Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość luna-luluna

KWIECIEŃ 2009

Polecane posty

A myślałam że tylko ja z tej grupy jestem jedynaczką,między córką a drugim dzieckiem będzie 15lat różnicy,mam nadzieję że jakoś póżniej będą potrafili się dogadać.Mąż ma brata 3lata młodszego ,ale kontakt z nim jest taki sobie,za to z siostrą o 12lat młodszą od niego, teraz jak ona ma swoją rodzinę ten kontakt jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alison najlepiej kup sobie ksiazke jakas.. np Gold Advanced albo Upstream Advanced tez bardzo fajna ksiazka.. sama wiesz ze do egzaminow takich same slowka nie wystarcza, a w takim podreczniku jest wszysto i czytanie i pisanie i gramatyki troche.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozstępy to nie tylko kwestia kosmetyków, ale w dużej mierze uwarunkowań genetycznych... ja przyznam, że w 1. ciąży jakoś specjalnie się nie kremowałam a nie mam ani jednego rozstępu na brzuchu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
No ja tez mam pare na piersiach..ale to trzeba sie przyjzec by dojrzec:)... a brzusio jak narazie czysty...codziennie ogladam;D heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tak masz racje Baderka... w duzej mierze od genetyki.. mi sie pojawiły na biodrach w okresie dojrzewania.. teraz juz sa blade tak ich nie widac chyba ze sie opale to troszke zauwazalne...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
genetyka genetyka, ale kremy w ruch :D:D mi sie wlasnie skonczyl moj, do jutra jakos wytrzymam - dizisiaj uzyje oliwki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alison, dogadają się dzieci z taką róznicą wieku na pewno, tylko może nie od razu:) U mnie i brata dopiero od kilku lat jest dobry kontakt, wcześniej zupełnie się nie rozumieliśmy. Legally, mój brat też jest przyrodni, z jednego taty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny:) ja mam młodszego o 4 lata brata a kontakt między nami jest taki sobie, bardzo się różnimy kurcze tą fotke z rozstępami to chyba jakaś firma kosmetyczna zamieściła żeby podnieść sprzedaż, ja narazie u siebie nie zauważyłam ale też dokładnie się nie przyglądam, właśnie mi się skończył krem na rozstępy i musze sobie kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Mróweczki za rade.Slyszałam,że Gold jest dobry.Tak czy inaczej brakuje mi gadki po angielsku:(. Leglly skąd Ty wytrzasnęłaś to zdjęcie?Koszmar....Ja stosowałam zwykly balsam do ciała,bo skóra strasznie mnie swędziala i nie mam ani jednego rozstępu na brzuchu.Natomiast bardziej martwie sie o biust,bo strasznie mi sie zepsól po ciązy i karmieniu.Po drugiej ciąży będzie wyglądał pewnie jeszcze gorzej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick.........imię....wiek....miejscowość....miesiąc ... poród ....płeć kasiak79......Kasia...29......Żary............3. .......29.03.09... Roxelka.......Magda..29......Hockley,U.K...3.... ....31.03.09... filka ...........Kasia...28......Mikołów........5.........01.04.09...Agatka kkarolina......Karolina. 28...Szczecin.......5..........01.04.09... mroweczki...Martyna..25......Mielec...........5.... ..01.04.09...Kubuś maja79..........Ania....28......Augustów.......1.. .....02.04.09... rrothka......Dorota......20.........Lublin.........5 .....02.04.09... lady_panth..Małgosia.25...Varese/Mediolan....3.... 02.04.09... Inka83.........Irena.....24........Pszczyna.......5.... 02.04.09... eliza ............Eliza.....25......Białystok.....2....... 03.04.09... Mamuśka26..Karolina...26......Mazury .......2........03.04.09... ppk...........Matylda....31......Warszawa....1... ....04.04.09... Monixyz........Monika..29......Mazury........4.. .....05.04.09... MaJa86....Marzena.....22......Kraków........4.... ...05.04.09... syla-k........Sylwia...33......Wielkopolska ....5.......06.04.09... natala007...Natalia...20......Warszawa.....4... .06.04.09...Zuzia Arleta...........?........?.......Płock......... ...4......06.04.09... Apple_Seed...Weronika...30...Bielsko-Biała....5...07.04. 09... legally blonde 86..Julia..22..Warszawa.....5........08.04.09...Blanka wesolutka......Marta.......24.....podlaskie....5........ 08.04.09... matyjasowa...Malwina..23....Będzin......5..........08.04 .09... izabart.......Iza.......29.......Mysłowice......4 .......08.04.09... ewapit.......Ewa......29.......Częstochowa..1........09. 04.09... Orzeszek83....Kasia.....25....Lublin.........4. .......10.04.09... 09zmudka90....Anna.....18.......Poznań....1.... ....10.04.09... Oliwka103.....Roksana...27...Małopolskie....4. ....10.04.09... martusiatko....Marta....24.....Szczecin......5.....10.04 .09... mareneu1.....Milena....25.....Gdańsk.........5. ....11.04.09... rozalka82.......Kasia.....26....Kraśnik......3 .......15.04.09... NIKOLA79......Kasia.....29...malopolska.....4......15.04 .09... alison28.......Justyna...28.......Krakow.....4.......18. 04.09... kijaki......Justyna..23.......Andrychów..... 3.......20.04.09... mimmy.....Aga......32.......Krakow.........4. ......20.04.09... katarina67....Kasia....29....grudziadz......4......20.04 .09...Cyprjan martazaw...Marta....33......zachodniopom...3....21.04.09 ... basiunia*...Basia....29........Śląsk.......... .4......22.04.09... Ajkaa......Asia......25........Śląsk.......... .3.......24.04.09... gosian.....Gosia....28........Gostyń.......... 4......25.04.09... joasia82...Asia......26........Poznań......... .4.....25.04.09... baderka...Justyna...31.........Piła............4.....26. 04.09... pyshotka..Agnieszka..30....Śląsk.......4. .........26.04.09... Angela26...Ania......26.......Warszawa.......4...28.04.0 9... niuniadaq.......Kasia....24....Kołobrzeg.....2.....30.04 .09... Karolina1983..Karolina..25.....Mazury......4.. ..01.05.09... Kati75.......Kasia.....32.........Wieden.....2 .....02.05.09... Tabelkę aktualizuję. Jestem w nielicznej grupie jedynaczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Allison ja tez sie martwie strasznie o biust po drugiej ciazy i karmieniu co z tego ze mam wiekszy jak czuje jak bym miala jakies dwa wiszace woreczki dla mnie koszmar zero jedrnosci :( co do rodzenstwa ja mam siostre 8 lat mlodsza i mamy od zawsze super kontakt , znam rodzenstwa gdzie jest mala roznica wieku a kompletmnie sie nie dogaduja , moim zdaniem zalezy to od charakterow i wychowania dziewczyny ja sie dzisiaj koszmarnie czuje boli mnie niesamowicie glowa mam dosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Legally ja mam na posladkach calych rozstepy z okresu dojrzewania :( i kilka na jednym udzie od wew strony. moja mama urodzila trojke i nie ma ani jednego a kiedys te 30kilka lat temu nikt na takie rzeczy nie patrzyl aby smarowac sie kremami... nie wiem jak to u mnie bedzie ale az sie boje :( mamie jedynie zostal brzuch po mnie no i cellulit ma na posladkach i udach. no ale tez wiek robi tu swoje. aa wlasnie w jakim wieku macie rodzicow?? moja mama w styczniu skonczy 64 a ojciec w marcu 72. mama jak mama ale ojciec to juz jak dziadek d;la mnie a pradziadek dla mojego bejbe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Moja mama ma 54 lata tatus 58;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jedno pytanie odnośie angielskiego:na jakim poziomie byłyście zdawając na filologie.Coś koło CAE?Bo nie wiem czy nie porywam się z motyką na slońce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio dziewczynki własnie wróciłam z wielkiego obzarstwa...EEhhHHeeHHKebab był pyszny:P Teraz biore sie za sprzatanko i obiadek dzis tylko zupka jarzynowa:) Ja mam hemoglobine 13.6...niby troche wysoka ale MAX jest 16 a lekarz mowił ze nie ma tragedii wiec sie nie martwie...:) Wogole to pogoda jest straszna ZIMNO...MOKRO...MGLISTO...BBbbRRrrr;(Okropienstwo poszłam bym najchetniej znowu spac:)ale to juz by była przesada:) Leggaly zdjecia DRAMAT az sie moj mąż przestraszył i sie mnie pyta Czy ta moja oliwka wystarczy...:):):)HEHE:)ale z brzusiem u mnie naprawde w porzadku...gorzej z piersiami:(Brzuchem sie nie martwie:) Jesli chodzi o bol to mam tak czasami zastanawiam sie ciagle czy to tak ma byc...???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nicola mój kolega(co prawda dentysta:))polecil mi na ból głowy jogurt naturalny i krótki spacer.Mnie pomogło. Co do biustu to mój przestal być jędrny już pare lat temu i też mam takie odczucie,że teraz mimo,że są większe jakieś takie dziwne.Ja z numeru A wwskoczylam na C,także po karmieniu sama skóra mi zostanie.Zakupiłam Mama Perfecta do biustu,ale straszie nie chce mi sie smaowac-nigdy tego nie lubilam zreszta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Legally straszne te zdjęcia! A u mnie mama ma 54 a tata 62. A wasi mężowie dużo starsi od was, czy podobnie? My akurat tak się złożyło w tym samym wieku jesteśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj maz w tym samym wieku :D Mama ma 44 a tata 47 lat.. Alison ja mysle ze bylam na poziomie FCE.. tyle ze czesto za granice wyjezdzalam na cale wakacje i nie mialam zadnego problemu z mowieniem czy sluchaniem... Poziom CAE oficjalnie jest na II roku studiow, ale to zalezy od uczelni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UFf dziewczyny robie sobie 5 minut przerwy od pracy...kiedy to sie skonczy wreszcie?..Juz marze o zwolnieniu od stycznia, ciekawe czy gin da mi bez problemu?... Mojej kolezance lekarka wciskala L4 juz w 4 miesiacu ciazy, kolezanka nawet prosic nie musiala, chociaz nic jej nie dolegalo... Moj mezulek jest z tego samego rocznika co ja, ale mlodszy kilka miesiecy. Tata i mama to tez rownolatki - 58 lat. Rozstepy mam lekkie na udach. Ostatnio mama pokazala mi pozostalosci po swojej drugiej ciazy, nigdy az tak sie nie przygladalam ale rzeczywiscie na jej brzuchu rozstepy do dzisiaj sa widoczne. W pierwszej ciazy nie miala ani jednego. Oczywiscie w tych czasach nie snilo sie nikomu o kremach na rozstepy. Dziewczyny pojawila sie u mnie ta kreska o ktorej mowilyscie- ciemniejsze pasek od pepka w dol. W dodatku mam owlosiony brzuch, czasami czuje sie jak dziwolag:) No ale co tam, to wszystko wynagrodzone bedzie pojawieniem sie dzidziulka! Ok wracam to roboty, bo mnie tu szef pogania:( papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie znacznie lepiej idzie pisanie.Na egzaminie miałam A z writingu a B z pozostalych.Jak poszłam do szkoly językowej to byłam w strasznym szoku jak kiepsko bylo z moim akcentem i wymową.Przy okazji dowiedziałam sie jak beznadziejne mialam nauczycielki w liceum.Chodzi mi o to czy mialaś wystarczający zasob slów,żeby nie mieć problemów z rozumieniem wykladów.Niestety nie mam możliwości teraz sobie pogadać a do swobodnej konwersacji jeszcze mi daleko. Ugotowałam pomidorówke z koncentratu,mój mąż będzie zachwycony:)Synek u teściowej naszczęście dzisiaj się stoluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc . Ja dopiero wrocilasm z pracy masakra!!! Wiem ze mam l4 ale umowilam sie ze raz w miesiacu podejde pomoc a tu sie okazalo dzisiaj ze przez caly miesiac nikt palcem nie kiwnal i musze w srode isc jeszcze raz. Tragedia! Moje rodzenstwo to dwoch przyrodnich braci jeden od mamy z 1 malzenstwa 6 lat starszy - z tym sie wychowywalam pod jednym dachem- kontakt ok drugi od taty - nie mieszkal z nami ale tez bardzo dobrze mi sie uklada jestem mama chrzestna jedgo mlodszej corci .... Rodzice: mama w tym roku skonczyla 58 a tata 64. Szlam z powrotem z pracy na nogach wloklam sie chyba z godzine a tak normalnie to 15 min powinnam isc no i teraz mam - znow brzuch mnie pobolewa ale taka juz moja natura pomagam wszystkim dookola swoim kosztem..eh moj to mowi ze jestem miekkim h.... robiona i tyle. No i musze mu przyznac niestety racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alison, nie mialam takiego zasobu slow zeby rozumiec wyklady - te sa z fonetyki, jezykoznastwa, metodyki itp - slownictwo ktorego nawet po polsku nie rozumialam :D .. czarna magia.. na szczescie pierwsze wyklady to bylo terminow najczesciej uzywanych, na I sem bez przeszkod mozna bylo sie pytac o jakies slowo jak sie nie rozumialo.. Alison ja to porownuje do ekonomii lub czegos innego - musisz sie nauczyc konkretnych terminow i tyle, a czy to po polsku czy angielsku jeden pieron.. :D Reszta zajec byla oki, najpierw takie jakby wyrownywanie poziomu, budowanie zsobu slow itp.. mim zdaniem jesli masz FCE to spokojnie dasz rade.. A tak na marginesie nie przyjmuja czasem tych z FCE w pierwszej kolejnosci?? Apple, moj lekarz wciska mi l4 odkad jestem w ciazy.. ostatnio jak sie znowu sprzeciwilam, taki lekko poddenerwowany zapytal: to do kiedy pani zamierza pracowac ?? Mysle ze nie bedziesz miala zadnych problemow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×