Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość luna-luluna

KWIECIEŃ 2009

Polecane posty

hejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj witam:) Znalazłam chwilkę więc piszę:) A więc było CUDOENIE, ŚLICZNIE, SUPER, JAK Z BAJKI:) Fakt, ze wszystko w pospiechu, w posmiechu tez jadlam itp, ale bylo warto. Pogoda byla piekna, cudowna itd itd, goscie dopisali, muzyka super, jedzenie ekstra, poprawiny zaczepiste hehe wssystko jak najbardzoej super. Wyglądałam super i czułam się dobrze. Fakt, ze jak bylam glodna i spojrzalam na jedzenie to mnie odpychalo chociaz bylo pyszne podobno hehe, ale jadlam owoce itp. Wszsyscy mnie pyytali czy dobrze sie czuje czy mnie nic nie boli bo ja tak się bawiłam ciągle, ze szok. Robilam przerwy oczywiscie, ale mialam tyle sile i ochoty do zabawy, ze nie wiem sama skąd:) Takze teraz wraca powoli szara rzeczysistosc, ale do konca tyg mam urlop wiec luzik. Buziaki dla was mamuskiiiiiiiiiiiii Karola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Ja jestem na poczatku 15 tygodnia. Podczytuję Was od początku ale jakoś nie chciałam się do tej pory dołączyć bo bałam się zapeszyć. Od 8 tygodnia miałam trochę problemów w tym pobyt w szpitalu ale teraz już jest dobrze i tak naprawdę to dopiero od wczoraj w pełni ciesze się moim maleństwem. Wczoraj byłam na USG widziałam swoją kruszynkę - fikała niezłe koziołki - cudownie było zobaczyć że wszystko już jest dobrze. Tak więc dopisuję się do Was i do tabelki :) nick..............imię....wiek....miejscowość....miesią c ... ....poród kasiak79........Kasia.........29......Żary............3. ..........29.03.09 filka .............Kasia.........28......Mikołów........4......... ..31.03.09 Roxelka.........Magda........29......Hockley,U.K...3.... .......31.03.09 kkarolina.......Karolina......28......Zachodnpom...4.... ......01.04.09 mroweczki.....Martyna.....25......Mielec...........4.... .......01.04.09 maja79..........Ania..........28......Augustów.......1.. ........02.04.09 lady_panthera..Malgosia....25......Varese/Mediolan....3. ...02.04.09 eliza ............Eliza..........25......Białystok.......2........ ..03.04.09 Mamuśka26....Karolina......26......Mazury .........2..........03.04.09 syla-.............Sylwia........33......Wielkopolska ...4......... 06.04.09 ppk..............Matylda......31......Warszawa......1... ........04.04.09 Monixyz........Monika.......29......Olsztyn..........1.. .........05.04.09 natala007......natalia.......20......warszawa.......2... .......06.04.09 Arleta...........?................?.......Płock......... ...?...........06.04.09 Apple_Seed.....Weronika...30.......Bielsko-Biała...4.... .... 07.04.09 wesolutka......Marta........24.......podlaskie.......3 ......... 08.04.09 matyjasowa....Malwina.....23.......Będzin..........3.... .......08.04.09 meggy. ..........Magda......28.......zachodniopomorskie......08.04.09 ewapit...........Ewa.........29.......Częstochowa..1.... ...... 09.04.09 Orzeszek83....Kasia........25.......Lublin............2. ........ 10.04.09 09zmudka90....Anna........18.......Poznań..........1.... ...... 10.04.09 Oliwka103.......Roksana....27.......Małopolskie.......4. ...........10.04.09 mareneu1.......Milena.......25........Gdańsk.........4. ........11.04.09 izabart..........Iza...........29.......Mysłowice......3 ..........12.04.09 rozalka82.......Kasia........26.......Kraśnik..........3 ..........15.04.09 alison28.........Justyna.....28.......Krakow.... .....3..........18.04.09 kijaki............Justyna.....23.......Andrychów..... 3......... 20.04.09 mimmy...........Aga..........32.......Krakow..........4. .........20.04.09 katarina67......kasia........29.......grudziadz......1.. ........20.04.09 basiunia*........basia........29........Śląsk........... .2..........22.04.09 mareneu1.......Milena.......25........Gdańsk.........3. ........24.04.09 Karolina1983....Karolina....25.........Mazury.......3... .30.04.-1.05.09 niuniadaq.......Kasia........24.........Kołobrzeg.....2. .........30.04.09 Kati75...........Kasia........32.........Wieden........2 ...........02.05.09 NIKOLA79......Kasia........29........malopolska.....4... ........15.04.09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj meggy 🌻 fajnie, ze nas tu przybywa:) Karolina- gratuluje!!! Ciesze sie, ze weselicho sie udalo, teraz sobie odpocznij, ciesz urlopem i mezem:) buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Alison28! ja jestem z Krakowa ale teraz mieszkam bardzo, bardzo, bardzo daleko i moje malenstwo urodzi sie tu gdzie mieszkam..Nie chcialam wpisywac gdzie teraz jestem, wydaje mi sie ze wszyscy moi znajomi sie wtedy domysla ze ja to ja i nie bede mogla pisac o wszystkim swobodnie..Na przyklad o mdlosciach i takich tam innych.... Czyli sie jednak nie spotkamy w szpitalu. Zycze ci wszystkiego dobrego, tez jestem ciekawa kto pierwszy!! :-) Ty juz wiesz czy chlopczyk czy dziewczynka? Do kitu ten test!!!!!! Ja czekam na chlopca a mi wyszlo ze na 91% to dziewczynka :-( :-( :-( Ciekawa jestem czy jak teraz zaczne robic wszystko na opak to jest jeszcze czas zeby to zmienic! Na poczatek lece przekrecic lozko z poludnia na polnoc! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do testu potrojnego, ja to nawet nie poszlam w koncu nawet na przeziernosc karkowa.. Dowiedzialam sie za pozno i w naszym szpitalu juz miejsc nie bylo na to badanie a prywatnie to jakos nie wiedzialam gdzie isc, i jakos nie staralam sie dowiedziec.. Nie wiem czemu ale jestem calkiem spokojna ze wszystko jest ok. Teraz rozmawialam z moja kolezanka, ktora ma 4 miesieczna coreczke, chodzila do tego samego lekarza i rodzila w tym samym szpitalu, ona tez nie zrobila zadnego z tych badan. Mowi ze wykrywaja tylko 1, 2 choroby a przeciez chorob sa setki, dziecko moze sie tez rozchorowac po urodzeniu, trzeba sie modlic zeby wszystko bylo dobrze i tak bedzie. Ja rozumuje tak samo, bedzie co ma byc. Jesli by to chodzilo o jakas kuracje poswiecilabym wszystko i jesli trzeba wydalabym wszystkie pieniadze ale to tylko badania.. I tak wczesniej czy pozniej sie dowiem czy malenstwo jest zdrowe. A jak bedzie chore to te pieniadze przeznacze zeby je ewentualnie leczyc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Meggy :D Ja piję wode niegazowaną, coli nie bo moj zoladek nie toleruje tego, kawe wypilam tylko raz podczas ciazy ale tylko dlatego ze mialam cisnienie 90/60 i padalam na twarz.. generalnie piję wode niegazowaną z jakimś soczkiem, herbatę koniecznie z cytryną no i ostatnio sok pomaranczowy :D Coś mnie boli na dole plecow po lewej stronie.. jakby nerka?? i lewa łydka :D:D mam nadzieje ze szybko przejdzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina gratulacje:) super że wszystko się udało:) witaj Meggy:) Mróweczki mnie od niedzieli za to ciągle łapie skurcz w prawym półdupku:) plecy mnie też dalej bolą ale już mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mini81
Witajcie kwietniówki - szukałam, szukałam iiii znalazłam Was!!! Też będę mamą kwietniową (01.04.09) - gdybyście chciały to zapraszam na inne forum kwietniowe - tam też nas jest dużo :) http://forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=55601&s=0 [url=http://dziecko.haczewski.pl/index.php?cykl=29&dzien=24&miesiac=6&rok=2008&bg=000]http://dziecko.haczewski.pl/suwaczek/2008/6/24/29.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mini81
grrrrrrrrrrrrr nie działa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Mini, link bezie dzialal jak sie spacje usunie :D Filka mnie plecy okropnie bola dzisiaj.. chyba to sprzatanie tak mi w kosc dalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mini81
Nie zauważyłam spacji...hi hi Kopiowałam link i nie zwróciłam uwagi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja Karolcia GRATULACJE WIELKIE!!! mojego biedaka wyemigrowalam do drugiego pokoju, bo juz druga noc w tygodniu spi ze mna :D ale ze sama sie obudzilam i chcialam sie przeniesc bo juz lezec nie moglam bez niczego [czyt. tv :P] to i tak sie obudzil a ja wlaczylam kopa bo caly dzien mnie wczoraj nie bylo. ok 13 mam wizyte u gina i nie moge sie juz doczekac ;) ale wczoraj chyba przecholowalam, zrobilam zakupy nie byly za ciezkie ale i lekkie tez nie :O pozniej zrobilam sama obiad wynioslam smieci, przebralas prosiaka i w pewnym momencie nie bylam w stanie wstac z fotela albo chocby zrobic siusiu, tak strasznie zaczelo bolec mnie prawe biodro, cos okropnego... cale szcescie ze nie promieniowalo mi po calum boku tak jak poprzednio, nie wiem od czego to sie bierze bo w sumie nic takiego nie zrobilam :( jak rano sie obudzilam to juz nic nie czulam :) witaj meggy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Wesolutka czemu ty tak często chodzisz do lekarza? mam wrażenie że co tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :)Wczoraj byłam u znajomego lekarza który zrobił mi USG i widziałam moją fikającą kruszynkę - jejku to niesamowite jak dzidziuś pięknie fika sobie w brzuszku:):):):) Wspaniałe przeżycie mój małżonek to cały wieczór przeżywał i opowiadał :)Teraz w piątek ide do mojej ginekolożki na zwykłą comiesięczną wizytę i cd L4, doplątało mi się zapalenie gardła i temp więc lecze sie jakimś tam domowymi sposobami:)oby tylko pomogło bo to strasznie męczące:(Pozdrawiam wszystkie mamusie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny! Nie wiem czy tak można ale chętnie bym sie również do was dołączyła - ja mam termin na 2 kwietnia ale wiem że z powodu moich problemów zdrowotnych dzidzia najprawdopodobniej przyjdzie na świat jeszcze w marcu - jest to moja pierwsza dzidzia i czasem ciężko jak nie ma z kim pogadać a mąż już nie ma ochoty ciągle mnie słuchać zresztą i tak cały czas coś robi - gorąco was pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Inka i Mimmy:) Wesolutka a Ty się aż tak nie przemęczaj! Ja męczę się dużo szybciej niż kiedyś. Zrobię byle co i czuję się jakbym pokonała maraton. Zastanawiam się nad zapisaniem się na zajęcia fitness dla kobiet w ciąży. Podobno wzmacniają mięśnie, pomagają się rozluźnić itp Lekarz powiedział, że póki co nie ma żadnych przeciwwskazań. Co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, Witaj Inka, jasne, ze mozesz sie przylaczyc, forum to fajna sprawa, zwlaszcza jak nie ma z kim pogadac, zreszta tu jest na tyle anonimowo, ze swobodnie mozna porozmawiac na nawet intymne tematy. Jesli masz ochote dopisz sie do tabelki. A dlaczego myslisz, ze urodzisz przed terminem, jesli mozna spytac? Buzka Basiunia, kuruj sie, kuruj. To ty juz czujesz ruchy dziecka? Acha to Twoja druga ciaza...to musi byc super uczucie! Dziewczyny, ja sie jakos tak od paru dni lepiej czuje, nic mi praktycznie nie dolega, troche tylko piersi kluja. Nawet plecy przestaly mnie bolec. Maz sie ze mnie smieje, ze jak mnie cos klulo czy bolalo to panikowalam, a teraz panikuje, ze mnie nic nie boli...Wizyte mam dopiero w nastepny czwartek, ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orzeszku, ja tez myslalam o takich cwiczeniach dla ciezarnych. Spytam sie gin za tydzien, jak powie, ze ok to sie zapisze, chyba ze pora mi nie bedzie odpowiadac, wtedy w domu postaram sie cwiczyc chociaz bedzie trudno sie zmobilizowac, bo po pracy mam przed oczami tylko obraz lozka, ktore przyciaga jak magnes....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka witaj i dopisz się do naszej tabelki:) Przeczytałam, że kobiety w ciąży mają taki wysiłek jak chodzenie po górach więc nic dziwnego, że się szybko męczymy. Ja w tym tyg chodze do pracy i z pracy pieszo po pół godz w jedna stronę i jak przychodzę to też padam ale jest znacznie lepiej niż kiedyś. Ja mam wizytę dopiero za prawie 2 tyg. Jakoś dłuży się ten czas od wizyty do wizyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha ja sobie na allegro kupiłam płytki z ćwiczeniami dla kobiet w ciąży bo jakoś teraz na jesien nie bardzo mi się chce gdzieś chodzić zwłaszcza że nie zawsze dysponuję autem. Jedna jest dla kobiet w ciąży a druga dla kobiet po porodzie. Fajne są tylko po pracy ciężko znaleźć na to siły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekd34
Dziewczyny, czy nieraz was boli brzych tak lekko, bo mię czasami tak czy to normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie brzucholki :D Wesolutka, ja tez wczoraj pzesadzilam z zakupami i sprzataniem domu i wieczorem myslslam ze umre.. zreszta zalilam sie na forum bo maz juz sluchac nie mogl.. :) Dziewczyny ja na poczatku ciazy bylam pewna ze sie zapisze na takie zajecia.. ale teraz sobie tego nie woybrazam.. wieczorami padam ze zmeczenia i wszystko mnie boli, a tu jeszcze cwiczyc... ale z drugiej strony przydaloby sie do porodu :D Filka i jak te świczenia? Wymagają duzego nakladu energii? Jak sie nazywają Moze sobie takie zamowie i chociaz czasami w przyplywie energii pocwicze.. Wczoraj wieczorem chyba czulam dzidziusia, cudownie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrówecki mam coś takiego http://www.allegro.pl/item454705120_fitmama_cwiczenia_dla_kobiet_w_ciazy_i_po_ci.html Są różne zestawy - salsa dla kobiet w ciąży, joga ale nie taka typowa, streching i przygotowanie do porodu. Nie są wymagające. Ja też ćwicze jak mi się chce, nie wyobrażam sobie mieć sztywne godziny takie jak w klubach fitnes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie wlasnie mobilizuja takie zajeciach w klubach:) bo w domu jestem zbyt leniwa.... ale zastanowie sie nad plytkami bo cena jest przystepna..a zajecia w klubie niestety sa drogie...Po porodzie tez chyba czasu nie bedzie, zeby na fitness biegac, a tak w domku kiedy dzidzia spi, moznaby pupcia poruszac. Ja jestem chyba jedyna osoba na tym forum ktora nie jest zarejestrowana na allegro. Musze w koncu to zrobic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Filka! Ja właśnie się też skuszę.. i ściągam też z neta Aktywne 9 miesiecy.. zobaczymy co to :D Tak sie pocieszam ze jak sie sama nie zmobilizuje to w szkole rodzenia to zrobia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również mobilizuję się głównie wtedy kiedy mam coś sztywno narzucone. Ćwiczenia w domu raczej odpadają. Jak poznam więcej szczegółów tych zajęć to Wam napiszę jak to u mnie wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) ja sie dzisiaj zapisalam na USg prenatalne na 17.11 juz sie nie moge doczekac oczywiscie obawy tez mam ale mam nadzieje ze bedzie wszytsko ok:) Co do cwiczen tez bardziej mobilizuje sie na zajeciach w grupie niz sama w domku pojde etraz do gina 29.10 i zapytam czy mozna mi cwiczyc i tez bede czegos szukac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×