Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość luna-luluna

KWIECIEŃ 2009

Polecane posty

Jakie słodkie maleństwo! Rozczuliłam się jak myślę że moje też takie maleńkie kochane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz w 32tc na pewno już buzinkę będzie miał jeszcze okrąglejszą :) ja mam akurat na pamiątkę dwie fotki ta jest jednak wyraźniejsza - a czasem też się teraz zastanawiam jak wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasze forum jest na fora.pl pierwszy czlon to nazwa jego :) nicola po to prywatne abysmy mogly bez obaw wymieniac sie wszystkim czym tylko mialbybysmy ochote, zdjeciami, adresami itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz już uciekam bo już nie potrafie wysiedzieć tak mnie plecy rozbolały i nogi - czas się troche poruszać :) Tak to już teraz mam jak w jednej pozycji spędzam dłuższy czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli że co... cbo ja już nie wiem... gdzieś się przenosimy czy jednak zostajemy... może mnie ktoś poinformować? ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zasmarkana tego nie wie nikt :) ostatnio mi sie sniłaś byłysmy na nagraniu"you can dance" i tanczyłysmy z pirogiem hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja 10000% wole prywatne :) tutaj niby swobodnie mozemy sobie rozmawiac, ale mimo wszystko co priv to priv. na prywatnym mozemy poruszac doslownie kazdy temat, chocby nawet spisac kiedy obchodzimy urodziny, kiedy nasze dzieciaczki beda mialy urodzinki, jak sie beda rozwijaly i dokumentowaly to wszystko w znanym zaciszu :) jestem jak najbardziej za. tamto moje prywatne forum juz od roku, a wczesniej poltorej roku na kafeterii bylysmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikołajamamo - hahaha, dobre... chciałabym nas zobaczyc w tańcu z tymi brzuszkami ;D "Jezioro łabędzi czy łabędzie" jakby było odstawiane to mogłybyśmy robić za jakiś kamień lub w wersji bardziej podchodzącej pod jakiś rezerwat to myślę że spokojnie byśmy były obsadzone w rodzi hipopotamków brzuchami leżącymi do góry ;] A swoją drogą potańczyłabym trochę... coś tam czasem się pokiwam przy myciu naczyń czy prasowaniu, ale nie wiem jak to bedzie wychodziło w parach na weselu ;D Same przytulańce wolne będę tańczyła ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomarańczowy gość
Dziewczyny, nie róbcie tego, nie przechodźcie na priv, ja również jestem ciąży i rodzę w kwietniu, nie pisze z wami, bo nie jestem systematyczna, ale jesteście dla mnie wsparciem, slużycie radą - bo mam takie problemy jak wy, zawsze mogę napisać pytanie do was itd. To forum jest otwarte i zawsze mogę tu zajrzeć, ale i tak jesteście wszystkie anonimowe, znacie swoje maile i tam można wysyłać prywatne informacje. Tym bardziej nie róbcie tego od kwietnia, jak już będę mamą i mase pytań :) Pozdrawiam was serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kwiecień 2009
Witam ja też mam termin na kwiecień.Czytam was od pierwszego dnia powstania topiku.Nie opuściłam ani jednej strony jestem od was uzależniona ponieważ mam te same troski problemy dolegliwości i radości.Dlatego proszę was nie przenoście się na prywatne forum bo bez was zostanę sama.Nie mam odwagi pisać z wami ale uwielbiam czytać co napisałyście.Pozdrawiam serdecznie i dziękuję że jesteście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Legally -> ja zawsze byłąm \"przy kości\" :/ przed ciążą miałam 73 kg - jeszcze się zdążyłam załapać na dietę kopenhaską, którą skończyłam dosłownie tydzień przed ciążą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ;) no i pyklo 4 lata heh. mam teraz taki bajzel w domu ze poezja... az nie moge na to patrzec... zimno na dworzu, zaraz sniadanko zjem prysznic i wybywam znowu az mi sie nie chce. z checia pospalabym jeszcze troszczke. a co do prywatnego forum powiem jeszcze tyle. mi zalezy na tym aby wlasnie nikt obcy nas nie podczytywal i abysmy mogly swobodnie ze soba rozmawiac. w ciazy juz 8 miesiac chodzimy, wiec byl czas aby sie dolaczyc. jesli ktos z niewiadomych przyczyn tego nie uczynil, jego sprawa. i mi to rybka. no to dzien dobry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nie urodzilam a ja juz intensywnie mysle jakby tu wrocic do pracy, czy otwierac wlasna dzialalnosc, a jesli tak to jaka itd mysle nad utworzeniem sklepu internetowego i sprzedazy na allegro. ewentualnie myslalam tez nad otworzeniem agencji pko. pracowalam poltorej roku jako kasjerka punktu oplat wiec cos nie cos o tym wiem. ale to na razie tylko mysle co robic dalej nic konkretnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hej dziewczynki!:) Ja dzisiaj wyspana o dziwo:D..i już najedzona:)..maluch buszuje...;) Ja jestem również za prywatnym forum- wysłałam na naszego maila.. :) Prywatne forum jest o wiele bardziej bezpieczne i fajniejsze..jestem bardzo za!!! Tylko i ja nie mam pojecia jak i gdzie coś takiego się zakłada...czy są jakieś nowe wieści? Wesolutka odpisała moderatorka?:) Dzisiaj albo jutro przychodzi moje łóżeczko do domku:) dla maleństwa:) Już nie mogę się doczekać:) heheh. Kupiłam niebieskie turystyczne z przewijakiem...lampką nocną, wibracjami i paroma innymi fajnymi gadżetami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehh ale kombinujecie
macie przecież skrzynkę prywatną,aż tak bardzo wam przeszkadza że ktos was podczyta? Marcówki są ostatnio często zaczepiane przez pomarańcze ale mają to gdzieś.Najpierw zakładacie topik a potem mała grupką próbujecie rządzić wszystkimi.Jestem pewna,ze ta co najgłosniej chce priva sama czesto podczytuje marcówki,lutówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
No pewnie że podczytujemy:):)...ale jesli przenisoły by sie na swój prywatny topik nie miałabym nic przeciwko-ich wybór:) Niech inne dziewczynki się wypowiedza...tzn. wszystkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Legally mam instrukcje tylko musze troche poczytac a na razie nie mam czasu, w kazdym razie bedziemy wiedzialy co robic ;) za godzine mam lekarza a jeszcze wlosy wyprostowac musze i co najgorsze doprowadzic pozniej samochod do uzytku, bo straszny mroz ;/ kciuk mnie boli, moje prosie tak zaczelo piszczec ze \"niby\" glodne az sie wkurzylam i kilka razy uderzylam w klatke a zdarzylam tylko otworzyc lodowke, bo pekinskiej chcialam jemu dac wrrrrrrr ;/ i teraz mam reka boli fuck!!! cholerna swinia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Oki Wesolutka powodzonka na wizycie!!!:) Ja ide chyba się położe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehh ale kombinujecie
myslę,ze to jednak nie byłoby fajnie gdyby wszystkie topiki poprzenosiły sie na priv,teraz najciekawsze będa kutówki,za chwile marcówki,wielu rzeczy mozna się dowiedzieć.Ale co tam,wasza sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehh ale kombinujecie
lutówki:)miało być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie my pierwsze i nie my ostatnie. ja z dziewczynami osobiscie na dwoch orach na kafetefii urzedowalam a pozniej przenioslysmy sie na priv. i tak jest super. a z reszta nie jestemy jedynymi kwietniowkami na tym forum, bo sa jeszcze inne dziewczyny na osobnym topicu :) lalallalalalalallalllalalaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehh ale kombinujecie
a wy wszystkie tańczcie jak wam wesolutka zagra,tak jak ona chce tak musi być róbta co chceta,i tak przed wami rodzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Ja też uważam Wesolutka, że to świetny pomysł. Byłam wczoraj na wizycie i jak na razie wszystko jest ok, tylko zauważył niewielkie upławy i przepisał mi czopki na zlikwidowanie ich.Wczoraj w gabinecie było zatrzęsienie u niego. Mieliśmy wizytę na 19, weszliśmy gdzieś po 21.Natomiast usg czeka mnie w czwartek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJKA Z RANA Mnie właściwie obojętne co postanowicie,podejrzewam,ze po porodziei tak nie bede miała za duzo czasu zeby zagladac codziennie.Kurcz przeraza mnie to,ze tak sie od Was uzalezniłam:) Ja tez mam dzis wizyte.Kurcze mam nerwa,bo zmieniłam ginke na jednego z najlepszych lekarzy w Kraku.Cudem,ale sie udało.Zobaczymy czy rzeczywiscie taki dobry jest....he...he....Dawno nie byłam u faceta i tak jakos niewojo sie czuje. Moja noc jak zwykle do bani...bolało mnie całe podbrzusze-zasnełam dopiero nad ranem. Wczoraj siora wyciagnęla mnie na zakupki i kupiłam w 5 10 15 przesliczne spioszkki z weluru za 15 zł!słodziutkie sa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pomaranczyyyyy
to po co czytasz to forum jak rodzisz wczesniej??:> ..Dziewczyny ja wam sie jednak radze przenieść by nie mieć chociażby takich syt jak pani powyżej;) Ja jestem z listopadowych dziewczyn tez mamy takie prywatne forum i bezkonkurencyjnie jest lepiej!!!Pozrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha,mikołajamama apropos Twojego snu:)mnie sie śniło jakies dwa tygodnie temu,ze z Pirogiem robilam różne dziwne rzeczy:)On chyba jakis atrakcyjny dla kobiet w ciąży jest.)....albo podswiadomie kreci nas jego nedostepnosc...he.....he.....na zywo w ogole mi sie nie podoba....wiec nie wiem skad te głupoty w mojej głowie sie biora:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehh ale kombinujecie
do pomarańczy-a ty niby jakiego koloru jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dziewczynki mi też się śnią jakieś głupoty... jak nie porody to jakieś zboczeństwa;D....Dzisiaj mi się śnił mój nauczyciel o WFu z liceum!:D Nie wiem skąd wspomnienie o nim:>? Ganiał mnie po mieście i chciał pocałować;D Piróg mi się narazie nie śni..;) Jeśli chodzi o ideał..mi się podoba (oprócz mojego mężczyzny rzecz jasna heheh)..z dużego ekranu Went Miller ( Ten Michael co grał w Skazanym na śmierć:)...dlaczego on mi się nie przyśni:>:>??:> he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Mam dobry nastrój z rana, bo chyba w końcu się wyspałam! :D Jedna z dziewczyn napisała kilka stron wcześniej, że zwija sobie koc żeby wyszedł taki jakby kojec do spania - jak ma Apple (i ktoś jeszcze, tylko kto to już nie wiem heh). I tak zrobiłam i muszę przyznać, że jest to fantastycznie wygodne!! Trochę pod nogi, między kolana, trochę pod brzuszek i jakoś tak się w niego wtuliłam, że o dziwo nawet jak się budziłam w nocy to w tej samej pozycji. A zwykle na plecach się budzę. Także polecam innym! :) U mnie pogoda beznadziejna. Zimno i tak wieje, że szok. Swoją drogą znajoma która mieszka w Londynie przesłała mi wczoraj mms ze zdjęciem jak wyglądał Londyn rano - tyle śniegu chyba dawno tam nie było:) :) Menia chyba też coś o tym pisała (chyba że coś pomyliłam) Odnośnie forum prywatnego to według mnie jest to sprawa każdego topiku - jeśli ktoś chce to się przenosi, a jeśli nie to nie. Nie jest to kwestia kombinowania czy tym bardziej robienia tego co ktoś inny mówi. Forum kwietniowych jest z pewnością kilka więc i jest co czytać. A ja zgadzam się z Wesolutką, że jak ktoś chciał dołączyć to naprawdę miał duuużo czasu. Wesolutka, a dla Was najlepsze życzonka kolejnych wspólnych latek 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×