Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sylwia766

ostry sex

Polecane posty

Jejku! Przesadziłam z tym odkurzaniem skoro i Purpurę spod stopu papierów prawnych wyciągnęłam! A sio! Do roboty, a nie mi tu głupoty pisać! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*stosu hej Amorku👄 nie za zimno tak-żeby dziś bez bielizny biegać? ...ja poczekam,aż mi Mało Stanowczy ciuchy siłą zderze ze mnie:-P moherowe majtki nieee! Takie ładne są, twarzowe:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pazurek, ale narozrabiałaś :O Nie odkurzaj już więcej :O Purpurko, mitomania to Twoja dziedzina, ja nigdy nie osiągnę takiego stopnia zakłamania :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amorek ma rację-nie ma co brudzić. Purpurkę i tak już mało co widać, bo tego vatu to i 22 i 7, a odwet 5 w jednym kącie. Zero i zwolnione też już jej szukają. Jak dopadną to nas sama zostawi. A my tymczasem przejdźmy do drugiego pokoju...tylko po cichu...ciii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mało- podatki PIT i CIt są do 20 kazdego miesiąca jakby nie patrzec już po terminie grzebalam ale przed 20... nevvvwrmaind.. i tak dla ciecia to czarna magia..:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hola! Purpura-powstrzymaj się nieco-nie każdy obywatel tego kraju siedzi z nosem w papierkach, co nie oznacza,że należy do niższej klasy! Wręcz przeciwnie-może zlecać to swemu księgowemu, bo go na to stać! Staż w kancelarii adwokackiej to nie jest nie wiadomo co, więc może póki sama nie jesteś co najmniej asesorem, powściągnij się od obrażania innych :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozazdrościłaś i cieciujesz na drugą zmianę? A może jednak mind a nie maind? O never i innych Twoich popisach nie wspominając? Nie sądziłem, że tak się stęsknisz za mną masochistko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pazurku, spokojnie, Purpurka była na studiach, gdzie semestr trwał miesiąc :P Nie płosz jej bo zupełnie gratis dostarcza mi rozrywki :) W końcu, po wielu bojach dowiedziałem się, że nie potrafi robić laski, może teraz dowiem się co studiowała tak eksternistycznie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech, ja wszystko mogę zrozumieć-ale nie wyżyszanie się ponad innych. Po prostu tego nie znoszę. Niech walczy z Tobą, jeśli ma taką ochote, ale na argumenty, a nie na...kompleksy. I to chyba jej własne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I popsuła nam taki fajny dzień:( teraz się będę w tych gaciach męczyć , bo przy niej nie chyba nie ściągnę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pazurku, jak walczyć na argumenty przy ich totalnym braku? I nie daj sobie popsuć dnia jakiejś mitomance, aczkolwiek chyba lepiej się nie rozbieraj bo zobaczy gołą doopkę i się zarumieni :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech, Amorku... Jak widać-przepadłam na kilka dni. I to nie z powodu kochanka, ale wpływ na to miało coś tak prozaicznego jak ...praca :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×