Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość luna-luluna

KWIECIEŃ 2009

Polecane posty

Hej Dziewczyny! Właśnie wróciłam z usg połówkowego, jak przypuszczałam pod sercem noszę chłopca- mojego Dawidka. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, ja jeszcze nigdy nie mialam do czynienia z chorobowym placonym przez ZUS, wiec nie wiem jak to jest. Czytalam ostatnio na forum dziewczyn z mojego miasta, ze jedna z nich miala kontrole z ZUSu na tydzien przed porodem. Oni chyba tam nie maja co robic, albo nie wiedza co to jest 9 mies.ciazy:) Arleta, super- gratulacje! Ja mam usg we wtorek. Nie moge sie doczekac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apple moja kolezanka z pracy tez poroniła dwa lata temu i teraz cały czas sie stara i nic...i szczerze mowiac to nawet żadko odwiedzam dziewczyny...bo mi tak przykro jak ja mam sie cieszyc jak widze jej mine...ONA STRASZNIE PRAGNIE MALUSZKA...:)Jak ostatio byłam i dziewczyny dopytywały sie o wszytsko...i widziałam juz łezki w jej oczach...:(:(;(;( Ja sie strasznie ciesze nie myslalam ze mi sie uda wszystko dzieki mezowi...moj lekarz kazal czekac poł roku...(a moj bohater:D powiedziała ze jemu zaden lekarz nie bedzie mowił kiedy ma miec dziecko...)i tak wyszło ze sie nam udało....(:) Tak szczerze to moje zajscie było bardzo zabwane....:D To był nasz pierwszy raz po poronieniu(wczesniej nie mogłam straszna BLOKADA PSYCHICZNA...:)28.czerwca skonczył mi sie okres a to był 6 lipiec(wiem na 100% bo pozniej sie nie kochalismy...wogole:(niedziela rano spalismy akurat u moich rodzicow w moim starym pokoju i po \"wszystkim\" ja sie obruciłam do meza plecami i ON MI MÓWI:\"eJ CO ROBISZ???PRZYTUL MNIE:) a ja mu na to:NIE DOTYKAJ MNIE ROBIE SOBIE DZIECKO....:D Zaczął sie ze mnie smiac strasznie i zasnelismy...(dodam ze była 6 rano:)hehe:) I jak sie miesiac pozniej nie dostałam okresu nawet mi przez mysl nie przeszło ze jestem znow w ciazy:)niby jakim cudem(RAZ SIE KOCHALISMY:)nie mozliwe w koncu maz mi kupił test i kazał zrobic(ja twierdziłam ze dostane lada dzien...:) I jak zobaczyłam dwie kreski to SZOK TAKI NIEWYBRAŻALNY:):D i jak ostatnio mowie mojemu Grzeskowi ze moze urodze 29.marca(nasza rocznica)ZE MU ZROOBIE TAKI PREZENT NA rocznice...To mi powiedział ze mu nie robie łaski BO ON SOBIE SAM ZROBIŁ:d CWANIAK i przypomnielismy sobie wtedy sytuacje z lipca....JAK TO SOBIE SAMA DZIDZIUNIA ROBIŁAM:)Ale było śmiechu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arleta GRATULACJE....:D a le ci dobrze ze juz wiesz ja tak bym chciała chłopczyka....:)I tez mi sie wydaje ze pod moim serduchem mezczyzna sie wierci(TAKIE MATCZYNA INTUICJA)Ciekawe czy mam racje:)A Ty tez czułas ze chłpiec??:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja wzruszjąca historia:) a czy myśmy się już widziały? Arleta gratulacje:) ja nie mogę wciąż uwierzyć w tą moją córcie bo cały czas mi się wydawało że chłopak będzie, mam nadzieję, że gin mi to potwierdzi za tydzień:) moja mała ma już nawet swoją pierwszą sukienke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arleta gratuluje :) za za poltorej tygodnia moze sie dowiem ;P Maja no to fajnie ze tym razem szczesliwie sie udalo :) i oby to byl chlopczyk tak jak bys sobie tego zyczyla :) ja wczoraj mojego A opieprzylam bo ciagle tylko moj synek to moj synek tamto... wiekszosc kogo spotkam to mi przepowiadaja chlopca. nie hcce sie nastawiac kto ma byc to bedzie powtorze to po raz enty ;) ciesze sie z kazdej ewentualnosci ;) najwazniejsze ze to bedzie moje wyczekane upragnione malenstwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arleta gratuluję. No i to imię dla chłopca - śliczne :) Chłopcy, którzy mają tak na imię są najgrzeczniejszymi dziećmi na świecie :) Wiem to z doświadczenia chociaż ostrzegano mnie, że będzie inaczaj. Jednak wyszło na moje - na razie :). Nie wiem co to nieprzespane noce, bolesne ząbkowanie itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filka chyba nie mialysmy przyjemnosci...chyba ze masz konto na NK:) Wesolutka tak naprawde to najwaznijsze zeby było zdrowe...ale jakos tak podswiadomnie mysle o chłopaczku:)Moj facet tez ciagle mowi do mojego brzucha jak do mezczyznyy...ja sie zwracam DZIDZIA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey dziewczynki! dawno mnie nie bylo ale to nie znaczy ze was nie czytam:) ja bylam w pn na wizycie i doktorek stwierdzil ze dzidzi cos dynda:) , ale na nastepnym usg trzeba potwierdzic plec malucha, czy synus bedzie:) pozdrawiam brzuchatki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arleta gratuluję - oj ja ja bym już też chciała wiedzieć co nam rośnie :) ostatnio jak byłam u gina to dość długo sprawdzał i stwierdził że wydaje mu się że to chyba chłopiec ale nie był pewien ze względu na jego ułożenie a maleństwo zamiast się mu pokazać to się jeszcze chowało :) stwierdził że muszę poczekać do 19.11 wtedy powinnam się już dowiedzieć - ale nikomu nie powiem (oczywiście tylko Wam) jak już będę wiedzieć - z kimkolwiek rozmawiam to wszyscy przepowiadają mi dziewczynkę dlatego mnie to teraz tak bardzo ciekawi :) a mnie to obojętne oby tylko było zdrowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i mam pytanko macie określoną wagę maleństwa - troszkę po ostatniej wizycie mnie to zaniepokoiło bo dzieci matek które borykają się z cukrzycą czasem rodzą się bardzo duże - ja pilnuję się jak mogę aby wszystko było ok a mimo to maleństwo ma już ok 339g - gin powiedział że wszystko jest w normie ale ja oczywiście musiałam poczytać w różnych źródłach a tam podają że maleństwo w 20tc ma tak ok 270 -290g czyli nasza kuleczka już jest o 50g do przodu - jak to gin stwierdził jest wypasione :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka ja mam tak samo....jak już sie dowiem czy to królewicz czy królewna to nikomu nie powiem tylko Wam no i mężuś rzecz jasna będzie wiedział:D A postanowiłam tak z dwóch powodów: 1.WSZYSCY MNIE PYTALI CZY BĘDE CHCIAŁA WIEDZIEC CO NOSZE POD SERDUSZKIEM...CZY POCZEKAM DO PORODU...JAK POWIEDZIAŁAM ZE BEDE CHCIAŁA WIEDZIEC TO WSZYTSCY...\"EEEhhHHH a po co chcesz wiedziec taka jestes ciekawa poczekaj do porodu...ja bym na Twoim miejscu poczekał(ała)...a teraz jak zbliza sie USG to wszyscy:\"Juz sie nie moge doczekac co bedzie chłopak czy dziewczynka.....WIEC SIE ZDZIWAIA BO SIE WCALE NIEDOWIEDZA TACY byli cwani...HahahHHAA:) 2.MOJA MAMA KTORA JAK SIE TYLKO DOWIEDZIAŁA ZE CHCIAŁBYM CHŁOPCZYKA...ZACZELA MOWIC ZE ONA WIE NA 100%ZE TO DZIEWCZYNKA(NIE WIEM SKAD ONA MOZE TO WIEDZIEC???)POPROSTU ZEBY MNIE WKURZYC...i ostatnio sie mnie zapytala kiedy mam to USG bo ona by juz chciała wiedziec(MĄDRALA PRZECIEZ PODOBNO WIE:dI jak jej powiedziałam ze i tak jej nie powiem to mnie wysmiała ze nie wytrzymam....:D i jej musze udowodnic ze własnie ze wytrzymam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hej dziewuszki:) Tyle stron napisałyscie od wczoraj,że dopiero skończyłam czytac hehe;) Maja piekny brzuszek:):).. ja tez już mam dosyc duży a dzis zaczełam 20 tc;) Arlecia -gratuluje:) Ja mam ost zalatane dni... tyle spar sie nawaliło..,że ledwo znajduje odpoczynek a to konieczne w ciązy... chodze ciagle spiąca i w rezultacie zasypiam o 21-22;D....] U mnie dzidzia kopie rożnie... ale przewazne pod pepkiem i z prawej str brzucha tez u dolu;) Ja biore Duphaston.. mam jeszcze tylko 3 tabl... przewaznie bierze sie do 18-20 tc.. raczej nie dłuzej..;)Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc brzucholki :) Nie bylo mnie 2 dni i tyle czytania .. przede wszystkim gratuluje synkow :) Maja piekny brzusio, moj tez jest juz duuuzy.. Moje dziecko chyba lezy w poprzek, bo jak kopie to czuje odrazu w dwoch miejscach, po lewej i po prawej stronie tak jakby sie odbijal czy podskakiwal i uderzal glowa :D Legally ja tez chodze nie wyspana i zasypiam ok 22 Co do Dawidkow to mam jednego w szkole - masakra, najwiekszy lobuz i nieuk :) ale to moze tylko wyjatek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutkadrobniutka..
Czesc dziewczyny, chyba jestem tu nowa na tym topiku:-) ja mam termin na koniec kwietnia wiec chetnie sie do was dopisze jak mnie przyjmiecie do swojego licznego grona:-) A jak z terminami u Was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka witaj :) Wszystkie informacje o nas znajdziesz w naszej tabelce, jesli chcesz dopisz sie do niej :) nick.........imię....wiek....miejscowość....miesiąc ... poród ....płeć kasiak79......Kasia...29......Żary............3. .......29.03.09... Roxelka.......Magda..29......Hockley,U.K...5.... ....31.03.09...Xavier filka ...........Kasia...28......Mikołów........5.........01.04.09 ...Agata kkarolina......Karolina. 28...Szczecin.......5..........01.04.09... mroweczki...Martyna..25......Mielec...........5.... ..01.04.09...Kubuś maja79..........Ania....28......Augustów.......1.. .....02.04.09... rrothka......Dorota......20.........Lublin.........5 .....02.04.09... lady_panth..Małgosia.25...Varese/Mediolan....3.... 02.04.09... Inka83.........Irena.....24........Pszczyna.......5.... 02.04.09... eliza ............Eliza.....25......Białystok.....2....... 03.04.09... Mamuśka26..Karolina...26......Mazury .......2........03.04.09... ppk...........Matylda....31......Warszawa....1... ....04.04.09... Monixyz........Monika..29......Mazury........4.. .....05.04.09... MaJa86....Marzena.....22......Kraków........4.... ...05.04.09... syla-k........Sylwia...33......Wielkopolska ....5.......06.04.09... natala007...Natalia...20......Warszawa.....4... .06.04.09...Zuzia Arleta...........?........?.......Płock......... ...4......06.04.09... Apple_Seed...Weronika...30...Bielsko-Biała....5...07.04. 09... legally blonde 86..Julia..22..Warszawa.....5........08.04.09...Blanka wesolutka......Marta.......24.....podlaskie....5........ 08.04.09... matyjasowa...Malwina..23....Będzin......5..........08.04 .09... izabart.......Iza.......29.......Mysłowice......4 .......08.04.09... ewapit.......Ewa......29.......Częstochowa..1........09. 04.09... Orzeszek83....Kasia.....25....Lublin.........4. .......10.04.09... 09zmudka90....Anna.....18.......Poznań....1.... ....10.04.09... Oliwka103.....Roksana...27...Małopolskie....4. ....10.04.09... martusiatko....Marta....24.....Szczecin......5.....10.04 .09... mareneu1.....Milena....25.....Gdańsk.........5. ....11.04.09... rozalka82.......Kasia.....26....Kraśnik......3 .......15.04.09... NIKOLA79......Kasia.....29...malopolska.....5......15.04 .09...Alan? alison28.......Justyna...28.......Krakow.....4.......18. 04.09... kijaki......Justyna..23.......Andrychów..... 3.......20.04.09... mimmy.....Aga......32.......Krakow.........4. ......20.04.09... katarina67....Kasia....29....grudziadz......4......20.04 .09...Cyprjan martazaw...Marta....33......zachodniopom...4....21.04.09 ... basiunia*...Basia....29........Śląsk.......... .4......22.04.09... Ajkaa......Asia......25........Śląsk.......... .3.......24.04.09... gosian.....Gosia....28........Gostyń.......... 4......25.04.09... joasia82...Asia......26........Poznań......... .4.....25.04.09... baderka...Justyna...31.........Piła............4.....26. 04.09... pyshotka..Agnieszka..30....Śląsk.......4. .........26.04.09... Menia21...Marzena...23....Edinburgh....4........26.04.09 ... Angela26...Ania......26.......Warszawa.......4...28.04.0 9... niuniadaq.......Kasia....24....Kołobrzeg.....2.....30.04 .09... Karolina1983..Karolina..25.....Mazury......4.. ..01.05.09... Kati75.......Kasia.....32.........Wieden.....2 .....02.05.09... nandii........Ela........32........Złotoryja...4......28 .04.09..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutkadrobniutka..
dzieki Mroewczka,chetnie sie dopize,tylko nie wiem jak to moge zrobic..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutkadrobniutka..
dzieki dziewczyny;-) nick.........imię....wiek....miejscowość....miesiąc ... poród ....płeć kasiak79......Kasia...29......Żary............3. .......29.03.09... Roxelka.......Magda..29......Hockley,U.K...5.... ....31.03.09...Xavier filka ...........Kasia...28......Mikołów........5.........01.04.09 ...Agata kkarolina......Karolina. 28...Szczecin.......5..........01.04.09... mroweczki...Martyna..25......Mielec...........5.... ..01.04.09...Kubuś maja79..........Ania....28......Augustów.......1.. .....02.04.09... rrothka......Dorota......20.........Lublin.........5 .....02.04.09... lady_panth..Małgosia.25...Varese/Mediolan....3.... 02.04.09... Inka83.........Irena.....24........Pszczyna.......5.... 02.04.09... eliza ............Eliza.....25......Białystok.....2....... 03.04.09... Mamuśka26..Karolina...26......Mazury .......2........03.04.09... ppk...........Matylda....31......Warszawa....1... ....04.04.09... Monixyz........Monika..29......Mazury........4.. .....05.04.09... MaJa86....Marzena.....22......Kraków........4.... ...05.04.09... syla-k........Sylwia...33......Wielkopolska ....5.......06.04.09... natala007...Natalia...20......Warszawa.....4... .06.04.09...Zuzia Arleta...........?........?.......Płock......... ...4......06.04.09... Apple_Seed...Weronika...30...Bielsko-Biała....5...07.04. 09... legally blonde 86..Julia..22..Warszawa.....5........08.04.09...Blanka wesolutka......Marta.......24.....podlaskie....5........ 08.04.09... matyjasowa...Malwina..23....Będzin......5..........08.04 .09... izabart.......Iza.......29.......Mysłowice......4 .......08.04.09... ewapit.......Ewa......29.......Częstochowa..1........09. 04.09... Orzeszek83....Kasia.....25....Lublin.........4. .......10.04.09... 09zmudka90....Anna.....18.......Poznań....1.... ....10.04.09... Oliwka103.....Roksana...27...Małopolskie....4. ....10.04.09... martusiatko....Marta....24.....Szczecin......5.....10.04 .09... mareneu1.....Milena....25.....Gdańsk.........5. ....11.04.09... rozalka82.......Kasia.....26....Kraśnik......3 .......15.04.09... NIKOLA79......Kasia.....29...malopolska.....5......15.04 .09...Alan? alison28.......Justyna...28.......Krakow.....4.......18. 04.09... kijaki......Justyna..23.......Andrychów..... 3.......20.04.09... mimmy.....Aga......32.......Krakow.........4. ......20.04.09... katarina67....Kasia....29....grudziadz......4......20.04 .09...Cyprjan martazaw...Marta....33......zachodniopom...4....21.04.09 ... basiunia*...Basia....29........Śląsk.......... .4......22.04.09... Ajkaa......Asia......25........Śląsk.......... .3.......24.04.09... gosian.....Gosia....28........Gostyń.......... 4......25.04.09... joasia82...Asia......26........Poznań......... .4.....25.04.09... baderka...Justyna...31.........Piła............4.....26. 04.09... pyshotka..Agnieszka..30....Śląsk.......4. .........26.04.09... Menia21...Marzena...23....Edinburgh....4........26.04.09 ... Angela26...Ania......26.......Warszawa.......4...28.04.0 9... niuniadaq.......Kasia....24....Kołobrzeg.....2.....30.04 .09... Karolina1983..Karolina..25.....Mazury......4.. ..01.05.09... Kati75.......Kasia.....32.........Wieden.....2 .....02.05.09... nandii........Ela........32........Złotoryja...4......28 .04.09.. Malutkadrobniutka.....Kasia...24...__.....4.......30.04.09...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka witaj:) Maja mail nie doszedł ale my się jednak mamy na NK:) jaka ja gapa jestem:) co do wagi Fasolki to będe wiedziala za tydzień, po usg połówkowym. Wiecie co myśmy się tak przyzwyczaili do mówienia Fasolka to Fasolka tamto, że najchętniej nazwalibyśmy małą Fasolka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:) U mnie dzisiaj paskudna pogoda, wieje i pada, jestem już po wizycie u położnej wszystko ok, dzisiaj też poprosiłam polożną aby zrobiła mi badanie na zespół downa i pobrała krew mam nadzieje ze w poniedziałek bedą już wyniki bo mam wizyte u lekarza rodzinnego, ogólnie wyniki mam dobre ale morfologia jeszcze nie doszła wiec również w poniedziałek sie dowiem. Co do kopniaczkó maluszka to wczoraj gdy miałam rozmowe z szefem w sprawie ciąży, to pod koniec rozmowy chyba maluszek sie juz nudził bo zaczoł mnie pukać pod pępkiem , za pierwszym razem byłąm w szoku ale kolejne 2 razy pod rząd zaczełam sie śmiać bo to było niesamowite uczucie , szef dziwnie sie patrzył na mnie:) Dziewczynki brzuszki macie śliczne ja swoje zdjęcie z 14 tygodnia mam na koncie naszej klasy , wiec jak coś to możecie mnie znaleźć pod Mrzena Dudkowska/Szeterlak Mam też problem bo jestem alergikiem pokarmowym i teraz alergia mi sie nasiliła , cholernie mi dokucza :( Również pare dni temu zauważyłąm ze mam już siare w piersiach bo jak oglądałam piersi to jakos tak niechcący nacisnełam na sutki i wyleciał płyn, też dziwne uczucie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również częściej czuje malucha z lewej strony brzucha a szczególnie jak lerze na lewym boku ale wczoraj to w pracy czułam pod pępkiem. witam nowe kwietnióweczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Menia zapraszam na nk:):) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki już mam was na naszej klasie:) legally blondee86 bardzo Ci ładnie w kolorze brąz ja też niedawno spowrotem sie przefarbowałąm na brąz:). moja mama z siostra tez teraz mieszkają w Warszawie:) We wrześniu włąśnie bylismy na urlopie w Polsce to troche pozwiedzaliśmy Warszawe :) filka ślicznie wyglądasz:) Dziekuje wam za zaproszenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Menia, wysłałam Ci zaproszenie:) Mój mały w tym tygodniu nieźle się rozkręca, od 2 dni czuję go baaardzo często. Fajnie, bo w sumie co jakiś czas w dzień się odzywa, choć w nocy również. Pewnie jak będzie miał więcej siły to kopniaki w nocy będą mnie budzić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj tez słyszeliśmy bicie serduszka naszego maluszka coś pięknego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×