Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasiula86

Oczekujace dziecka i braku -JEST KTOS TAKI?

Polecane posty

no niestety... nie udało się... Czy mam jeszcze szanse?????????????????? do @ zostało 5 dni!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominika pewnie, że macie szanse na 5 dni przed @ test może wyjść negatywny pomimo ciąży tym bardziej, że nie zrobiłaś go rano kiedy stężenie hormonu jest największe. Trzeba było poczekać do rana test byłby bardziej wiarygodny. Nie martw się jeszcze nie wszystko stracone 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominikap - dopóki nie ma @ szanse zawsze są. Ja się witam i zmykam, melduje ze jade na urlop nad jezioro i bede dopiero za tydzień.. Do zobaczenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jesteście kochane:):):):) Teraz to już na pewno nie kupuję testów i nie idę na Beta, tylko czekam na termin@ spokojnie.... :(:(:( Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Witam w poniedzialkowy, słoneczny poranek :) Jak wam minał weekend? Dominikap to na ciąże jest OGROMNA szansa. Zdziwiłabym się gdyby tes tskazał Ci tak wczesnął ciażę. Może po urlopie, bedziesz już coś wiedziec na 100%. Trzymam mocno kciuki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny jak po weekendzie? u mnie super :-) tylko mam strach a bo po pracy jade na to USG i boje sie co tam wyjdzie oby tamten lekarz sie mylił i to nie było PCO jeszcze prolaktyne zbadam i bede wiedizec co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w poniedziałek🖐️ W weekend się dowiedziałam, że moja szwagierka jest w 7tc :) Troszkę jej zazdroszczę ale bardzo się cieszę, bo dziewczyna się długo starała, a jest już po chyba 4 poronieniach. Mam nadzieję, żę tym razem jej się uda donosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej w sobote byłam na Woodstocku 0 naprawde niezły klimat, chociaz żebym miała tam nocować to nieee Ale ludzie przyjaźnie nastawieni, pewnie że zdarzały sie wyjatki (małolaty pijne i niektóre zaćpane) ogólnie dobre wrażenie. w Piatek jak zrobiłam ten test to troche sie podłamałam, ale wiecie co doszłam do wniosku że nic na siłę, poczekam może właśnie tak ma być. Póki co zajme sie moim zespołem tanecznym, może też warto dobrze sie przebadać, bo skąd te dolegliwości ciążowe. Podświadomośc swoją drogą, ale nigdy wczesniej bóli podbrzusza nie miałam miedzy @. Życzę miłego i radosnego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny 😘 U mnie weekendzik upłynął na leniuchowaniu, a wczoraj odbyliśmy miting po galerii Krakowskiej :O niezła kara . Jak ktoś nie lubi łażenia po sklepach to nie polecam ale przynajmniej to co zaplanowaliśmy sobie kupić to nam się udało :) Dominika głowa do góry trzymam kciuki żeby jednak test okazał się pozytywny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sobotę miałam straszne pracowitą, ale wczoraj.... słodkie lenistwo :D uwielbiam takie chwile kiedy mogę odpocząć na maxa po całym tygodniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak postanowiłam, że ten miesiąc to był ostatni pusty przebieg i już nie wezmę więcej tabletek więc od piątku zaczynamy staranka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to super sylwia. Możesz już chyba się dopisać do tabelki jako 1 cykl starań :) Starające się NicK -----------| Data @ ---------| Test------------| Cykl starań----- ________ ___ |___________ _ |____________|____________ Aszti...........|...20/21.07.....|.....???????.......|.. .. ...3...... MoNikkka86.. |......21.07......|.....???????.......|.......3........ dominikap.....I.....6/7.08......I......9.08.......I..... ...2........ achaja82......|......09.08......|.....11.08.......|..... ..2........ zabcia86......|......10.08...... |.....14.08.......|...... 2........ kasiula86......|......22.08......|.....23.08.......|.... ..2........ Pamposzek....|......24.08......|.....24.08.......|...... 9........ tulipanek......|......25.08......|.....29.08.......|.... ..6........ Ptakowa.......|......???????......|.....???????.......|. .... .13....... Sylvia25.......|.......4.08.......|.................. |................ Edusia83......|.......30.08 .....|...................| . .....-1...... J_A_N_A.......|.....15.08.08...|...................|... ....-3......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie uaktualniam tabele :) Starające się NicK -----------| Data @ ---------| Test------------| Cykl starań----- ________ ___ |___________ _ |____________|____________ Aszti...........|...20/21.07.....|.....???????.......|.. .. ...3...... MoNikkka86.. |......21.07......|.....???????.......|.......3........ dominikap.....I.....6/7.08......I......9.08.......I..... ...2........ achaja82......|......09.08......|.....11.08.......|..... ..2........ zabcia86......|......10.08...... |.....14.08.......|...... 2........ kasiula86......|......22.08......|.....23.08.......|.... ..2........ Pamposzek....|......24.08......|.....24.08.......|...... 9........ tulipanek......|......25.08......|.....29.08.......|.... ..6........ Ptakowa.......|......???????......|.....???????.......|. .... .13....... Sylvia25.......|.......1.09........|.....7.09........ |................ Edusia83......|.......30.08 .....|...................| . .....-1...... J_A_N_A.......|.....15.08.08...|...................|... ....-3......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starające się NicK -----------| Data @ ---------| Test------------| Cykl starań----- ________ ___ |___________ _ |____________|____________ Aszti...........|...20/21.07.....|.....???????.......|.. .. ...3...... MoNikkka86.. |......21.07......|.....???????.......|.......3........ dominikap.....I.....6/7.08......I......9.08.......I..... ...2........ achaja82......|......09.08......|.....11.08.......|..... ..2........ zabcia86......|......10.08...... |.....14.08.......|...... 2........ kasiula86......|......22.08......|.....23.08.......|.... ..2........ Pamposzek....|......24.08......|.....24.08.......|...... 9........ tulipanek......|......25.08......|.....29.08.......|.... ..6........ Ptakowa.......|......25.08......|.....29.08.......|. .... .13....... Sylvia25.......|.......1.09........|.....7.09........ |................ Edusia83......|.......30.08 .....|...................| . .....-1...... J_A_N_A.......|.....15.08.08...|...................|... ....-3...... Byłam na zwolnieniu lekarskim. Odpoczęłam sobie a teraz mam jazdę w robocie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ptakowa Pewnie, że cię pamiętamy :) Widzę, że będziesz testować razem z tulipankiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytałam wszystko od kiedy mnie nie było. Miałam nadzieję, że już będzie któraś zaciążona a tu nic, eh. Nie mam dzisiaj za bardzo czasu pisać, strasznie dużo roboty. Wieczorem idę do lekarza z wynikami estradiolu i może cos pogadam z nim o tym badaniu drożności jajowodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jaką macie pogodę ? Bo u mnie rano świeciło ładnie słonko a teraz jakieś chmury przyszły :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie strasznie leje...:(:(:(:(:( ciągle tylko ziewam, nic sie nie chce, a pracy tyle że hoho. A jeszcze moja Julia dzisiaj jest pierwszy raz z opiekunką:( denerwuje się. Zawsze była babcia, ale babcia poszła na pielgrzymke i nie mam z kim Julii zostawić. mąż pracuje, ja tez nie mam tyle urlopu, tym bardziej że zaplanowany wyjazd od 18 sierpnia. leje jakby było oberwanie chmury... brr........ za to przesyłam słoneczne pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny nie dlugo zapadne sie ze wstydu ze tak malo mnie widac na naszym topiku:(niestety w pracy nie mam czasu i swobody aby z wami gadac. Jestem zła...mój organizm znowu bawi sie ze mna w kotka i myszke...mialam juz jakis czas temu sluz owulacyjny i bol jajnika, a tu znowu to samo....logiczne ze nie mozna 2 razy w jednym cyklu jajeczkowac,a moj organizm szaleje. co prawda mam do @ jeszcze tydzien,a moze wiecj bo nigdy nie wiadomo,a juz sie rodza nadzieje, ze moze jednak sie udało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×