Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasiula86

Oczekujace dziecka i braku -JEST KTOS TAKI?

Polecane posty

No dobra - przygotowałam obiad, pozmywałaam, a tulipanka jak nie było tak nie ma :o Sylvia, a Ty jeszcze w pracy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i chyba się nie doczekam. :O Za chwilę mąż wraca i już sobie nie posiedzę przy kompie , ale nadal trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciesze sie jak glupia :) jakbym sama była :) dziewczyny jak przeczytaja to też sie ucieszą jak niewiem co:) wkońcu którejś sie udało, a sie przecież tyle staralas i leczyłas to znaczy ze wkońcu każdej sie uda. jeszcze raz gorąco GRATULUJĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starające się Nick.....|Data @..|Test..|Cykl Starań..|Miasto..|Wiek..|Dziecko..| ________________________________________________________ marta84...|.12.09........?..........0.... Pozna n .........24 tulipanek..|.15.09......17.09......7....małopol ska......28 Edusia83...|.18.09......20.09.....1.....Nowy Sącz.......25 kasiula86..| .20.09.....23.09......3.....Pozna ń..........22 Loona_84..| 24.09.... 27.09.......1.....dolny sląsk.......24 J_A_N_A...|.29.09.....30.09......1.... Ziel.Góra ........25..Justynka 2l Ptakowa...| 28.09......3.10...... 14... ok.Kłodzka.......26 LUŚKA28...|.28.09.........?........2.....opols kie.........28...syn2lata Aszti.......|.28.09.....8.10........5.....Warszawa...... .32 Sylvia25...|..5.10.......9.10.......2.....Kr./B.-Biała.. ..25 zabcia86..|..15.10.......20.09.......4.... kuj- pom.........22 achaja82..|.16.10......18.10......4....Trójmiasto......2 6 nicola81 ..|..?.............?.........2.....górny śląsk.......27...Maks 5l. ZACIĄŻONE Nick......|..Wiek..|...TC..|...Data Porodu...|..Miasto...|...Dzieci ________________________________________________________ _ Dominikap............................................... ...................... tulipanku czyń honory i zmień miejsce w tabeli :) 7 cykl staran okazał się szczęśliwy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tulipanku, jeśli rzeczywiście się udało (czego życzę z całego serca!), to ogromnie gratuluję! :) 🌼 Trzymam mocno kciuki, by następne testy (które najpewniej zrobisz;) ) -potwierdziły ciążę. Pozdrawiam cieplutko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mąż wie bo razem robilismy polecail od razu do sklepu po piwo twierdzac ze musi sie upic :-) nakupił mi jakiś słodyczy całą sie trzese do tej pory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro zrobie drugi test i pojde do gina co z tabletkami czy odstawic czy co dzis nie bede brała bromku to mój drugi cykl z tabletkami i już sie udao widzicie dziewczyny, wierze ze i Wy wkrótce zobaczycie 2 kreski teraz sie tylko modle zeby wszytko było dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, dwie grube krechy, to musi być ciąża! Cieszę się razem z Tobą i jeszcze raz, gratuluję!!!!!!!! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem co czujesz bo tak mialam w pierwszej ciazy niby sie stresowalam przed testem i myslalam ze odetchne spokojnie juz po jakikolwiek by byl wynik a jak zobaczylam 2 krechy i do mnie dotarlo to sie trzeslam jak glupia ale to z radości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro zrobie drugi test i pojde do gina co z tabletkami czy odstawic czy co dzis nie bede brała bromku to mój drugi cykl z tabletkami i już sie udao widzicie dziewczyny, wierze ze i Wy wkrótce zobaczycie 2 kreski teraz sie tylko modle zeby wszytko było dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ani obiadu nie zjadałm bo mi neidobrze ale to dzis tak od rana mialam ale sie bojeeeeeeeee a kreski sa 2 grube wyrazne właśnie na nie patrze ale jakos to nie dociera do mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tulipanek gratuluje!!!!!!!!!!!!!!!!!!! specjalnie przyleciałam do mamy żeby wejść na neta. I prawie spadłam z krzesła z wrażenia!!!!!!!!!!!!!!! GRATULUJE!!!!!!!!!!!!!!!! W końcu coś się ruszyło:D:D:D:D:D:D:D:D:D HURAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to teraz sie zacznie :) niech sie tylko mamusia z tesciowa dowiedza i cala reszta rodziny ulllllllllallllllla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha chcialam wam pwoeidzeic ze ja tak ruszyłam tą tabelke z dołu i teraz bedize sie szybko zapełniac zobaczycie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tulipanek a od kiedy pojawiły się u ciebie objawy? Bo ja za tydzień powinnam mieć @ ale do tej pory oprócz kilku dni pobolewania w podbrzuszu i dwóch razy jak mi było niedobrze to nic nie czuje.....więc chyba nic z tego w tym miesiącu... Ale się cieszę razem z tobą!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwszym objawem wg mnie czego wczesniej nigdy nie mialam było swedzenie sutków jakies klika dni temu potem bolały mnei piersi przy dotyku od jakis 3 dni niedobrze mi było w sumei to dizs jest 30 dc ale stymulowanym luteina ostatnio okres mialam na 3 dzien po odstawieniu a dzis minał 7 i nic wychodzi na to ze szybko mialam objawy kilka dni przed terminem @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×