Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasiula86

Oczekujace dziecka i braku -JEST KTOS TAKI?

Polecane posty

czesc kafeterianki:) @ nie mam jeszcze, powoli zapala się nadzieja... ostatnio mialam 2 dni szybciej. co do snow,to roznie z nimi bywa,bo czasem sie w ogole nie sprawdzaja:)hihihi to ja biegne do pracy papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurde ale wtopa :o Myśle o sylvi a piszę do edusi - sorki dziewczyny żabcia - miejmy nadziej, że ci się uda 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Kurde ja jestem dzisiaj nie do życia.... W sobote poszlismy sobie na balety i dopiero po 5 wróciliśmy do domu...niestety nie odespałam tego i wczoraj juz o 21 lezalam w łóżku, niestety do 2 w nocy nie moglam zasnąć a o 6 trzeba było wstać.....bleeee, do tego jeszcze jakies zakwasy mam po tej dyskotece....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja za czasów studenckich to dużo się po imprezkach szlajałam ale teraz już chyba za stara na to jestem - nie chce mi się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe ja uważam, ze na dyskoteki nigdy za stara nie będę- taniec to moja najwieksza pasja i nic nie daje mi tyle przyjemności co taniec, a jedynie na dyskotece moge sie naprawdę wytańczyć:) Dzięki temu ładuje swoje akumulatory:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! 👄 U mnie i tym razem kaszanka. Nie udało się. @ pojawiła się dokładnie tego dnia, kiedy sobie wyliczyłam:-O No, ale szczerze przyznam, że w tym miesiącu baaaardzo, ale to bardzo cienko było ze starankami, więc jakoś specjalnie nie rozpaczam, że się nie powiodło. Starające się Nick.....|Data @..|Test..|Cykl Starań..|Miasto..|Wiek..|Dziecko..| ________________________________________________________ Sylvia25...|..5.10.......9.10.......1.....Kr./B.-Biała.. ..25 zabcia86..|..8.09.......8.09.......3.... kuj- pom.........22 marta84...|.12.09........?..........0.... Pozna n .........24 achaja82..|.14.09......15.09......3....Trójmi asto......26 tulipanek..|.15.09......17.09......7....małopol ska......28 Edusia83...|.18.09......20.09.....1.....Nowy Sącz.......25 kasiula86..| .20.09.....23.09......3.....Pozna ń..........22 Loona_84..| 24.09........?.........1.....dolny sląsk.......24 J_A_N_A...|.24.09.....27.09......1.... Ziel.Góra ........25..Justynka 2l Ptakowa...| 28.09......3.10...... 14... ok.Kłodzka.......26 LUŚKA28...|.28.09.........?........2.....opols kie.........28...syn2lata Aszti.......|.28.09.....8.10........5.....Warszawa...... .32 nicola81 ..|..?.............?.........2.....górny śląsk.......27...Maks 5l. ZACIĄŻONE Nick......|..Wiek..|...TC..|...Data Porodu...|..Miasto...|...Dzieci ________________________________________________________ _ Dominikap............................................... ......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj jak ja dlugo na dyskotece nie bylam.....prawie 3 lata:( nie mowie o wypadzie na chwile...ale to sie nie liczy.a tanczyc uwielbiam:) @ DALEJ BRAK:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O! A co do tańca, to ja też lubię, nawet bardzo ;) Wprawdzie ostatni raz byłam na dyskotece jakoś na początku lipca tego roku, ale... były czasy, że imprezowałam tydzień w tydzień, każdy weekend, a niejednokrotnie i w środku tygodnia zahaczałam o jakieś kluby ;) To były na maxa zwariowane lata! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba ze sie do tego czasu cos zmieni...a zdarzaly mi sie nawet 7 dniowe spoznienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żabcia mam nadzieje że wyjda dwie krechy, ja jak na razie mam chyba te dni....kurde zawsze mam problem, zeby rozpoznać. a jak wam sie wydaje, czy kiedyś jak miałam takie sytuacje, ze się specjalnie nie staralam ale jakos nie przejmowałam tym, ze mozemy \"wpaść\" i czasem w te dni sie przytulalismy ale ja od razu po szłam do wanny się myć, to czy to mialo wplyw na to, że nie \"wpadłam\"? bo gdzieś wyczytalam że woda szkodzi plemnikom i najlepiej \"PO\" przeleżeć jak najdłużej, nawet całą noc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki u mnie w pracy siec dzis szwankowala i nie moglam nic naskrobac ale mam nadzieje ze sie jutro naprawi i bede sie juz mogla dolaczyc do dyskusji bo w domu to nigdy na to czasu nie mam albo synus na mmnie wisi i nie da sie rozpisac :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lonna - ja ekspertem nie jestem ale słyszałam że faktycznie najlepiej poleżeć, a z 10 minut nawet tak z nogami do góry :) Ale czy to działa... nie wiem :/ Ja w każdym razie tak robie :D Moja babcia w czasach gdy kondomów nie można była tak łatwo kupić po stosunku leciała sie przymawać \"wewnątrz\" wodą i miała tylko 2 dzieci... podejrzewam ze jakoś tam to zmniejsza szanse na poczęcie, aczkolwiek to raczej kiepska metoda antykoncepcyjna :D Ja tez niby mam teraz dni płodne, ale śluz nie wiem czy nie powinien być bardziej przejrzysty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to JANA bierzmy się do dziela. Co prawda dzisiaj nie wiem czy nam sie uda znaleźć czas na..:), ale może.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) w koncu w domu nawet nie wiecie jaka ja dzi glodna ciagle chodzilam,normalnie zjadlam ze 3 razy wiecej niz zwykle:) no i chyba nadziebilam pecherz....co pol godzinki siusiu musialam latac:( @nadal brak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) A gdzie się wszystkie podziałyście ? No nie mówcie mi że dalej śpicie ! Wstawać śpiochy, do roboty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj coś dzisiaj się strasznie obijacie. Coś mam dziwny @. :( niby dostałam ale tylko jeden dzien mialam normalny a teraz tak jakby się już miał kończyć a to dopiero 3 dzień i taki stan się utrzymuje od wczoraj. W ciąży na pewno nie jestem bo mąż bardzo chciał wiedzieć wię dla niego zrobiłam test w piątek wieczorem i w sobotę rano wię na pewno się nie pomyliły. Robiłam też badanie beta z którego wyszło że poziom hormonów mam jak kobieta w okresie menopałzy. Nie wiem co myśleć o tym wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień doberek żabcia - ładne objawy :) sylvia - nie martw się tą dziwną @ w pierwszym cyklu po odstawieniu tabsów różne rzeczy się zdarzają, a skoro dwa testy wyszły neagtywne to raczej nie ma na co liczyć. A jaki Ci ten poziom bety wyszedł ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do mycia się po przytulaniu to raczej się nie poleca, nie powinno się też używać w tym czasie płynów do higieny intymnej z kwasem mlekowym, bo dodatkowo zakwaszają środowisko co jest zabójcze dla plemników. Co do pozycji "po" to ja też w pierwszym cyklu starałam się zawsze leżeć z nogami w górze ale potem wyczytałam, że wystarczy się położyć na brzuchu i rzeczywiście też nic nie wypływa, a jest wygodniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Achaja nie mam zadnych złudzeń co do tego że jestem w ciąży. Nie mam przy sobie tego wyniku bety ale tak jak już pisałam wyszło z niego jakbym była w okresie menopałzy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiam się tylko skąd wyciągnełaś taki wniosek. Kobiety w laboratorium Ci to zasugerowały ? bo wydaje mi się, że kobiety po menopauzie mają trochę wyższy poziom bety 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) ja spiochem dzisiaj nie jestem,mam wolne a wstalam lzej niz wczoraj i przedwczoraj do pracy:) co do @ po pigulkach,to ten pierwszy jest raczej skapy,ciezko go przewidziec,czesto cykl jest bardzo dlugi po prostu. ja tak mialam jak odstawilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Achaja tak wynika z tabeli ktora jest dolaczona do badan. Babki w labolatorium tez nie umialy dokładnie powiedzieć czy to początek ciąży czy co. Ale skoro testy wyszły negatywnie i dostałam @ to nie wiem co one oznaczały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Ja jak zwykle od 6 na nogach....w pracy siedzę sobie:) W piątek ide na badania okresowe, mam nadzieję, że lekarz nie będzie mi kazał robic rentgena, bo może akurat udało się coś zmajstrowac...chociaż to raczej nieprawdopodobne, w pierwszym cyklu rzadko komu sie udaje.... a co tam u was ciekawego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylvia chyba powinnaś zaktualizowac tabelkę skoro dostalas @ żabcia testuj testuj!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×