Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasiula86

Oczekujace dziecka i braku -JEST KTOS TAKI?

Polecane posty

ah dziewczyny rok temu mylismy rodzinnie kilkanascie nowych okien tak wiec wiem co to znaczy,na te cholerne naklejki polecam zmywacz do paznokci;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) postanowilam juz wyjsc z lozeczka:) oprocz gotowania obiadu nie mam teraz nic do zrobienia.....no jedno pranie wstawic musze i poza tym wszystko zrobione:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabcia - fajnie masz ;) ja jeszcze nie myślałam o Andrzejkach ale chyba nic szczególnego nie bedziemy planować. Co do Sylwestra to ja zazwyczaj budze się dwa tygodnie przed i nie wiem co robić, ale zawsze coś się wymyśli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiem:) musze wykorzystac wolne dopoki jest:) w srode juz do pracy:(niestety. a ja mam ochote na sylwestra posiedziec w domu....u nas tak na zmiane jest jak jednemu sie nie chce isc na impreze to drugie chce a za rok na odwrot:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kopzystajac z okazji ze jest nas wiecej zapytam co o tym myslicie bo ja sie juz jakos zgubilam. w piatek jeszcze w szpitalu zrobili mi usg.byl 15 mm pecherzyk. oczywiscie lekarz nie pokusil sie aby powiedziec co i jak,takze musialam grzebac w necie.wedlug tych info powinnam byc po jajeczkowaniu. oki a tu temperaturka 36,7 zadnego skoku nie bylo,ani sluzu typowo owulacyjnego... czy moze byc tak ze pecherzyk nie peka? i jak to jest w koncu z tym sluzem i tempka,bo rozne zrodla roznie podaja i juz zglupialam. no a nie chce sie narazac mojemu prawie codziennymi dtaraniami bo w koncu odemnie ucieknie:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buuuuuu...to nie ladnie by bylo z jego strony...:) wiecie staram sie byc dobrej mysli.a moge jeszcze o cos zapytac? takie dziwne pytanie jak na dorosla kobiete i staraczke.... otoz wczoraj mi moj przypomnial. kiedys gdy gadalismy ze znajomymi o tych sprawach,wyszlo tak ze kolezanka po seksie nie czuje aby wyplywala z niej pozniej sperma,ze ona nie wyplywa itd.moj mysli ze to moze dlatego nie udaje nam sie.powiem wam ze to dziwne,bo przeciez sama grawitacja swoje robi i musi wszystko w koncu wyplynac....moze to byc,podejrzewam,w dniach plodnych pozniej,ale zawsze co o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wg mnie powinna wyplywac ale to tez od pozycji zalezy bo zauwazylam ze jak sie lezy na brzuchu po, to faktycznie mniej wyplywa niz jak sie lezy na plecach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a juz w ogole po nogach cieknie jak sie wstanie:) no w koncu nie jestesmy jakims zbiornikiem ja plemniczki:)bo wtedy brzuchy by nam urosly nie od ciazy a od nagromadzenia plemniczkow:) jeju jakie ja dzisiaj glupotki wypisuje. wlasnie poszperalam w necie...wszedzie pisza ze pecherzyk ma ok 20 mm jak peka,a przyrasta ok 3 mm na dobe....ale to zachodzenie w ciaze jest skomplikowane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do tej spermy to normalne jest, że wypływa, aby tego uniknąć można tak jak pisze Luśka połozyć się na brzuchu albo jeszcze lepiej zrobiś świecę :D Może się zdarzyć, że pęcherzyk nie peknie, u mnie tak było w poprzednim cyklu, w sobote lekarka powiedziała, że jest pęchcerzyk i na dniach owulka, a w środę dostałam @. Rozumie się samo przez się, że pęchcerzyk musiał nie peknąć, bo nie wiem jak to inaczej tłumaczyć... Ale u Ciebie napewno jest wszystko ok, tempka wzrośnie pewnie jutro, lub pojutrez, nie martw się na zapas 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojjj godz mnie nie było bo miałam angielskia tu sie tak rozpisałyscie. Hej tym z którymi się nie witałam:) Ptakowa- nie zapale za żadne skarby!!!! Sama siebie mogłam truć ale teraz moje maleństwo jest najważniejsze!!! Co do andrzejek to miałam jechac na dyskotekę, ale teraz juz raczej nie pojadę, a sylwestra nie planowałam jeszcze...też pewnie bedzie zupelnie inny niż co roku:D Zupelnie bezlakoholowy!!! hehehehehe Żabcia mi sie wydaje ze to normalne jak cos wyplywa...ja w sumie zawsze po nie wstawałam do rana i w moim przypadku na brzuchu własnie wylatywało a na plecach nie:P A rano jak wstałam to normalne przeciez to nie wsiąka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie martwie sie na zapas,tylko ostro staram sie razem z moim i wierze ze teraz sie uda:) a pytalam,bo sie troszke zakrecilam.no ale juz wszystko wiem,temp niska nie bylo owulki,ale sie zbliza, bo sluz sie zmienia na coraz bardziej przejzysty i szyjka sie uniosla (zapomnialam napisac) szkoda ze nie mam w domu USG:) bym 24h/ dobe pewnie w tych dniach byla podpieta:)i czekala no dobra ale teraz z innej beczki,bo zaraz przerobimy caly podreczm=nik anatomii i fizjologii rozrodu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo ogórkowa też mniam:) a ja fasolkę i brukselke mogłabym jeść tonami- do tego jeszcze z bułką tartą:D Dziewczyny to samo zdrowie!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nawidze tez jak w zupie plywa pelno warzyw. tak w szpitalu podali kalfiorowa....z naswy tylko bo w talerzy moze 2 kalafiorki znalazlam...wielkosci 5-cio groszówki i pelno jarzyn w paski....nasakra dlatego terz nie gotuje zup typowo jarzynowych,gdzie dominuje smak warzywek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fasolke szparagowa,kalafior i brokuly tak,tu sie zgodze tonami,ale nie brukselke.bobu tez nie rusze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ: Nick........|Data @..|Test..|Cykl Starań.|Miasto.....|Wiek..|Dziecko ________________________________________________________ marta84...|.09.10..........?........0......Poznań ..........24 Aszti.......|.23.10......27.10......6......Warszawa..... ..32 Ptakowa...|.05.11.......13.11......15....ok.Kłodzka..... . .26 Sylvia25...|.10.11........14.11.......3.....Kraków ... ...25 Edusia83..|.10.11......14.10.......3.....Nowy Sącz........25 J_A_N_A...|.11.11.......12.11.....2......Ziel.Góra ......25..Justynka 2l zabcia86..|.15.11......20.11.......5.....kuj- pom.........22 achaja82..|.26.11.......28.11......5.....Trójmiasto.. ... .26 LUŚKA28...|.20.11.........?........4......opolskie...... ....28...syn2lata ZACIĄŻONE: Nick......|..Wiek..|...TC..|...Data Porodu...|..Miasto...|...Dzieci ________________________________________________________ _ Dominikap...27....!...12..I...14.04.2009.....I.lubuskie I 1.... Tulipanek-...28....I....8...I...29.05.2009....I małopolska I nicola81 ....27.....|...7...|.10.06.2009...|górny śląsk |Maks 5l. Dianak.... ..26.....I....6... I.11.06.2009...............I warszawa...I... .... Loona_84....24....|???.|.....|???|........dolny śląsk GOŚCIE: ________________________________________________________ __ kasiula86.. Poznań..........22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lubie warzywka: kalafiorek i brokuły pycha, ale w brukselce akurat nie gustuję. Tez bym zjadła ogórkową. A musze się pochwaliś, że po miesiącu od przeprowadzki w końcu jutro zamontuja nam kuchnię i będę mogła ugotować normalny obiadek, bo do tej pory to tylko parowar i mikrofala w użytku była :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja własnie uwielbiam zypy warzywne tzw. "śmieciówy" w których plywają wszystkie warzywka jakie są :D:D:D mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żabcia ja też lubię pierogi ruskie, kluski na parze, kluski sląskie, kluski lane hehehe, kopytka, moja mama jest mistrzynią. Ale ogólnie to lubie wszystko oprócz gołąbków. Lubię włoska kuchnie, spagheti i pizze mogłabym jest codziennie, albo np. uwielbiam ryz z warzywami z pierszą z kurczaka albo ryby pod każda postacią. Wybredna nie jestem jeśli chodzi o jedzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to teraz mi smaka narobilas.....ryby to akurat nie wszystkie,bo tylko morskie lubie i nie w kazdej postaci,bo gotowanych nie jadam specjalnie chetnie ale za to kurczak.....mniam w ciescie szczegolnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×