Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość luna-luluna

KWIECIEŃ 2009

Polecane posty

Gość oczekująca3
witam widze,że tylko ja przechodzę bezobjawowo,tzn jestem trochę senna i mam lekką zgagę,ale to by było na tyle.Może przy 3 ciąży tak właśnie się to przechodzi.:)A propo włosów,nie zaleca się ich farbowania,przynajmniej na początku,pozdrawiam🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie doczekalam sie wizyty. wyszlam wczesniej bo nie dosc ze umieralam z glodu to za godzine mam jazde. dziewczyny jutro ide z wynikami do tej chorej baby, czy moglabym od niej wziasc zaswiadczenie o ciazy dla pracodawcy czy musze isc do tej ktora dala mi zwolnienie lekarskie?? przyjechalo moje jedzonko. musze cos koniecznie zjesc a nie mam sily na gotowanie ehh :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry dziewczyny 🌻 Wesolutka, skoro i tak do niej idziesz to popros o zaswiadczenie o ciazy i juz. Dlaczego mialaby Ci odmowic??? Trzymam kciuki Syla-k czy to Twoja piewrwsza ciaza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apple tzn chodzi mi o to czy nikt sie nie przyczepi ze zwolnienie od jednego lekarza a zaswiadczenie o ciazy od drugiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tego nie wiem, ale przeciez lekarz to lekarz. Masz prawo do 5 lekarzy pojsc jesli chcesz. Nie zamartwiaj sie, buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eliza ...........Eliza.......25..........Białystok.....4 ..............02.04.09 wesolutka.......Marta.......24.......Łomża.........4.... .........08.04.09 ppk..............Matylda.....31....Warszawa.......4.... ..........04.04.09 mroweczki......Martyna....25..........Mielec.......6.... ........01.04.09 Apple_Seed.....Weronika.....30....Bielsko-Biala...6..... ........07.04.09 filka .............Kasia........28.........Mikołów.....5 .............05.04.09 Monixyz.........Monika.....29.........Olsztyn.....6..... .........05.04.09 maja79..........Ania........28........Augustów.....4 .............02.04.09 ewapit..........Ewa..........29....Częstochowa...5...... .......09.04.09 Orzeszek83....Kasia........25.........Lublin.......5.... .........10.04.09 syla-........Sylwia........33.........Kościan.........6 ..............03.04.09 kasiak79........Kasia.....29.........Żary.....6..... ..29.03.09 06.04.09 witajcie mamuśki u mnie nic sie nie zmieniło potwierdziłam tylko testem do lekarza na razie sie nie wybieram moze w następnym tyg. nie wiem nie mam na nic czasu, ale zaczęła sie powtórka zrozrywki tzn.tak jak przy pierwszej ciąży ... ledwo z łóżka wstaję tak chce sie wymiotować no i juz jestem po pierwszym rzyganku fuj okropieństwo mój mąż sie śmieje że ja to muszę sie źle czuć w ciąży ,żeby później rodziły sie takie rozkoszne bobaski jakmój kubuś pozdrawiam wszystkie mamusie i życzę wam jka najmniej skutków ubocznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich dzisiaj, Eliza r przykro mi z powodu tych skutków ubocznych. Mnie też każdy straszy, że już niedługo mogą się zacząć. Liczę ciągle jednak, że może mnie to ominie:) Jakaś taka pogoda u mnie dzisiaj kiepska, niby świeci słońce ale też sporo chmur. Próbuję się zmusić do pisania rozdziału, bo w tym roku akademickim szykuje się moja obrona ehh A rozdział powinnam była oddać do końca czerwca. Teraz trochę bardziej termin mnie goni. Tak więc czekam na natchnienie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj właśnie zaprosiłam cie do znajomych na naszej.... co do pogody to u mnie świeci piękne słoneczko i jest okropnie goroąco pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orzeszek, ja też jestem w trakcie pisania pracy, tzn. pozostało mi tylko 1,5 rozdziału do napisania. Też miałam oddac prace do końca czerwca, ale jakoś nie wyszło i przełożyłam obrone na wrzesień-październik. Orzeszek, a myślisz, ze te dolegliwości jeszcze mogą nas dopaść?? Eliza r współczuje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JuStAa00000
pisałam tu na początku topiku ,niestety dziś przyszła @ mnie się nieudało tym razem :( gratuluje dziewczynom którym się udało i życze wszytskiego dobrego .pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kwietniówki... dzisiaj się dowiedziałam, że najprawdopodobniej i ja zostanę mamą kwietniową (termin na koniec miesiąca)... pozdrawiam Was, życzę powodzenia i będę do Was zaglądać jeśli czas pozwoli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarina67
hejka, dołaczam do was z nieposkromiona radościa , dzis rano zobaczyłam na teście dwie kreseczki i jestem przeszczesliwa....termin bedzie pod koniec kwietnia 2009 ...moje córcie oszaleja jak sie dowiedza , narazie nie zapeszam -cicho sza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza r dziękuję za zaproszenie, już Cię zaakceptowałam. Śliczny synek a oczka to ma chyba po Tobie:) Wydaje się bardzo radosnym i grzecznym szkrabem:) Ciekawe tylko czy pozory mylą?:) Kasiak79 ale Ci zazdroszczę że już tak mało Ci zostało! My mamy oddawać kolejne rozdziały na zakończenie semestru. Dlatego dopiero siedzę nad pierwszym rozdziałem. Drugi powinnam oddać w semestrze zimowym, bo jeszcze mi jeden rok został. Też nic Cię jeszcze nie dopadło?:) To brzmi obiecująco bo widzę że jesteś tydzień do przodu niż ja. Może będziemy miały szczęście, chociaż z tego co mówiły mi inne mamy to może się jeszcze zaczać. Justaa przykro mi bardzo, trzymamy kciuki, żeby się kolejnym razem udało! Baderka - witaj w kwietniówkach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarina67
a-ha dodam tylko ze to moja trzecia ciaza , jak najbardziej zaplanowana , { z nadzieja na chłopca, jesli macie ochote piszcie , napewno odpowiem na każdy -post, i e-mail { w miare mozliwosci oczywiscie }

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katarina, widzę że jesteśmy na podobnym etapie... u mnie ciąża też planowana i też ze wskazaniem na chłopca, bo mam juz córeczkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie nowe kwietniowki ciezarowki 🌻 zapraszamy do tabelki:) justa - powodzenia nastepnym razem. W koncu sie uda! orzeszek, ja tez bez znaczacych objawow, czasem sennosc, czasem bol w podbrzuszu i tyle. eliza - wspolczuje nudnosci, bedzie nagroda w postatci pieknej dzidzi:) U mnie brzydka pogoda, wypijam wlasnie pol litra maslanki...Wczoraj bylam na dluuugim spacerze i rozmyslalam jak to bede kiedys swojej dzidzi pokazywac swiat. Ach:) Jestem skolowana sprzecznymi informacjami na temat farbowania wlosow podczas ciazy. czasami ginekolodzy mowia ze nie przeciwskazan a czsami ze nie wolno i juz (nawet paznokci malowac). Chyba przestane przeszukiwac internet...Hmm ale czy to w ogole mozliwe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
apple-speed ja w pierwszej ciaży byłam w 8 tyg. jak poszłam do fryzjera i zrobiłam balejaż i wszystko było ok pazokcie tez malowałam . generalne przez cała ciążę farbowałam sobie włoski , a teraz mam zrobione paznokcie akrylowe i wszystko jest póki co ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki witam nowe mamuski 🌼 bylam u tej pizdy i wiecie co wymyslila tym razem???????? ze dopiero jak przyjde z usg to ona bedzie pewna :O nosz tak sie wkurzylam ze nie macie pojecia, termin mnie goni musze jak najszybciej oddac do pracy zaswiadczenie o ciazy. wg miesiaczki to u mnie jakis juz m5-6 tydzien chyba bedzie a ona nie ma pewnosci tydzien temu mnie badala i mowila ze macica powiekszona jest. co za rura nie macie pojecia. powiedzialam ze chcialabym kopie wynikow z krwi, to sie obudzyla i o brak kultury posadzila, bo ona przeciez nie spisala tego. a pozniej powiedziala ze da mi wyniki pod warunkiem ze jej odniose. i sie zastanawiam czy tak zrobic, czy sie fatygowac na drugi koniec miasta i jechac do tej francy 😡 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza, dzieki, pocieszylas mnie:) Wesolutka, a robilas badanie beta? Bo tam masz czarno na bialym ze w ciazy jestes. Ja bym poszla do byle jakiego gina na usg i po zaswiadczenie o ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie nie robilam bety. a w sumie moglam zrobic od razu jak bylam w tamtym tygodniu, po prsotu nie pomyslalam i juz. nie wiedzialam ze az tak to bedzie skomplikowane :( mama mi mowila, ze gdy byla w ciazach z moimi bracmi to tez nie miala zadnych objawow, ani wymiotow ani nic. dopiero po 10 latach jak zaszla ze mna to delikatnie wymiotowala i u mnnie moze byc tak samo, ze pierwszy bedzie chlopiec a tak bardzo chcialabym dziewczynke. no poczekamy zobaczymy. nie wiem czy kiedys duze dzioeci sie rodzily czy takie srednie ale najstarszy brat mial 3800 pozniej 3500 drugi i ja najmniejsza 3000 kg. a wy znacie swoja wage urodzeniowa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesolutka, lepiej zmień lekarza, ja byłam u gin na początku 5 tyg. i odrazu wykryła ciąże już po samym badaniu, a dla potwierdzenia zrobiła usg. i było czarne na białym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadzwonilam juz do tej ginki ktora dala mi zwolnienie lekarskie. wypisze mi zaswiadczenie i wywola z korytarza. niby fajna babka z niej ale chyba nie bede do niej chodzic bo za duze kolejki do siebie ma. zastanawiam sie nad jednym facetem kolezanka mi polecala i nad jedna kobieta u ktorej bylam raz. no zobaczymy jak z tym bedzie. ok uciekam na jazde. pada deszcz kiszka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie nowe mamusie! Dawno mnie tu już nie było. Widze, że topik się rozwija, Nie nadążam z czytaniem. Mnie też jest wiecznie niedobrze ale narazie nie wymiotuję. Ostatnio to nawet na kompa patrzeć przez to nie mogłam. Jeść mi się nie chce, moje ulubione jogurty zaczynąją tracić ważność, masakra. Wesolutka ja byłam u gina 5 dni po planowanym okresie i był pewny, ze to ciążą a na USG było widać pęcherzyk ciążowy. Z tego co wiem to każdy lekarz może wystawić Ci takie zaświadczenie, nawet w przychodni. Apple mi lekarz mówił, że można farbować włosy ale takimi mniej szkodliwymi farbami. Ja robie pasemka więc myśle że nie bedzie problemu boprzecież farba nie ma styczności ze skórą. Podajcie jakieś strony na których widziałyście zdjęcia małych fasolek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarina67
no wreszcie cos do mnie dotarło bo juz myslałam ze tylko ja tu siedze . tak jak juz wspomniałam to moja trzecia ciaza , dwie poprzednie obyły sie bez zadnych dolegliwosci , mdłości , bóli czy czegokolwiek , współczuje tym które to przechodza ,ale nagroda jest warta poswiecenia.włosy tez farbowałam i farbuje , nie pomoze ale nie zaszkodzi tez " chyba ",zreszta 99% z nas maskuje w ten sposób swoje oznaki słabości (starości to za dużo powiedziane), wiec jak tu nie dbac o siebie , przeciez dzidzia ma zobaczyc po porodzie piekna mame a nie zamrtretowana , zniszczona i zaniedbana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Apple, kurcze nie mogę się doczekać już następnej wizyty, jeszcze tylko nieco ponad tydzień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehhh dziewczyny moja babcia od wczoraj w szpitalu i nie ma z nią kontaktu żadnego a ja się dopiero dziś dowiaduję, bo nikt mnie nie chciał martwić:( Teraz to się dopiero zacznę martwić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×