Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasiula86

Oczekujace dziecka i braku -JEST KTOS TAKI?

Polecane posty

cześć kobitki :-)🖐️ ja już w pracy @nie mam nadal temperatura dzis tak jak wczoraj czyli 37,1 boli mnie znowu głowa, czasami mi niedobrze a rano mnie na wymioty zbierało do tego cały czas mi sie odbija, nawet teraz a przeciez jeszcze nic dzis nie zjadłam juz sama nie wiem czy to sie sama nakrecam czy co peweni to tylko newry i myslenie o ciązy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej tulipanek, A przypomnij mi dlaczego Ty jeszcze testu nie robiłaś ? Ładne masz objawy - jestem dobrej myśli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a bo co miesiac robie test zawsze 1 kreska wychodzi a na drugi dzien dosatje @ przed ostatnio tez mi niedobrze byłoi imialam inne objawy ostatnio tylko nic nie czułam bo dostalam szybko @ dzięki luteinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ja tez już w pracy od godziny. Strasznie ciężko się wstaję jak tak buro i zimno za oknem. Od jutra zaczynam brać zastrzyki, które mi mój gin przepisał. Kazał się zgłosić jak skończe je brać. Tylko, że ja juz będę mieszkać wtedy na drugim końcu Polski. A w ogóle to już mi sie strasznie nie chce po tych lekarzach latać. Zbrzydło mi strasznie to myslenie w kółko o jednym (ale i tak myslę). :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tulipanek ale teraz przecież zaczęłaś się leczyć więc szansa na ciąże jest dużo większa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiem , zwłszcza ze ostatnia wizyta u gina mnei pocieszyla bo gin poweidzial ze leki juz zadzialaly bo widzial owulacje w 1 jajniku i poweidzial ze endometrium ładne mi sie zrobiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to kiedy robisz test ? Bo wcześniej pisałaś, że jak do środy nie dostaniesz @ to testujesz. Wydaje mi się, że jak nie testujesz to jeszcze bardziej się nakręcasz. Jak zrobisz test przyajmniej będziesz wiedziała na czym stoisz. Trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tulipanek - Ktoś nam musi dać dobry przykład jak zapełniac tabelkę :) A test lepiej rano robić, zawsze to większa pewność. Ciekawe gdzie reszta dziewczyn ? Śpią jeszcze ? W sumie biorąc pod uwgę pogode nie ma się co dziwić :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny 🌻 No tulipanek mam nadzieję że będziesz naszą następną mamusią ale pierwszą która będzie z nami cały czas na topiku bo Dominika coś nam zniknęła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja chyba dzis ten test zrobie bo sie tak nakrecam ze... zjadłam sniadanie i mi niedobrze, odbija mi sie i wogole tak sie dziwnie chwilami czuje jakbym miala zawroty glowy ale to pewnei psychika tak dziala wiec zrobie test zeby sie juz uspokoic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ja tylko na chwilke. Wczoraj przyszedł @ Normalnie popołakałam sie, tak mi sie zmutno zrobiło. A na dodatek meczy mnie jak nie wiem co... nie dosc ze boli mnie brzuch to jeszcze wymituje i mam biegunke... rano poczułam sie lepiej wiec poszłam do pracy, ale teraz znowu jakos mnie mdli. Chyba zaraz pojade do domu i schowam sie pod cieplą kołderkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tulipanek - no to czekam z niecierpliwością na wynik :) Edusia - strasznie mi przykro :( Mam nadzieję, że niedługo poczujesz się lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez staram sie o dziecko
wlasnie przeczytalam artykul o kreskowkach na wyborczej, zobaczcie same: http://wyborcza.pl/1,75480,5693212,Jak_Jasiek_zaprzyjaznil_sie_z_idiota.html ja juz memu dziecku (jak sie wreszcie uda zajsc w ciaze, bo staramy sie juz 10 cykl) nie pozwole ogldac kreskowek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz i tak nie mam mozliwości zrobienia testu bo jestem w rpacy ale chyba popołudniu kupie i zrobie a jak tylko zrobie to oczywiście wam napisze wynik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy przeczytałyście ten artykuł ale dopiero przy samym koncu jest mondre podsumowanie,moj syn oglada bajki i nie swiruje jak bohater artykulu z prostej przyczyny, nie puszczam mu takich głupot tylko domisie na jedynce albo bajki na ceebebies a tam nikt chamsko nie gada nie beka nie pierdzi a jak np prasuje to widze o czym sa te bajki i naprawde synus sporo sie z nich uczy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wiec nie ma co zabraniac dzieciom w ogole bajek ogladac bo czasem tez trzeba odetchnac a to niekiedy jedeyny sposób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na temat wychowywania dzieci się nie wypowiadam, bo nie mam, ale jak będę miała to chętnie podyskutuję :D Tulipanek - jak ty po południu bedziesz testować to ja się dopiero jutro dowiem :o bi nie mam w domu neta - wypowiedzieliśmy umowę, bo niedługo się przeprowadzamy, a musze przyznać, że bez internetu jak bez ręki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starające się Nick.....|Data @..|Test..|Cykl Starań..|Miasto..|Wiek..|Dziecko..| ________________________________________________________ marta84...|.12.09........?..........0.... Pozna n .........24 tulipanek..|.15.09......17.09......7....małopol ska......28 Edusia83...|.18.09......20.09.....1.....Nowy Sącz.......25 kasiula86..| .20.09.....23.09......3.....Pozna ń..........22 Loona_84..| 24.09.... 27.09.......1.....dolny sląsk.......24 J_A_N_A...|.29.09.....30.09......1.... Ziel.Góra ........25..Justynka 2l Ptakowa...| 28.09......3.10...... 14... ok.Kłodzka.......26 LUŚKA28...|.28.09.........?........2.....opols kie.........28...syn2lata Aszti.......|.28.09.....8.10........5.....Warszawa...... .32 Sylvia25...|..5.10.......9.10.......2.....Kr./B.-Biała.. ..25 zabcia86..|..15.10.......20.09.......4.... kuj- pom.........22 achaja82..|.16.10......18.10......4....Trójmiasto......2 6 nicola81 ..|..?.............?.........2.....górny śląsk.......27...Maks 5l. ZACIĄŻONE Nick......|..Wiek..|...TC..|...Data Porodu...|..Miasto...|...Dzieci ________________________________________________________ _ Dominikap............................................... ......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba dzis popołudniu albo jutro- jzu sama nie wiem ale biore ten bromergon i jego trzeba odstawic jak sie jest w ciazy wiec boje sie to brac jesli sie udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×