Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasiula86

Oczekujace dziecka i braku -JEST KTOS TAKI?

Polecane posty

co do bardzo wczesnych objawów ciąży to są one takie same jak przed okresem, bo wywołuje je ten sam hormon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZYLI TO WYJASNIA ZE U MNIE PRAWIE RZADNE, U MNIE TO JAKOS @ PRAWIE BEZBOLESNIE WIEC I BEZOBJAWOWO BYL POCZATEK PIERWSZEJ CIAZY,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rano pisała, że @ brak i temperatura nadal podwyższona - więc ciągle jest nadziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłoby super jakby się jej udało. :) Cały czas się zastanawiam co z Dominiką? Czy wszystko ok? Jak się czuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się zastanawiam co u niej. Duzo czasu mineło od kiedy się ostatni raz odezwała :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszłabym juz do domu.... wogole cały dzien jestem ospała i czuje się jak napompowana....cos mnie wydeło:P blee nienawidze tego uczucia. Mam nadzieję, że wczorajszy test żabci był za wcześnie i nie o wskazanej porze. Myślę że jutro rano powinna powtórzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehe ale sie uśmialam Właśnie kolezanka z pracy już 3 raz mnie dzisiaj pytała "czy ty przypadkiem nie zaciążyłaś?" Czy ja mam na twarzy wypisane że staram się o dziecko????? Hheeeh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie o to chodzi że nikomu nic a nic nie wspomnialam. I tak się zastanawiam wlaśnie czy to po mnie widać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BARDZO CZESTO WIDAC JUZ NIE RAZ SIE PRZEKONALAM ZE NIE DA SIE TEGO OKRESLIC O CO DOKLADNIE CHODZI ALE KOBIETA JAKOS SIE NA TWARZY ZMIENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
achaja dokladnie za wczesnie żeby bylo widac objawy na twarzy hehehe bo dopiero co miałam dni plodne i to wydaje mi sie nie w pelni wykorzystane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh nakręcona to moze jestem na ciąże bo bym chciała, ale nie staram sie na siłę objawów w sobie wyszukiwać bo po pierwsze za wcześnie a po drugie nie ma co sie stresowac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje się. Niestety oblałam egzamin. to juz drugi. I tym razem na placu :( Dzisiaj chyba zarezerwuje sobie restauracje na obiadek poślubny :) Jutro z rana spisujemy protokół przedmałżeński u proboszcza... OK, teraz poczytam zaległosci bo widze ze dużo naprodukowałyście :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loona - nie wiem jak to jest u was, ale u nas w zakładzie sie już nie robi rentgena... za drogi interes. Wiem, bo pracowałam jakiś czas w BHP, a teraz jestem w zaopatrzeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do mojego porodu to muszę poszukać opisu.... jest gdzieś na "planujące ciążę!" bo tam tez pisałam i czasem pisze... to już tyle lat na kafeterii :p Byłam tez na listopadówkach 2006 ale nas wykasowali wraz z wieloma wówczas topikami - przez przypadek chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej JANA. Mi robili rentgena na ostatnich badaniach dwa lata temu. Szkoda że oblałaś, zdasz nastepnym razem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22:22 J_A_N_A U mnie bez zmian. Plecy mi wysiadają, noce są okropne , ciągle sikam. Standard. A Justynce sie nei śpieszy na świat... W piątek mam iść na ktg ale nie wiem po co skoro i tak nie mam żadnych skurczy A ja sie bałam ze urodze ze wczesnie hehe Teraz ide sie myc i spac ! Pap! Joanna, 23 Zielona Góra 38tc skończony, 39rozpoczęty termin z ost.@ 03.11.2006 płeć: dziewczynka, Justynka kilogramy: +11 Skopiowałam Wam co Jana pisała ........................................................ ............................ to było o 05:14 Hej! To ja dzis pierwsza! Chce sie pochwalic ze rodze Godzine temu odeszły mi wody. Smacznie wtedy spałam i zalałam łóżko... Dziewczyny używajcie podkładów bo nie znacie dnia ani godziny! A nic mnie wczoraj nie bolało hehe ! Umyłam sie, ogoliłam, ubrałam, zrobiłąm make-up i spakowałam torbe do szpitala (w końcu)... Czekam na skurcze bo mam ich mało, do tej pory jeden tylko! Tylko brzuch boli zupełnie jak na @!!!!!!! I okropną biegunke mam (juz od 2 tygodni ale teraz apogeum). Czyli to tydzien temu to musiał byc czop i odchodzil po kawałku..... Na razie popijam herbatke i czekam.... 05:15 Aha na te wody zużyłam 2 reczniki i faktycznie tego sie NIE DA pomylic z niczym innym. Teraz siedze z podkładem poporodowym. Rewelacyjne sa, zaluje ze nie kupilam 2 paczek... (te absorgyn) 05:21 poprawiam stopke. Ukończyłąm 39 tydzień, wiec dzis jest 39 tydzień i 1 dzień.... Skurcz drugi po 8 min. Boli cholernie jak na @........ ........................................................ ....................... i na tym zakończyło Tyle wspomniań. Po porodzie napisałam wiecej ale topik wcięło. A rodziłąm 12 godzin, Justysia miała szyjke okrecąną pępiowiną. Ale skonczyło sie wszystko dobrze :) Nie mam traumy i moge rodzić znowu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe no to widze że na kafe wytrzymałaś do ostatniej chwili!!! hehe my tu o porodzie a tu najpierw trzeba zajść..... za którym razem ci się udało przy Justynce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W szóstym cyklu. Ale to było krócej niż pół roku, bo raczej wtedy miałam krótkie cykle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobry wieczor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×