Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasiula86

Oczekujace dziecka i braku -JEST KTOS TAKI?

Polecane posty

Edusia własnie mialam pytac o to samo ja jutro mam zamiar zrobic pranie posprzatac, moze skusze sie na mycie okien a potem chyba odpoczynek chyba ze zrobimy sobie jakis mały wypad z meżem,czasami nas tak nachodzi i jedizemy gdzies :-) ale poki co planow innych nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio:-D ciekawe jaka bedzie pogoda bo zapowiadaja upały teraz póki co pada na przemian ze słońcem wlasnie sie ciemno zrobilo i znowu zaczyna co za pogoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jutro rano do mechanika jadę, bo mi coś zrąbali przy wymianie oleju. A potem nie wiem, chciałam jechac nad morze ale z @ to po co pojadę? Posiedze sobie nad jeziorem pewnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptakowa- szkoda ze wredota przyszła :( Ja planuje mysie okien i wyjazd na działke .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na Kaszubach, ale nie jestem stąd. Pracuję w delegacji do końca listopada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha :-) fajnie tam jest pięknie kilka lat temu jedzilam tam na wczasy co roku miedzy Chojnicami a Bytowem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie, podoba mi się tu, tylko do domku ma daleko. A tam mieszkanie w remoncie, podłogi zerwane, wszystko wyburzone i nie mamy kiedy się tym zająć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczyny. 😘 Jak wam weekend minął. Ja mam 2 dni szkolenia za sobą, ale było ciekawie, przynajmniej się nie musiałam nudzić w pracy. A gdzie wy się dzisiaj wszystkie podziałyście??? Ptakowa przykro mi, że tym razem się nie udało. Życzę wszystkim miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Widzę, że wszystkie przez weekend wywiało :( Mam nadzieję, że za chwilę się pojawicie dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam poniedziałkowo :) ale mam dzis gigantycznego LENIA :) Tak mi się nic nie chce... Jak Wam weekend minął dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też :) Kraków działa na mnie cudownie... słoneczko, park, cisza... uwielbiam takie chwile :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz jestem :-) witam u mnie weekend minał.....no zbyt szybko :-) hehehe sobota była niezbyt przyjemna bo sie pokłociłam z meżęm juz w piatek wieczor i do popoludnia w sobote mialam zły humor ale na szcesice zajełam sie sprzatanie i jakos zleciało potem sie pogodzilismy i wieczorkiem gotowalismy gołąbki razem :-) a w niedziele pojechalismy sobie do lasu na spacerek z pieskiem, fajnie było :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Weekend był super. Byłam z Justysią , mężęm i rodzicami na działce :) Siedziałam w cieniu pod parasolem popijając zimne piwko, moczyłam nogi w baseniku z wodą w którym taplała się Justysia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tulipanek a grzyby już są? Mój sąsiad ponoć już sporo prawdziwkóe znalazł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo Ja to bym sobie na grzyby poszła :) Ale niestety cały czas w mieście siedzę. Może w przyszły weekend się uda :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też bym chętnie na grzyby poszła :) A dookoła mam dużo lasów, mieszkam w Zielonej Górze, osiedla na skraju miasta, widok mam na las :) Ale nie mam z kim Justysi zostawić, bo na grzyby trzebaby samochodem pojechać bo blisko bloków wyzbierane... A ja prawo jazdy nie mam :( (jutro egzamin!) Z nieciekawych rzeczy to mam pecha... musze zęba wyrwać. Zdrowego - mądrości. Uciska i kaleczy mi dziąsło na dole i puchnie mi i boli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JANA - no to będziemy trzymać kciuki za egzamin :) Z tym zębem mądrości to miałam podobnie, tyle, że narazie obyło się bez wyrywania, spiłowali go trochę żeby już nie ranił i powiedzieli, że jak sytuacja się powtórzy to trzeba będzie rwać - było to 2 lata temu i narazie jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×