Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasiula86

Oczekujace dziecka i braku -JEST KTOS TAKI?

Polecane posty

Luśka właśnie też mam takie wrażenie. a co do wakacji to aż mi żal było siostrzenic mojego męża bo tak szybko im te wakacje minęły i znowu szkoła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety dziewczyny tak to już jest, że z wiekiem czas mija coraz szybciej i nic się na to nie da poradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety, teraz już z pogoda będzie coraz gorzej. Dla mnie to koszmar tak od listopada do marca, nienawidze jak jest zimno, deszcz i nie ma slońca....depresja murowana a swoją droga mam nadzieję i będę się starać, że podczas ciąży nie przytyje za dużo:) Za bardzo się starałam żeby osiągnąc sylwetkę jaką mam teraz....po porodze napewno się nie zaniedbam i znów bedę ćwiczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Loona widze mocne postanowienia ;) to dobrze. Ja też na pewno nie będę jadła za dwóch tylko tyle ile będę potrzebowała a dziecko i tak sobie bierze z organizmu matki to co potrzebuje. Śmieszą mnie gadania zwłaszcza starszych ludzi że jak się jest w ciąży to trzeba jeść za siebie i dziecko, większej bzdury już nie można było wymyśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOONA POSTAWA GODNA POCHWALY OBY CI SIE UDALO BO MNIE MIMO SZCZRYCH CHECI NIEPRZYTYCIA WZROSLO NA WADZE PRZY PIERWSZEJ CIAZY 21KG (ALE SAM SYNUS WAZYL 4,5), ALE NA SZCZESCIE PRAWIE WROCILAM DO WAGI SPRZED CIAZY ALE ZDAJE SOBIE SPRAWE ZE PO DRUGIEJ JUZ MOZE NIE BYC TAK LATWO A JA RACZEJ JESTEM LEN DO CWICZEN I OBZARTUCH SLODYCZOWY, NARAZIE POKI CO TRZYMAM SIE KOLO 65KG PRZY 170CM I MAM NADZIEJE ZE DLUGO TAK POZOSTANIE BO TESKNIE DO ROZMIARU ZE SZKOLY SREDNIEJ ALE WROCIC JUZ NIE POTRAFIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi w ciągu kilku miesięcy udało się zrzucic prawie 10 kg, duzo po wycięciu migdałów i dzięki chodzeniu na siłownie. Teraz mam 164cm i waże 52 kg. A co do porodu...to jest chyba jedyny minus ciąży....ja na razie o tym nie myślę, ale podejrzewam, że bede sie strasznie streesować. Luśka mów jak było, każda z nas wie że to nie jest przyjemna chwila, mnie to napewno nie odstraszy. Powiedz jaki to ból, taki jak przy @ tylko mocniejszy czy innego rodzaju i ile czasu rodzilaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja do tej pory odpukać ale nie miałam problemów z wagą i od szkoły podstawowej cały czas ważę tyle samo. Mam nadzieję że po ciąży to się nie zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też chetnie posłucham, a uciekac nie mam zamiaru. Opowiadaj :) musimy się uczyć od bardziej doświadczonych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też od podstawówki do końca studiów cały czas ważyłam tyle samo, dopiero jak do pracy poszłam, zmieniłam styl życia na bardziej siedzący no i zaczęłam codzienne obiadki gotować to mi sie kilka kilo przytyło ale mi to akurat nie zaszkodziło :) Problem mam tylko taki, że bardzo mi się nie chce ćwiczyć i przez to prawie mięśni nie mam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RODZILAM NIBY NIEDLUGO BO 4 GODZ ALE NIE JAK WIEKSZOSC ZE NAJPIERW SKORCZE CO 20 MIN POTEM CO 10 POTEM CO 5 ITD TYLKO U MNIE ODRAZU CO MINUTE- POLTORA NA 90-100% BO PODLACZYLI MI OKSYTOCYNE BO JUZ BYLAM PO TERMINIE I MIALAM JUZ ZIELONE WODY WIEC SIE SPIESZYLI, BOLE OKROPNE I NIE WIEDZIALM CZY JUZ BEDA TAKIE CZY JESZCZE MOCNIEJSZE, TE DZIEWCZYNY KTORE MAJA TYLKO SKORCZE W BRZUCHU TO CHOCIAZ ODPOCZYWAJA PRZEZ MOMENCIK MIEDZY SKORCZAMI A JA MIALAM MIEDZY SKORCZAMI BOLE PLECOW TAK WIEC NIE BYLO KIEDY ODPOCZYWAC, ALE I TAK W CALYM PORODZIE NAJGORZEJ WSPOMINAM BADANIA LEKARZA Z MASOWANIEM SZYJKI ZEBY SIE ROZWARCIE ROBILO, MYSLALAM ZE WYFRUNE GORA LOZKA NA KTORYM LEZALAM AZ SIE PORYCZALAM, BALAM SIE NACIECIA ALE PRZY TYM WSZYSTKIM TO NIC STRASZNEGO NAWET NIE WIAEDZIALAM KIEDY BO ZAMYKALAM PRZY PARCIU OCZY ZEBY MI NACZYNKA NIE POPEKALY W OCZACH, NIE WIEM JAKBYM TO WSZYSTKO WYTRZYMALA BEZ MEZA,CIESZE SIE ZE BYL PRZY MNIE, PO FAKCIE BYLAM PEWNA NA 100% ZE DRUGIE BEDZIE CESARKA ALE PO 2 LATACH JUZ TROCHE OCHLONELAM I JAK SIE NACZYTALAM ROZNYCH RZECZY O CESARKACH TO TERAZ JUZ SAMA NIE WIEM JAK BEDE RODZIC,ALE NA SZCZESCIE JESZCZE DUZO CZASU ZEBY SIE ZASTANOWIC I PO TYM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA NIE MIEWAM MOCNYCH BOLI PRZY @ WIEC NIE MOGE POROWNYWAC ALE KOLEZANKA MIALA STRASZNE JAZDY PRZY @ WIEC STWIERDZILA ZE JEST PRZYZWYCZAJONA DO BOLU I WYTRZYMA A PRZY PORODZIE TAK SIE DARLA ZE JEJ DALI WSZYSTKIE SRODKI KTORE MOGLI, RELANIUM ITP CALA LISTA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To faktycznie poród miałaś nie za fajny przynajmniej mamy jakąś namiastkę tego jak to wygląda naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MOZE TO SMIESZNE ALE PRZY KAZDYM SKORCZU ZACISKALAM RURKE OD LOZKA I KLEPALAM ZDROWASKI, CO CHWILA MYSLALAM ZE BEDE WYMIOTOWAC WIEC CO CHWILA POLOZNA MI NERKE PODSUWALA ALE OBESZLO SIE BEZ,, NAJGORZEJ ZE TROCHE DUZO SZYTA MUSIALAM BYC PO TYM MOIM WIELKOLUDZIE A TO TEZ DO PRZYJEMNOSCI NIE NALEZY MIMO IZ PODOBNO ROBIA TO W ZNIECZULENIU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to nie zazdroszczę, czytałam właśnie, że masowanie szyjki macicy jest bardzo bolesne. Dziwie się tylko, że przy tak dużym dziecku nie zrobili Ci cesarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRZEZ PIERWSZE DNI BALAM SIE W OGOLE ZERKNAC LUSTERKIEM W KROCZE BO SIE BALAM CO TAM ZOBACZE BO SIE CZULAM JAKBY MI TAM WULKAN WYBUCHL :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BO NA KONCOWYM USG KIEDY JUZ NIE WIDAC CALEGO DZIECKA TYLKO CZESCIAM INIE DA SIE DOKLADNIE OKRESLIC WAGI DZIECKA I OKRESLILI MI NA POWYZEJ 3,5 (BAGATELA WALNELI SIE O 1 KG) :) A POZA TYM NIE WIEM CZY SLYSZALYSCIE ZE TERAZ Z POWODU ZBYT WYSOKICH KOSZTOW SKRACAJA LISTE WSKAZAN DO CESARKI I MECZCIE SIE TU DZIWOJE, A MOJ SYNUS NIEDOTLENIONY PRZEZ TO BYL NIE DALAM RADY GO SZYBKO WYPRZEC ZAMIAST W 10-15MIN TRWAL OSTATNI ETAP 40 A TO BARDZO DLUGO JAK NA OSTATNI ETAP PORODU, ALE NA SZCZESCIE WSZYSTKO DOBZE ALE SIE STRACHU NAJADLAM I W INKUBATORZE POD TLENEM MUSIAL PIERWSZE DNI LEZEC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuu nieciekawy poród.... ale wszystko da się przeżyc moja mama rodziła mnie ponoć 14godzin....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KONIEC TYCH WYNUZEN,BO SIE JESZCZE DO STARANEK ZNIECHECICIE ALE WIDAC PO MNIE ZE DA SIE PZREZYC I PO CZASIE O DUGIE STARAC WIEC NIE MA CO SIE ZLE NASTAWIAC BO SA TEZ DUZO LZEJSZE PRZYPADKI,KUZYNKA Z TROCHE DALSZEJ RODZINY TAKI SZYBKI POROD MIALA ZE NIE ZDAZYLA DO SZPITALA DOJECHAC TYLKO W POL GODZ NA KUCAKA W DOMU URODZILA, POMOGLI JEJ SASIEDZI I JAK KARETKA PRZYJECHALA TO DOPIERO JA I MALENSTWO DO SZPITALA WZIELI TAK WIEC NIE MA ZASADY CZY KTOS SIE BEDZIE MECZYL CZY MU SZYBKO POJDZIE OGOLNIE JA WOLE CHODZIC W CIAZY NIZ RODZIC A MOJA SIOSTRA WOLI RODZIC NIZ W CIAZY SIE MECZYC (BO NIE UKRYWAM POD KONIEC NIE JEST LATWO,TYM BARDZIEJ ZE JA KONCOWKE W UPALNE LATO MIALAM , WIEC NOGI SPUCHNIETE JAK BANIE LEDWO W JAPONKI MIESCILAM, OBCIAC SOBIE PAZNOKCIE CZY OGOLIC NOGI TO JUZ NIEZLA AKROBACJA NA FINISZU :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NA POCZATKU WYGLADALAM JAKBYM DALEJ W CIAZY BYLA (JAK MNIE BRAT ODWIEDZIL I ZOBACZYL DALEJ TAKIE BRZUSZYSKO TO SPYTAL CZY JA JUZ NAPEWNO PO PORODZIE) OGOLNIE MYSLALAM ZE KG SZYBCIEJ BEDA LECIEC W DOL ALE PRZY WYJSCIU ZE SZPITALA SPADLO MI DOPIERO 7-8 KG WIEC DO 21 JESZCZE SAME WIDZICIE ZE DUZO, ALE DO POL ROKU BYLO JUZ CALKIEM OK,TYM BARDZIEJ ZE ZAPINAALM SIE W OBCISLY GORSET ZEBY MI SIE MACICA LADNIE SKURCZYLA A NIE BEBEN WISIAL DO KOLAN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheheh ja się zawsze zastanaawiałam jak będę wyglądać z wielkim brzuchem:P A swoja droga myslę, że ciąża to jeden z najwspanialszych okresów w życiu kobiety, czuć jak w srodku rusza sie twoje dziecko....jaaaaa jak ja bym juz chciala byc w ciąży!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PIERWSZE 7 M-CY JEST NAPRAWDE GIT, TYM BARDZIEJ ZE NIE MIALAM ZADNYCH JAZD Z WYMIOTAMI ANI Z NICZYM INNYM NIEPRZYJEMNYM, TYLKO KONCOWKA TROCHE KIEPSKA, KOMBINUJESZ JAK TU WYGODNIE DO SPANIA SIE ULOZYC BO JUZ NIJAK NIE JEST WYGONIE,PLERY BOLA,CHODZISZ JAK KACZKA I SIKASZ CO MINUTE,ALE ZA TO JAK FAJNIE JAK SIE DO MEZA PLECOW PRZYTULALAM W NOCY A SZKRABIK GO KOPAL AZ MI SIE BRZUCH TRZASL A MAZ SIE AZ BUDZIL:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy sa jakieś bardzo wczesne objawy ciąży, że można juz coś podejrzewać przed terminem @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA NIE MIALAM,A MOZE MIALAM ALE NIE WIEDZIALAM ZE TO JEST TO,NAWET PRZEZIEBIONA BYLAM I ANTYBIOTYLKI BRALAM A NIE WIEDZIALAM ZE JUZ W CIAZY JESTEM, JEDYNE CO U MNIE DAWALO SIE WE ZNAKI TO SPIACA BYLAM JAK CHOLER,MAZ SIE WSCIEKAL ZE NAWET FILMU PO 20 NIE MOZEMY RAZEM OBEJZEC BO JA NAWET DO PIERWSZYCH REKLAM NIE WYTRZYMUJE I JUZ CHRAPIE A WDZIEN TO GDZIE BYM PRZYSIADLA TAM SPALA I PODOBNO BLADA TEZ BYLAM ALE TO JUZ OCENA RESZTY RODZINY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALE WIECIE CO POPYTAJCIE TESCIOWYCH ILE WAZYLI WASI FACECI PRZY PORODZIE BO MOJ MAZ TEZ 4,5 KG WIEC MZOE TO GENETYCZNE ZE Z JEGO STRONY TAKIE WIELKIE DZIECI TO I JA SIE MUSIALAM MECZYC BO Z MOJEJ STRONY RACZEJ STANDATOWE 3,5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mój mąż ważył 3,5 kg a ja 3 więc mam cichą nadzieję że nasze dziecko też nie będzie duże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×