Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość luna-luluna

KWIECIEŃ 2009

Polecane posty

Ale wiecie co przez te BÓLE NERKI POTWORNE...(ktore momentami doprowadzaja mnie do płaczu...i dzieki MRÓWECZKI ktora porownała do skurczy porodowych to własnie PRZESTAŁAM SIE BAC PORODU...:)bo tak sbie mysle ze jak mnie boli ta nera...to najchetniej bym sie jej pozbyła...:):):)"URODZIŁA"i tak sobie mysle ze z porodem bedzie tak samo taki ból ze mimo wszytsko bedziemy chciały juz miec to za soba...:):):)I JUZ SIE NIE BOJE JESTEM W STANIE SOBIE TO WYOBRAZIC(naprawde ten bol momentami doprowadza do płaczu...nie potrafie go opisac...trzeba przezyc)TAK JAK Z PORODEM...:D Dzieki MRÓWECZKI:):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alison gratuluje synka, mąż pewnie dumny:) imię już macie? pewnie chciałaś córcie skoro już masz dwóch chłopaków ale najważniejsze by dziecko było zdrowe:) co do serduszka to nie martw się na zapas, na pewno wszystko bedzie dobrze:) do 20 jeszcze ponad 2 godziny, pewnie z pół godz opóźnienia będzie ... ide też poczytać m jak mama bo tak zachwalacie, że też sobie kupiłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leggaly ja tez tak mam z sutkami:(swedza...szczypia...bola...:(tylko ze ja w domciu cały czas to nie mam oporow przed drapaniem hehehe:DWSPÓLCZUJE...:) Co do ROZSTEPOW to brzusiu mam \"czysty\":)drazni mnie wew.strona UD i PIERSI...ale nie zakupiłam jeszcze kremiku...specjalnego...własnie w M jak Mama jest o kremikach do piersi:DALE NIE MA SIE CO DZIWIC ROZSTEPOM jak w tak krotkim czsie urosły z małego B do OGROMNIASTEGO D:):):):)ku uciesze mojego MENA:):);) FILKA...TRZYMAM KCUKI:)Juz niedługo...:):):)Koniecznie dzis nam zdaj relacje:):):):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja dołączam się do gratulacji:) Wizytę mam dopiero 10 grudnia,ale jak czytam,że już znacie płeć to mam ochotę wybrać się gdzie indziej na usg:) Poza tym czuję,ze będzie chłopczyk:) U mnie na razie rozstępów brak,poza starymi,ale na piersiach mam okropne żyły:( Maja u mnie za parę dni będzie rok odkąd straciłam maleństwo, im bliżej tego dnia tym większe mam doły, mijaja dopiero kiedy czuję kopniaki maluszka:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Kijaki ja też mam takie okropne niebieskie żyły... na piersiach mega... na brzuszku też mam a nawet na nogach mi powychodziły- typowe dla ciązy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedy mi zaczęły szybko rosnąć cieszyłam się,ze bez problemu dekolt pokażę, a tu takie paskudztwo. Ale mąż zadowolony, jak zwykle nic mu nie przeszkadza,więc ja też za bardzo nie przeżywam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja nie wiem czy dzisiaj dam rade zdać relacje bo jak wróce to pewnie padne do wyrka ale jakby co to zaraz po 7 rano jestem:) ja narazie rozstępów u siebie chyba nie widzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje dziecko coraz bardziej się rusza, wogule to bardzo szybko zaczęłam je czuć,bo już w 16tc,a to moja pierwsza ciąża, chyba dlatego ,ze mam strasznie mały brzuch. Teraz, mniej więcej od tygodnia,kiedy zaczyna się wiercić czuje jakby mi się wypychał, robi mi się kulka poniżej pępka i po jakimś czasie zaczyna tam kopać,trochę to boli,ale nie trwa długo i nie mam skurczów. Normalne to jest? Kurde nie mam doświadczenia, to moja pierwsza ciąża,a wizyte mam dopiero w grudniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Legally tez tak mam.. zwariowac czasmi idzie :) Ciesze sie MAjuz e moglam cie na duchu podniesc :D Ja brzuszek czysty mam, na piersiach wyskoczylo mi kilka pod spodem piersia le to za czasow uzywania perfecty.. Teraz uzywam Ziajki i jest oki.. Alison widze ze wiecej tu takich co dziewczynki sie spodziewaly.. ale gratuluje chlopaka! Serduszkiem sie nie przejmuj napewno bedzie oki.. jk z corcia chodzilam w ciazy lekarka powiedziala ze ma tachykardie - myslalam ze zawalu dostane, poszlam na ktg i usg prywatnie do innego lekarza i sie okazalo ze jest oki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny wy tyle rzeczy naraz piszecie ze sie juz gubie w tych wszystkich tematach:) jesli chodzi o łózeczka turystyczne to ja znowu bardzo polecam ja mam z graco z przewijakiem i uwazam ze to rewelacyjna rzecz , niezauwazylam zeby sie kurz zbieral, ja znowu uwazam ze na plus lozeczka turystycznego jest to ze jak dziecko zaczyna siedziec czy stawac to jest mniejsze prawdopodobienstwo ze jak sie przewroci do tylu to sobie krzywdy nie zrobi uderzajac w drewniane barierki , i fajne jest to ze jadac na wakacje czy gdziekolwiek mozna je wziazc ze soba bo jak sie zlozy to jest najprawde male :)) co do roztepow to w poprzedniej ciazy uzywalam medeli i roztepy zrobily mi sie na piersiach ale sporo urosly i w 9 miesiacy troszke na udach , teraz smaruje sie kremem perfecta mama i fajny ma zapach i konstystencje ja tak jak niektore jestem przeziebiona mam katar straszny i boli mnie gardlo , wczoraj mialam straszna migrene myslalam ze mi glowa odpanie co do prawa jazdy ja mam od 8 lat i niewyobrazam sobie zycia bez auta , jezdze non stop naprawde mi to zycie ułatwia :) papierosow nigdy nie palilam , najgorzej jest ze tesciowie pala bardzo duzo niepozwalam im przy mnie lud dziecku , wiec narazie niebedziemy do nich jezdzic na noc bo niechce sie truc :) igratuluje dziewczynom ktore juz znaja płec :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) nadrobila zaległosci :):) i ......: Witam Kijaki :) Angela bardzo mi przykro z powodu taty ale badz dobrej mysli :) Maja wspolczuje i zycze lepszego samopoczucia:):) Alison gratuluje 3 chlopaka :) superrrrr bedziesz miala 3 urwisków:) hahah Legalyy co do łózeczka turystycznego to ja wlasnie o takim mysle znajoma tez ma turystyczne i tez jest bardzo z niego zadowolona i ja napewno takie wlasnie bede kupowala :) Podoba mi sie rowniez ten materacyk z przegrodami super sprawa i tez o tym pomysle :) Jutro zas do pracy a powiem szczerze ze po ostatnim wolnym strasznie sie rozleniwilam ale ..... A i z ostatniego usg przesunal mi sie termin na 11.kwietnia ale juz nie bede narazie zmieniac w tabelce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małe sprostowanie:pisząc,że będę miała 3 chłopaków w domu miałam na myśli 3 łącznie z moim mężem.Matko nie wyobrażam sobie trójki synów.Na drugim się zakończy raczej:) Iza jak tam?Czekam z niecierpliwością:) Kurde,mamy problem z imieniem.Podobają nam się niestety te najbardziej popularne a chciałabym tego uniknąć...najbardziej Kuba i Mikołaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alison pociesze cie ze w calej szkole, w ktorej ucze (120dzieci )jest tylko jeden Kuba.. dlatego nawet sie nie zastanawialam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wrocilam, cala chora ze szczescia.......... i dalej nieswiadoma co bedzie. Dzidzia super zapozowala nawet mam zdjecie jakby siadla na xero tzn pupa i nogi ale pani doktor powiedziala ze te narzady ktore w srodku widac tak samo moga to byc obrzekniete wargi sromowe jak i male jaderka wiec jestem w kropce. Zdjecie wydrukowala i powiedziala ze mamy sobie z mezem sami dedukowac. Za nastepne trzy tygodnie na wizycie bedziemy sprawdzac jeszcze raz, wiec jutro z zakupow nici. Jestem wg usg w miedzy 19 a 20 tyg dzidzius wazy 328 gram. BPD 46,8mm, AC 145,3mm, FL 32,8 czyli wszystko w normie, serce jak dzwon, mozg i kregoslup prawidlowe czyli wszystko ok. A wiercilo sie jak szalone !!! jestem cala happy!!! Szkoda tylko ze jeszcze nie wiem jaka plec ale 3 tygodnie wytrzymam. To cale moje szczescie jak czegos bardzo chce to zawsze musze sie uzbroic w cierpliwosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza nie jesteś sama:) Ja też za 3 tygodnie mam wizytę i mam nadzieję,ze się dowiem jaka płeć. Ale maluch tak kopie i mamy przeczucie,ze będzie synuś-piłkarz po tatusiu:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej pieknosci ;) wlasnie zjadam sniadanko a pozniej znowu czytanie lektury :O rano sie obudzilam wiec nic lepszego do roboty nie mam. a egzamin zbliza sie wielkimi krokami... jestem przerazona. gratuluje coreczek i synkow :) z tego wszystkiego tyle wczoraj zapisalyscie ze juz nie pamietam kto u kogo bedzie, wybaczcie od jakiegos czasu pamiec mi szwankuje. wracam do jedzonka ;) milego dnia zycze 🌻 p.s. w koncu troche pogoda sie uspokoila, juz tak nie wieje mi po oknach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielkie gratulacje dziewczynki. Milego dzionka wszystkim zycze. Ja niestety mam dzisiaj duzo do roboty w pracy wiec niestety nie bede mogla za bardzo uczestniczyc w naszych pogaduchach. Pozdrowionka dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izabart no to super ze maluch zdrowy.. szkoda ze nie wiecie co to, no ale wazne ze wszystko oki :) U mniez sie uspokoila pogoda i nawet slonko wyszlo.. Maja jak nerka? Filka a gdzie te relacje obiecane o 7 ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć brzucholki:) Nie było mnie jeden dzień i dopiero skończyłam czytać zaległości,tyle napisałyście;)także wszystkiego nie spamiętałam dokładnie:o Witam nowe mamuśki,tym które są po wizycie u gina gratuluję poznania płci i dobrych wieści;D No u mnie pogoda nawet nawet się zrobiła,słońce yszło,ale jest mały wiaterek,nie ma co narzekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Witam dziewuszki z samego rańca:).. ja własnie wróciłam z tego testu na glukoze... pobrano mi krew , wypiłam 50 g glukozy rozpuszczonej z wodą.. i po ok godz znowu pobrali mi krew...i przyznam dziewuszki, ze myslalam, ze bedzie to straszniee niedobre.. a to jest po prostu bez smakowe, jedynkie słodkie i pachnace jakims mydlanym zapachem;)- dacie rade;);) U mnie pogoda oki-tylko zimno brr brr.. ja dzis w domku na szczescie leniuchuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj cos nam Filka przyspała hehe:)pewnie jest tak szczesliwa ze nie da rady pisac:):):) MRÓWECZKI nerka juz troche lepiej ale wciaz boli dzieki nospie przespałam spokojnie prawie cała noc:)czekam własnie na meza bo pojechał wykupic recepte(mam nadzieje ze juz przywiezli ten lek)no i 3-ci dzien w łuzeczku...:(juz mi sie zaczyna nudzic ale przeziebienie dalej mnie trzyma pozatym z ta bolaca nerka i tak bym za wiele nie zrobiła:(a zalecenie lekarza jest oczywiste LEZEC LEZEC LEZEC...WYGRZEWAC SIE ILE SIE DA:D WESOLUTKA osobiscie zycze POWOOOOODZOOOONKAAAA Z CAŁEGO SERDUCHA...WIERZE W CIEBIE:D dasz rade...:) Z reszta jak bedziesz miała egzamin to wszytskie tu bedziemy trzymac kcuki.....TAKZE NIE MAM MOWY O NIE ZDANIU:):):):):):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filka to pewnie z wrażenia pół nocy nie spała i teraz odsypia... nawet pod biurkiem w pracy, jeśli do niej chodzi... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim:) jestem jestem, przyszłam do pracy na 8 bo musiałam tochę odespać, wyszłam od gina przed 22:( nie było rejestratorki a jak jej nie ma to robi się tam bałagan, ten lekarz to przyjmuje chyba wszystkich którzy są chętni a potem czekam 1,5godz ... jak przyszłam to był prezes więc też nie mogłam tu zajrzeć:( ale już mówię:) Fasolka nasza kochana zdrowiutka, wg gina na 100% dziewczynka, zaskoczył nas bardzo bo powiedzieliśmy, żeby jeszcze raz sprawdził płeć i nie mówiliśmy wcześniej nawet, że mówił o dziewczynce a on na to że wciąż jest Agatka:)niesamowite ale zapamiętał imię:) mamy nawet takie foto właśnie jak ktoś pisał jakby siadła na kserze:) co do wymiarów to waga 517g+-83g, AC 179, BPD 53,2, HC 187,4, OFD 67,4, TAD 56,8, FL 37,8 heh po tych wymiarach mi wyszło że jestem nie w 21 a 22 tc i termin na 26 marca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZesc dziewczyny! Izabart, alison gratuluje zdrowych dzieciaczkow. Alison nie martw sie serduszkiem, moze rzeczywiscie za wczesnie przyszlas i teraz dobrze nie widac. Trzymam kciuki! No wlasnie gdzie ta Filka?:) Piszecie o lozeczkach turystycznych. Czy mozna w nich regulowac wysokosc na trzech poziomach tak jak w normalnum lozeczku? A Co z materacykiem, tez moze byc taki jak do zwyklego? Mroweczki piekby brzuszek, widze, a figurka no no no:) Kubus pieknie zaprezentowal swoje klejnoty, nie ma co:) Legally, dostalas skierowanie od lekarza na to badanie? Myslalam ze wykonuje sie je miedzy 24 a 28 tygodniem ciazy, ale moze sie myle.. Milego dzionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×