Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość luna-luluna

KWIECIEŃ 2009

Polecane posty

Gość
Angela Maja Orzeszek wysłałam wam zaproszonka na nasza klase ja jestem Marta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć mamuśki. Ale dzisiaj macie energii na pisanie. Ja niestety jestem dzisiaj taka depnięta, że mogłabym spać tam gdzie tylko usiądę. W tej ciąży pierwszy raz tak mam. Masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Fajnie tak widziec z kim sie pisze, przezywa emocje:)... Pozdrowionka:):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orzeszku w domku juz mieszkamy...(nie budwalismy dostalismy od tesciow w stanie surowym i wykanczalismy wszystko...łacznie z podłaczami itd.ale warto było:)nie ma to jak mieszkac samemu:) A widze ze ktos z Twioch znajomych trafił w dziesiątke komentujac jedno z Twoich zdjec\"BĘDĄ Z TEGO DZIECI\"heHEHheh:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matyjasik Legally własnie akceptowałam:) Faktycznie teraz jakos tak fajniej mozemy sie o sobi ewiecej dowiedziec:)Pozdrawiam wszystkie NOWE znajome:)Buziak:* Teraz ide brac sie za ten obiad obiecalam ze bedzie na 13.00 ale tak sie z wami zasiedzialam ze nie ma szans zebym zdazyła...:( Ogolnie musze stwierdzic ze ciąża nam służy...JESTESMY CORAZ BARDZIEJ GENIALNE HeeHHeeHHee:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, widzę dziewczyny że wysyłacie zaproszenia na naszą klasę. jeśli któraś ma ochotę zapraszam do mnie Sylwia Kabat (Kasperska) pozdrowionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny, nie chce pozostac w tyle:) bardzo chetnie powysylabym zaproszenia ale nie mam teraz profilu na naszej klasie (przykre doswiadczenie sprawilo ze go zlikwidowalam). Podam jednak adres mailowy petepete@op.pl jak bede w domku to powysylam fotki do dziewczyn ktore podaly adresy, jesli macie ochote mozecie tez przyslac cos do mnie, bedzie mi bardzo milo! Wczesniej byla mowa o wozkach, dziewczyny na co trzeba zwracac uwage przy zakupie? Myslimy o takim 3 w 1. Wesolutka - my za naprawe auta zaplacilismy niedawno 950zl. Nie pojechalismy przez to nigdzie na wakacje, chociaz ja i tak zaszlam wtedy w ciaze i plany wyjazdu do Grecji i tak wziely w leb. No ale autko musi byc sprawne, zeby wozic taka kluseczke jak ja:) a potem nasze malenstwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Applle sead moim zdaniem wozek powiniem miec duze pompowane kola i dobrze jak do tego sa skretne , w lecie sie takim super jezdzi a w zimie tez rewelacja :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja wysłałam Ci zaproszenie na nk. Zapraszam pozostałe dziewczyny. Znajdziecie mnie pod Małgorzata Nowak - Gostyń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To teraz ja niestety lecę do pracy, dzięki za zaproszenia, Gosian wysłałam Ci teraz. Wieczorkiem poczytam co nowego napisałyście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
I ja nadrabiam:) Syla i Gosian wysyłam zaproszonka:) Ja też już pomalutku rozgladam sie za wózkiem dla swojego szkraba hymmm.. ogladam wózki innych mam an ulicach... i jakos nie mam typu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok powysyłałam zaproszenia.. :D Teraz musze tylko sie nauczyć ktora jest ktora :D:D Apple, ja patrze na kola - nie za duze i nie za male, dobrze by bylo zeby byly pompowane, ale nie koniecznie bo wtedy wozek jest ciezki.. ale przede wszystkim zwracam uwage na spacerowke no bo to w tym wozku dziecko najwiecej jezdzi.. msia dobrze sie skladac, byc wygodna, rozkladana do spania, z regulowanum podnozkiem i odpinana budka na upaly, dobrze jak jest spiworek do niej dorzucony od producenta ktory mozna zamontowac w wozku.. Koszyk na zakupy to durzy plus i wygoda :D Skretne (podwojne jesli nie duze) kolka no i wyglad :D Ktoras z dziewczyn mysli nad Coneco.. przygladalam mu sie i tak sobie mysle ze ta rurka dookola podnozka moze byc nie wyodna dla dzidzi.. ale to tylko moja opinia :D Filka napisz jak tam po wizycie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie jaki ja miałam problem z wózkiem jak dla jednego dzidziusia to miałam już dawno wybrany bo jak kupowałam jakieś ciuchy dla synka to wpadł mi w oko w tym sklepie wózekz casualplay, ale jak tylko dowiedziałam się, że będę miała bliźniaki to zaczęłam szukać w internecie i szok - okropieństwa, żaden mi się nie podobał. Ale na szczęście w jednym w sklepie w Poznaniu wypatrzyliśmy model, który bardzo mi się spodobał i nawet kolor miał super, no może poza ceną bo prawie 4 tys., ale co zrobię. Na spacer muszę wyjeżdżać. To moje ostatnie dzieciaczki to co im będę żałować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orzeszku, dzieki za fotki, jakos tak wlasnie sobie Ciebie wyobrazalam:) Kotek super, niezly lobuziak;) Moj maz tez ma na imie Piotrek. Zrewanzuje sie swoimi zdjeciami wieczorem bo teraz jestem w pracy i takowych tu nie posiadam. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mroweczki, dzieki za rady, zaraz sobie wszystko zapisze w moim kajeciku:) tak jak to robie z innymi radami od Was i przy zakupie wozka bede do niego zagladac. Wiem jedno, nie kupie wozka przez internet, tak samo jak lozeczka. Co do reszty to nie mam oporow kupowac np na allegro, ale najpierw to sie musze zarejestrowac, bo wlasnie odrzucili moja aktywacje konta (nie przeczytalismy z mezem dokladnie regulaminu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×