Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość luna-luluna

KWIECIEŃ 2009

Polecane posty

Stokrotka, mi lekarz kazał brać wapno z witC dwa razy dziennie przez tydzień a na kaszel i gardło syrop, tylko nie pamiętam nazwy. Ale w aptece coś doradzą panie, ja ostatnio kupiłam Stodal chyba, podobno całkowicie bezpieczny. A poza tym to wygrzewać się, mleczko z miodkiem, herbatka z malinowym sokiem i chyba liczyć że przejdzie szybko. Chociaż mnie trzymało 2 tygodnie prawie... Aaa i taki spray do nosa, fizjologiczny roztwór wody morskiej - Sterimar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny doradzcie co robić od wczoraj boli mnie brzuch, chyba przeniosłam zbyt ciężką siatkę około 5-6 kg ze sklepu do samochodu nie wiem czy to może byc od tego, czy przesadzam, dzisiaj mnie boli brzuch tak ćmi brała już nospę, ale to niewiele daję czuję ruchy dziecka, nie mam innych objawów, co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mareneu1
KIJAKI dzięki za radę, spróbuje ze śliwkami (czy je wcześniej moczyłaś?), a o czopki zapytam gina. Czy ktoś coś słyszał na temat tego syropu Laktulosum na zaparcia? Nie chcę się szprycować chemią, ale jakoś odetkać się muszę. Czuję, że będę już tak cierpieć do końca ciąży... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie moczyłam ich wcześniej,pomogły mi,ale nie tak skutecznie jak czopki, babka w aptece powiedziała mi,że glicerynowe są bezpieczne,ale zapytaj swojego lekarza. EKD 34 mnie ostatnio też bolał brzuch i nospa nie pomogła,więc pojechałam do lekarza,Ty też tak zrób, lepiej dmuchać na zimne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EKD nie powinnas nosic takich ciezkich siatek bo mozesz dziecku zaszkodzic marenu wiesz ja ostatnio miałam potworne zaparcia i babcia mi kazała zrobic czopki z mydła naprawde mi pomogły odetkały mnie jeszcze tego samego dnia babcia mowi ze tak sobie radziła w ciazy to jest w 100% bezpieczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mareneu ja ten syropek pilam w I trym na zaparcia i baaardzo mi pomagal :D Pani w aptece powiedziala ze mozna go w ciazy pic byle nie za duzo bo sie organizm rozleniwi za bardzo - ale ta uwaga tyczy sie zarowno ciezanych jak i kazdego innego czlowieka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ja melduje się po zakupkach;) nie mogłam wytrzymac i kupiłam sobie coca cole;) heheh... raz na jkis czas mam nadz,ze nie zaszkodzi. Mam straszna chec na cole w ciazy!!!!!! Oprócz coli... \"napada\" mnie na parówki( na cieplo),pączki( z lukrem koniecznie;)!!!!)...pomidorową zupę i chleb razowy:D:D Kiedys jak lubiłam przed ciążą sok pomarańczowy..teraz nie mogę na niego patrzec...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arleta a dzisiaj czy wczoraj obchodziłas urodziny,bo ja wczoraj.Wszystkiego najlepszego Ci życze.Glupio sie tak urodzic miedzy świetami.Nikomu nie chce sie imprezowac po swietach i przed sylwkiem.Ja sie strasznie pchalam na ten swiat nie wiedziec czemu:),bo moja mama miala termin w lutym dopiero.Taka bylam upierdliwa,ze lekarze nie mogli zatrzymac akcji porodowej. Ja tez wlasnie wrocilam z tesco i przynioslam z synem 4 siatki zakupow.Durna jestem na maxa a lekarka zabronila mi nosic.Kurde jak kupowalam to nie wiedzialam,ze tyle tego bedzie do niesienia.Brzuszek twardy niestety. Nikt nie wie co z tym kremem na rozstepy?? Dziekuje Kochane za zyczenia:):):) Kurde mamy goscia anglojezycznego jutro.Dygam sie troche,bo moje umiejrtnosci jezykowe wyjda na wirzch w calej okazalosci:)Jakby co to Orzeszek i Mroweczki please help me!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Legally to sa wlasnie slynne zachcianki ciazowe:)Ja tez uwielbiam cole i chipsy i nie moge patrzec na marchewke,ktora uwielbialam ciaza chrupac miedzy posilkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też teraz nie lubię soku pomarańczowego i też mam napady na pepsi,ale przeważnie piję wodę niegazowaną. Przed ciążą uwielbiałam parówki i gulasz,teraz od samego zapachu mnie mdli. Pijecie dużo mleka? Ja nie dam rady tak od ponad miesiąca, od razu wymiotuję. Wlewam sobie odrobinę do kawy i wtedy jest ok,ale wczoraj Powiedziałam Jackowi,żeby mi zrobił,on się uparł,ze w ciąży mi nie wolno jej pić,ale wkońcu poszedł i zrobił. Od początku wydawała mi się inna niż ja robię ale wypiłam,no i nie minęło 10 minut i wszystko zwymiotowałam:( On zadowolony,że miał racje i a okazało się,ze dał mi niecałe pół łyżeczki kawy i wlał ponad połowę filiżanki mleka! Myślałam,ze go uduszę!!! Ogladam się już za wózkami,znalazłam taki fajny z Coneco,jest bardzo zgrabny i nie masywny,moze ma któraś z Was taki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamusie! Dla solenizantek najserdeczniejsze życzenia, zdrówka, zdrówka i jeszcze raz zdrówka dla was i dzidziulków. Mnie wczoraj rozłożyło na dobre. Przed świetami lekkie przeziębienie i katar. A wczoraj jak mnie wzięło, gorączka, w nocy się budziłam, bo mnie telepało z zimna. I mam dziwny kaszel, taki jakby oskrzelowy, ale narazie się wygrzewam w łóżku, bo moja gin już mnie straszyła na ostatniej wizycie że jak nie przejdzie to da mi antybiotyk. A boję się że to zaszkodzi dzidzi. Ja też mam upatrzony wózek. http://www.90n.pl/sklep/product/p/135/bebecar,vector,at.html#

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alison ja dziś obchodzę urodzinki, spojrzałam, że dziewczyny składały Ci życzenia dziś, więc tak pomyślałam. Masz rację z tymi urodzinami po świętach to faktycznie przerąbane. W południe byli u nas moi rodzice i teściowie, a zaraz zjawią się znajomi. Powiem wam szczerze, że jestem już zmęczona,w sumie całe święta gdzieś wyjeżdżaliśmy. Poza tym mnie też chyba zaczyna coś brać, na razie mam lekki katar. Oby to się nie przerodziło w coś gorszego. Za to jutro w sylwka zamierzam sobie poleniuchować i cały czas odpoczywać. Dziękuję dziewczynki za życzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ja uwielbiałam zawsze sok pomarańczowy... teraz w ciązy nie moge na niego patrzeć...mam nadz,że po ciąży mi przejdzie:) Czy Wy też dziewczyny macie mega problem z sucha skórą na nogach i rękach??? Ja mam tak suche dłonie i łydki,że smaruje kremami nawilżającymi... i gucio:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się smaruje oliwką BAMBINO i na razie jest ok, ale twarz to kilka razy dziennie kremuje taką mam suchą, a ty legaly masz już jakiś wózeczek upatrzony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Nie mam własnie Marcia żadnego wózka...hymmm muszę się rozejrzec na serio..ale ciągle to odkładam. Teraz "poluje" na łóżeczko... i ciągle sie wacham miedzy turystycznym a drewnianym...?:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki:) Ja znowu dzisiaj padnięta musiałam sie przespać po pracy bo mi kregosłup dał czadu i brzuch z prawej strony pobolewał. Prawdopodobnie w weekend pojdziemy odwiedzic naszą kolezanke ktora urodziła jakies 2 tygodnie temu, ma synka jest taki słodki:) Oczywiscie naszym solenizantkom zycze wszystkiego najlepszego:)🌻 Izabart ciesze sie ze wszystko wpożądku i z maleństwem też:) Buziaki dla ciebie👄 A co dow ózka to ja mam juz święty spokój:) tylko mi łóżeczko zostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj z tą suchą skóra to dramat u mnie sie zaczyna.Przedtem tez tak mialam.Nie dosc tego,ze powietrze od kaloryferow przesuszone to jeszcze ze skorą cos sie dzieje.Ciagle sie drapie mimo smarowania wszystkiego dwa razy dziennie.Koszmar.. cz Fajny wózio.Ja jeszcze kurcze nie wiem jaki zakupie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alison obawiam się, że ten krem odpada. Jeśli nie pisze \'\'dla kobiet w ciąży\'\' tzn że dla nich nie jest. Porównaj sobie może skład z kosmetykiem dla nas przeznaczonym. Ja pije mało mleka, szklanke mleka spokojnie zastapi plasterek sera. Zresztą oglądałam niedawno program w którym mówili, że mleko krowie nie jest dobre dla ludzi tylko dla cielaczków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakbym nie miała po starszej córci drewnianego łóżeczka to kupiłabym turystyczne, zresztą i tak kupię na jakieś wyjazdy się przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WÓZEK IMPLAST BOLDER 3/4 FOTEL ŚPIWÓR (numer 497392910) ten fioletowy bardzo podoba sie mojej córce, fajne jest w nim,że można spacerówkę montować tyłem lub przodem do kierunku jazdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten bolder tez mi się podoba, ale kolezanka ma i mówiła, że jest krótki, i w gondoli woziła mała tylko do 4 m-ca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tu takie pustki? Ja znów się tak objadłam,że teraz nie mogę się ruszać. Czy Wam też brzuch bardzo się napina po większym posiłku? Bo mi bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dużo zjem to mam wrażenie że brzuch mi pęknie, więc chyba jest to takie uczucie napięcia. A że jeszcze dodatkowo mi się niedobrze wtedy robi więc staram się mniejsze ilości jeść. Dostałam wiadomość ze szkoły rodzenia - 9 stycznia w piątek są pierwsze zajęcia. Bardzo jestem już ciekawa co będzie. Wizytę u dentysty przeżyłam:D wszystko bez zarzutu:) Mój mąż też był dziś u dentysty - pierwszy raz chyba od czasu studiów i wiecie, że ani jednego zęba nie ma do robienia? Nic, absolutnie nie było się do czego przyczepić. Zazdrość mnie troszkę wzięła - szczęściarz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello pisze totalnie wykonczona dzisiejszym dniem, a najgorsze w tym wszystkim jest to, ze przez poltorej godziny do dwoch robilismy zakupy na jutro dla na s i siostry A. ja juz ledwo chodzilam a bylismy w czterech wiekszych sklepach. jak do szwagierki dotarlismy i powiedzialam ze jestem zmeczona to zaczela sie smiac. nie bylo to mile. naprawde momentami mialam wrazenie ze zemdleje. nie robie z siebie chorej ale jednak zrobilo mi sie przykro :( dzwonialm tez do szkoly rodzenia i polozna powiedziala abym odezwala sie za dwa tygodnie, bo teraz to za wczesnie :O juz chyba trzeci raz dzwonilam, jakby miala problem zapisac od razu ehh :O moj may bryka teraz tak ze zaraz ide pod prysznic i sie od razu klade nie nadaje sie do niczego, a ten szkrab jakiejs energii dostal bo boksuje mi caly brzuch ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość indirka
Część dziewczyny!! Jestem tutaj pierwszy raz i bardzo mi się tutaj spodobało czytam co pisałyście i co do kremu na rozstępy polecam mustellę to cała seria kosmetyków dla kobiet w ciąży. Krem jest rewelacyjny moje koleżanki używały przez całą ciążę i zero rozstępów trochę kosztuje ale apteka Sabała na allegro sprzedaje w bardzo dobrej cenie. POLECAM. Gorąco pozdrawiam wszystkie MAMUŚKI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki, Rzadko piszę do was, ale czytam was regularnie, jako że jestem z Warszawy i chciałabym rodzić w szpitalu im. Orłowskiego na Czerniakowskiej a nigdy tam nie byłam i nie mam stamtąd lekarza mam kilka pytań do Legally: Czy są już jakieś nowe terminy do szkoły rodzenia?, wiem że Ty masz to już za sobą i jak oceniasz odbywające się tam zajęcia? Czy Twoim lekarzem jest Dr. Dębski? Czy mogłabyś podać mi jakiś namiar na niego? Postanowiłam zmienić swojego lekarza od zaraz po dzisiejszej wizycie!!!! Jeśli nie dr. Dębskiego to czy mogłabyś mi kogoś polecić z tego szpitala? Pisałaś że leżałaś w tym szpitalu, jak oceniasz izbę przyjęć i pracyjący tam personel? Ja będe mogła ci coś więcej powiedzieć w styczniu, bo moja przyjaciółka ma tam umówioną cesarkę na 21 stycznia , ale jej lekarz nie przyjmuje w Warszawie tylko poza, wiec ciężko byłoby mi się do niego dostać, jak byś chciała się czegoś dowiedzieć to pisz, w razie czego zapytam ją i może jakoś pomogę. Dziękuję za pomoc :) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jubilatki wszystkiego naj,najlepszego w dniu urodzin🌼 A jednak na 100 % będzie druga córka:)dzisiaj tak pięknie pokazywała swoje wdzięki u gina :D:D:D waży 930g i jest oczywiście jest problem z imieniem,bo miała być Gabriela, nam z córką się podoba Antonina,a mąż sam nie wie:( i dogadaj się z facetem;) Miłej nocki brzucholki:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×