Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość luna-luluna

KWIECIEŃ 2009

Polecane posty

heh ja w przypadku chłopca też wybrałabym Filip:) Orzeszku no ja właśnie byłam na basenie a potem wieczorem zaczął mnie brzuch boleć i dzisiaj też mnie trochę pobolewa:( nospa nic nie daje, co wam lekarze mówili na te bóle jak na okres? nie boli mnie mocno, nie wiem czy znowu nękać tego mojego doktorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Mam pytanie, czy są dziewczyny, które jeszcze nie czują ruchów dziecka? Ja jestem juz w 20 tygodniu ciąży i jeszcze NIC nie czuję. Powiem wam, że jestem tym coraz bardziej załamana. Lekarz mówi, że niby to normalne, ale mnie to bardzo martwi. Moja dzidzia sie wcale nie odzywa, a ja już nie wiem co mysleć. Jeśli nie odezwie się do przyszłego tygodnia, to chyba idę na usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, dobrze ze sie ten maly znalazl. Wczoraj przeciez jeden dwulatek utonal w rzecze, tez sam sobie gdzies poszedl z podworka... Co za tragedia. Filka, zmartwilas mnie, tez chcialam isc na basen z powodu kregoslupa - mam darmowy karnet z pracy (chciaz nie przepadam za basenem, wole plywac w morzu albo rzece:). Mam nadzieje, ze szybko Ci przejdzie. Filip, Michal- piekne imiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki! Biedne te niektóre dzieci, u mojej mamy w bloku ostatnio była policja, mieszka tam chłopak, który ma dziewczynę z dwójką dzieci one nie są jego. Dziewczynka przyszła poobijana do szkoły i nauczycielka zgłosiła.Pierwsza żona od tego gościa odeszła, bo ją bił.Ta dziewczyna matka tych dzieci powinna się zastanowić trochę czy warto z takim gnojkiem być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a najsmieszniejsze to jest, to ze pozniej jesli cos sie stanie powaznego to albo jest wielki lament, albo dochodzi do prawdziwego nieszczescia... a niektore kobiety to chyba lubia jak sie ktos nad nimi zneca, bo przeciez ta babka nie ma slubu z tym facetem, podejrzewam tez ze to on u niej mieszka a nie na odwrot. jeszcze skurwiel zneca sie nad dziecmi. powiesilabym!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ladne imie dla synka Baderka:) za granica zamierzacie zostac na stale juz, czy kiedys planujecie powrot do Pl??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój będzie się nazywał bardziej zwykle :p ale imie ładne fakt i pasuje do tamtych warunków i realiów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni xyz nie załamuj się, rzeczywiście tak jest że czasai dziecko daje o sobie znać później, ale to nie znaczy,że coś jest źle. Ruchy zależą od wielu czynników, mi in. zakończeń nerwowych. Ja czuję ruchy od 17 tyg., ale są dni kiedy prawie ich nie odczuwam, a czasami aż za bardzo. Myśl pozytywnie, no ale jeśli Cię to uspokoi to nie czekaj i zrób sobie usg, wtedy będziesz spokojniejsza. PS Moja siostra poczuła ruchy bardzo późno, a z dzieckiem wszystko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) moj synus bedzie mila na imie Alan a córka Wiktoria i to juz mysle bedziemy wiedziec w pon po usg :) juz licze dni jeszcze tylko 5 dni :) Co do ruchow to pierwszy raz wczoraj poczulam intensywne kopanie lekkie ale kilka co chwila w sumie prezz caly dzien a pierwsze ruchy poczulam kolo 17 tyg i potem tez sie zamartwialam bo zadko cos sie tam odezwało :)Będzie dobrez ale wiem po sobie ze USg mnie uspokoiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie Mamusie po długim weekendzie:)Mnie też nie było w domu przez kilka dni.Nie zdążyłam jeszcze przeczytać wszystkiego co napisałyście,ale jak będę miałam czas to pewnie nadrobie zaległości. APPLE z tym mlekiem to norma-ja i w pierwszej ciązy i teraz mam ten problem,że jak sie budze rano to koszula upaprana.To znaczyże nie będziesz miała problemu z karmieniem i brakiem mleczka po porozie. Iza ja tez mam termin na 20.11. i tez nie moge sie doczekac.To bedzie u mnie dopiero 19 tydzien wiec boje sie,że to troche mze byc z wczesniezeby dzidzia sie ujawnila. Tak sobie mysle o moim synu,ktory ma osiem lat i dochodze do wniosku,ze najgorszy okres zaczyna sie jak dzieci ida do szkoly.Czy Wy mamusie z wiekszymi dziecmi tez macie takie wrazenie?Bez przerwy cos sie dzieje;lekcje,wystepy,wycieczki,zebrania.Dzisiaj wychowawczyni Mteusza powiedziała mi,ze on jej powiedział,ze mama nie kupi mu nowego mydła w płynie,bo nie ma pieniedzy.Mały musiał podsłuchac coś jak rozmawiałam z mężem(o pieniadzach,ze tyle wydatków albo cos w tym stylu) i chlapnąc coś takiego w szkole.Mozecie wyobrazic sobie jak głupio sie czułam.Trzeba strasznie uwazać przy dzieciach co sie mówi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arleta ja mam tak samo niekiedy cały dzien nic nie czuje...a wieczorem kopniaki...roznie...:) Moni nie masz sie co martwic podobno jak minie 24 tydzien...i nic to wtedy moze byc cos nie tak...:)Ale prawda jest taka ze kazda kobieta jest inna i kazda inaczej przezywa ciaze...:)Daj swojemu malenstwu troche czasu...:)Jeszcze zobaczysz ze to bywa uciazliwe moja dzidzia zawsze zaczyna strasznie szalec jak sie kłade spac...i nie moge zasnac:) Dziewczyny ogladałam dzis waidomosci na TVP1 i było o tym chłopcu...mowili ze mieli szczescie bo niedaleko domu sa trzy rzeki:(ZGROZA:(Sraszna nieodpowiedzialnosc:(ze strony rodzicow:( No widze ze wiecej Filipków bedzie:)ALE FAJNIE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za słowa pociechy. Mam wielką nadzieję, że juz niedługo poczuje mojego maluszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni na pewno poczujesz :) Alison z jednej strony moglas glupio sie poczuc ale z drugiej strony mysle ze twoj synek jest bardzo madry :) bo np chrzesniak mojego A, ma czego zapragnie. ostatnio kupili jemu jakis glupi zegarek od jakiegos bohatera co kosztuje ok 100 albo nawet i ponad. i u niego nie ma to tamto, ze boli on chce i musi byc. tak go przyzwyczaili, ze ma wszystko, nawet internet bo pol roku temu sobie zazyczyl, a ma dopiero 6 lat :O a dzieciak jeszcze czytac nie umie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesolutka czuje sie strasznie głupio zwłaszcza,że wychowawczyni powiedziała,że odniosła wrażenie,że wciagamy z mężem dziecko niepotrzebnie w swoje sprawy.Poczułam sie jakby powiedziała,że mały pochodzi z jakiejs patologicznej rodziny.To boli,bo staram sie wychowac go najlepiej jak umiem a pozniej jakas praktyczie obca mi osoba mowi,ze zle wychowuje swoje dziecko.Popsuła mi skutecznie chumor na cały dzień....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to w takim razie powinnas opieprzyc ta wychowawczynie. ja bym tak zrobila. kazdy moze miec jakies drobniejsze problemy finansowe albo wieksze. dziecko zawsze moze uslyszec o czym rozmawiacie i przekazac to w sposob taki jak ono samo rozumie. nie powinna robic ci wyrzutow tylko na spokojnie porozmawiac. a babka juz sobie wlasny scenariusz uklada, fajna nauczycielka nie powiem :O to ona powinna sie wstydzic ze wysuwa jakies bledne wnioski i oskarzenia. dzieci sa tylko dziecmi i zawsze moga cos palnac. czasami sie za to wstydzimy a czasami dlugo dlugo smiejemy. nie przejmuj sie, porozmawiaj z synkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie sa dzieci moj brat(10 lat młodszy)PODSŁUCHAŁ kiedys rozmowe rodzicow dot.kupna komody do salonu tata(tłumaczył ze szkoda kasy bo nie jest potrezbna) nie chciał mama owszem i tak sie kłocili...I moj genialny Młody na pytanie pani dlaczego nie ma zadania powiedzial\"Bo nie mam w domu stołu...\"Pani sie go pyta:Jak to...???A on mowi:Nie mam bo nie mamy pieniazkow ani na szafki ani na stoł ani na biurko... I pani wezwała mame i ta sie musiała tłumaczyc....:(Jej dopiero było wstyd:):):) Dzieci maja to do siebie ze maja BUJNA WYOBRAZNIE i nie do konca potrafia zinterpretowac to co podsuchały...Alison takze nie martw sie:)Wesolutka ma racje przynajmniej Twoj maluch rozumie...a sa bachory takie rospieszczone ze sie w sklepie rzucaja na podłoge....(i niestety rodzice przewazni spełniaja zachcianke...ZLE ROBIA:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Wesolutka.Prawde mówiąc też nie lubie tej baby.Przeprowadzilismy sie do Krakowa rok temu i Mateusz chodzi do tej szkoły od 2 półrocza drugiej klasy.Przedtem miał cudowna nauczycielke,ktora zreszta chwaliła go pod niebiosa i strasznie płakała jak odchodził.Tez wydaje mi się,ze takie uwagi kobieta powinna zachowac dla siebie.Mam ochote jej nawrzucac,ale boje sie,ze to tylko odbije sie na dziecku.Nie podoba mi sie wiele rzeczy w tej szkole,ale cóż.Nie będę malego znowu przenosic do innej...Mam ochote łyknąc sobie głębszego na poprawe nastroju(oczwiscie tego nie zrobie):(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja dobre:)Dzieci czasami są straszne:)z drugiej strony są jeszcze za małe zeby miec jakies poczuce wstydu i to co wolno a co nie wolno powiedzieć...Dzieki dziwczyny,że potraficie tak pocieszyc człowieka:) Macierzynstwo to naprawde niełatwy kawałek chleba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez czasem z checia lyknelabym sobie cos. tym bardziej ze w lodowce piwo a w barku samogonka, hehe ale wiadomo ze nie mozna. wytrzymam przeciez. jak rzucilam palenie to i alkohol odstawie [nie to ze bylam jakas alkoholiczka ale czasem lubilam sobie wypic jakiegos drina czy piwo] a to moj brzusio dzis :D http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/64cf4e24e89bb1f0.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/85b0d4a267e24cd2.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Maja faktycznie niezle to sobie ulozyl :D jak mi sie nie chce wychodzic dzis z domu... caly czas mam recznik na glowie i w szlafroku siedze... a juz dochodzi 3...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny! Wybrałam się dziś w odwiedziny do kuzynki (i z rana nie miałam nawet czasu do Was zajrzeć) - ona już powoli kończy 8 miesiąc i aż jej normalnie dziś zazdrościłam tego dużego brzusia i tego że już za niedługo przytuli swojego bobasa a gdzie tam jeszcze ja mam do końca - miałam okazje pooglądać sobie wszystkie rzeczy jakie już mają przygotowane - a wszystko takie maleńkie i prze kochane :) jak ja bym chciała aby już był kwiecień a dziś jakoś mi się wydaje że to wszystko odemnie jeszcze takie odległe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka, ciesz się tym co masz, bo jeszcze trochę i zatęsknisz za brzuszkiem... zobaczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie!! wesolutka fajny brzusio widze ze wszystkim nam juz sie powoli zaokraglaja heh. Ja dzis bylam znowu w pracy kregoslup mi wysiada poprostu!!! Dyrektorka do mnie zadzwonilai plakala ze mi zaplaci zebym tylko przyszla hehehh nareszcie babsko mnie docenilo bo wczesniej tylko rozkazy a teraz sie okazalo ze nikt nie moze mnie zastapic ehhh nie wiem co to bedzie potem chyba z wozkiem bede latac dwa razy w tygodniu hehe Alison nie przejmuj sie z dziecmi tak bywa. Moj mlody byl jeszcze cwanszy jak przechodzilismy trudniejszy okres w zyciu a teraz ostatnio tez mi sie przytrafilo- dozorczyni kilka blokow dalej to mama mojego kolegi, maly moj juz sam biega po \"placu\" tak ze nie caly czas mam go na oku no i pewnego dnia z kolegami porozrzucali tej dozorczyni kartony ktore wczesniej sobie poukladala wiec ona z miotla na nich i sie wydziera a moj mlody zamiast uciekac to do niej powiedzial: prosze pani tylko nie tym tonem do mnie. Co za wstyd!!Oczywiscie kumpel mi zaraz doniosl a te slowa to to samo co ja do niego powtarzam za kazdym razem jak sie unosi i masz babo placek. Zamiast przeprosic to sie jeszcze maly bezczelny typ stawia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hej dziewuszki! Masakra jakaś z tym chłopcem.. straszna jest ta nieodpowiedzialność- szczęście ,że się odnalazł:) Hymmm już brzucho nie boli.. widac jakas kolka iobyło sie bez leku:) Ale dzisiaj mało czuje swoją dzidzie:( może dlatego,że cały czas coś robie byłam w pracy i taki sajgon po paru dniach nieobecności....że nie wiedziałam w co ręce wsadzić..a ,że pracuje w administracji... papierki latały po całym pokoju:D Narzeczony na delegacji i ja sama do piątku... zrobiłam dzis zakupy w Terranovie- maja takie przeceny! Kypiłam pare bluzeczek... takich ciążowych większych na brzuszek- i jestem zadowolona:) Zazdroszczę Wam tych bliskich terminów USG... koniecznie opiszcie wymiary dzidziusiów porównamy:)... ja dop 2 grudnia ide na połówkowe i to bedzie 22 tydz..więc mam nadz,że na 100% sie dowiem jaka płeć;)..może być niespodzianka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusiatko
Witajcie kochane kwietniówki. Duuuuże zaległości mi się zrobiły, ale już nadrobiłam.Cały weekend spędziłam u rodziców i przyjaciół w zielonej górze. Ciągnie nas tam w każdej wolnej chwili, bo oboje z mężem stamtąd pochodzimy. Muszę się pochwalić, że od dwóch dni czuję delikatne pukanie w brzuchu. Nareszcie! Super uczucie. Pisałyście o basenie, a ja właśnie się dzisiaj wybieram. Po ostatnim razie też mnie trochę bolał brzuch, ale wysoko, okolice żołądka. Lekarz powiedział, że to nic groźnego, że mięśnie się zastały i trzeba je rozruszać. Więc nie rezygnuję z pływania, zwłaszcza, że jest zbawienne dla mojego kręgosłupa i bioder. Ja też wybrałam imiona Franek/Maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Jak bede miała córcie (na 80 proc lekarz pow) to bedzie Blanka... jak synka Szymek badz Mateusz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matyjasowa mamy takie same imiona wybrane dla dzieci:) z tym ze po wizycie w poniedzialek okazalo sie ze jednak bedzie synek ale na 100% niewiem czy bedzie jednak alan bo jednego w bliskiej rodzinie juz mamy :) teraz juz rozumiem czemu ta moja druga ciaza jest tak diametralnie inna od pierwszej coreczka juz w brzuszku byla grzecznym dzieckiem a synus juz daje w kosc ktoras z Was pisala ze ma ciagle bole glowy to tak jak ja juz czasami nie daje rady wczoraj znowu wieksza czesc dnia przelezalam kurcze w sumie cala ciaze przesiedze w domu a w poprzedn8iej pracowalam do 8 miesiaca na zwolnienie poszlam tylko dlatego ze lekarka mi kazala bo ja sie czulam swietnie nick.........imię....wiek....miejscowość....miesiąc ... poród ....płeć kasiak79......Kasia...29......Żary............3. .......29.03.09... Roxelka.......Magda..29......Hockley,U.K...5.... ....31.03.09...Xavier filka ...........Kasia...28......Mikołów........5.........01.04.09 ...Agata kkarolina......Karolina. 28...Szczecin.......5..........01.04.09... mroweczki...Martyna..25......Mielec...........5.... ..01.04.09...Kubuś maja79..........Ania....28......Augustów.......1.. .....02.04.09... rrothka......Dorota......20.........Lublin.........5 .....02.04.09... lady_panth..Małgosia.25...Varese/Mediolan....3.... 02.04.09... Inka83.........Irena.....24........Pszczyna.......5.... 02.04.09... eliza ............Eliza.....25......Białystok.....2....... 03.04.09... Mamuśka26..Karolina...26......Mazury .......2........03.04.09... ppk...........Matylda....31......Warszawa....1... ....04.04.09... Monixyz........Monika..29......Mazury........4.. .....05.04.09... MaJa86....Marzena.....22......Kraków........4.... ...05.04.09... syla-k........Sylwia...33......Wielkopolska ....5.......06.04.09... natala007...Natalia...20......Warszawa.....4... .06.04.09...Zuzia Arleta...........?........?.......Płock......... ...4......06.04.09... Apple_Seed...Weronika...30...Bielsko-Biała....5...07.04. 09... legally blonde 86..Julia..22..Warszawa.....5........08.04.09...Blanka wesolutka......Marta.......24.....podlaskie....5........ 08.04.09... matyjasowa...Malwina..23....Będzin......5..........08.04 .09... izabart.......Iza.......29.......Mysłowice......4 .......08.04.09... ewapit.......Ewa......29.......Częstochowa..1........09. 04.09... Orzeszek83....Kasia.....25....Lublin.........4. .......10.04.09... 09zmudka90....Anna.....18.......Poznań....1.... ....10.04.09... Oliwka103.....Roksana...27...Małopolskie....4. ....10.04.09... martusiatko....Marta....24.....Szczecin......5.....10.04 .09... mareneu1.....Milena....25.....Gdańsk.........5. ....11.04.09... rozalka82.......Kasia.....26....Kraśnik......3 .......15.04.09... NIKOLA79......Kasia.....29...malopolska.....5......15.04 .09...Alan? alison28.......Justyna...28.......Krakow.....4.......18. 04.09... kijaki......Justyna..23.......Andrychów..... 3.......20.04.09... mimmy.....Aga......32.......Krakow.........4. ......20.04.09... katarina67....Kasia....29....grudziadz......4......20.04 .09...Cyprjan martazaw...Marta....33......zachodniopom...4....21.04.09 ... basiunia*...Basia....29........Śląsk.......... .4......22.04.09... Ajkaa......Asia......25........Śląsk.......... .3.......24.04.09... gosian.....Gosia....28........Gostyń.......... 4......25.04.09... joasia82...Asia......26........Poznań......... .4.....25.04.09... baderka...Justyna...31.........Piła............4.....26. 04.09... pyshotka..Agnieszka..30....Śląsk.......4. .........26.04.09... Menia21...Marzena...23....Edinburgh....4........26.04.09 ... Angela26...Ania......26.......Warszawa.......4...28.04.0 9... niuniadaq.......Kasia....24....Kołobrzeg.....2.....30.04 .09... Karolina1983..Karolina..25.....Mazury......4.. ..01.05.09... Kati75.......Kasia.....32.........Wieden.....2 .....02.05.09... nandii........Ela........32........Złotoryja...4......28 .04.09..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesolutka brzusiu kochany:D Ja tez sie moze niedługo zbiore i wstawie swoj(dosc juz pokazny)własnie porobione mam zdjecia w aparacie i ostatnio do mojego meza kumple przyszli i chciał im pokazac zdjecia z Austrii co był ostatnio i wsadził karte do kompa i ogladaja a tu nagle moje brzuchy.....duzo brzuchów i cycki moje wielkie(na szczescie w staniku):OBoszeeeee:)jaki wstyd zaczełam sie drzec ale i tak było za pozno...MASAKRA taki wstyd...:(;( Izabart no Twój synek pokazał tej babie hehee:)tak własnie jest trzeba uwazac co sie mowi...:):D Martusiatko Maja....:P MMHHmmmHHMM nie musze chyba mowic ze ładnie:) Leggaly mój synek tez miał byc z poczatku Mateusz ale kolezanka tak dała i postanowiłam ze jednak Filipek:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziisaj bylam w nowootwartym sklepie tak polazic:) noi mam juz pierwszy swoj zakup :):):) w prawdzie kupilam tylko 3 pary skarpetek ale slodkie sa :P i juz sie ciesze postanowilamz e jednak poczekam jeszcze do tego poniedzialku i wtedy jak juz bede pewna na 100 % ze chlopak to wtedy kupie cos wiecej :P ale taki blahy zakup i takcieszy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×