Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasiula86

Oczekujace dziecka i braku -JEST KTOS TAKI?

Polecane posty

moja siostra ma 4-latkę i bardzo mała rożnica jest mieszy naszymi dzieciakami i we wzroscie i w wadze i w stopie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luśka twój synek starszy od Justysi o 3 miesiące :) Justysia ma stópkę rozmiar 22 i ma 81 cm wzrostu. Ja niewysoka i mąż też (180) wiec nasze dzieci gigantami tez nie będą. Ale fakt ze lepiej jak dziewczynki sa delikatniejsze a chłopaki wysokie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ktore sie staraja o pierwsze,zycze z calego serducha zebyscie mogły w koncu przezywac to co my, ja sama chciałabym znow moc tulic maluszka a wy to dopiero,trzymam kciuki za staraczki a szczegolnie za najblizej testujace :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my mamy jeszcze yorczka ktory tez czasem sie wtranzala do lozka w nogi i ogólnie straszne zageszczenie sie robi w naszym lóżku ale jest fajnie, ja tak lubie :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aż sie serce ściska jak sie czyta takie posty.... oby nam sie jak najszybciej udało!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Luśka Ty mąż dziecko i pies to faktycznie tłok :D Też bym tak chciała. Teraz to jestem tylko ja i mąż bo pies został u rodziców a i tak nie pozwoliłabym mu spać w łóżku bo waży prawie 50 kg i jak mi tylko głowe położy na nodze to mi cierpnie a co dopiero jakby miał cały wejść na mnie co zresztą robił już nieraz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem cos o tym bo kiedys mielismy wilczura,ale na szczescie nie ryl sie do łożka za to nasz yorkus jak najbardziej,jeszcze wywala sie na plecy brzuchem do gory jak juz mocno zasnie hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o labradorze tez zawsze marzyłam ale niestety mieszkamy z mamą a ona ma alergie na sierść wiec gama ras z włosiem a nie sierścią była ograniczona ale nasz yorkuś jest kochany i teraz bym go juz nie zamieniła chyba zeby drugiego dokupić,juz to w planach mamy,ale bedzie wesoło :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko na noc to juz dostawke bedzie trzeba montowac a jak sie uda z drugim dzieckiem to juz sama nie wiem :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luśka wesoło to ty będziesz miała jak jeszcze jedno dziecko się urodzi . Wtedy jak psiaki zacną szaleć i starsze dziecko a młodsze płakać to nić tylko uciekać :D Ha, ha oczywiście żartuje, sama bym tak chciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane,ja sie po prostu boje testu,wyniku negatywnego.czuje ze dostane @,w koncu wczoraj podplamialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabcia a może te plamienia to tak samo jak u dominiki oznaka ciąży a nie zblizającego się okresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama juz nie wiem co ci radzic,robic czy nie, my wiadomo chcialybysmy wiedziec ale jesli tylko masz na tyle silnej woli to jeszcze nie rob,jesli dzidzius jest to przeciez nie zwieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby to taka błacha sprawa a mnie sie zawsze rece trzęsą jak otwieram opakowanie i robie test :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to zawsze denerwuje się już dzień przed :) Żabcia jak nie czujesz się na siłach to ja Cię nie będę namawiać - widok jednej kreski jest zawsze lekko dołujący

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Melduje swoją obecność ale tylko na chwilkę, bo chwilowo jestem w domu bez dostępu do netu a do czwartku mam wolne. Teraz siedze u mamy na kompie:) Trzymam kciuki za testujące. Życzę wszystkim dwóch kresek:) Pozdrawiam!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co dziewczyny.... mnie by ta niepewność dobijała. JA wolałabym, po raz kolejny zobczyc 1 kreske niz cał czas sie łudzić, ze moze jednak sie udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakos wydaje mi sie że wtedy odrobinke mniejsze rozczarowanie jest. Za każdym razem takie odkładanie testowania na później pociąga za sobą nowe nadzieje które sie gdzies rodza po drodze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a mam takie pytanie.... po ilu dniach od owólki test ciązowy bedzie wiarygodny. Niby w terminie @ powinien już pokazać prawdziwy wynik, ale przy tym moim obecnym cyklu nawet nie wiem kiedy ona powinna przyjsc :( nie mam żadnych objawów najk na @ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wykrywa 6 dniową ciąże, ale licząc od daty zagnieżdżenia się zarodka, czyli około 12-13 dni od owulki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edusia - poczekaj jeszcze trochę, a jak bardzo chcesz już testować to koniecznie rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×