Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość luna-luluna

KWIECIEŃ 2009

Polecane posty

Ja zdecydowanie nastawiam się na znieczulenie. wszystkie moje kolezanki rodzily ze znieczuleniem, więc ja nie biore innej opcji pod uwagę. bo niby czemu?:-) Stokrotka a gdzie rodzisz? Nick.............wiek..........woj..........data porodu....płec smart231.........21.......uk....................03.04... ....Ada Natalia............20.......Warszawa..........03.04..... ..Zuzia mela09............31......Wielkopolska........08.04..... ..chłopiec Lilka79............29.......Warszawa..........09.04..... . dziewczyna MaggieBlue.......26.......Wielkopolska.......09.04...... .Wojtek hugosia ...........28...... Katowice...........10.04...... Paulinka mareneu1.........26.......Gdańsk.............11.04...... .Lea Stokrotka1234...26.......Warszawa.........11.04.......synek Mama Fragglesa..32......Szkocja.............13.04...... Fraggles Kasia cieszyn.....24.......cieszyn............13.04.......Michałek kamea76...........32......warszawa..........17.04....... jeremi annaoj.............31.......Wielkopolska......19.04..... ..maleństwo Sunny9..........25..........Pomorskie..........19.04...N ikodem moni-k............29........Warszawa..........20.04..... ...Zuzia OluniaL..........25.........Warszawa..........21.04...ch łopiec basiunia*..........30........Śląsk...............22.04. ......Miłosz cielica..............31.......Wadowice.........23.04.... ...chłopiec Luiza_1988........21......Płock................25.04.... ...Lenka Andziulka1981…..28.......Warszawa.........25.04... ....dziewczynka joasia82...........26.......Poznań.............26.04.... ...Bartuś alexandraa2p.....30.......Dublin.............26.04.... ...Olivia mamusia77........31.......Śląsk................26.04.... ....Kamil Marlonka..........34.......Bielsko-Biała….....27.0 4……....Julcia Mamusie i malenstwa NICK ...........D.P....... T.C ....PORÓD....... IMIE.... WAGA... WZROST mini-1981.......12.03 .....37........sn .......Wiktor......3100.......53 Martenka84....19.03.....37.........sn........Martyna.. 2600.......51 pilkaplazowa...23.03.....38.........sn..... ..Wojtek......3280......51 Bobasekm.......26.03..... ...........cc........ ...... ...... Umbrella82.....26.03 .....38.........sn .......Adas........2600.......51 rozalka82.......28.03.....39........sn........Jakub.. ....3310........53 Aleks29..........30.03.....40........sn........synek... ....3500.......52 Megi.............30.03.....39........sn.........Laura... .....3250......51

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natala007
hej dziewczyny GRATULACJE DLA MAMUŚ !! :) nie odzywam sie ale codziennie czytam co nowego.. u mnie opóźnienia termin byl 3 kwietnia a tu dziś 6 i nic.. 8 mam jechac na wywołanie ale wolałabym sama zacząc rodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tonika1234
Czesc, Dzisiaj zaczelam 39 tydzien, od 2 tygodni czuje sie swietnie - moge chodzic, zniknal bol spojenia i mega uciska na szyjke. boli mnie normalnie ciazowo - czyli lajcik :-) Oznak porodu zadnych, noce przesypiam, i pomimo ze mialam skracajaca sie szyjke i zagrozenie przedwczesnym porodem to chyba będe tak jeszcze kisić do 41 tygodnia. Na poczatku myslalam ze po 10 tygodniach lezenia i zmagania sie z bolem organizm przygotowuje sie do porodu i zbiera siły, a natura nei taka głupia ;-P, ale juz zwątpiłam. Dostaje coraz wiekszego pietra przed porodem spowodowanego tym wypatrywaniem sygnalow, niewiadomą i ze to nieuniknione zatem wolalabym miec to ju za soba. Bardzo zazdroszcze rozpakowanym mamusiom - tez chcialabym byc po TAMTEJ stronie. Czy miala któraś z was, zadnych oznak a nagle rozpoczecie akcji porodowej w ciągu 1-2 dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natala007
o Lilka gdzie zamierzasz rodzic bo widze ze termin masz na 9 kwietnia a juz 6 to moze sie spotkamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tonika.. ja sie tam platałam po domu bez żadnych oznach... 3 dni przed porodem.. o nocy bolal mnie brzuch.. a na 4 dzien już bylam po porodzie.. zaden czop mi nie odszedl.. w ogole nic oprócz tych bóli w nocy... aa i baaardzo spuchłam... jestem juz 9 dni po porodzie i 11 kilo do tyłu.. waga szybciutko leci.... wiec nie ma co sie martwic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny wiedziałam, że dzidziuś jest główką do góry, ale nie myślałam, że będzie się w taki sposób pchał na świat ;) Na szczęście wszystko dobrze poszło :) Waga 2520 i 51 cm szczęscia :D Malusia ta moja córcia, ale to nie ważne, najważniejsze żeby była zdrowa. Pozdrawiami trzymam kciuki za resztę dziewczynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilka, stokrotka trzymamy kciuki za wizyty u lekarzy i dajcie znac co i jak. Ja mam takie dziwne skurcze ktore czuje pod przepona + czasami mam takie wrazenie jak by mi impuls przeszedl przez pochwe - wiem ze glupio to brzmi ale sie zastanawiam czy to jest znak ze sie szyjka skraca? Ja sie tez nastawiam na znieczulenie - zreszto tutaj to standard. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sunny9
Witam w ten piekny wiosenny dzionek:) U mnie również zaczął się 39 tydzień i chyba też bez żadnych oznak zbliżającego porodu! Czop pewnie na swoim miejscu:) bo nic nie zauważyłam, śpię jak "zabita" ;), teraz troche boli mnie kręgosłup miedzy łopatkami (ale to pewnie nie to hi hi :) ), a i brzuch bolał wczoraj tak na dole już myślałam ze to skurcze ale to chyba od koziołków mojego maluszka, może wpycha sie tam w dól i temu tak bolało, bo pózniej przestało, brzuch też mi twardnieje, no nic czekam....... W środe wizyta i gin a już miałam nadzieje że nie dojde do niej i że bedzie już po wszystkim :) ......... chociaż jeszcze wszystko może sie zdarzyć......... POZDRAWIAM ..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabelka z Bobasekm – Bobasekm wcale ta twoja niunia nie taka malutka – mi sie wydaje ze standardzik jak na dziewczynke  Nick.............wiek..........woj..........data porodu....płec smart231.........21.......uk....................03.04... ....Ada Natalia............20.......Warszawa..........03.04..... ..Zuzia mela09............31......Wielkopolska........08.04..... ..chłopiec Lilka79............29.......Warszawa..........09.04..... . dziewczyna MaggieBlue.......26.......Wielkopolska.......09.04...... .Wojtek hugosia ...........28...... Katowice...........10.04...... Paulinka mareneu1.........26.......Gdańsk.............11.04...... .Lea Mama Fragglesa..32......Szkocja.............13.04...... Fraggles Kasia cieszyn.....24.......cieszyn............13.04.......Michałek kamea76...........32......warszawa..........17.04....... jeremi annaoj.............31.......Wielkopolska......19.04..... ..maleństwo Sunny9..........25..........Pomorskie..........19.04...N ikodem moni-k............29........Warszawa..........20.04..... ...Zuzia OluniaL..........25.........Warszawa..........21.04...ch łopiec basiunia*..........30........Śląsk...............22.04. ......Miłosz cielica..............31.......Wadowice.........23.04.... ...chłopiec Luiza_1988........21......Płock................25.04.... ...Lenka Andziulka1981…..28.......Warszawa.........25.04... ....dziewczynka joasia82...........26.......Poznań.............26.04.... ...Bartuś alexandraa2p.....30.......Dublin.............26.04.... ...Olivia mamusia77........31.......Śląsk................26.04.... ....Kamil Marlonka..........34.......Bielsko-Biała….....27.0 4……....Julcia Mamusie i malenstwa NICK ...........D.P....... T.C ....PORÓD....... IMIE.... WAGA... WZROST mini-1981.......12.03 .....37........sn .......Wiktor......3100.......53 Martenka84....19.03.....37.........sn........Martyna.. 2600.......51 pilkaplazowa...23.03.....38.........sn..... ..Wojtek......3280......51 Bobasekm.......26.03..... ...........cc........ Corcia .....2520......51 Umbrella82.....26.03 .....38.........sn .......Adas........2600.......51 rozalka82.......28.03.....39........sn........Jakub.. ....3310........53 Aleks29..........30.03.....40........sn........synek... ....3500.......52 Megi.............30.03.....39........sn.........Laura... .....3250......51

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobasku wlasnie zajrzalam na nasza poczte i musze przyznac ze Lenka jest poprostu przecudowna. Jeszcze raz serdeczne gratulacje 🌻 Wklejam jeszcze raz bo wczesniej zapomnialam wpisac imie Bobaskowego malenstwa :-) Nick.............wiek..........woj..........data porodu....płec smart231.........21.......uk....................03.04... ....Ada Natalia............20.......Warszawa..........03.04..... ..Zuzia mela09............31......Wielkopolska........08.04..... ..chłopiec Lilka79............29.......Warszawa..........09.04..... . dziewczyna MaggieBlue.......26.......Wielkopolska.......09.04...... .Wojtek hugosia ...........28...... Katowice...........10.04...... Paulinka mareneu1.........26.......Gdańsk.............11.04...... .Lea Mama Fragglesa..32......Szkocja.............13.04...... Fraggles Kasia cieszyn.....24.......cieszyn............13.04.......Michałek kamea76...........32......warszawa..........17.04....... jeremi annaoj.............31.......Wielkopolska......19.04..... ..maleństwo Sunny9..........25..........Pomorskie..........19.04...N ikodem moni-k............29........Warszawa..........20.04..... ...Zuzia OluniaL..........25.........Warszawa..........21.04...ch łopiec basiunia*..........30........Śląsk...............22.04. ......Miłosz cielica..............31.......Wadowice.........23.04.... ...chłopiec Luiza_1988........21......Płock................25.04.... ...Lenka Andziulka1981…..28.......Warszawa.........25.04... ....dziewczynka joasia82...........26.......Poznań.............26.04.... ...Bartuś alexandraa2p.....30.......Dublin.............26.04.... ...Olivia mamusia77........31.......Śląsk................26.04.... ....Kamil Marlonka..........34.......Bielsko-Biała….....27.0 4……....Julcia Mamusie i malenstwa NICK ...........D.P....... T.C ....PORÓD....... IMIE.... WAGA... WZROST mini-1981.......12.03 .....37........sn .......Wiktor......3100.......53 Martenka84....19.03.....37.........sn........Martyna.. 2600.......51 pilkaplazowa...23.03.....38.........sn..... ..Wojtek......3280......51 Bobasekm.......26.03..... ...........cc........ Lenka .....2520......51 Umbrella82.....26.03 .....38.........sn .......Adas........2600.......51 rozalka82.......28.03.....39........sn........Jakub.. ....3310........53 Aleks29..........30.03.....40........sn........synek... ....3500.......52 Megi.............30.03.....39........sn.........Laura... .....3250......51

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alexandraa bardzo, bardzo dziękuję w imieniu Lenki :D Tak zaglądam zeby się dowiedzieć, która następna się rozpakuje, ale i tak zescie się dziewczyny wzięły za rodzenie dzieci. Normalnie hurtem to idzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sunny9
Dziewczyny a czy ja też mogłabym dostać wejściówkę na waszą skrzynkę, czy to tylko dal wybranego grona??? Też bym chętnie podziwiała maleństwa i póżniej ujawniła bym moje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sunny pewnie ze mozesz - mam nadzieje ze sie wszystkie dziewczyny z tym zgadzaja :-) a wiec wyslij maila na kwietniowki09@interia.pl (jest to nasza skrzyneczka) a ja ci odesle maila z haslem do niej. A potem juz bedziesz mogla ogladac nasze forumowe bobaski 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sunny9
Dziękuję za dostęp do skrzynki :) Słodkie maleństwa :) :) :) Gratuluję szczęśliwym mamusią :) :) :) Już nie mogę sie doczekać aż pochwalę się swoim:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mareneu1
no to u mnie już niedługo... czuje w kościach, że na dniach. dlaczego? - w ciągu ostatnich dwóch dni potężnie spuchłam- jak Rozalka wspominała - pobolewa mnie dół brzucha, coś jak szyjka, coś jak pachwiny, i straszny nacisk czuje - jak się wczoraj prysznicowałam na dole to wyczułam jakbym mi zaraz miało się coś wypchać przez ten otwór - chodzę 3x wolniej niż jeszcze 2 dni temu - i kupasy od dwóch dni robie 2x razy dziennie- chociaż to to nie wiem z jakiej to okazji :P A jakby tego było mało, właśnie wróciłam z wycieczki od teściów (2 godzinki samochodem w jedną stronę). Taaa, ale nie urodziłam po drodze ;) Już niedługo już niedługo. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja już po wizycie. Doktorek twierdzi, ze ten sluz to nie czop:-) I wszystko pozamykane. Zrobil szybkie USG i posluchal serca. Wszystko OK. Ze wzgledu na moje dlugie cykle (32 dniowe), mimo terminu \"oficjalnego\" na 9 kwietnia, mam sie martwic dopiero 14 kwietnia (ewentualna data nastepnej wizyty) i wtedy decyzja czy do szpitala. Aczkolwiek mimo braku oznak powiedzial, ze tego sie nie da przewidziec i moge rownie dobrze zaczac rodzic dzisiaj. Natala, fajnie, ze dalas znac, ze jestes z nami:-) Ja planuje rodzic na Madalinskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wklejam jeszcze tabelkę, bo Aleksandra wzięła wersje bez Stokrotki:-) Nick.............wiek..........woj..........data porodu....płec smart231.........21.......uk....................03.04... ....Ada Natalia............20.......Warszawa..........03.04..... ..Zuzia mela09............31......Wielkopolska........08.04..... ..chłopiec Lilka79............29.......Warszawa..........09.04..... . dziewczyna MaggieBlue.......26.......Wielkopolska.......09.04...... .Wojtek hugosia ...........28...... Katowice...........10.04...... Paulinka mareneu1.........26.......Gdańsk.............11.04...... .Lea Stokrotka1234...26.......Warszawa.........11.04.......sy nek Mama Fragglesa..32......Szkocja.............13.04...... Fraggles Kasia cieszyn.....24.......cieszyn............13.04.......Michałek kamea76...........32......warszawa..........17.04....... jeremi annaoj.............31.......Wielkopolska......19.04..... ..maleństwo Sunny9..........25..........Pomorskie..........19.04...N ikodem moni-k............29........Warszawa..........20.04..... ...Zuzia OluniaL..........25.........Warszawa..........21.04...ch łopiec basiunia*..........30........Śląsk...............22.04. ......Miłosz cielica..............31.......Wadowice.........23.04.... ...chłopiec Luiza_1988........21......Płock................25.04.... ...Lenka Andziulka1981…..28.......Warszawa.........25.04... ....dziewczynka joasia82...........26.......Poznań.............26.04.... ...Bartuś alexandraa2p.....30.......Dublin.............26.04.... ...Olivia mamusia77........31.......Śląsk................26.04.... ....Kamil Marlonka..........34.......Bielsko-Biała….....27.0 4……....Julcia Mamusie i malenstwa NICK ...........D.P....... T.C ....PORÓD....... IMIE.... WAGA... WZROST mini-1981.......12.03 .....37........sn .......Wiktor......3100.......53 Martenka84....19.03.....37.........sn........Martyna.. 2600.......51 pilkaplazowa...23.03.....38.........sn..... ..Wojtek......3280......51 Bobasekm.......26.03..... ...........cc........ Lenka .....2520......51 Umbrella82.....26.03 .....38.........sn .......Adas........2600.......51 rozalka82.......28.03.....39........sn........Jakub.. ....3310........53 Aleks29..........30.03.....40........sn........synek... ....3500.......52 Megi.............30.03.....39........sn.........Laura... .....3250......51

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ja tez sie melduję, czuje się jakoś słabo i od wczoraj puchną mi kostki w nogach, bóle w nocy i jak odpoczywam, w ciągu normalnego chodzenia raczej nie... Ciekawe która nastęna...mi jeszcze troszkę zostało ale różnie z tym bywa... ćiągle cos jeszcze do zrobienia wiec az tak mi nie śpieszno... pozdrowionka i miłego wieczorku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia cieszyn
hej dziewczyny, gratulacje dla wszystkich juz rozpakowanych:)nawet nie wiecie jaak bardzo Wam zazdroscimy:) prawda?:) ja juz 2 tyg temu miala rodzic lada chwila wg mojego ginka a tu cisza.... no nic od dzis rowno tydzien zostal do terminu, w pt mam ktg to sie okaze:) od stycznia mialam zagrozenie przedwczesnym porodem i musialam duzo lezec i wogole to nic nie robic, no a teraz prosze...jak juz maly moze sie rodzic to nie chce...obrazil sie chyba:)najbardziej mnie przeraza fakt, ze dostane boli np 12 w nd wielkanocna- wszyscy lekarze beda na swiatecznym jajku i baranku, nikogo nie bedzie tylko jakies niedoswiadczone studenty:) oj, byle to juz...pozdrawiam serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tonika1234
Moj lekarz kiedys powiedzial, ze te lezące i kwękające to zwykle rodza w terminie, bo sie oszczędzają, boli je i sa mniej aktywne :-) Identycznie do 37 tygodnia balam sie ze nie donosze, ze urodzi sie wczesniaczek - a teraz jak bole przeszly, ruszam sie, sprzatam to ciiiszaaa. A moze faktycznie porod rozpocznie sie nagle? Tez boje sie okresu swiatecznego i mniejszej dostepnosci lekarzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tak. Mój lekarz powiedzial, ze umierać ani rodzić w święta nie nalezy. No ale cóż, u kilku z nas to wielce prawdopodobne. Sama nie wiem czy wole święta spedzic jak na szpilkach w oczekiwaniu czy w szpitalu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, gratulacje dla nowych mamus:-) :-) :-) dzidzie slodziakowe🌼 znow zostalam sama, tym razem tylko na 2dni, ale i tak mi niewyraznie.. w dodatku dowiedzialam sie , ze sasiadka, ktora miala termin 7dni przede mna, urodzila juz w prima aprilis:-) a ja chcialabym, zeby mlodziak poczekal jeszcze ten tydzien..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka1234
Lilka - dziękuję za wpis do tabelki. Planuję rodzić na Starynkiewicza. Bobasekm - Twoja Dzidziunia jest śliczna. Jaką słodką minkę zrobiła do zdjęcia:) A ja wczoraj miałam stracha. O mało co nie zostałabym w szpitalu. Poszłam do mojej gin i okazało się że do porodu jeszcze daleko, wszystko pozamykane, ale ogólnie wszystko jest ok. Jak powiedziałam jej że nie mogłam w klinicę zrobić dziś ktg ze względu na awarię aparatu to wystawiła mi specjalne skietowanie i kazała spróbować jeszcze raz. Oczywiście nie byłam przygotowana na ktg = nienajedzona. A w klinice zrobili mi badanie na jakimś pożyczonym aparacie. I okazało się że Dzidziuń ma "słabą oscylację serca". Więc zaczęli dzwonić po lekarzach co tu ze mną zrobić. I już by zostawili mnie w szpitalu gdyby nie moja dr, która kazała mi zjeść kolację i wrócić na ponowne badanie. Oczywiście wszystko dobrze wyszło. Ale powiem Wam, że już mi się płakać chciało. Dzidziuś najważniejszy, ale do porodu daleko a tu mi się nie uśmiechała wizja świąt w szpitalu. 11.04 kolejne ktg a po świętach kładę się do szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka1234
Dziewczynki, właśnie kurierem dostałam wózeczek. Jest śliczny. Ale się cieszę. Teraz mogę już rodzić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tonika1234
Wozek potrafi ucieszyc - warto go rozpakowac i wietrzyc. Nasz wystawiam na dzien na balkon, bo jak zamnkne w pokoju to smierdzi niemiłosiernie gumą. Jaki masz model , ja x-lander xa - ciekawe czy sie sprawdzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka1234
Tonika - u mnie z wózkiem były problemy. Zamówiłam maxi cosi mura 4 a sklep dał mi po kilku dniach odpowiedź że nie ma danego koloru w hurtowniach. Więc się obraziłam po długich poszuliwaniach zamówiłam quinny buzz 4. O tym wózku wiele mamuś wypowiadało się pozytywnie i co dla mnie ważne jest lekki. Zamówiłam do niego również fotelik maxi cosi i już wszystko mam:) Z tym wietrzeniem to dobry pomysł tylko muszę poczekać na męża aby mi wózeczek złożył bo jest w wielu częściach:) A jeśli chodzi o x-landery to również słyszałam wiele pozytywnych opinii na ich temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sunny9
hey! jutro wizyta u gin i ktg już nie mogę sie doczekać! Stokrotko moja przyjaciólka też miała podobne problemy z serduszkiem maluszka, lekarz nie mógł znależć tętna i też jej strachu napedził że biedna sie popłkała i mało w histerie nie wpadła ale po chwili już wszystko było dobrze:) Jak kurier przywiół mój wózeczek (kupiłam z allegro) i go rozpakowałam i złożyłam to aż mi łzy ze szczescia poleciały .....trzy dni nacieszyłam oko, a teraz leży w piwnicy i czeka...:) Pozdrawiam..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny !! Jestem juz szczesliwa mama 2 kwietnia o godz 13 urodzialm corke Paulinke sn waga 4250 i 59 cm . Porod trwal 5 godzin, parcie 15 minut. Wszyscy byli zdziwieni ze pierwszy poród i tak szybko urodzilam jak to powiedzili takiego kolosa :) Bo brzusio byl maly. Relacje z porodu opisze pozniej. Pozdrawiam wszystkie mamy rozpakowane i jeszcze oczekujace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick.............wiek..........woj..........data porodu....płec smart231.........21.......uk....................03.04... ....Ada Natalia............20.......Warszawa..........03.04..... ..Zuzia mela09............31......Wielkopolska........08.04..... ..chłopiec Lilka79............29.......Warszawa..........09.04..... . dziewczyna MaggieBlue.......26.......Wielkopolska.......09.04...... .Wojtek mareneu1.........26.......Gdańsk.............11.04...... .Lea Mama Fragglesa..32......Szkocja.............13.04...... Fraggles Kasia cieszyn.....24.......cieszyn............13.04.......Michałek kamea76...........32......warszawa..........17.04....... jeremi annaoj.............31.......Wielkopolska......19.04..... ..maleństwo Sunny9..........25..........Pomorskie..........19.04...N ikodem moni-k............29........Warszawa..........20.04..... ...Zuzia OluniaL..........25.........Warszawa..........21.04...ch łopiec basiunia*..........30........Śląsk...............22.04. ......Miłosz cielica..............31.......Wadowice.........23.04.... ...chłopiec Luiza_1988........21......Płock................25.04.... ...Lenka Andziulka1981…..28.......Warszawa.........25.04... ....dziewczynka joasia82...........26.......Poznań.............26.04.... ...Bartuś alexandraa2p.....30.......Dublin.............26.04.... ...Olivia mamusia77........31.......Śląsk................26.04.... ....Kamil Marlonka..........34.......Bielsko-Biała….....27.0 4……....Julcia Mamusie i malenstwa NICK ...........D.P....... T.C ....PORÓD....... IMIE.... WAGA... WZROST mini-1981.......12.03 .....37........sn .......Wiktor......3100.....53 Martenka84....19.03.....37.........sn........Martyna.. .2600.....51 pilkaplazowa...23.03.....38.........sn..... ..Wojtek......3280.....51 Bobasekm.......26.03..... ...........cc........ Lenka .....2520.....51 Umbrella82.....26.03 .....38.........sn .......Adas........2600......51 rozalka82.......28.03.....39........sn........Jakub.. .....3310.....53 Aleks29..........30.03.....40........sn........synek... ....3500.....52 Megi.............30.03.....39........sn.........Laura... ...3250......51 hugosia..........02.04.....39........sn.........Paulina.....4250.....59

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie tak hugosia
Nick.............wiek..........woj..........data porodu....płec smart231.........21.......uk....................03.04... ....Ada Natalia............20.......Warszawa..........03.04..... ..Zuzia mela09............31......Wielkopolska........08.04..... ..chłopiec Lilka79............29.......Warszawa..........09.04..... . dziewczyna MaggieBlue.......26.......Wielkopolska.......09.04...... .Wojtek mareneu1.........26.......Gdańsk.............11.04...... .Lea Mama Fragglesa..32......Szkocja.............13.04...... Fraggles Kasia cieszyn.....24.......cieszyn............13.04.......Michałek kamea76...........32......warszawa..........17.04....... jeremi annaoj.............31.......Wielkopolska......19.04..... ..maleństwo Sunny9..........25..........Pomorskie..........19.04...N ikodem moni-k............29........Warszawa..........20.04..... ...Zuzia OluniaL..........25.........Warszawa..........21.04...ch łopiec basiunia*..........30........Śląsk...............22.04. ......Miłosz cielica..............31.......Wadowice.........23.04.... ...chłopiec Luiza_1988........21......Płock................25.04.... ...Lenka Andziulka1981…..28.......Warszawa.........25.04... ....dziewczynka joasia82...........26.......Poznań.............26.04.... ...Bartuś alexandraa2p.....30.......Dublin.............26.04.... ...Olivia mamusia77........31.......Śląsk................26.04.... ....Kamil Marlonka..........34.......Bielsko-Biała….....27.0 4……....Julcia Mamusie i malenstwa NICK ...........D.P....... T.C ....PORÓD....... IMIE.... WAGA... WZROST mini-1981.......12.03 .....37........sn .......Wiktor......3100.....53 Martenka84....19.03.....37.........sn........Martyna.. .2600.....51 pilkaplazowa...23.03.....38.........sn..... ..Wojtek......3280.....51 Bobasekm.......26.03..... ...........cc........ Lenka .....2520.....51 Umbrella82.....26.03 .....38.........sn .......Adas........2600......51 rozalka82.......28.03.....39........sn........Jakub.. .....3310.....53 Aleks29..........30.03.....40........sn........synek... ....3500.....52 Megi.............30.03.....39........sn.........Laura... ...3250......51 hugosia..........02.04.....39........sn.........Paulina. ....4250.....59

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×