Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość luna-luluna

KWIECIEŃ 2009

Polecane posty

No to pieknie..............A ja od miesiaca za kazdym razem co wchodze na nasze forum to zerkam na wasza tabelke i mysle sobie ze tu same doswiadczone mamy!!!! Prawie wszyscy maja juz 3 lub 4 dzieci! :-( :-( :-( Oczywiscie w moim przypadku wpisalam w dobrej wierze 1 bo to moja pierwsza ciaza... :-) No tak, moja siostra by mi zaraz powiedziala: Blondynka! :-( No to super Apple, ze to tez twoja pierwsza ciaza, czuje sie troche razniej! Ja w poniedzialek zaczynam 14 tydzien, czyli maluch swoj 12 tydzien. Nigdy nie wiem czy wy mowiac o swoim tygodniu liczycie wasz tydzien czy tydzien dziecka.. Ja teraz biegne na spacer, postanowilam, ze w tym tygodniu bede prowadzic zdrowy tryb zycia, nawet mimo mdlosci wmusilam wlasnie w siebie kawal ryby, mam nadzieje ze dzidzius to docenil! Do uslyszenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimmy jesteś wielka:D:D TO ja bym musiała miec 4 dziecko w wieku 25 lat :D:D Wpisując tydzien zazwyczaj mowimy o \"naszym\" tygodniu bo tylko wedlug takiego liczenia ciaza trwa 40 tyg.. :D To moje druga ciąża i nie prawda ze sie mniej emocjonuję.. np. co wieczor np leze z reka na brzuchu z nadzieja ze to wlasnie dzisiaj kopnie pierwszy raz :D na usg wzruszam sie jednakowo jak przy pierwszej.. Może tylko się mniej stresuję tym wszystkim.. porodem, kłuciem w brzuchu czy chwilowym bólem..no bo juz to przeszlam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, Mroweczki....tak szczerze mowiac to na ciebie tez zerknelam w tabelce, bo czytalam kilka twoich wypowiedzi....i oczywiscie mnie zamurowalo ze w tym wieku jestes juz w 4 ciazy!!! :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło matko jestem w szoku heheh ;););) chwilke mnie nie bylo a tu prosze drobne nieporozumienie :P ]to oczywiscie moja pierwsza ciaza hehe, chociaz znam kolezanke ktora w wieku 21 lat ma juz trojke, a to dlatego, bo druga ciaza byla blizniaczka ;) ja za niecaly miesiac mam urodziny i fajnie by bylo gdyby dzidzius akurat wtedy zaczal kopac :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najna
hej jestem tu nowa. nie było tematu czerwiec 2008 więc podłaczę sie do was. a poza tym jesteście doświdczone test zrobiłam w poniedziałek i wtorek. był 2 ledwo widoczne kreski wczoraj byłam u lekarza stwierdził iz widac malutkie ledwo widoczne dzieciatko, a raczej plamke. to bardzo wczesna ciąża chyba 3 tydzien i taka jeszcze nie pewna. dostałam leki na podtrzymanie i am przyjść za 2 tygodnie, wtedy lekarz sprawdzi czy dalej ta kropeczka jest we mnie. boje sie ze nie utrzymam tej ciązy boli mnie brzuch i boje się ze dostane okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najna
musze dodac iz oststni okres miałam 31 sierpnia. i jak powinnam liczyc tą ciąże jako 5-6 tydzień od oststniego okresu czy 2-3 tydzięn od rzekomej owulacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najna, zaloz topik dla czerwca, zobaczysz ile dziewczyn sie odezwie i bedziecie sie mogly wymieniac takimi samymi doswiadczeniami.. Gratulacje z powodu ciazy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najna gratulacje! Bólami brzucha jak na okres się nie przejmuj bo to właśnie objaw ciąży, też tak miałam i co dzień wypatrywałam okresu:) Minie Ci to. Co do obliczania tyg polecam stronkę http://babyonline.pl/kalkulatory_artykul,2374.html. Na każdej stronce praktycznie wychodzi co innego a mi się z tą stronką zgadza z tym co mówi lekarz. Mimmy nieźle to wykombinowałaś z tą ilością ciąż:) wyszło na to że mnożymy się jak króliki:) to też moja pierwsza ciąża:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najna jest juz topik na maj 2009 i na czerwiec 2009. Ale oczywiscie zapraszamy do zagladania na nasz kwietniowy! Nota bene majowki 2009 niezle nas juz przegonily w liczbie postow:):) Czyzby sierpien byl bardziej upojny i wiecej dziewczyn wtedy zafasolkowalo?:):) Dobrze, ze sprawa z cyferka sie wyjasnila! Mimmy tez mi razniej ze jakas trzydziecha na naszym topiku jest w pierwszej ciazy, tak jak ja! Sciskam Was, ide sie troszke zrelaksowac po ciezkim dniu (czytaj: na pewno zasne w momencie z ksiazka w reku:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiak79........Kasia.........29......Żary............3. ..........29.03.09 filka .............Kasia.........28......Mikołów........4......... ..31.03.09 Roxelka.........Magda........29......Hockley,U.K...3.... .......31.03.09 kkarolina.......Karolina......28......Zachodnpom...4..........01.04.09 mroweczki.....Martyna.....25......Mielec...........4.... .......01.04.09 maja79..........Ania..........28......Augustów.......1.. ........02.04.09 lady_panthera..Malgosia....25......Varese/Mediolan....3. ...02.04.09 eliza ............Eliza..........25......Białystok.......2........ ..03.04.09 Mamuśka26....Karolina......26......Mazury .........2..........03.04.09 syla-.............Sylwia........33......Wielkopolska ..3.......... 06.04.09 ppk..............Matylda......31......Warszawa......1... ........04.04.09 Monixyz........Monika.......29......Olsztyn..........1.. .........05.04.09 natala007......natalia.......20......warszawa.......2... .......06.04.09 Arleta...........?................?.......Płock......... ...?...........06.04.09 Apple_Seed.....Weronika...30.......Bielsko-Biała...4.... .... 07.04.09 wesolutka......Marta........24.......podlaskie.......3 ......... 08.04.09 matyjasowa....Malwina.....23.......Będzin..........3.... .......08.04.09 ewapit...........Ewa.........29.......Częstochowa..1.... ...... 09.04.09 Orzeszek83....Kasia........25.......Lublin............2. ........ 10.04.09 09zmudka90....Anna........18.......Poznań..........1.... ...... 10.04.09 mareneu1.......Milena.......25........Gdańsk.........4. ........11.04.09 izabart..........Iza...........29.......Mysłowice......3 ..........12.04.09 rozalka82.......Kasia........26.......Kraśnik..........3 ..........15.04.09 alison28.........Justyna.....28.......Krakow.... .....3..........18.04.09 kijaki............Justyna.....23.......Andrychów..... 3......... 20.04.09 mimmy...........Aga..........32.............?..... .......1.........20.04.09 katarina67......kasia........29.......grudziadz......1.. ........20.04.09 basiunia*........basia........29........Śląsk........... .2..........22.04.09 mareneu1.......Milena.......25........Gdańsk.........3. ........24.04.09 Karolina1983....Karolina....25.........Mazury.......3..3 0.04.09-1.05.09 niuniadaq.......Kasia........24.........Kołobrzeg.....2. .........30.04.09 Kati75...........Kasia........32.........Wieden........2 ...........02.05.09 hej wszystkim! ja też się zaktualizowałam, dziewczyny czy robiłyście testy na toksoplazmozę? pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesolutka mi się akurat z tą stronką zgadza. Na każdej stronie wychodzi co innego więc chyba najlepiej lekarza słuchać:) Karolina robiłam toksoplazmozę zaraz na początku. Lekarz Ci nie zlecił? Jesli nie to zrób sobie sama, to badanie jest i tak płatne ok 50zł o ile dobrze pamiętam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podejrzewam, ze nowe kolezanki moga do nas jeszcze dolaczyc wiec zrobimy tak: nick..............imię....wiek....miejscowość....miesiąc......poród kasiak79........Kasia.........29......Żary............3. ..........29.03.09 filka .............Kasia.........28......Mikołów........4......... ..31.03.09 Roxelka.........Magda........29......Hockley,U.K...3.... .......31.03.09 kkarolina.......Karolina......28......Zachodnpom...4.... ......01.04.09 mroweczki.....Martyna.....25......Mielec...........4.... .......01.04.09 maja79..........Ania..........28......Augustów.......1.. ........02.04.09 lady_panthera..Malgosia....25......Varese/Mediolan....3. ...02.04.09 eliza ............Eliza..........25......Białystok.......2........ ..03.04.09 Mamuśka26....Karolina......26......Mazury .........2..........03.04.09 syla-.............Sylwia........33......Wielkopolska ..3.......... 06.04.09 ppk..............Matylda......31......Warszawa......1... ........04.04.09 Monixyz........Monika.......29......Olsztyn..........1.. .........05.04.09 natala007......natalia.......20......warszawa.......2... .......06.04.09 Arleta...........?................?.......Płock......... ...?...........06.04.09 Apple_Seed.....Weronika...30.......Bielsko-Biała...4.... .... 07.04.09 wesolutka......Marta........24.......podlaskie.......3 ......... 08.04.09 matyjasowa....Malwina.....23.......Będzin..........3.... .......08.04.09 ewapit...........Ewa.........29.......Częstochowa..1.... ...... 09.04.09 Orzeszek83....Kasia........25.......Lublin............2. ........ 10.04.09 09zmudka90....Anna........18.......Poznań..........1.... ...... 10.04.09 mareneu1.......Milena.......25........Gdańsk.........4. ........11.04.09 izabart..........Iza...........29.......Mysłowice......3 ..........12.04.09 rozalka82.......Kasia........26.......Kraśnik..........3 ..........15.04.09 alison28.........Justyna.....28.......Krakow.... .....3..........18.04.09 kijaki............Justyna.....23.......Andrychów..... 3......... 20.04.09 mimmy...........Aga..........32.............?..... .......1.........20.04.09 katarina67......kasia........29.......grudziadz......1.. ........20.04.09 basiunia*........basia........29........Śląsk........... .2..........22.04.09 mareneu1.......Milena.......25........Gdańsk.........3. ........24.04.09 Karolina1983....Karolina....25.........Mazury.......3....30.04.-1.05.09 niuniadaq.......Kasia........24.........Kołobrzeg.....2. .........30.04.09 Kati75...........Kasia........32.........Wieden........2 ...........02.05.09 moze byc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz to nawet ja bym zrozumiala!! :-) Tez zatem aktualizuje moje dane.. nick..............imię....wiek....miejscowość....miesiąc... ....poród kasiak79........Kasia.........29......Żary............3. ..........29.03.09 filka .............Kasia.........28......Mikołów........4......... ..31.03.09 Roxelka.........Magda........29......Hockley,U.K...3.... .......31.03.09 kkarolina.......Karolina......28......Zachodnpom...4.... ......01.04.09 mroweczki.....Martyna.....25......Mielec...........4.... .......01.04.09 maja79..........Ania..........28......Augustów.......1.. ........02.04.09 lady_panthera..Malgosia....25......Varese/Mediolan....3. ...02.04.09 eliza ............Eliza..........25......Białystok.......2........ ..03.04.09 Mamuśka26....Karolina......26......Mazury .........2..........03.04.09 syla-.............Sylwia........33......Wielkopolska ..3.......... 06.04.09 ppk..............Matylda......31......Warszawa......1... ........04.04.09 Monixyz........Monika.......29......Olsztyn..........1.. .........05.04.09 natala007......natalia.......20......warszawa.......2... .......06.04.09 Arleta...........?................?.......Płock......... ...?...........06.04.09 Apple_Seed.....Weronika...30.......Bielsko-Biała...4.... .... 07.04.09 wesolutka......Marta........24.......podlaskie.......3 ......... 08.04.09 matyjasowa....Malwina.....23.......Będzin..........3.... .......08.04.09 ewapit...........Ewa.........29.......Częstochowa..1.... ...... 09.04.09 Orzeszek83....Kasia........25.......Lublin............2. ........ 10.04.09 09zmudka90....Anna........18.......Poznań..........1.... ...... 10.04.09 mareneu1.......Milena.......25........Gdańsk.........4. ........11.04.09 izabart..........Iza...........29.......Mysłowice......3 ..........12.04.09 rozalka82.......Kasia........26.......Kraśnik..........3 ..........15.04.09 alison28.........Justyna.....28.......Krakow.... .....3..........18.04.09 kijaki............Justyna.....23.......Andrychów..... 3......... 20.04.09 mimmy...........Aga..........32.......Krakow..........4..........20.04.09 katarina67......kasia........29.......grudziadz......1.. ........20.04.09 basiunia*........basia........29........Śląsk........... .2..........22.04.09 mareneu1.......Milena.......25........Gdańsk.........3. ........24.04.09 Karolina1983....Karolina....25.........Mazury.......3... .30.04.-1.05.09 niuniadaq.......Kasia........24.........Kołobrzeg.....2. .........30.04.09 Kati75...........Kasia........32.........Wieden........2 ...........02.05.09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimmy nie przejmuj się:) ja się teraz też czuje jakaś przytepiona. Wy tez tak macie? Często brakuje mi słów albo np zapominam co chciałam zrobić przechodządz np z pokoju do kuchni, ba nawet jak w kuchni sięgam po coś do szafki to zapominam po co. Dzisiaj np omało co nie nalałam oleju do cukierniczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha no ja tez tak mam ze czesto zapominam co mialam zrobic albo co chialam powiedziec czesto jak cos mowie zawieszam sie .... :) ja dotej pory mialam tylko jedno badanie usg i teraz sie zastanawiam 29.10 ide do gina i jak mi nie da skierowania na kolejne usg to chyba pojde sama prywatnie bo chce sie uspokoic ze wszystko jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie brzuszki :D Filka ja tez taka strasznie otłumaniona chodze.. dokladnie tak jak piszesz wszystko zapominam, nie moge sie wyslowic.. masakra :D Tak sobie patrzę na ta nasza tabelke i sobie pomyslalam/uświadomiłam że jak zacznę rodzić to jest ogromne prawdopodobienstwo ze nie bede sama :D fajnie tak.. :D Ja na toxoplazmoze nie robilam badan narazie, ale wierze ze moj lekarz wie co robi :D Śnią wam sie dzieci? bo mi coraz czesciej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matyjasowa a ty chodzisz na nfz sdo gina? Bo jeśli tak to przysługują ci tylko 3 usg, na początku, w dwudziestym ktoryms tygodniu i chyba w 36.. Tak miałam w pierwszej ciąży i chodziłam prywatnie na dodatkowe usg..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamuśka26
Hej ;-) ja co do snu o dzieciach to mi się śnią kilka razy w tygodniu ale ro chyba dlatego, że myślimy o naszych maleństwach ja już nawet w kilku snach rodziłam ;-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ciesze sie ze nie jestem sama, bo myslalam ze tylko ja tak wolno kojarze i zapominam co mam robic:) Wczoraj dostalam od dziadka taka lampke 1-watowa, ktora mozna stosowac w pokoju dzidziusuia podczas nocnego karmienia (daje slabe, przytlumione swiatlo). Trzymalam ja w dloniach i pstrykalam wylacznik mowiac \"ale ona nie swieci, chyba nie dziala\" a moj maz i dziadek mieli ubaw, bo przeciez najpierw trzeba ja bylo wlaczyc do pradu:):) Takie rzeczy mi sie obecnie przytrafiaja:) Dzidzia czasem mi sie sni... Badania na toxo robilam dwa razy (raz przed ciaza, raz juz w ciazy)bo wyszlo mi ujemne, czytalam gdzies, ze wtedy powinno sie powtarzac badania co 6 tygodni(sic!), ale ja mam zamiar zrobic je moze jeszcze ze dwa razy. Niestety drogie jest bardzo... Wczoraj wieczorem mialam wielki brzuch, ogromny wprost! Ale to przez objad ktory jadlam u dziadka:) wczoraj sluchalam tez duzo muzyki klasycznej, bo czytalam w kilku miejscach, ze taka muzyka swietnie wplywa na dzidzie, zwlaszcza Mozart:) Od czasu do czasu lubie posluchac takich dzwiekow, bardzo pozytywnie nastrajaja mnie walce Straussa:) Polecam! Nie mam wielu takich plyt w domu, wiec szukam po nazwisku kompozytora na youtube i jest ok:) Zycze milego dzionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Szkoda, ze nie mam czasu z Wami popisac ani czytac wszystkich wpisow, ale wiece jak to jest przed slubem. To juz jutro!!! Nie dociera to do mnie:/ Ciagle cos zalatwiamy, robimy itp. No oczywiscie na relaks u kosmetyczki znalazlam czas i na plotki u kolezanki:) trzeba sie odstresowac. Meczy mnie dalej te jedzenie.....tyle jest tego w domku, a ja nie mam na nic ochoty, a głod jest okropny:( Mam nadzieje, ze jutro wytrzymam trzymajcie kciuki. Pozdrowienia i buziaki dla przyszlych mam i ich fasolek:) Karola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina, wszystkiego dobrego, bedzie super!! Czekamy na relacje, jak tylko znajdziesz wolna chwilke po weekendzie! Sciskam mocno! 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina powodzenia bedzie ekstra :) ja z tym zapominaniem to mialam tak jeszcze z jakis miesiac temu, teraz juz malo kiedy o czyms zapomne, ale wiem nic przyjemnego... ide zaraz na jakies drobne sniadanko ;) co do muzyki klasycznej to raczej tego nie bede sluchac, bo ogolnie sie tym nie interesuje. a czuje sie swietnie jesli zarzuce cos swojego ulubionego :) wiec mam nadzieje, ze moje bejbe sie nie bedzie gniewalo na mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolina powodzenia i gratulacje.... Ja chodze wlansie do gina na nfz i wlansie tak sie zastanawiam czy nie isc prywatnie na usg dobrze ze mi o tym powiedzialyscie bo bym nie wiedziala (pierwsza ciaza i malo doswiadczona jestem :P:P) czyli zapisze sie na usg prywarnie Mam jescze pytanie czy teraz jak bym poszla w 14 tyg ciazy to usg tez bedzie dowcipne czy juz przez brzuch ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesolutka, czytalam w ksiazce o psychologii dziecka, ze dzidzia jak sie urodzi to rozpoznaje muzyczke ktorej mama sluchala bedac w ciazy. Niezle no nie? Jak bedziesz sluchac ulubionych kawalkow i bedziesz sie dobrze czula, to potem jak puscisz to dzidzi to sie bardzo ucieszy:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matyjasowa ja w 12 tygodniu mialam juz przez brzuch, bo dowcipne bylo za duze powiekszenie czy cos tam, nie pamietam w kqzdym razie ladnie bylo widac przez brzuch ;) slicznie moje malenstwo fikalo koziolki :D hmm ja w nast tygodniu ide na nfz po skierownaie na wyniki i wtedy tez poslucham serduszka, a za 2 tygodnie ide juz prywatnie na wizyte :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina życzę aby wszystko się udało. Powinna Ci się trafić super pogoda:) Mi się pare razy śniła dziewczynka i chyba raz poród;) Apple jak tam jesień w górach? Musi być pięknie:) Nie wiem czy dobrze pamiętam ale jesteś zdaje się z Międzobrodzia tak? Bardzo tam ładnie. Tęskno mi za górami ... w tym roku widziałam tylko wschód słońca na babiej. Mieliśmy jechać w taterki we wrześniu ale w zrezygnowaliśmy ze względu na fasolke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×