Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasiula86

Oczekujace dziecka i braku -JEST KTOS TAKI?

Polecane posty

no są grzyby choc my nazbierali az 1 heheh ale mama była rano i duzo przywiozła a my to tak raczej na spacerek poszlismy a nie na grzyby bo ja za grzybami takimi nie przepadam lubie zbierac a nie jeść a co do gotowania to moj mąż jak jest w domu to cos ugotuje, to on mnie nauczył gotować :-) te gołąbki ukraińskie tez mi wlasnie pokazylal jak sie robi niezły kucharz z niego :-) i to mi sie w nim spodobalo na poczatku jak sie poznalismy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
achaja, co do @ to jeszcze nie mam, ale teraz nie mam już wątpliwości, że ją dostanę. Rozmawiałam z moim ginem i jesteśmy umówieni na czwartek. Powiedział, żeby się nie martwić, bo czasem takie skoki hormonów sie zdarzają, ale tak czy tak lepiej sprawdzić czy wszystko jest OK. Wydaje mi się, że dostane @ w takim terminie jakby wszytko było OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edusia - a może warto by było powtórzyć test ciążowy skoro do tej pory nie ma @ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też wpadłam na ten pomysł. Kolejny test negatywny. Pamiętam, że 2 i 3 lata temu o tym czasie sytuacja była dokładnie taka sama. W lipcu w ogóle nie niałam @ a kolejna przychodziła jakby nigdy nic. Nie wiem dlaczego tak mi się dzieje, ale mam nadzieje, ze to nie jakaś oznaka problemów zdrowotnych. Ostatnią rzeczą o której teraz chciałabym słyszeć to koniecznośc jakiegoś długiego leczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma co się za bardzo przejmować skoro lekarz mówi żeby się nie martwić to napewno wszystko jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie to już 48 dc teraz mam wszystkie objawy jak na @ więc jeśli się nie pomyliłam w obliczeniach to coś koło niedzieli powinnam mieć okres. Tak czy siak w czwartek idę do kontroli, bo to normalne nie jest. Tym bardziej że chcemy sie starać o bobasa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tulipanku.... zrobiłam 3 testy. Nie wierzę w to że wszystkie sie pomyliły (a szczególnie ten ostatni) na dodatek mam wszystkie objawy jak na @. o fasolkę bedziemy się starać od września, teraz jednak chchiałabym żebym ta przeklęta @ juz się zjawila, bo nie musiałabym sie martwić, ze coś jest nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja to sie chyba dzisiaj nie odrobie :( Edusia nie martw się, z pewnością jest wszystko ok tylko nasze organizmy tak czasem mają, że lubi się coś poprzestawiać . ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
generalnie staram się nie martwić. Wiem, że mój organizm czasem lubi takie wskoki.... ale to zawsze gdzieś jest tak głeboko w głowie... bo do czasu gdy dzidzius był tylko w dalszych planach to @ miałam jak z zegrakiem w reku co 28 dnia, a teraz... same widzicie. Pschykia kobiety robi swoje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Objawy zarówno na @ jak i na ciążę są takie same z początku... Ale 3 testy faktycznie raczej by się nie pomyliły... achaja - podniosłaś mnie na duchu, może faktycznie obejdzie się bez wyrywania! Zapisze sie jeszcze raz do dentysty....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edusia ja 2 lata byłam całkiem zdrowa a jak postanowiłam zajsc w ciążę to zaraz pęcherz chory i 1,5 miesiąca na antybiotykach a teraz ten ząb...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JANA bedzie dobrze. Wiem, że nie odkładać ciąży nie chcesz tak samo jak ja, ale wolę sie najpierw wyleczyć, niż żyć ze świadomością, że coś miałoby dziecku zaszkodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc żabcia. U mnie tez upał... A na niedziele zapowiadają w Zielonej górze 34 stopnie... Ciekawe jaka pogoda od poniedziałku bo ja za tydzueń na urlop ide...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabcia 🖐️ Na szczęście ja mam w biurze klimatyzację i fajny chłodek jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam biuro w najchłodniejszym pokoju w całym budynku. Latem jest super, ale zimą... zimno jak nie wiem co :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sobotę miałam CHYBA owulkę więc zmieniam daty w tabelce Starające się NicK -----------| Data @ ---------| Test------------| Cykl starań----- ________ ___ |___________ _ |_____________|____________ Aszti...........|...20/21.07.....|.....22.07.......|.... ...3...... MoNikkka86.. |......21.07......|.....24.07.......|.......3........ achaja82......|......09.08......|.....11.08.......|..... ..2........ zabcia86......|......10.08...... |.....11.08.......|...... 2........ kasiula86......|......22.08......|.....23.08.......|.... ..2........ Pamposzek....|......24.08......|.....24.08.......|...... 9........ tulipanek......|......25.08......|.....29.08.......|.... ..6........ Sylvia25.......|.......4.08.......|.................. |................ Edusia83......|....................|...................| . ............... Ptakowa.......|......???????......|.....???????.......|..... .13....... J_A_N_A.......|.....15.08.08...|...................|... ....-3...... Ptakowa jak będziesz miała chwilę to uzupełnij nowe daty. MoNikka to chyba już o nas zapomniała... Ciekawe co tam u Aszti ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starające się NicK -----------| Data @ ---------| Test------------| Cykl starań----- ________ ___ |___________ _ |_____________|____________ Aszti...........|...20/21.07.....|.....22.07.......|.... ...3...... MoNikkka86.. |......21.07......|.....24.07.......|.......3........ achaja82......|......09.08......|.....11.08.......|..... ..2........ zabcia86......|......10.08...... |.....11.08.......|...... 2........ kasiula86......|......22.08......|.....23.08.......|.... ..2........ Pamposzek....|......24.08......|.....24.08.......|...... 9........ tulipanek......|......25.08......|.....29.08.......|.... ..6........ Sylvia25.......|.......4.08.......|.................. |................ Edusia83......|.......10.06 .....|...................| . .....-1...... Ptakowa.......|......???????......|.....???????.......|. .... .13....... J_A_N_A.......|.....15.08.08...|...................|... ....-3...... Poprawiłam, bo te moje kropki mnie denerwowały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edusia - teraz zdecydowanie lepiej :) Przynajmniej widać kiedy zaczynasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio :D jeszcze tylko sierpień został :) a potem bierzemy się do pracy . Całe szczęscie, że to jest tak przyjemna "robota" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja musze czekać az do października :( Moje -3 jest tylko orientacyjne bo mem nierówne cykle, zwykle długie dlatego -3 napisałam... A na urlop jade do Lubiatowa nad jeziorko. Oby pogoda była...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja o yrlopie już tylko marzę, następny za rok😭 wczoraj byłam z całą rodzinką nad pięknym jeziorkiem w borach tucholskich:) super było,czyste lenistwo:) dziś jeszcze wolne, ale już jutro do pracy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę dziewczyny że miły temacik macie o urlopie :) Ja też zostawiłam sobie urlop po weselu czyli już niedługo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×