Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasiula86

Oczekujace dziecka i braku -JEST KTOS TAKI?

Polecane posty

Skoro temperatura spadła no to niestety pewnie @ przylezie, ale dopuki jej nie ma to się jeszcze nie martw na zapas 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MILEGO WEEAKENDU A SOBIE TEZ ZYCZE BO Z MEZULEM WYJEZDZAMY DO ZNAJOMYCH DO WROCLAWIA KTORYCH DLUGO NIE WIDZIELISMY I JUZ SIE CIESZE NA ZAPAS I JESZCZE SOBIE TROCHE PO SKLEPACH POLATAM ZANIM DO NICH DOTRE I MOZE SYNULA GARDEROBE UZUPELNIE BO UWIELBIAM MU CIUCHY KUPOWAC NAWET CHYBA BARDZIEJ NIZ SOBIE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeżeli mam ochotę na drineczka czy piwko to pije, bez przesady oczywiście. Zacznę sobie odmawiać jak zobaczę dwie kreseczki. Puki co staram się żyć normalnie i nie przesadzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Sorry że się cały dzień nie odzywałam, ale byłam zalatana. Byłam rano na badaniach okresowych, wyniki wyszły idealne:D. Kurcze nie wiem co mi dolega, w tym miesiącu owulka przyszla jakies 3 dni przed terminem jakiego się spodziewałam. A teraz od dwóch dni boli mnie podbrzusze jak na @....nawet do tego stopnia,że latam do wc sprawdzić czy @ nie przyszla przed czasem, ale to niemozliwe bo do @ jeszcze 12 dni.... Masakra, mój organizm cos wariuje w tym miesiącu...jeszcze nigdy sie nie czulam tak na tyle dni przed @. Wogóle pogoda do bani, nic mi się nie chce, a właśnie musze sie przeprowadzić na 4 miesiące do ojca mojego faceta. Bleeee i ogolnie lekkiego doła mam. Ale sie rozpisalam, moje smutki itd...nie bede tu uprzykrzać, także pozdrawiam i miłego weekendu:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😘 🖐️ I jak tam po weekendzie? Ale jest okropna pogoda i jak strasznie zimno aż się wstać z ciepłego łóżeczka nie chciało :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zimno, ponuro i spać sie chce czekam na @ ostatnio dostalam na 3 dzien po odstawieniu luteiny a dzis jest 5 i nic wczoraj mialam temperature 37,3 a dzis 37,6 nie wiem co o tym myslec ale nie wiem czy czasami ne imam jakies stanu zapalnego bo kilka dni temu mialam swedzenia i pieczenia tam na dole, niby już przeszło ale moze jakis stan zapalny sie utrzymuje do tego strasznie mnie piersi -sutki swedza i bola od kilku dni-wczoraj jakby to ustało ale znając zycie dostane @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze,ja juz na rzesach staje powoli....test negatywny,w nocy jakby @ przyszla,a rano jednak czysto.....kurcze ja nie wiem co jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn mialam takie malenkie plamienie w nocy i myslalm ze @ sie z tego rozkreci a tu nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny dawno sie nie odzywałam ale ostatni tydzien miałam strasznie zabiegany i nijak nie miałam czasu na kafe. loona to pobolewanie jak na @ to moze byc zupełnie coś innego. Moze fasolka sobie robi miejsce w Twoim brzuszku :) tulipanku trzymam kciuki zeby ten wredny @ nie przyszedł :) przydałoby sie nam wiecej osób w tej naszej tabelce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wklejam tabelkę tak dla przypomnienia :) Teraz następna będzie marta i achaja. No to czekamy na jakieś dobre wieści :P Starające się Nick.....|Data @..|Test..|Cykl Starań..|Miasto..|Wiek..|Dziecko..| ________________________________________________________ zabcia86..|..8.09.......11.09.......3.... kuj- pom.........22 marta84...|.12.09........?..........0.... Pozna n .........24 achaja82..|.14.09......15.09......3....Trójmi asto......26 tulipanek..|.15.09......17.09......7....małopol ska......28 Edusia83...|.18.09......20.09.....1.....Nowy Sącz.......25 kasiula86..| .20.09.....23.09......3.....Pozna ń..........22 Loona_84..| 24.09.... 27.09.......1.....dolny sląsk.......24 J_A_N_A...|.24.09.....27.09......1.... Ziel.Góra ........25..Justynka 2l Ptakowa...| 28.09......3.10...... 14... ok.Kłodzka.......26 LUŚKA28...|.28.09.........?........2.....opols kie.........28...syn2lata Aszti.......|.28.09.....8.10........5.....Warszawa...... .32 Sylvia25...|..5.10.......9.10.......2.....Kr./B.-Biała.. ..25 nicola81 ..|..?.............?.........2.....górny śląsk.......27...Maks 5l. ZACIĄŻONE Nick......|..Wiek..|...TC..|...Data Porodu...|..Miasto...|...Dzieci ________________________________________________________ _ Dominikap............................................... ......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a jaka u Was jest pogoda? bo u mnie tak zimno, że musielismy w pray ogrzewanie właczyć :) Jakas taka prygnębiająca ta pogoda jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edusia jest strasznie zimno. U mnie jeszcze nie grzeją w pracy a naprawdę by się przydało bo już strasznie zmarzłam a gdzie tam do 15 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my mamy ten konfort że mamy odzielne ogrzewanie centralne i w takie dni jak dzisiejszy zawsze mozna sie troszke podratować, ale i tak ja mam najzimniejsze pomieszczenie i stopy mam jak sople lodu :( Tak sobie mysle ze jak bede w ciązy to ja nie wiem jak ja tu wytrzymam zimę... co troche bede chora :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żabcia a jak temeraturA? Ja na szybkiego w ten weekend spisałam protokół przemałżeński, zamówilam sale na mini wesele, oraz suknie slubną :) A egzamin oblałam na placu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabcia przyznam sie pocichu, ze ja też licze na ciąze :) tempka podwyższona, pobolewa mnie podbrzusze i piersi tez już mocno dają o sobie znać... ale wczesniej niz w sobote testowac nie bede....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edusiu,ja licze ze dostane w koncu @ skoro test byl negatywny i pojawilo sie plamienie i bedzie mozna spokojnie zajac sie na nowo staraniami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×