Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sylwia766

ostry sex

Polecane posty

też - i żadnych maili ani gg? Jak przyjedzie to się z nim nie spotkasz. To Twoja jedyna szansa. Wystaw go do wiatru. Nie bój się, ręce go tylko trochę pobolą jak będzie musiał sam się zaspokoić. Brum - masz zamiar głodować? Bo nie przypominam sobie, żebym przewidział dla Ciebie inny posiłek... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neit - odnośnie porad z forum to masz absolutną rację :) Już kopałem, współczułem, rozkazywałem i prosiłem :) Nie wiem, czy to coś pomoże, ale jeśli przemyśli sprawę to już będzie OK. też - skoro mowa o przemyśleniach - zastanów się, co pisała tu zdecydowana większość. Gdybym tylko ja wygłaszał taki pogląd to mogę być nawiedzony, ale jak widać nie jestem odosobnionym przypadkiem... brum, żadnych serników! :) Sernik jaq zjem :D Oczywiście, jeśli Neit mnie poczęstuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma sprawy, sernika dużo mam :) Mogę częstować :) I Ciepły bo świeżo z piekarnika wyjęty :) Swoją droga ciekawe zmiany "nastrojów" od kar cielesnych do przyjemności podniebienia :) Malo_stanowczy---> to ja właśnie dlatego tak napisałam, bo czytając od początku to tak się właśnie wypowiedzi układają. Wszyscy "rzuć go, a Też tak... " a może jednak coś.." i tak w kółko Macieju :) Nie wiem co by było skuteczne :) Może elektrowstrząsy? :) Ja to bym pewnie na jej miejscu poprosiła jakichś "odpowiednio zbudowanych" kolegów żeby faceta nawiedzili zamiast mnie... :) Myślę że by jasno zrozumiał aluzję :) Ale a to zła kobieta jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bawcie się grzecznie a ja idę tort robić :) Też tak---> puść go w trąbę a dam Ci sernik :) Żaden facet nie jest lepszy niż mój sernik :) (przekupstwa też można spróbować, a co :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neit - no jesteś zła kobieta :) Lubię złe kobiety :D brum - normalnie wierzgasz... sok mi sie wylał... chodź zlizać. Suki lubią słodkie... a on się ciągle wylewa... i płynie... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mało_stanowczy---> Ja tak skromnie o sobie napisałam. Tak na prawdę to ja jestem kwintesencją zła :) Złe kobiety to mi nawet do pięt nie sięgają :) Wy się lepiej nie przyklejcie do tego soku... A może właśnie przyklejcie......? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże.... facet w serniku...... :) Moja chora wyobraźnia.... :) Mało_stanowczy czemu mi to robisz, ręce będą mi się trzęsły i mi się tort nie uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mondlicht75
oj ja tez lubie i sernik i sok malinowy i te najlepsze sa z polskich raczek albo brzuszkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brum - pójdzie na zmarnowanie... i więcej już nie dostaniesz... Neit - proszę, nie kuś, na mnie działają złe, krnąbrne, nieposłuszne, wyzwolone kobiety... A jeszcze inteligentne... mmmm... i z bujną wyobraźnią... no już jestem w siódmym niebie... I nie muszę być cały w serniku... wystarczy w miejscach strategicznych :D mondlicht może pokaż brum co się robi z sokiem malinowym, płynącym po próżnicy ku ziemi... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mondlicht75
jak to co lize sie brum,lize bardzo namietnie a pozniej szalenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mało_stanowczy---> ależ zapewniam Cię że pieką serniki :) Wabią na nie niewinnych, niczego niespodziewających się mężczyzn i ... wykorzystują bezwzględnie :) Nie wiesz, że ja kolekcjonuje męskie dusze? :) Niedługo jak się wpisze w google hasło "samo zło", to będzie się wyświetlać moje zdjęcie :) Strategiczne miejsca powiadasz? Normalnie sam się prosisz żebym Ci krzywdę zrobiła... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez tak chce ostro
co tu tak pusto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MILADY 22
Pojęcie przemocy pomimo obecnych w historii przeobrażeń znaczeniowych zawsze połączone było z relacjami między płciami, a więc z tym, co znaczy w danym społeczeństwie być mężczyzną i kobietą i z tym, jakie zależności ekonomiczne, społeczne i psychologiczne przypisywano tym kategoriom (Ebrecht 2005). Co najmniej od XVIII wieku nierówny podział władzy między kobietami i mężczyznami uzasadniano między innymi odmiennym podziałem "namiętności" oraz innym potencjałem przemocy. Realna, gotowa do zastosowania przemocy władza miałaby się koncentrować po stronie mężczyzn, podczas gdy zadanie kobiet miałoby polegać na neutralizowaniu męskiej gotowości do stosowania przemocy poprzez własne podporządkowywanie się im. Zgodnie z takim obecnym m.in. u Hobbesa i Freuda podejściem teoretycznym opanowanie przemocy, która zawsze istnieje w stanie potencjalnym, jest warunkiem zachowania porządku politycznego i zabezpiecza w ten sposób wszechwładzę męską. Przemoc: - uderza w godność jednostki, - wykracza poza przyjęte przez społeczeństwo normy, - dzielimy ją na fizyczną i psychiczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mondlicht75
a co ma to do ostrego sexu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wydawało mi się
że ja także pragnę na ostro ale miałam tego inne wyobrażenie niż filmiki na stronach wcześniej, jesli tak ma to wyglądać to ja wysiadam a tak fajnie to sobie wyobrażałam czytając mało stanowczego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MILADY 22
Z moich doświadczeń wynika ,ze ma dużo. to jest taka emisja-przeniesienie, facet ktory lubuje się w ostrym sexie, uległosci kobiety- przenosi swoje niepowodzenia w pracy,wsrod kolegow, w zyciu codziennym na zycie prywatne z partnerką. Dominuje, uprawia ostry sex by poczuc się wreszcie mężczyzną przy słabej kobiecie. Krok do przemocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mondlicht75
dziekuje za taka analize ale plytkie to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MILADY 22
masz rację, plytke- bo zycie jest płytkie, faceci szukający uległych kobiet są silni ale płytcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×