Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasiula86

Oczekujace dziecka i braku -JEST KTOS TAKI?

Polecane posty

cześć wszystkim:) Sylvia, czuję się nieco winna Twojego wypadku, bo akurat wczoraj gadałyśmy o Twojej ostatniej przygodzie,chyba pech ściągnęłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem zbieg okoliczności...mam nadzieję,że się szybko zagoi i nie będzie bolała wiecie co, mdli mnie z lekka.zastanawiam się co wczoraj na wieczór takiego jadłam...kolacje robiłam ok19 a spać szłam po północy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już jestem :) Nie płacz żabcia Widzę, żę powoli zaczynasz u siebie zauważać objawy ciążowe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciążowe czy nieciążowe,nie wiem,w każdym razie nieprzyjemne.Ale zjadłam śniadanko i jest ok.pewnie z głodu to było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem dokładnie ale na ciążowe mdłości to troszkę za wcześnie by było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mierzyłam dziś temp. jest 37 C, a na początku cyklu 36,7 miałam,a do terminu @ mam 5 dni:) dobra nie ważne-nie myśleć żeby się nie nakręcać! jak z pogodą u Was dziewczyny?u mnie straszna wichura,aż strach z domu wyjść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mi się dzisiaj nic nie chce!normalnie leniwiec ze mnie straszny! wczoraj gadałam z siostrą,opowiadała,że próbowała się dostać do ginekologa....jest teraz w 12 tygodniu ciąży a ma termin na wrzesień! była co prawda wcześniej w przychodni,ale tam same konowały,dali jej na grupę,cukier,mocz i kazali nie wcześniej niż za 2 tyg to zrobić i potem przyjść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będę musiała, bo ostatnio mi się 5 dni okres spóźnił i dopiero po 4 dniach robiłam test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sobie zrobiłam godzinną przerwę na śniadanko ;) Jak to miło posiedzieć jak szefa nie ma :) Żabcia strasznei bym chciała, żeby Ci się udało. Mam nadzieję, że te objawy to naprawdę na ciąże wróżą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez niestety nie zawsze moge śledzić na bieżąco o czym piszecie, ale zawsze potem czytam co straciłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co pamietam to wczoraj pisała, że ma na USG iść i potem się już chyba nie odezwała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patrząc na tabelke dochodze do wniosku że niektóre dziewczyny o nas zapomniały :( Szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No szkoda, ale jest czas wakacji więc może nas zostawiły tylko na chwilkę bo gdzieś wyjechały, a się nam nie przyznały ;) Poczekam, zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie straszny kocioł w pracy, na szczęście mam samodzielne biuro i moge robic co chcę, tylko byle wszystko na czas i właśnie ostatnio troche czasu mi brakuje:) a dzisiaj szczególny dzień bo musze ZUS wysłać to termin do 5 -tego i cos mi nie gra ale staram się być na bieżąco z Waszymi wpisami:) Żabcia trzymam kciuki. moim jedynym objawem ciąży wczesnej była podwyższona tempka:) TYLKO pozdrawiam ps u mnie bez zmian, ciągle czekam:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominikap, to u mnie tak samo, muszę wysłać papiery, które powinny być już wczoraj w Warszawie, a ja nie wiem, czy na jutro będą gotowe, bo tyle tego mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×