Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość luna-luluna

KWIECIEŃ 2009

Polecane posty

Dzien dobry BARDZO:) Własnie jem sniadanko i szybciutko nadrabiam zaległosci od poniedziałku moj męzus ma wolne....wiec nie mam czasu na internet...:(:( Zaraz jade do pracy musze oddac zwolnienie...i wziasc karte ktora ma wypełnic lekarz bo musze juz zkładac o te swiadczenia rehabilitacyjne....i jeszcze do banku bo sie zdenerwowałam wczoraj...przyszło mi rozliczenie i nic mi sie nie zgadza.....NIE WIEM co oni porobili....:(:(:(juz mam szczerze dosc teko PeKaO ...ciagle jakies problemy:(:(:( WITAM nowe dziewczyny:) PEGGY...gratuuuuulllaaaacjjeeee JAK TWOJEMU MEZOWI UDA LO SIE ZROBIC DZIURE W DZIURZE???:):):) MATYJASOWA powodzonka na wizycie:) FILKA brzusiu masz FANTASTYCZNY.....eehhhh tak okraglutki...kształtny...ZAZDROSZCZE:) BUZIAKI dla wszytskich:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Ale jestem niewyspana, w domu remont i brat od rana szaleje z wiertarką:) Dziś wizyta:):):):) Jeszcze parę godzin i może zobaczę mojego malucha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kwietnioweczki! Witaj stokrotka 🌻 Izabart- moj maz jest starszy od Twojego synka o 20 lat ale tez chce dostac ta gre Need for Speed (jest fanem serii). Z pewnych rzeczy te nasze chlopy nigdy nie wyrastaja:) Wesolutka, kijaki czekamy na relacje! Sunny, oczywiscie zapomnialam o tych cwiczeniach, ale na szczescie mamy jeszcze czas:) Bylam wczotraj w Tesco i ogladalam sliczne ciuszki, ale nic nie kupilam. Mam juz stamtad pieknego pajacyka, kolezanka bardzo mi poleca ubranka z tesco, zreszta Mroweczki chyba tez pisala ze sa niezniszczalne. Dzisiaj znowu chcialam sobie zrobic wolne bo po prostu nie moglam wstac z lozka, ale jakos sie przekonalam zeby sie podniesc. Przekonal mnie troche moj maly fikander, ktore zaczal ostra kopac:) Maja z tym Pekao to rezcywiscie przesada. Moja siostra i znajomi zmienili juz bank, bo niemogli zniesc tych ciaglych wpadek i wyjasnien. Zycze Wam milego dzionka i slodkich kopniaczkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez polecam ubranka z tesco, szczególnie bodziaki w trójpakach... dobre gatunkowo i cena bardzo korzystna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszytkim z rana niedawno wlasnie wstalam cos nie moge spac w nocy.... budze sie o 2 i mam problem ze spaniem a potem kolo 5 i zas.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Dawno mnie tu nie było ale starszy Micho mi się rozchorował i jakos nie miałam czasu na neta, poza tym Święta tuz tuz i myślę jakby się tu zabrać za porządki a tak mi się nie chce , dziś stanęłam na wagę i ważę 62 kg szok, właśnie dopiero teraz zaczynam mieć apetyt aż się boję myśleć jak będę wyglądała za 3 miechy:) Ja do dzidzi nic nie kupuję narazie , dużo rzeczy mam, chyba kupię nowy wózek i łózeczko ale jeszcze troszkę z tym poczekamy. Oczywiście z zakładaniem skarpetek też mam nie lada problem pod koniec poprzednich ciąż pomagał mi mój Tomek i przed porodem golił mnie własnie \"tam\" hihihi Dzieciaczek w brzuszku fika aż miło , już bym chciała kwiecień pzdr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :) Ja właśnie wczoraj zakupiłam pare bodziaków w tesco za grosze,bo była na nie promocja. A PKO to rzeczywiście świry-mój mąż ma tam konto i strasznie klnie. Zmywam sie na zakupy chociaż ni chce mi sie jak cholera.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim, mój synek też fika od rana a i wczoraj wieczorem szalał nieźle:) Czasem zastanawiam się skąd on ma tyle siły... U mnie też zimno i wszystko oszronione więc na rozgrzanie zrobiłam rosołek:) A poza tym to znowu nic mi się nie chce też:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry wszystkim:) a myślałam że tylko mnie dopadł dziś leń;););) u mnie mrożno i pochmurno,brrrrr:(także tłumacze sobie że to pogoda tak na mnie działa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie widzialam te trojpaki w tesco, ale moj maz jakos mnie przekonal, ze od stycznia zaczniemy kupowac (jest chyba ostrozniejszy ode mnie:) Matyjasowa, ja tez mam problem ze spaniem, ale raczej jest to spowodowane dyskomfortem z powodu brzuszka:( Budze sie czesto w nocy i czuje ze mnie boli, oczywiscie zaraz sobie wkrecam srube, ze malenstwo tez ma niewygodnie, ze go przygniatam itp. Hm...trzeba sie przyzwyczajac do nieprzespanych nocy. Chyba izabart pisala, ze zle jej sie podnosi z pozycji lezacej, ja dzisiaj tez doswiadczylam tego dosc mocno, ale zastosowalam sposob izabart- najpierw na bok a potem na czworakch i da sie:) Izabart, dzieki, moj szuka gry na PC. Orzeszku, ja uwielbiam rosolek, chyba tez zrobie. Osatatnio moglabym jesc tylko barszcz, rosol i pomiodorowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój maluch też ma ostatnio bardzo ruchliwe momenty,zwłaszcza wieczorem,czasem widzę taka mała kulke jak sie przesuwa:))) Dziewczyny jak ja się stresuje:( Już bym chciała być po wizycie, mam tendencje do zamartwiania się,a ostatnio miałam wyjątkowo bezstresowe tygodnie,dziecko sie wierciło i byłam przekonana,ze wszystko jest dobrze,myślałam tylko o płci,a teraz szaleje z nerwów:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kijaki, to normalne:) Kazda z nas tak ma i sie nawzajem uspokajamy. Bedzie dobrze! Napisz koniecznie jak poszlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Apple, mam nadzieję,ze wszystko wporządku. Maluch się rusza,na ostatnim badaniu było wszystko ok,więc teraz nie może być inaczej i koniec. Boże jak zawsze dzień mi szybko mija tak teraz się ciągnie jak cholera, a najgorsze będzie to czekanie w kolejce,pewnie znow godzine:( Dobra już nie nudzę,idę cos zjeść,bo coś mi niedobrze,tylko niewiem czy z głodu czy nerwów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) Baderka na katar polecam Nasivin albo Navisin soft (nie wiem jak sie pisze :) ) aerozol dla dzieci 1-6 - u mojej corci jak i u mnie zawsze pomaga :) Alison kataniki mozesz kupis w sklepie chyba kazdym, nawet ostatnio ogladalam na allegro - kosztowaly cos kolo 6 zl... Kijaki nie stresuj sie bo dzidizia to tez odczuwa i sie niepokoi - jak ruchy normalnie czujesz to wszystko jest oki.. :) Apple z tego co kojarze to w styczniu w Tesco sa wyprzedaze calej odziezy.. tak mi sie wydaje - wiec wtedy warto zagldac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a kiedy bedziecie praly te nowe ciuszk? Przed samym porodem? No i ile razy trzeba to zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apple ja mysle ze za pranie zabiore sie gdzies w marcu.. te sklepowe wypiore tylko raz w Lovelli a szmateksowe napewno 2 razy w zwyklym proszku a drugi raz w lovelli no i potem prasownie oczywiscie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha, wlasnie jeszcze prasowanie:) Potem po kazdym praniu tez sie ciuszki prasuje prawda? Acha jeszcze jedno, czy mozna wyprac wszystkie, roznokolorowe ciuszki na raz? one chyba nie farbuja? Wiem ze to naiwne pytanie ale ja sie zastanawiam nad takimi szczegolami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Izabart, kołyska jest po prostu cudna. Maja, zawsze mówiłam o moim mężu \"prze talent\", więc i dziurkę potrafił dorobić. A co do wielkości brzuszka to po mnie dopiero zaczyna coś być widać, ale ja mam wrażenie, że obcy ludzie prędzej myślą, że porządnie się najadłam. Nasza córeczka wierci się niemiłosiernie, mój mąż przykłada wieczorami policzek do brzucha a ona go kopie. Mamy przy tym tyle radości i jak sobie pomyślę, że te chwile kiedyś miną to już mi żal. Apple_Seed, ja dzisiaj idę do koleżanki po ciuszki, z których wyrosła jej córeczka. Dostanę 3 worki ciuchów, ale mam zamiar je prać dopiero początkiem kwietnia. Wypiorę je raz ale w jakić proszku do prania niemowlęcych rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pranie dzieciecych ciuszkow zostawiam na koniec marca. ZAstanawiam sie czy wzystko bede prala -jakichs kombinezonikow albo rzeczy ktore bezposrednio nie beda przylegaly do cialka dziecka chyba nie tylko wyprasuje przeciez to nowe i zapakowane w folie Slyszalam tez ze podobno wode na mleko dla dziecka gotuje sie przez 10 minut zanim sie z mlekiem rozmiesza...kurde nie przypominam sobie zebym az tak cudowala , wprawdzie mleka nie szykowalam bo karmilam piersia ale jakas herbatke czy wode z glukoza to dawalam i nie pamietam zebym ja gotowala 10 minut. Świezsze mamy powiedzcie cos na ten temat bo ja to sie czuje jak zupelny swiezak- pierworodka heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
welurkowe pajace tzn ciuszki raczej ie farbuja to zalezy co nakupisz bo jeansy to raczej moga i bawelniane tez roznie z nimi bywa.... ja te ktorych nie bede pewna poprostu wypiore poraz pierwszy recznie zebym nie miala niespodzianki potem chociaz ja ogolnie wole jasne ciuszki wiec chyba nie bede miala problemu farbowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izabart.. nie slyszalalm o gotowaniu wody przez 10 min... My poprostu zagotowywalismy wode butelkowa Zywiec, ale teraz jest juz na przyklad woda Nestle chyba ktorej nie trzeba gotowac i jest to oznaczone na etykiecie... Aplle, ja na mocne kolory bym uwazala bo jednak moze byc przykra niespodzianka, a prasowac trzeba do ktoregos tam miesiaca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25wiki
hej dziewczyny i brzuszki:) Możecie mi polecic witaminy ktore bierzecie? ja biore prenatal ale zle sie po nim czuje, mam straszne mdlosci a jak nie wezme jest ok wiec musez je zmienic tylko nie wiem na co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hej dziewuszki! Ja nadrabiam zaległosci bo tez ost mam mniej czasu na neta.. dzis znowu szkoła rodzenia i wykład z zakresu pielegnacji noworodka hehe:)... ale dop o 19.. zajecia do 21... i wszystkie ciezarne juz ledwo tam wytrzymują ost nawet jedna pani na tyle przysnęła! heh Ja już coraz gorzej w pracce.. mój synuś w brzuszku daje mi coraz mocniej we znaki,że od stycznia ide już chyba na dłigotrwałe zwolnienie do porodu... zaczne III trysemestr więc chyba bedzie to odpowiednia pora Co do ciuszków w lumpeksach mozna trafic naprawde przesliczne nieraz nowiutkie i z metką! Kupiłam nawet ostatnio przechodzą c sliczny sweterek i pajacyka..wogóle nie zniszczone.. hymm prać? To chyba też w marcu w Loveli z 2 razy i prasowanko:) Dzis w nocy obudziłam sie z kłuciem brzucha bardziej w rejonie zoładka i zeber nie wiem czy to jakas kolka??? Miewacie tak?? Moze sie najadłam an wieczór a wiadomo perystaltyka jelit w ciązy jest zaburzana i stąd ten ból?Jak jest dziewuszki u Was? Wiki ja biore Feminatal Metafolin 400 +DHA POLECAM:)... Wczesniej brałam Feminatal N- tez bardzo dobrze znosiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem. Wyniki mam dobre,ale jeszcze nie znam płci. Jadę do niego prywatnie na badanie genetyczne, powiedział mi,że wtedy będę już całkowicie spokojna. Robiłyście takie badania? Trochę mnie zdziwiła cena, ,bo za 40minut usg i płytke zapłace 100zł Już nie mogę się doczekać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Legally mnie tez czasem cos kłuje w okolicach żołądka,ale to chyba faktycznie z przejedzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kijaki, ja miałam USG genetyczne ale ze skierowania i nic nie płaciłam, tylko za nagranie płytki 10zł. Cena faktycznie jest zaskakująca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) ja tez mialam dzis badanie. wszystko w porzadku jest, maluch rosnie cacy wazy 500gram :) nie wiem tylko jaka ma dlugosc i nie znam dalszych wymiarow ale wiem, ze wszystko jest w normie jak na ten czas ciazy. a co zaskakujace nie zmona bylo zlokalizowac serduszka. wiec najpierw bylo usg i okazalo sie, ze maluch lezy poprzecznie. wierci sie caly czas trudno go bylo namierzyc. w kazdym razie jestem spokojniejsza. 12.01 kolejna wizyta i wtey tez bede miala test na glukoze. aaa i hemoglobina mi spadla na 10,7 mam przepisane zelazo od jutra chyba zaczne brac :O glowka Michałka jest z lewej strony nad pepkiem a nozki ma z prawej strony w podbrzuszu. dlatego od jakiegos czasu czuje ze praktycznie w jedym miejscu mnie kopie :P ciesze sie, ze jest wszystko z nim w porzadku. martwilam sie ze moze byc malenki i cos nie tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kijaki to dobrze,że wszystko ok:) Mróweczki ja co prawda jeszcze tak średnio po sklepach się rozgladam,ale np.w tesco,carefurze czy h@m nie widziałam takich kaftaników zawiązywanych z boku i na zatrzaski tylko takie zakładane przez głowe na dwa zapięcia po szyją.Teraz takie się kupuje?Może gdzie indziej rzeczywiście są tylko jeszcze sie na nie nie natknęłam.Prawda jest taka,że ubranka mimo wszystko przez te 9 lat się zmieniły. Dzisiaj trafiłam na nowy towar w jednym z najlepszych szmateksów w Krakowie.Ubranka dla dzieci były po prostu cudne.Kombinezony,pajacyki i wszystko świetnych firm.Były też spodnie ciazowe z h@m-rozmiar 38 ,ciemny jeans,krój super niestety moja wielka pupa się w nie zmiesciła.Strasznie byłam zla i nie mogłam ich odrzałować zwłaszcza,że kosztowały 20 zł:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×