierwszym nie:(:(:( ale to było tydzien temu czyli 6 dni po współżyciu, a teraz jeszcze dałam rade sie powstrzymać, ale pewnie dzisiaj po pracy juz kupie ( choć zostało mi 5 dni do @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do niecierpliwości to ja też tak mam - w zeszłym miesiącu zrobiłam 3 testy, ale przy 40 dniowym cyklu chyba miałam prawo :) Teraz sobie obiecałam, że nie będę sie spieszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie dlaczego dzisiaj nie poszłam na betę, bo powiedzieli że wynik następnego dnia, a to sobota i dzien wolny, to niech sie w "pupę" ugryzą, przeciez ja do poniedziałku i tak nie wytrzymałabym bez testu:):):) A poza tym w poniedziałek juz 4 i blisko do 6-tego:):):) Jeszcze 1,5 godzinki i weekend:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny testujcie bo jestem ciekawa! :) My jeszcze nie mozemy sie starać i zabezpieczamy sie prezerwatywą ale jakby sie okazało ze gumka pękła czy cos to bym sie cieszyła :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
achaja wszystkie:):):) ale prawdopodobnie to moja podświadomość:( Zaczynając od piersi, bólów podbrzusza, chwilowych mdłości, ataków głodu, kończąc na częstszym siusianiu Jeśli okażę się że nie jestem w ciąży to chyba zostane mistrzynią we wmawianiu sobie ciąży!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do testu to ja raz kiedyś kupiłam taki wadliwy.... Wyszły 2 kreski ale takie jakieś dziwne... Ta druga różowa ale jakby z białą kreską w środku... Potem dostałam normalną @ :( Lekarz powiedział ze albo był wadliwy test albo samoistne poronienie. Ale stawiał na to pierwsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mi się już nie chce w robocie siedzieć :o A tu jeszcze ponad dwie godziny ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Achaja ty mi wczoraj dotrzymywałaś towarzystwa do 15:30 a ja dzisiaj będę z tobą myślami ;) 🌼 bo dzisiaj kończę normalnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narazie nie dziekuje Wam ... ale obowiązkowo dam znać jakakolwiek wiadomość by była JANA czyli pracujesz do 15 jak ja, czyżby praca urzędowa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jednak juz uciekam, bo zwolniłam sie ..... miłego weekendu..... i oczywiście dam znać papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak :) Referent w budźetówce... Ale ni zamierzam zostać długo w tej pracy, wrócę do swojego zawodu (nauczyciela)... 28 minut...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×