Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość luna-luluna

KWIECIEŃ 2009

Polecane posty

skrociła sie ale tylko troszke ale lekaz nie ma pewnosci czy to z powodu ze dzidzia jest nisko i ja przyciska jest troche krotsza bo scisnieta czy dlatego ze sie skraca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamusie:) Menia Maja śliczne brzuszki macie:) My wczoraj ubraliśmy choinkę,tzn Jacek ubierał a ja patrzyłam, nie miałam nastroju,ale przyznam,ze jest sliczna:) Zaraz idę do sklepu po taśmę i będę pakować prezenty,może wtedy poczuję ,że Święta tuż tuż,bo jak narazie jest z tym ciężko. Pewnie przez ta pogodę,dzis u mnie jest okropnie,wieje i pada. Idę na sniadanko, miłego dnia życzę:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki! Basiunia, kijaki - gratuluje chlopaczkow!!! Maja, Menia - sliczne fotki, piekne brzuszki. Menia takich slubnych zdjec jezcze nie widzialam, super! Dziewczyny u mnie weekend masakra! Streszcze w dwoch slowach: grypa zoladkowa:( Dopadlo mnie to paskudztwo w piatek wieczor, goraczke mialam do wczoraj rana, na szczescie niezbyt wysoka. Jadlam tylko sucharki bo inne produkty od razu zwracalam do kibelka. Strasznie sie martwilam o dzidzie, ze sie odwodni, ale znajoma taty (emerytowana polozna) powiedziala mi przez telefon, ze mam sie tak nie martwic dopoki nie dostane biegunki (ktora naszczescie nie przyszla). Czyli caly weekend lezalam i jeczalam w lozku, nawet nie zdazylam nic posprzatac ani kupic, dobrze ze Wigilie spedzamy u tesciow, a potem Swieta u moich rodzicow, wiec przygotowac musze tylko kilka rzeczy i moze sie wyrobie. Mezus mi pomaga, ale on tez musial cos zalatwic przez weekend wiec bedziemy oboje mieli intensywne dwa dni. Musimy np. dokupic jeszcze 3 prezenty. A wy juz wszystkie kupilyscie? Moze macie jakis pomysl na prezent dla dziadka? Mroweczki, ja mam zrobic glukoze po swietach. Moja gin powiedziala ze to rzeczywiscie okropne badanie i ze moge sobie wcisnac pol cytryny do szklanki z glukoza:) Ciekawe co na to laborantki:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u mnie by pewnie ta cytryna nie przeszla... jeszcze stala nade mna ta laborantka i pilnowala zebym wypila bo mnie po pierwszym lyku otrzepalo... i jeszce mnie reka cholernie boli od wklucia - bedzie siniak jak nic... Zle ten tydzien zaczelam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki, u mnie pogoda również się popsuła. Śniegu już nie widać zupełnie, za to ciągle pada, wszędzie kałuże i błoto. Jakoś nie wierzę, że śnieg jeszcze może spaść... Mróweczki, też byłam dziisaj na glukozie. Ale o dziwo muszę przyznać, że mi to bardzo smakowało:) Chociaż już pod koniec picia troszkę za słodko mi się zrobiło. Ale i tak wcisnęłam sobie dużo cytrynki do tego. Dla mnie najgorsze było pobieranie krwi, z obu rąk, najpierw jedna a potem druga. Za to jak wróciłam do domu to naszło mnie za oliwki:) Maja śliczny brzuszek. Menia Twój też, takie fajne oba okrąglutkie:) I dodatkowo Menia śliczne zdjęcia ze ślubu! Wybieram się dziś do rossmana i chyba zobaczę sobie te kosmetyki, które tak zachwalacie, bo mnie zaciekawiłyście:) Ubrałam choinkę i wiecie co, spaliły mi się lampki:( Strasznie zła jestem, bo teraz trzeba szukać, która żaróweczka się spaliła i ją wymienić. Jadę jeszcze dokupić jakieś prezenty a potem może upiekę w końcu te pierniki, bo ciągle za mną chodzą tylko nie mogę się do nich zabrać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze z cytrynka faktycznie lepiej.. :) ciesze sie ze mam to zo ta soba juz :) dziewczyny poradzcie co kupic bratu na 18-tke??? ma w pierwszy dzien swiat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki ja niedawno wstałam bo nie za dobrze sie czuje, boli mnie głowa a jeszcze jak na złość wyskoczyło mi zimno na ustach.Nie wiecie może czy można używać coś na to w czasie ciąży? Baderka potwierdzam to co piszesz o kosmetykach są rewelacyjne, ja tez mam balsam ,oliwke i taki jak by żel do sutków. Mroweczki współczuje samopoczucia po glukozie ale mam nadzieje ze to szybko minie:) Appel Seed wiem co czujesz też to przechodziłam ale napewno w ciąży jest to o wiele bardziej męczące obyś jak najszybciej sie wykurowała.Dużo zdrówka dla ciebie🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do opryszczki to te wszystkie maści odpadają w ciąży, mi pomogło zasmarowanie tego świństwa pastą do zębów, przez noc się ususzyło i było dużo lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mróweczka a bratu kup może jakiś elegancki portfel? to pierwsze co mi przyszło do głowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Menia dzieki, ja dzis niestety siedze w pracy, jutro tez ale chce zamknac wszystkie sprawy bo potem mam urlop do 4 stycznia. Nie czuje sie jednak jakos kwitnaco:( Ja jednak sprobuje wziasc ze soba cytryne na to badanie, tym bardziej ze doradzila mi to sama ginekolog. Mroweczki, na 18 to chyba taki lepsze prezent, moze sie zlozycie na jakis aparat cyfrowy, albo gadzet do kompa, eksklusywny portfel...nie wiem jakie twoj brat ma zainteresowania...Moze jakis fajny sklep z ciuchami ma do sprzedania bony, wtedy brat wpada i robi sobie super zakupy za darmo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Baderko a już myślałam ze mozna uzywać jakiejs maści:( Właśnie to zależy od zainteresowań brata ,ale aparat czy portfel to dobry pomysł, ja dałam siostrze pieniądze i też byłą zadowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze co do kosmetyków z Rossmana to jak narazie odpukać nie mam rostępów:) Jedynie na piersiach mam ale to już wczesniej miałam z tym problem po tabletkach antykoncepcyjnych zaczeły rosnąć jak głupie i skóra za szybko mi sie rozciągneła paskudztwo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety pewnych spraw nie da się przeskoczyć... ja również mam tropchę rozstępów na piersiach po ciąży a zwłaszcza po karmieniu, gdy cycuchy pęczniały i skóra naciągała się czasem do granic możliwości... ale mam lenia dzisiaj!!! na szczęście przyszedł szef szefów i powiedział, ze możemy iść dziś do domu duzo wcześniej niż normalnie... dwa razy powtarzać mi nie trzeba, zrywam się już za chwilę :) dziewczyny... moze być, że nie będę juz mieć możliwości i okazji, więc już teraz życzę Wam i Waszym rodzinkom zdrowych, radosnych i wesołych Świąt, dużo uśmiechu i spełnienia marzeń... buziaki dla Was :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Menia ja często mam zimę,w ostatanim czasie miałam 2 razy i smarowałam pasta do zębów. MAm brać 3 razy dziennie nospe z duphastonem i jest mi potym tak niedobrze:( Nie chce mi sie wymiotować ale strasznie mnie mdli,więc od razu ląduję w łożku. Jutro idę do kontroli,mam nadzieję,ze każe mi odstawić te leki. Widziałam sie dziś z moją koleżanką, jest w 7ms i przez zaparcia nabawiła sie hemoroidów, podobno strasznie boli, biedna,zal mi jej, mówiła,że nie może usiedzieć na miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki też jestem po glukozie 75 mg. Wyniki: - na czczo 3,7 mmol/l - po godzinie 3,2 - po 2 godzinach 3,4 Zna się któraś na tym? niby normy są zachowane, na necie szukałam informacji ale jakieś lakoniczne tylko znalazłam. Wszystkie macier rację- wypicie glukozy to koszmar! Mi cały dzień po niej było niedobrze i na dodatek du..a mnie bolała od siedzenia 2 godziny w przychodni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ieki za pomysly :) moze faktycznie portfel albo cos do kompa kupimy.. bo cala reszte juz ma.. :) Baderka rowniez zycze wesolych i bialych swiat :D Umberella jakies dziwnie masz te wyniki podane.. norma jest miedzy 80 a 140 po wypiciu 50g glukozy.. a tak to nie wiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kijaki wiesz ja sama zaczynam mieć problemy z hemoroidami poprostu masakra!!! Ale teraz troszke lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim! Jak piszecie o tej glukozie to mam stracha. W którym tygodniu ciąży lekarz przepisuje to padanie? Ja mam 22tydz. a lekarz nic nie wspomina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peggy, przy nastepnej wizycie napewno cie skieruje. Ja bylam u gin w zeszlym tygodniu (24 tydzien) i wtedy mi wypisala skierowanie na badnie proszac zebym okolo 26 tygodnia je zrobila. Kurcze dziewczyny ale jestem slaba po tej grypie zoladkowej...w dodatku zgaga mnie meczy, och czasami jak nie urok to...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Menia ja czuję,że za niedługo też mnie dopadną, bo mam bardzo często zaparcia:( Wcześniej zbytnio się nimi nie przejmowałam,ale koleżanka opowiedziała mi jakie męczarnie przechodzi i że one krwawią,więc teraz zaczynam się bać. Mówiłaś lekarzowi,czy sama kupiłaś sobie maść? Ja mam 232 tydzień i też nie byłam jeszcze na glukozie,może jutro dostanę skierowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie badnie glukozy minie chyba bo u nas tego nie robią tylko pobieraja krew i mocz ostatnio miałam robione badania na zespół downa i wszystko jest dobrze, no ale przynajmniej na usg 3D/4D jak zobacze maleństwo bede bardziej spokojniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogoda podła, dlatego poszłam rano do fryzjera poprawić sobie humor a później na ekspresowe zakupy gwiazdkowe. Moja mała córeczka chyba kocha salony piękności :) Dzisiaj u fryzjera radośnie kopała nóżkami, w zeszłym tygodniu u kosmetyczki jak byłam na paznokciach żelowych, też mi dała popalić. Nie narzekam na jej małą aktywność, ale w takich miejscach przechodzi samą siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kijaki ja tez mam zaparcia i lekkie hemoroidy, ale daje rade jak na razie bez masci, chociaz mam w zanadrzu taka homeopatyczna na wszelki wypadek... Trzeba walczyc z zaparciami, ostatnio przeczytalam ze w ciazy jelita sa bardziej scisniete przez to kupka:)przechodzi wolniej i wiecej wody jest wchlaniane do organizmu przez co tworza sie zaparcia:( Pijcie kefir, jedzcie jablka i suszone sliwki, trzeba zrezygnowac z czekolady (z tym mam problem) a jak sie pojawia hemoroidy to lepiej skonsultowac sie z lekarzem bo nie wszystkie masci i czopki mozna stosowac w ciazy. Acha no i trzeba duzo pic. Ja najbardziej nie cierpie tego bolu w brzuchu, czasami mam lzy w oczach. Ale jakos to zniose.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peggy k super uczucie jak maluszek daje o sobie znać :) Ja to nie wiedziałam jak mam sie zachować jak rozmawiałam z szefem tak mnie kopało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie to było pobranie krwi tylko nie pamietam w którym tygodniu na początku martwiłam sie bo mieli mi wysłać badania w ciągu 10 dni a dostałąm po 2 tygodniach myślałam ze wyjde z siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten test z glukoza powinien byc wykonany miedzy 24 a 28 tyg chyba.. Moje zaparcia narazie nie powracaja tfu tfu.. ale pamietam ile ja sie pod koniec ostatniej ciazy wymeczylam... chyba juz dziecko latwiej jest urodzic... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×