Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

LouLou11

Ile zarabia pielęgniarka w UK?

Polecane posty

emmetroad, Jestem pod wrażeniem Twojej postawy koncyliacyjnej. Ja jestem raczej reprezentantką wskazywania bez "owijania w bawełnę"tego co jest moim zdaniem złe i w takich okolicznościach savoir vivre odstawiam na bok. Wysublimowana grzeczność i uprzejmość na nic się zdają w sytuacji,gdy Twoim adwersarzem jest ktoś ,kto tego rodzaju język odbiera jako czyjąś słabość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakby ktoś z was, kto już posiada PIN, szukał pracy w West Yorkshire, to proszę do mnie na priv iskra_terorystka@wp.pl. Dom opieki płaci 12-12.40/gdz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda9999999999
Witam, jeszcze niecały miesiąc temu marudziłam na forum , że nie mogę znaleźć pracy w szpitalu. Po około 3 miesiącach intensywnego wysyłania aplikacji na pozycje staff nurse w końcu dostałam zaproszenie na interwiew. Zaczęłam czytać wszystko to, co jest związane z pracą na tym oddziale. Rozmowa przebiegła nawet, nawet... ale jak się potem dowiedziałam że jest około 30 kandydatów na to miejsce i 2 dni mają trwać te rozmowy, to nie miałam wielkich nadziei. Po interview zostawiłam swój numer telefonu i miałam czekać na telefon. To było wczoraj. Nikt nie zadzwonił do godziny 14 więc wysłałam maila. Dzisiaj rano sprawdzam pocztę i menagerka prosi żeby do niej oddzwoniła. Dzwonię więc z przygotowanymi pytaniami co poszło nie tak, czy na przyszłość ma dla mnie jakieś wskazówki odnośnie interview, a się okazało że zostawiłam im zły numer telefonu (pewnie przez nerwy ;)) i że chcą zaproponować mi pracę! Jestem szczęśliwa i czuję się jakbym w lotka wygrała :) Chociaż jeszcze trudno mi w to uwierzyć, bo wczoraj lekkiego doła miałam.... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emt81
Gratulacje! I powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajo bongo hej
Gratuluje! Powodzenia w nowej pracy! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajo bongo hej
Gratuluje! Powodzenia w nowej pracy! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajo bongo hej
Gratuluje i powodzenia w nowej pracy! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda9999999999, Ja tez Ci gratuluję. W taki o to sposób pokonałaś trzydziestu kandydatów.Masz powód do dumy! Teraz rozpoczyna się u Ciebie całkiem nowy rozdział w życiu zawodowym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda9999999999
Dziękuje, cieszę się ogromnie. Nie wiem jak to możliwe-pierwsza rozmowa w szpitalu i się udało. Poszczęściło mi się :)Teraz będzie mnie czekało trochę stresu związanego ze zwalnianiem się z obecnej pracy, miałam grafik już na święta i sylwka ustalony.... Oj ale jakoś to będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda9999999999, Tym pospiesznym zwalnianiem się aż tak bardzo się nie martw.To nie PL i takie sprawy załatwiane są raczej powoli. Muszą co najmniej załatwić CRB oraz twoje referencje a to trwa raczej długo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda9999999999
Endoskopia.... nie jest to mój wymarzony oddział, ale od czegoś trzeba zacząć :) Masz rację Agnieszka, poczekam aż załatwią formalności i wtedy złożę wypowiedzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda9999999999, Jak szpital już będzie miał wszystko załatwione to będą cię chcieli "już" ,a to trochę za późno na składanie wypowiedzenia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda9999999999
To w takim razie jak długo może to potrwać? mam 2 tygodnie wypowiedzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda9999999999
poczekam tydzień i złożę a najwyżej później będę miała urlop :) tak sobie myśle, że niezła ze mnie sierota... jak mogłam podać zły numer telefonu? :D haha. miłego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pielegniarka z jukiej
magda99999999999 Jakie pytania padły na interview ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jashua
Witam wszystkich! Dostałem papiery z NMC kurcze nie bardzo wiem co po kolei muszę robić. Nie mam jeszcze nic przetlumaczone. Może znajdzie się ktoś kto mi pomoże najalepiej na priv żeby już nie zaśmiecać forum, bardzo proszę:) mój mail darioklos@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jashua
mam takie pytanie; znalazłem wykaz dokumentów które muszę skompletować i przetłumaczyć, czy oprócz dyplomu muszę przetłumaczyć też suplement? i czy akt urodzenia jest konieczny? Czy akt urodzenia mogę wybrać tylko u siebie w mieście? 9. Lista wymaganych dokumentów(które mają być w formie ksero potwierdzone za zgodność z oryginałem u notariusza, cena ok. 20 zł oraz/lub tłumaczenie przysięgłe): a. akt urodzenia na formularzu europejskim(nie wymaga tłumaczenia, wkładamy oryginał) i akt ślubu jeśli dotyczy b. xero dowodu osobistego lub paszportu(bez tłumaczenia przysięgłego); potwierdzone notarialnie za zgodność z oryginałem uwaga! Zdjęcie musi być wyraźne c. zaświadczenie z policji o niekaralności (uwaga: ważne tylko 3 miesiące) tłumaczenie przysięgłe + oryginał d. kopia dyplomu, licencjata lub magistra (potwierdzona kopia + tłumaczenie przysięgłe) e. W przypadku ukończenia studium medycznego i ewentualnie 2- letniej specjalizacji (wymagane są 3 pełne lata wykształcenia medycznego po 18 roku życia). Kopia obydwu dokumentów potwierdzona notarialnie + tłumaczenia f. Prawo wykonywania zawodu ksero potwierdzone notarialnie + tłumaczenie przysięgłe g. Zaświadczenie o przebiegu pracy pielęgniarki, wydane przez Izbę Regionalną EEC Nursing Certificate (oddajemy oryginał + tłumaczenie przysięgłe) i. 2 zdjęcia paszportowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jashua
tak wiem wiem, interesuje mnie jeszcze suplement muszę go przetłumaczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emt81
Witam. Ja suplementu nie tłumaczyłem i nie przesyłałem; wystarczyło wymagane zaświadczenie z izb o wykształceniu zgodnym z dyrektywą UE (tego nie znalazłem na twojej liście a jest to konieczne). O zdjęciach, w sumie pierwsze słyszę- nie znalazłem też żadnej informacji w Application form, która by o tym mówiła. Prawo wykonywania zawodu też nie jest konieczne (w przypadku licencjatów). Jeśli chodzi o akt urodzenia to także nie wysyłałem. Może ktoś, kto ostatnio się rejestrował potwierdzi te informacje. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jashua
Dzięki Emt 81 słuchaj a ty obecnie pracujesz jako pielęgniarz w UK? masz może gg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś się złego dzieje Polscy emigranci zarobkowi przestają być mile widziani w zachodniej Europie. Dotyczy to zarówno specjalistów jak i pracowników fizycznych . To wynik rosnącego tam bezrobocia. I chociaż teoretycznie każdy może podjąć pracę w dowolnym kraju Unii Europejskiej, to rządy stosują tzw. miękkie działania administracyjne, zapobiegające podejmowaniu pracy przez cudzoziemców. ."Wielka Brytania chce uzyskać prawo do określenia, z których krajów Unii emigranci mogliby tam pracować".... Gazeta Prawna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polska zostala "wydojona" i nie jest juz potrzebna. Bedzie mozna ja dalej grabic pod warunkiem, ze "bydlo" zostanie w zagrodzie i nie bedzie sie rozbiegac. http://www.polityka.pl/kraj/analizy/1525505,1,polacy-w-holandii-niemile-widziani.read :) im dalej od tego kolchozu tym lepiej, tylko, ze juz niewiele jest miejsc, do ktorych mozna wyjechac http://m.wyborcza.pl/wyborcza/1,105226,12795393,Kanada_kusi_praca_Polakow_z_Wielkiej_Brytanii.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam prosbe do WALCZACEJ Z WIATRAKAMI. Napisz prosze: 1. Czy to prawda, ze zapotrzebowanie na pielegniarki w Kanadzie jest wysokie. Znalazlam sprzeczne informacje w internecie. 2. Czy Bachelor's degree wystarczy, zeby pracowac w szpitalu? 3. Jakie sa Twoje obserwacje dotyczace zatrudnienia pielegniarek (polskich pielegniarek w szczegolnosci)? 4. Jakie rejony Kanady sa wedlug Ciebie najbardziej przyjazne biorac pod uwage rozne kryteria( zatrudnienia dla pielegniarek, nastawienia do Polakow, pod wzgledem pogody, itd). Napisz, ktore (dwa lub 3), Ty wybralabys do zamieszkania. Chodzi mi glownie o Twoje osobiste spostrzezenia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jashua
Mam pytanie jaki lekarz moze mi postawic pieczatke w miejscu good helth, bylem wlasnie u lekarza medycyny pracy w moim szpitalu I mi powiedzial ze on takich rzeczy nie podbija. Czy ktos moze mi poradzic lekarza w warszawie ktory mi to podbije?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jashua
Mam pytanie jaki lekarz moze mi postawic pieczatke w miejscu good helth, bylem wlasnie u lekarza medycyny pracy w moim szpitalu I mi powiedzial ze on takich rzeczy nie podbija. Czy ktos moze mi poradzic lekarza w warszawie ktory mi to podbije?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×