Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasiula86

Oczekujace dziecka i braku -JEST KTOS TAKI?

Polecane posty

no ale tylko Ty o tym wiedziałaś :) Osoba po 2 stronie biurka, czy telefomu nie... a czasem tych pare literek przed nazwiskiem pomaga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starające się Nick………...Data @ …….....Test ……Cykl starań tulipanek……..??.............20.07......5 Edusia83.......??............20.07.......? kasiula86......24.07.......25.07.......1 zabcia86......15.08........16.08........2 Achaja82.....11.08........12.08.......2 Sylvia25.......4.08.................... Mała modyfikacja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,a czy ktoras z was moze nie pracuje?Bo z tego co tak przegladalam to kazda jets pracujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja muszę już zmykać. NIe wiem czy będę miała czas aby zajrzeć w weekend, ale w poniedziałek napewno będę z powrotem. tulipanek i edusia - koiecznie dajcie znać jak tam wasze testy - będę trzymać kciuki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ałaa....boli.Nasprzatałam sie dzisiaj i mnie boli jak cholera.Jak na porzadna @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :D weszłam do Was na chwile a u mnie nadal nic- nie czuje objawow @ jedynie to mnie piersi troche bolą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tulipanek-to sie ciesz...ja sie wczoraj pochwalilam ze nic mi nie dolega a dzisiaj masz-podwojnie za wczoraj i dzisiaj.Wrrr!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wiesz ze przy ciąży tak samo boli brzuch jak na okres-wiec tez mozesz sie ciesszyc bo to moze jest właśńe ciąża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wiem...Dopiero sie okaze tak naprawde w przyszly piatek albo ciut pozniej...Z moim szczesciem pewno przyjdzie @ GIGANT.Powiedzialam sobie ze nie bede sie nakrecac wiecej zadnych testow wczesnych-nic.A boli bo sie namachalam dzisiaj.Zreszta to tez moze byc po odstawieniu tabletek.Chociaz mam cicha nadzieje ze to bedzie z wiadomego powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duzo dziewczyn mialo wlasnie takie objawy ze bolał je brzuch jak na @ a jego nie było a potem sie okazało ze to ciąża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiem...ale nie chce sie zawiesc.Wole myslec ze bedzie @ a potem miec niespodzianke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tobie to dobrze pare dni i test bedziesz mogla robic...pochwal sie zaraz co ci wyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, jak mi brakuje zaglądania tutaj w pracy...bo nie zawsze mam czas i możliwość:( W miarę spokojnie mi dzisiaj minął ten pierwszy dzień po urlopie...Ale i tak już chcę mieć znowu urlop i to słodkie nic nie robienie. No a teraz się rozsiądę wygodnie i będę zaległości nadrabiać, bo wiedzę ,że się nie ociągamy i piszemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoNikkka86
Hej, hej dziewczyny! Napisalam na poczatku tematu raz pozniej zniknelam i sie ponownie pojawiam. Ja testuje 24 o ile malpa ciotka nie przyjdzie :( Planowo ma przyjsc 22 ale wole poczekac. Co do objawow. Troche bola sutki, brzuch poboli jak na @ ale za chwile przestanie. Bardziej czuje takie ciagniecia....tak jakos dziwnie. Mam troche gestego, bialego sluzu. Jednak staram sie o tym nie myslec, bo po co sie nakrecac. Bedzie co ma byc. 5 dni i sie wszystko wyjasni ;) Za 2 tyg wyjezdzamy na wakacje wiec bedziemy jakby co pracowac ;) A co do mierzenia temperatury. Niestety ja na tej metodzie polegac nie zabardzo moge. Od dziecka moja normalna temperatura jest 37,2. Mialam robione rozne badania- wszystko wporzadku. Po prostu tak ma i juz. Jeszcze raz pisze, ze staram sie nie nakrecac. Jedynie moj Luby wciaz pyta jak sie czuje, czy nie okresowo. Strasznie chce byc juz tatusiem. 30 mu stuknela i czas na potomka ;) Kupil dzis test , ktory lezy sobie w lazience i czeka.... Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewojki!!!!!!!Jak tam o poranku?U mnie bez zmian jak bylo ze wszystkim tak jest. Edusia.Tulipanek-trzymam za wasze jutrzejsze testy kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ja cie...Chyba mi nie słuzy odstawienie tabletek...Mdli mnie po sniadaniu jak nie wiem co.Tylko mnie nie pocieszajcie ze to moze ciaza.Przed tabletkami mialam tak straszne @ tzn pierwszy dzień>ze az z bolu zawsze wymiotowalam.To był jak dzien z zycia wyjety.Nic z niego nie wiedzialam nigdy.Zadne tabletki przeciwbolowe (nawet takie na recepte)nie pomagaly dopiero sen przynosil ulge.Glownie z tego powodu na poczatku bralam tabletki,po nich mi to minelo.Boje sie troche zeby teraz nie miec takich @ bo chyba znowu zaczne tabletki jesc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dizewczyny ja juz test kupilam ale teraz tak mysle czy nie poczekac z nim do poniedzialku bo jak mi jutro wyjdzie 1 kreska to bede miec doła i cała niedziele spieprzoną objawowo zadbych nei mam, boli mnei tylko od rana głowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoNikkka86
Ależ mnie korci, zeby zrobic ten test w poniedzialek rano....ale obiecalam sobie. NIE- poczekam do czwartku co najmnej o ile nie dostane @ :( Nie mam objawow poki co na @. Czasem poboli brzuch ale zaraz przestanie. Glowa mnie tez boli ale rownie dobrze moze to byc spowodowane cisnieniem. Jestem niestety straszna meteopatka czy jak to tam sie na to mowi ;) Mam natomiast sporo mlecznego sluzu. Co prawda nie non stop ale jak np. duzo chodze, jestem w ruchu...no coz wkladka jest do wymiany :/ Trzeba cierpliwie czekac. @tulipanek , a Tobie kochana ile okres sie spoznia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoNikkka86
Mowia, ze lepiej zawsze troche poczekac z testem. Ja na Twoim miejscu zrobilabym tescior w poniedzialek albo nawet dopiero we wtorek... Pozdrawiam cieplo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×