Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasiula86

Oczekujace dziecka i braku -JEST KTOS TAKI?

Polecane posty

ja skończyłam Matematykę na Politechnice, a skończyłam w dziale technicznym firmy telekomunikacyjnej, też mi się nic ze studiów nie przydaje. Jana, a czego nauczycielką jesteś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UUUUUUUUUUUUUUU JAKI ŚCISLY UMYSŁ, JA MIMO IŻ ZAWSZE UWIELBIAŁAM MATME JAKOŚ Z FIZA BYŁAM NA BAKIER A TO PODOBNO IDZIE W PARZE ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JANA obys byla dobra w tym nauczaniu i nastepne pokolenie nie wyroslo z awersja do tego przedmiotu bo nie ma oc kryc malo kto fizyke lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie nie wiem czemu ldzie nie lubią fizyki :) Mi sie zawsze podobała... Co do humanistycznych przedmiotów to ciężko się ocenia innych bo zawsze ta ocena jest mozno subiektywna... a w ścisłych przedmiotach jest o wiele prościej. Natomiast nie znoszę chemii :o Ale to raczej wynika z tego ze mialam kiepską nauczycielkę. Mam nadzieje ze bede dobrze uczyc. Z zamiłowania a nie z przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie mnie przyjmą... nie moge marudzić bo nie mam żadnego stażu w szkole poza praktykami obowiązkowymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tam u Was dziewczyny? U mnie cisza. Nic nie czuje, anie na @ ani na ciążę. Chyba jednak znowu bede miała długi cykl...... W weekend byłam u tesciów na jarmarku. Kupiłam killka bluzek, piżamke i czapeczke dla Justysi. ogółem miło było. A dzisiaj wpłacam zaliczke dla DJ na wesele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w poniedziałkowy poranek. Weekend jak zwykle szybko zleciał. Obijałam się ile wlezie przez te 2 dni. Na twarzy wyskoczył mi zwiastun @ - pryszcz, no i węzełek chłonny pod pachą tez daje znać, że za kilka dni przyjdzie ta wredota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczyny u mnie też weekend przeleciał ZA SZYBKO Przez cały weekend kłuło i pobolewało mnie w podbrzuszu jak na @ ale nic nie przyszło. Mam jeszcze 2 dni. Na czole pełno pryszczy ale mam to od powrotu z wakacji przez slońce i za nic nie wiem jak sie pozbyć. Stosuje juz wszystko antypryszcz i nic:P A dzisiaj nic nie czuje, ani na ciąże ani na @. Tylko od tygodnia mam cycki większe:P ale to też przed @ może być:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To okropne Ptakowa ze z taką dokładnością wiesz ze @ bedzie :( U mnie to zawsze zaskoczenie bo mam mało zwiastunów małpowych... Przypominam tabelke i u siebie ciut zmienie bo pewnie testowac bede szybciej... Nie wiem kiedy @ dostane, zgaduje tylko... Dzisiaj mam 28 dzień cyklu. .....|Data @..|Test..|Cykl Starań..|Miasto..|Wiek..|Dziecko..| ________________________________________________________ kasiula86..| .20.09......23.09......3.....Pozna ń..........22 Loona_84..| 24.09.... .26.09.......1.....dolny sląsk......24 J_A_N_A...|.28.09......26.09.......1.... Ziel.Góra .......25..Justynka 2l Ptakowa...| 28.09.......3.10...... 14... ok.Kłodzka......26 LUŚKA28...|.28.09........?...........2.....opolskie..... ....28...syn2lata Aszti.......|.28.09.......8.10........5.....Warszawa.... ..32 Sylvia25...|..5.10........9.10........2.....Kr./B.-Biała .. ..25 zabcia86..|..15.10......20.10......4.... kuj- pom..........22 Edusia83..|.16.10.......18.10......2.....Nowy Sącz........25 achaja82..|.16.10.......18.10......4....Trójmiasto...... . 2 6 marta84...|.09.10..........?.........0...... Poznań .........24 nicola81 ..|.....?............?..........2.....górny śląsk.....27...Maks 5l. ZACIĄŻONE Nick......|..Wiek..|...TC..|...Data Porodu...|..Miasto...|...Dzieci ________________________________________________________ _ Dominikap............................................... ...................... Tulipanek-....28.....I...?.....I.........?..........I małopolska I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny 🌻 Mi też weekend przeleciał na całkowitym obijaniu się. Po raz pierwszy od wielu tygodni byliśmy cały weekend w domu i nic nie musieliśmy robić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem cały czas tyle że czasem pracuje:P Wiecie co, kumpela mi mówiła, zebym zrobiła sobie test (mówiła to 2 dni temu w sobote). Ale nie robiłam bo moim zdaniem to za wczesnie żeby wykazało. Jak myślicie? Czy jakbym była w ciąży to wykazałoby mi to dwa dni temu? Powiedziałam jej że to bezsensu a ona sie upierała ze testy wykazują kilka dni po starankach...mi się cos nie wydaje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loona jeżeli masz mieć @ dopiero 24 to zaczekaj przynajmniej do 26 wtedy już na pewno będzie bardziej wiarygodny niż jakbyś go zrobiła teraz albo wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem. Ponoć w Rossmanie sa tanie testy ciążowe ale nie wiem czy beda takiej jakosci jak te z apteki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak też jej powiedziałam i poczekam do 26. Ale cos mi sie wydaje że jednak @ przyjdzie i nie zdąrze testowac:P Mój facet ciągle za mną lazi i jak tylko powiem, ze mnie cos boli albo kłuje to wkręca" w ciąży jestes" Jest bardziej nakręcony niż ja...także będzie rozczarowany jeszcze bardziej niż ja chyba...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a czy na podstawie śluzu można wnioskowac czy jest się w ciązy bądź nie? Czy w ciązy zmienia się on jakoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×