Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość luna-luluna

KWIECIEŃ 2009

Polecane posty

Ja biorę witaminy ze względu na to że w ostatnich wynikach wyszło że mam anemię,dziś byłam zrobić wyniki,juto idę do gina i zobaczymy co dalej. U nas wszyscy się śmieją że będzie syn,bo jakoś inaczej wyglądam. Ale zobaczymy co pan doktor zobaczy na usg,no może jutro coś powie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bardzo bym chciała córeczkę, ale mam przeczucie ze bedzie chlopak.. Choiaz kiedys mi sie snilo mlenstwo i jak zagladnelam w pampersa to była dziewczynka... oby :) Filka jak jest okazja to trzeba korzystać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie, musze sie rozezgladnac za takim komisem... Syla, a jakie te witaminy bierzesz bo jesli masz anemie to musisz lykac takie z mikroelementami, z zelazem. Zapytaj lekarza. Ja mam niestety/stety zelazo ponad norme.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. To już chyba mój ostatni post na tym forum. Niestety, zdarzyło się najgorsze - poroniłam. W czwartek byłam na usg, które wykazało, że ciąża obumarła. Jestem już po szpitalu, od poniedziałku w domu, dochodzę do siebie. Cieszę, się u Was wszystko w porządku, życzę super maluszków w kwietniu, gorąco pozdrawiam. Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda tak bardzo mi przykro..... nie ma słów aby ulżyć Ci w cierpieniu....jednak żyj nadzieją, że następnym razem się uda....(wiem to z autopsji) Mocno przytulam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda bardzo mi przykro... Sama przez takie coś przeszłam,więc wiem jak możesz się czuć!!! Ja poroniłam 27 marca,a już w lipcu okazało się że będę mamą... Głowa do góry musi być dobrze. A co do witamin to biorę Vitrum Prenatal bo zawiera duże ilości żelaza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga mi rowniez bardzo przykro ❤️❤️ badz dobrej mysli, a nastepnym razem bedzie wszystko dobrze ❤️❤️❤️❤️ tulam mocno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga bardzo ci współczuję. Trzymaj się jesteśmy z tobą. ja jeszcze córce nie powiedziałam tak się boję czy wszystko będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za wszystkie słowa otuchy. Bardzo bym chciała mieć jeszcze dziecko, ale po drugim poronieniu w bardzo podobnych okolicznościach wiem, że moje szanse maleją. Na pewno jeszcze raz spróbujemy z mężem, już sobie obiecaliśmy. Staram się myśleć pozytywnie, \"co nas nie zabije, to nas wzmocni\". Pozdrawiam i ściskam Was wszystkie bardzo mocno. Trzymajcie się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.Aga Bardzo mi przykro. Trzymaj sie mocno i obiecaj ze sie nie poddasz. Az mi sie lezka zakrecila....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda Bardzo,bardzo mi przykro...wiem,ze w tym momencie niewiele jest w stanie Cie pocieszyc,ale mam znajoma,ktora kilka razy nie mogla donosic dziecka a w koncu sie udalo...badz dobrej mysli....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dopiero w ostatnim poscie pisalam ze juz mi lepiej , ze nudnosci przechodza....a wczxoraj znów pol dnia spedzilam w kibelku a reszte w lozku bo bylam taka slaba...... Dzis ide na wizyte wieczorkiem, juz sie nie moge doczekac ale usg chyba nie bedzie. Ja tez z checia bym wszystko kupowala ale chce poczekac jesszcze pare tygodni na wiadomosci w sprawie plci. Wszystkim mowie ze to corcia bedzie tak dla zartow ale nie ukrywam ze licze na to....zreszta wszystkie ciuszki jakie zakupilam do tej pory to raczej rozowe.... wiec sie wstrzymuje. Wozka tez szukam rozowego, kolyska mi sie podoba z rozowa kokardka eh paranoja jakas maz sie ze mnie smieje ze biedny bedzie nasz syn bo bede go na rozowo ubierac .... a moze to poprostu moje przeczucie co?? i bedzie ta corcia?? A w pierwszej ciazy wszyscy mi mowili ze bedzie corka nawet poszlam do innego gin na usg i tez powiedzial ze corka a ja jakos nie moglam uwierzyc i 3 dni przed porodem okazalo sie ze syn heh....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga nie wiem co powiedzieć.. współczuję.. trzymaj się jakoś... Iabart uważaj bo ja w poprzedniej ciąży zaczęłam od niebieskich ubranek.. jakiez bylo moje zdziwienie jak sie okazało że będą potrzebne różowe :D Dzisiaj widziałam pajacyka beżowego... no cudo poprostu, ale sie powstrzymałam :D Też sie juz doczekać nie moge wizyty na ktorej sie dowiem co to.. chociaż koleżanka jest w 7 miesiacu i nadal nie wie.. dzidzia ma pepowine pomiedzy nogami ktora wszytko skutecznie zaslania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZiewczyny, tak smutno z powodu Agi... MNie dopadla nastepna ciazowa dolegliwosc: zgaga. Od paru dni mne meczy, jak na razie nic mi nie pomaga. Znacie jakies metody? Nigdy nie mialam zgagi wiec sie nie znam... Czy czasami kluje Was w podbrzuszu? MNie jakby tak cos ciagnie, kluje od czasu do czasu....CZy to jest rozciaganie macicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez mam takie klucia i ciagniecia w szczególności jak kichnę, kaszlnę lub sie przeciągam.. nie wiem co to ale lekarz powiedzial ze to normalne i nie ma sie czym martwić.. Zgagę miłam pod koniec pierwszej ciąży.. żaden z domowych sposobów mi nie pomagał.. można brać jakiś lek, chyba malox ale nie jestem pewna.. zapytaj gina..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobno Reni na zgage mozna brac.W pierwszej ciazy mi poagalo chociaz zgage mialam sporadyczniei dopiero pod koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytalam gdzies ze na zgage pomaga kefir, i rzeczywiscie pomoglo na kilka godzin. Ostatnio jadlam jakies slone rzeczy, sery zolte itd. i po tym dopada mnie zgaga. Jestem straszna milosniczka chipsow, w ciazy ich nie jem, ale ostatnio widzialam reklamy Naturells, ktore sa produkowane bez uzycia tej calej chemii, z samych naturalnych skladnikow - olej, sol, ziemniaki, naturalne przyprawy. Skusilam sie, nie sa to w prawdze \"prawdziwe\":) chipsy ale da sie zjesc, jak kogos przycisnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimmy
Jagoda, nastepnym razem napewno wszystko pojdzie dobrze, ja ci to mowie, musisz byc tylko optymistycznie do wszystkiego nastawiona! Ja tez znam kobiete, ktora dwa razy poronila, drugi raz nawet w 5 miesiacu, malusienka dziewczynke. A teraz ma 3 wspanialych dzieci! Zdarzyl ci sie tylko nieszczesliwy zbieg okolicznosci, nastepnym razem sie uda. Pozdrawiam i trzymam kciuki! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliwka103
Jagoda myśl pozytywnie - potęga podświadomości!!!! Ja też mam przeczucie co do płci ale jeszcze gino mi nic nie powiedział - za wcześnie. Ja natomiast myśle że to będzie dziewczynka. Ostatnie usg mam bardzo fajne - widać twarz dzidzi - jest taka kochana MOJE MALEńSTWO (całkiem podobna do mnie)hehehehe. Co do witamin mam zażywać kwas foliowy, witaminki PRENATAL i jeszcze żelazo, bo mnie dzidzia zźera od środka jak powiedział lekarz - to fakt nic nie przytyłam jeszcze ale piersi mam ogromniaste - brzuszek też już widać:))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wklejam tabelke, aby pozniej nie trzeba bylo duzo szukac. kasiak79........Kasia.........29......Żary............3. ..........29.03.09 filka .............Kasia.........28......Mikołów........4......... ..31.03.09 Roxelka.........Magda........29......Hockley,U.K...3.... .......31.03.09 kkarolina.......Karolina......28......Zachodnpom...1 ..........01.04.09 mroweczki.....Martyna.....25......Mielec...........4.... .......01.04.09 maja79..........Ania..........28......Augustów.......1.. ........02.04.09 lady_panthera..Malgosia....25......Varese/Mediolan....3. ...02.04.09 eliza ............Eliza..........25......Białystok.......2........ ..03.04.09 Mamuśka26....Karolina……..26…....Mazury … ; ; ; ; ; ; ;…….…03.04.09 syla-.............Sylwia........33......Wielkopolska ..3.......... 06.04.09 ppk..............Matylda......31......Warszawa......1... ........04.04.09 Monixyz........Monika.......29......Olsztyn..........1.. .........05.04.09 natala007......natalia.......20......warszawa.......2... .......06.04.09 Arleta...........?................?.......Płock......... ...?...........06.04.09 Apple_Seed.....Weronika...30.......Bielsko-Biała...4.... .... 07.04.09 wesolutka......Marta........24.......podlaskie.......3 ......... 08.04.09 matyjasowa....Malwina.....23.......Będzin..........3.... .......08.04.09 ewapit...........Ewa.........29.......Częstochowa..1.... ...... 09.04.09 Orzeszek83....Kasia........25.......Lublin............2. ........ 10.04.09 09zmudka90....Anna........18.......Poznań..........1.... ...... 10.04.09 izabart..........Iza...........29.......Mysłowice......3 ..........12.04.09 rozalka82.......Kasia........26.......Kraśnik..........3 ..........15.04.09 alison28.........Justyna.....28.......Krakow.... .....3..........18.04.09 kijaki............Justyna.....23.......Andrychów..... 3......... 20.04.09 mimmy...........Aga..........32.............?..... .......1.........20.04.09 katarina67......kasia........29.......grudziadz......1.. ........20.04.09 basiunia*........basia........29........Śląsk........... .2..........22.04.09 mareneu1.......Milena.......25........Gdańsk.........3. ........24.04.09 Karolina1983....Karolina....25.........Mazury.......3..3 0.04.09-1.05.09 niuniadaq.......Kasia........24.........Kołobrzeg.....2. .........30.04.09 Kati75...........Kasia........32.........Wieden........2 ...........02.05.09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimmy
ojej oliwka, to tak jak ja, piersi duze, brzuch duzy a waga w dol o 2 kilo! :-( Wlasnie dzisiaj dostalam zwolnienie lekarskie z pracy na poltora tygodnia zeby sie troszke 'dozywic'.. Ogromnie sie ciesze, wreszcie troche odpoczne.. A Oliwki to nie ma w naszej tabelce, ja zawsze sobie sprawdzam kto jest kto..To dlatego ze kazdy z nas ma inne doswiadczenia, oczywiscie chodzi mi o te macierzynskie :-). Ja na przyklad to przezywam i sie emocjonuje wszystkim, bo to moja pierwsza ciaza.. A taka na przyklad Wesolutka, to juz doswiadczona mama, choc jeszcze mlodziutka, pewnie juz wszystko wie i nic jej nie zaskakuje... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mareneu1
Musiałam się przemianować :) kasiak79........Kasia.........29......Żary............3. ..........29.03.09 filka .............Kasia.........28......Mikołów........4......... ..31.03.09 Roxelka.........Magda........29......Hockley,U.K...3.... .......31.03.09 kkarolina.......Karolina......28......Zachodnpom...1 ..........01.04.09 mroweczki.....Martyna.....25......Mielec...........4.... .......01.04.09 maja79..........Ania..........28......Augustów.......1.. ........02.04.09 lady_panthera..Malgosia....25......Varese/Mediolan....3. ...02.04.09 eliza ............Eliza..........25......Białystok.......2........ ..03.04.09 Mamuśka26....Karolina......26......Mazury .........2..........03.04.09 syla-.............Sylwia........33......Wielkopolska ..3.......... 06.04.09 ppk..............Matylda......31......Warszawa......1... ........04.04.09 Monixyz........Monika.......29......Olsztyn..........1.. .........05.04.09 natala007......natalia.......20......warszawa.......2... .......06.04.09 Arleta...........?................?.......Płock......... ...?...........06.04.09 Apple_Seed.....Weronika...30.......Bielsko-Biała...4.... .... 07.04.09 wesolutka......Marta........24.......podlaskie.......3 ......... 08.04.09 matyjasowa....Malwina.....23.......Będzin..........3.... .......08.04.09 ewapit...........Ewa.........29.......Częstochowa..1.... ...... 09.04.09 Orzeszek83....Kasia........25.......Lublin............2. ........ 10.04.09 09zmudka90....Anna........18.......Poznań..........1.... ...... 10.04.09 mareneu1.......Milena.......25........Gdańsk.........4. ........11.04.09 izabart..........Iza...........29.......Mysłowice......3 ..........12.04.09 rozalka82.......Kasia........26.......Kraśnik..........3 ..........15.04.09 alison28.........Justyna.....28.......Krakow.... .....3..........18.04.09 kijaki............Justyna.....23.......Andrychów..... 3......... 20.04.09 mimmy...........Aga..........32.............?..... .......1.........20.04.09 katarina67......kasia........29.......grudziadz......1.. ........20.04.09 basiunia*........basia........29........Śląsk........... .2..........22.04.09 mareneu1.......Milena.......25........Gdańsk.........3. ........24.04.09 Karolina1983....Karolina....25.........Mazury.......3..3 0.04.09-1.05.09 niuniadaq.......Kasia........24.........Kołobrzeg.....2. .........30.04.09 Kati75...........Kasia........32.........Wieden........2 ...........02.05.09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimmy
No tak, ale przemianowac z kogo na kogo?? :-) to znaczy ty jestes Oliwka czy ktos inny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimmy, jezeli chodzi o wesolutka to tez jej pierwsza ciaza:) z tego co pamietam:) Widze mimmy, ze jestesmy w podobnym wieku i tez pierwszy raz zaciazone:) DZiewczyny pomaranczki, zaczernijcie sobie nika, nikt sie pod was nie podszyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimmy
No to ja juz nic kompletnie nie rozumiem..:-( No to co oznacza ta cyfra 3, 4 po nazwie miasta w ktorym mieszkacie? Nie numer waszej ciazy?? Ty na przyklad jestes 4 raz, a Wesolutka 3.. No tak, jestesmy mniej wiecej w tym samym wieku. No ale skoro to tez twoja pierwsza ciaza to co to jest to '4'??? Jak sie mam zaczernic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mimmy:) ta cyferka oznacza miesiac ciazy, niektore dziewczyny nie aktualizuja...W sumie lepiej byloby wpisywac tydzien ciazy, ale na poczatku byly z tym problemy i zdecydowano ze bezdie miesiac. Jesli chcesz zaczernic nicka idz na strone glowna kafeterii i na samej gorze mas linka "internautko zarezerwuj swoj nick" - tam wymysl haslo i podaj nicka. nie musisz podawac maila. Potem jak bedziesz chciala cos napisac stronka zapyta cie o haslo i juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×