Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasiula86

Oczekujace dziecka i braku -JEST KTOS TAKI?

Polecane posty

faktycznie czasem lepiej sie nie nakręcac, tylko poczekac cierpliwie na @ i potem dalej sie starac. Znam jednak przypadki w których testy pokazały 2 kreseczki na długo po terminie @ JANA ja tez miałam taki "ślubny" weekend :) w sobote miałam przymiarkę sukienki, a mój M odebrał garnitur :) Wczoraj zaś mieliśmy dni skupienia, które były naprawde fajnie prowadzone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co to są dni skupienia? Ja od dizsiaj zaczynam kurs przedmałżeński... :o Ciekawe co mi nowego powiedzą skoro od 3 lat jestem mężatką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na my w ogóle nie mieliśmy nauk. Byliśmy z mężem tylko na jednej rozmowie w poradni życia rodzinnego i na tym się zakończyło. A ogólnie rzecz biorąc to jedna wielka ściema i tyle. Więc najlepiej załatwiać wszystko tak żeby na nauki nie zdążyć bo przecież ślub i tak udzielą i tak czy się będzie miało nauki czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dni skupienia to własciwie jest masza i potem konferencja z księdzem i jakąś osobą z poradni rodzinnej. wszystko trwało niecałe 2 godziny, ale to cześć obowiązkowa przed ślubem kościelnym. Ogólnie spotkanie mi sie podobało bo kasiądz w bardzo komiczny sposób udzielał nam praktycznych rad jak sie zachowac podczas mszy ślubnej i ogólnie czego mamy nie zapomnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej. No niech się w końcu grono ciężarówek powiekszy!!!! I niech już będzie piatek!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my na naukach tez sie niczego nie dowiedzielismy nowego, ale u nas niestety ksiadz bez tego nie chce udzielic slubu. Wiec czy sie chce czy nie trzeba isc. Dobrze ze sie mozna dogadać z tym ludzimi z poradni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny 🖐️ Mam pytanko. Wiecie coś na temat cykli bezowulacyjnych ? Wydaje mi się, że własnie taki miałam. Nie miałam skoku temperatury w tym cyklu, a od wczoraj mam plamienia i tak się zastanawiam czy w takim cyklu @ powinna być normalna, bo moja się jakoś nie chce rozkręcić :o zabcia - nie do końca zrozumiałam, robiłaś test po raz drugi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i spadam na dół :( Starające się Nick.....|Data @..|Test..|Cykl Starań..|Miasto..|Wiek..|Dziecko..| ________________________________________________________ zabcia86..|..8.09.......11.09.......3.... kuj- pom.........22 marta84...|.12.09........?..........0.... Pozna n .........24 tulipanek..|.15.09......17.09......7....małopol ska......28 Edusia83...|.18.09......20.09.....1.....Nowy Sącz.......25 kasiula86..| .20.09.....23.09......3.....Pozna ń..........22 Loona_84..| 24.09.... 27.09.......1.....dolny sląsk.......24 J_A_N_A...|.24.09.....27.09......1.... Ziel.Góra ........25..Justynka 2l Ptakowa...| 28.09......3.10...... 14... ok.Kłodzka.......26 LUŚKA28...|.28.09.........?........2.....opols kie.........28...syn2lata Aszti.......|.28.09.....8.10........5.....Warszawa...... .32 Sylvia25...|..5.10.......9.10.......2.....Kr./B.-Biała.. ..25 achaja82..|.16.10......18.09......4....Trójmiasto......26 nicola81 ..|..?.............?.........2.....górny śląsk.......27...Maks 5l. ZACIĄŻONE Nick......|..Wiek..|...TC..|...Data Porodu...|..Miasto...|...Dzieci ________________________________________________________ _ Dominikap............................................... ......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze mała korekta Starające się Nick.....|Data @..|Test..|Cykl Starań..|Miasto..|Wiek..|Dziecko..| ________________________________________________________ zabcia86..|..8.09.......11.09.......3.... kuj- pom.........22 marta84...|.12.09........?..........0.... Pozna n .........24 tulipanek..|.15.09......17.09......7....małopol ska......28 Edusia83...|.18.09......20.09.....1.....Nowy Sącz.......25 kasiula86..| .20.09.....23.09......3.....Pozna ń..........22 Loona_84..| 24.09.... 27.09.......1.....dolny sląsk.......24 J_A_N_A...|.24.09.....27.09......1.... Ziel.Góra ........25..Justynka 2l Ptakowa...| 28.09......3.10...... 14... ok.Kłodzka.......26 LUŚKA28...|.28.09.........?........2.....opols kie.........28...syn2lata Aszti.......|.28.09.....8.10........5.....Warszawa...... .32 Sylvia25...|..5.10.......9.10.......2.....Kr./B.-Biała.. ..25 achaja82..|.16.10......18.10......4....Trójmiasto......2 6 nicola81 ..|..?.............?.........2.....górny śląsk.......27...Maks 5l. ZACIĄŻONE Nick......|..Wiek..|...TC..|...Data Porodu...|..Miasto...|...Dzieci ________________________________________________________ _ Dominikap............................................... ...................... Edusia - trzymam kciuki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja tylko 1 test zrobiłam!!! 2 dni po terminie @ potem mialam spadek temp do 36,7 i dzis 37,0 stopni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabcia - to na co Ty czekasz? Leć po drugi test. Od ostatniego to już cały weekend minął - teraz napewno będzie bardziej wiarygodny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak jest z ta temperaturą? bo ja wczoraj mialam 37,3 a dzis 37,6 dzis mam termin @ a nawet i wczesniej bo ostatnio dostałam 3 dnia po odstawieniu luteiny a dzis juz mam 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabcia ja myslalam zę ty zrobiłaś drugi test i znowu wyszedł negatywnie. Ale w takim razie zmykaj do apteki po następny i pisz co i jak , może ten poniedziałek będzie dniem miłych nowinek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze dziewczyny zamarzam :O Mam skostniałe palce i cały czas mi się leje z nosa przez ten chłód :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tulipanku takie skoki temperatury są normalne. Ja bym powtórzyła test :P kucze coś czuje ze tym razem wyjdą 2 kreseczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lae namieszałam :P miałam na myśli żabcie :) choc oczywiście tulipanku Tobie też zyczę fasolki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi w pracy cieplutko bo mam farelkę :) Ogółem to przyjemnie mi się pracuje :) Coś mi sie wydaje ze nie bede testować razem z Looną bo chyba dopiero teraz mam owulacje - sluz taki typowy. Więc cykl bedzie dłuższy. Zraz tabelke poprawie... 3mam kciuki za testujące :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starające się Nick.....|Data @..|Test..|Cykl Starań..|Miasto..|Wiek..|Dziecko..| ________________________________________________________ zabcia86..|..8.09.......11.09.......3.... kuj- pom.........22 marta84...|.12.09........?..........0.... Pozna n .........24 tulipanek..|.15.09......17.09......7....małopol ska......28 Edusia83...|.18.09......20.09.....1.....Nowy Sącz.......25 kasiula86..| .20.09.....23.09......3.....Pozna ń..........22 Loona_84..| 24.09.... 27.09.......1.....dolny sląsk.......24 J_A_N_A...|.29.09.....30.09......1.... Ziel.Góra ........25..Justynka 2l Ptakowa...| 28.09......3.10...... 14... ok.Kłodzka.......26 LUŚKA28...|.28.09.........?........2.....opols kie.........28...syn2lata Aszti.......|.28.09.....8.10........5.....Warszawa...... .32 Sylvia25...|..5.10.......9.10.......2.....Kr./B.-Biała.. ..25 achaja82..|.16.10......18.10......4....Trójmiasto......2 6 nicola81 ..|..?.............?.........2.....górny śląsk.......27...Maks 5l. ZACIĄŻONE Nick......|..Wiek..|...TC..|...Data Porodu...|..Miasto...|...Dzieci ________________________________________________________ _ Dominikap............................................... ......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak mi się własnie przypomniało jaki cudowny sen dziś miałam. Niemowle spało mi na piersi, jak taki mały aniołek, to było takie fajne uczucie :) Ale niestety trzeba było się obudzić ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak niemowlaczek to naprawde cudownie bo tak jak moj 17kg byczek sie juz na mnie walnie i zasnie to oddechu nie idzie złapać he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale za to jak nas przez 2 dni nie widzial bo bylismy na wyjezdnym a on z babcia to sie znow nam wnocy do wyrka wtranzolił i tak fajnie cieplutko było w trójke spac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajny sen :) U mnie tak właśnie jest. Śpię razem z córeczką. Jak śpi wygląda cudnie. Mała delikatna twarzyczka, aureola blond włosków.... I grzeje jak grzejniczek :) W nocy wtula sie we mnie pleckami. Kocham ją nad życie! I tak wspaniale jest być matką :) Fajnie tez jak sie rano obudzi i patrzy na mnie i daje mi buziaka i sie śmieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luśka aż 17 kg? Chłop jak dąb :) Moja waży 10,2 kg Była ostatnio na pomiarach u lekarza przy okazji jak angine miała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w sierpniu 2 lata dopiero skonczyl, wiem ze ogromniachny ale nie gruby tylko ogolnie duzy,teraz ciuchy na 104 leca, ale nie ma sie co dziwic tatus ma 193cm to synek pewno nizszy nie bedzie bo i gira duza 27-28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×