Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krewetka25

muszę zrzucić 15 kg

Polecane posty

Witaj zono slawka. Mam 28 lat Jem właściwie podobnie jak Krewetka podawała w diecie 1100 kcal. Śniadanie 6:00 kromeczka chleba razowego z plasterkiem szynki drobiowej z pomidorkiem Przegryzka 10:00 jogurt jogobella light 2 Śniadanie 13:00 2 kromki chleba razowego (kanapka) z serkiem turek figura i ze świeżą papryką ok 17 - 18 obiad 1 średni ziemniak,120- 150 g piersi z kurczaka np. smażona na 2 łyżeczkach oliwy z oliwek , surówka z kapusty pekińskiej Kolacja o 20 kromka chleba razowego lub żytniego np z tuńczykiem i pomidorem Przegryzka 2 czasem mi sie zdarza późno 21 - 22 kefir 0% a czasem w pracy jem jakiś owoc ok 15 Co do ćwiczeń to różnie wczesniej ćwiczyłam na leg magicu, ekspanderze , raz w tygodniu na basen i saunę. Teraz zamieniłam leg magic na aerobik 3 razy w tygodniu i raz w tygodniu basen + sauna. Czuję się po tym rewelacyjnie mam dużo więcej powera :):):) Pozdrawiam i życzę sukcesów w odchudzaniu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuleczkafit- w takim razie my 2 jestesmy na diecie opierajacej sie na zasadach kreweci. Podoba mi sie w tej diecie to ze mozna jesc chleb i to nawet do kolacji ! :) Sa jasno okreslone zasady i mam zamiar sie ich trzymac. Rezygnuje z tlustych ryb i orzechow. Mam zamiar schudnac te 5 kg do polowy marca czyli jeszcze przed rozpoczeciem kalendarzowej wiosny ;) uda sie ! pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuleczka grtuluje Ci tych zrzuconych 4 kg ! jestes ok 25 dni na diecie ,to bardzo dobry wynik sama bym chciala tak chudnac ;) a co do cwiczen do sa jakies ktore wykonujesz codziennie?ja postaram sie zaczac cwiczyc na orbitreku min 20 minut dziennie + do tego codziennie wieczorem taniec ;) dawno nie mialam tyle zapalu co teraz!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej moje drogie:) cieszę się że moje pisanie na tym topiku komuś pomaga:):):) Kuleczka :) poleciała Ci woda a teraz będzie leciała tkanka tłuszczowa:) rano mam nadzieję że ten plasterek to 50 gram:P Kuleczko lepiej nie mogłaś tego ująć:) jasne zasady i respektowanie=WYNIKI:) = NAUKA O ŻYWIENIU= małe posiłki =>szybki metabolizm:) = dobre samopoczucie = brak jojo przy ciągłym odżywianiu się regularnie:) o tych samych porach:) ciasteczko dziś miałaś ciężki dzień:( mam nadzieję że czujesz się lepiej:) o winie i owocach pisałam już na topiku - ale dla przypomnienia:P generalnie nie pijemy alkoholu ale raz w tygodniu dozwolono mi robić wyjątek 100 ml wina wytrawnego = 1 owoc 150 g a teraz dlaczego tak jest? 1. alkohol jest bardzo kaloryczny a są to puste kalorie bez wartości odżywczej:) 2. po wypiciu jednej jednostki alkoholowej następuje \"gastro faza \"najprościej ujmując i człowiek jest głodny nawet jeśli jadł wcześniej http://www.sfd.pl/%5BART%5D_Impreza_Alkoholowa_-jak_zminimalizowa%C4%87_skutki_by_Rion10-t377000.html proszę poczytać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie girls nieciekawie: mam chondromalację(rozmiękanie chrząstki)= rehabilitacja (10 zabiegów)+leki za 150 pln przez 6 tygodniu oraz zero yogi:( nie jest mi zbyt wesoło co do biegania na bieżni to mam zaprzestać co do Waszych ćwiczeń: jeśli trzymacie dietę 1100 kcal to wystarczą marszy lub pływanie ewentualnie takie siłowe ćwiczenia na poszczególnie partie ciała nie ma potrzeby intensywnych treningów ponieważ dostarcza się za mało kalorii a nie mając co spalać organizm "spala mięśnie" później po zakończeniu diety jak będziecie jeść te normalne 1800 kcal można sobie ćwiczyć bilans ma być ujemny przy odchudzaniu więc albo się ogranicza jedzenie albo je się normalnie ale się ćwiczy intensywnie ale nie wszystko na raz;) z umiarem;) buziaki:) miłego wieczoru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki z rana ;) pewnie jeszcze spicie-ja dzis sie pol nocy przekladalam z boku na bok bo nie moglam spac. WIECIE CO SIE STALO ?normalnie jestem w ciezkim szoku... Wrocil mi okres po 2,5 roku ......... to cud ! juz myslalam ze nigdy nie wroci a tu wczoraj taka niespodzianka. Nie moge jeszcze w to uwierzyc.... jestem taka szczesliwa ze wkoncu odzyskalam okres bo znowu bym musiala zaczac chodzic po lekarzach(wczoraj te badania krwi tez w sumie niepotrzebnie zrobilam). Nigdy nie mozna tracic nadziei....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. \"a u mnie girls nieciekawie: mam chondromalację(rozmiękanie chrząstki)= rehabilitacja (10 zabiegów)+leki za 150 pln przez 6 tygodniu oraz zero yogi\" - Przykro mi Krewetko, życzę żeby chrząstka szybko się utwardziła i żebyś mogła wrócić na jogę . \"kuleczka grtuluje Ci tych zrzuconych 4 kg \" - Dziękuję Ciasteczko, Tobie też się uda :) \" a co do cwiczen do sa jakies ktore wykonujesz codziennie?\" - najczęściej robie brzuszki ale nie mam takich co robie codziennie. Wole sobie urozmaicać :) \"poleciała Ci woda a teraz będzie leciała tkanka tłuszczowa\" Krewetko czekam na ten proces z niecierpliwością :) \"rano mam nadzieję że ten plasterek to 50 gram\" - Krewetko 20 gram a ma być 50 ? \"Wrocil mi okres po 2,5 roku ......... to cud !\" - Ciasteczko cieszymy sie razem z Tobą Pozdrowionka dla wszystkich🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej girlsy:) ciasteczko cieszę się z Tobą:) kuleczko tak ma by 50 gr prod białkowego - nie mogę uwierzyć że Ty taka spostrzegawcza przeoczyłaś w sumie nie banalny szczegół:P:P:P wracamy do pierwszych stronek;)? a ja po masażu:P:P:P jutro znów mnie będzie boleć pupa i uda:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisałam całą litanię i mi się wykasowało :( Krewetko tak to jest jak się zaczyna skupiać na innych rzeczach to się przeocza najważniejsze ale dobrze, że zwróciłaś na to uwagę. Dzięki. Jutro będzie 50g. :D Co macie jutro dobrego na obiadek? U mnie rybka na parze z warzywami + ziemniaczek W niedziele mam gości muszę coś przygotcować smacznego i najlepiej coś co sama mogę spróbować. Muszę nad tym pomyśleć Dobrej nocki.🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona slawka
no to kuleczko ja troche mlodsza wiec teoretycznie szybciej powinnam chudnac ale w moim przypadku to tylko teoria:( zaczynam myslec o pojsciu do lekarza bo wydaje mi sie ze zle trawie i nie moge sie zalatwic bez wspomagaczy,a naprawde podstawowe rzeczy ktore ku temu sluza sa u mnie na pierwszym miejscu.odczekam jeszcze tydzien jak sie nie poprawi to lekarz musi byc. wczoraj zalamka nie pocwiczylam bo chora jestem i to jest problem bo ciagle mi zimno i nie moge sie porozbierac do cwiczen,a jak nie cwiczylam to sie jeszcze gorzej poczulam zalamalam sie i w ogole poplakalam.nic tylko gilotyna. a jak tam u was?pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Ja sobie dalej chodzę na aerobik i jestem bardzo zadowolona. Widzę jak mi się powoli mięśnie wyrabiają. Jedyne to brzuszek zabardzo nie chce spaść. No ale nic czekam dalej. Chciałam sobie zakupić L-karnitynę ale mó mąż mówi,żebym tego nierobiła ponieważ po tym można zasłabnąć. Ciężko mi w to uwierzyć no ale ... wiecie jak to faceci ...;) Dziś na kolacje przepis Krewetki tuńczyk ze szpinakiem . Pyszności :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) zona slawka :) głowa do góry Droga Kuleczko:) ZADNA L- KARNITYNA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! polecam Bio C.L.A. z zielonej herbatki:) jesz zdrowo - tłuszcz zejdzie- budowano się go długo to długo zajmie go zdjąć:) buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesccc ;) dla mnie piatek 13go zapowiada sie calkiem dobrze:D dzis stanelam na wage-od 27 stycznia schudlam cale 2 kg :) bardzo sie ciesze. Do konca tego miesiacaa napewno nie moge wazyc mniej jak 57,5/58kg bo nie chce znow stracic okresu! bede chudla 2 kg miesiecznie maxymalnie.Dlatego bede jadla troszke wiecej niz do tej pory->wprowadze troszke makrele,lososia,10 sztuk migdalow dziennie ,pol szkl.swiezo wyciskanego soku tez codziennie.Wiem ze waga bedze spadac ale juz nie tak b.szybko...bedzie akurat:) powiem wam ze te 2 kg po mnie widac ze schudlam...jeszze te 3-4 kgmax i bedzie bosko :) pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej moje drogie:) ciasteczko gratuluję spadku ale czy na pewno potrzebujesz odchudzania? jesteś szczuplutka:)really;) Kuleczka jak tam? Żona sławka? Lonly jak się czujesz? Magdalejna - zaglądasz jeszcze?;) Ja właśnie po śniadaniu:( (chleb ze śliwką, papryka czerwona, twaróg chudy, herbata czerwona earl grey, kawka z mlekiem i słodzikiem- to dla nowych) dziś czeka mnie mnóstwo zajęć;) biorę się za sprzątanie;) miłego dnia:):):):):):):) zaglądajcie, piszcie, pytajcie:) PS: najśmieszniejszy tekst jaki usłyszałam w pracy na swój temat to: \"... zrobisz nam się na zapałkę\":P:P:P:P :):):):):) xoxoxoxoxoxox:*🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooops jakaś nie ta buźka - miało być ja właśnie po śniadaniu:):):):):):) a tu jakiś pomylony nawias podskoczył:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wlasnie zajzalam do Ciebie, cos spac nie moglam, mam zakwasy po wczorajszym wieczorze walentynkowym ;) Pierwszy raz zamiast sniadania zaczelam od kawki z mlekiem, jakos smaka mialam. U mnie ok z dieta, tzn czasem nie bo jem za malo (jakos brak apetytu, watroba mnie bolala przez 3 dni i praca na nocki) ale jem zdrowo, cwicze z umiarem i mimo braku rezultatow wagowych i wymiarowych czuje sie duzo lepiej. Trzymam kciuki za utwardzenie twojej chrzastki, czy to od zbyt intensywnych cwiczen przy niskokalorycznej diecie? Na takie rzeczy to chyba zelatyna pomaga, galaty, galaretki.. Jakie plany na dzis? Ja zaraz mam moj serial, nie ogladalam w tyg a w niedziele puszczaja 5 odcinkow pod rzad wiec super:) Buziaki :) Ciasteczko, ciesze sie ze tak racjonalnie myslisz i dodalas kalorie :* Pati, daj znac co u ciebie. No a inne dziewczuchy z topiku pozdrawiam mimo ze sie nie znamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:* Może to będzie nudne już,ale ja znowu przy kawce się relaksuję;P jakoś tak już mam,że godzinkę po śniadaniu robię sobie kawę z cynamonem a potem ok 16 piję taką sypaną czekoladową. Akurat w moim przypadku kawa dobrze mi robi,bo podnosi mi ciśnienie a mam bardzo niskie;/ Wczoraj miałam 90/70 i puls 49. Zmierzyłam sobie też poziom cukru we krwi i akurat cukier wyszedł ok;) Chciałam sobie tez zrobic pomiar tłuszczu i wody w org. bo mam taka wagę w domkuu,ale niestety nie da radyy:( error;P Jestem ciągle przeziębiona i za nic te wiruski nie chcą mnie opuścić;( Poza tym nie czuje sie najgorzej chociaz poprawy brak:( Mam już swoje autko,wiec jestem bardzo bardzo zadowolona, fajnie tak,nie jestem od nikogo uzalezniona i w ogole przesuper;) Od jutra koniec leniuchowania i zaczynają mi się zajęcia na uczelni znowu...ale mam nawet fajny plan,bo wt i piatki mam wolne. Troche przeraza mnie statystyka,ale zobaczymy jak to bedzie, nie ma co martwic sie na zapas;) Kreweciu,bo faktycznie roznica w Twoim wyglaadzie jest przeogromna i nie wiem czy jeszcze chudniesz,moze tak i dlatego taki tekscior;) A jak sie czujesz? juz sie przyzwyczailas do wiekszego jedzonka? Madziu- miło,ze o mnie pamietasz i pytasz:) na pytanie odpowiedziałam na poczatkuu wypowiedzi. Ciaacho- gratuluję, teraz madrze dalej prowadz to odchudzanie,bo wiesz...łatwo spasc z deszczu pod rynne;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) dziewczyny nad wszystkim panuje;) ostatnio cos waga mocno poszla w dol dlatego narazie chce zatrzymac proces chudniecia i przez najblizsze 2 tyg utrzymywac wage zeby to nie bylo zbyt gwaltowne dla organizmu.Okres nie moze mi znow zaniknac-zdrowie najwazniejsze:) buziaki 4 tonight:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny:) U mnie trochę kiepsko. W sobotę na wadze było 54 i nic mniej. Poza tym wczoraj miałam gości i nie dość że jadłam nie o tych godzinach co powinnam to jeszcze wieczorem podjadłam. Na dodatek zjadłam kawałeczek sernika na zimno. Czuję się dziś tak potwornie ciężka. Pocieszam się tym, że ide dziś na aerobik i trochę spale tych kalorii. Krewetko zakupiłam Bio C.L.A. Drogie to strasznie no ale w końcu chce trwale schudnąć. Ciasteczko - gratuluje mądrych decyzji :) Pozdrowionka dla wszystkich piszących na tym wątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej, baby, co z wami? To juz gruba przesada by tak znikac, ciekawa jestem co u was! Halooooo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje drogie:) mnie tu trochę nie było bo nie miałam czasu praca+rehab i dni leciały ale dziś zgodnie z \"tradycją\":P melduję swoją wagę:P nie jest bardzo źle ale też nie bardzo dobrze ew mogę brać pod uwagę inne powody:P które inne girls mają:P anyway u mnie wszystko oki jakby ktoś pytał;) kolanka bolą jeszcze i to mnie smuci bo chciałam iść jutro na jogę infrared bo się dowiedziałam że mam na swojej karcie gratis;) za chwileczkę mykam znów na rehab a potem się zapisać na II semestr na kurs językowy:) mogę się trochę pochwalić: pierwszy semestr skończyłam C1z oceną A:):):):):) w pracy dużo pracy i stresu więc około 21 jestem w domu jem kolację i padam jak mucha:P a co u Was? Paty jak się czujesz? lonlica? kuleczka? madzia? napiszcie co u Was? nadal się odchudzacie? jak wasze samopoczucie? dużo buziaków i miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ups.zapomniałam dać kropkę po "jogi" na saunę infra red of course- skróciłam myśl:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny :*:*:* Mam zapytanie .. Czy mogę się przyłączyć do waszej diety ? Proszeee was ! Mam 150 cm , 55 kg wagi i 14 lat :( Od jutra zaczynam dietę jaką ty radziłaś Krewetko :) Zero coca coli zero słodyczy , zero napojów !! Mój cel do zrzucenia to od 15 kg do 20 kg.. Też potrzebuję jak wy zwierzać się zwłaszcza że jutro zaczynam a pierwsze dni najtrudniejsze ..:( Przyjmiecie mnie? Mam Silną wolę :):):) Wytrzymam na zrzucenie kg daję sobie 5-6 miesięcy ... Czy mogę się dołączyć ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś tu jeszcze zagląda? KREWETKA25 ja myślłam że będę się mogła przyłączyć do diety !!! Proszę was !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra jak coś to pisz krewetko25 czy ktoś kto pisze na forum to MÓJ NR GG: 8079343 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kinga ze względu na Twój młody wiek jeśli chcesz się odchudzać to tylko pod opieką lekarza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Krewetka, no jestes nareszcie. .. Ten twoj wzrost wagi to taki malutki w porownaniu jak duzo jadlas ze wrecz udowodnilas ze mozna jesc duzo i nie tyc bez potrzeby powolnego dodawania kalorii. Tak wiec gratulacje. Ja sie trzymam dietki, czuje sie swietnie a to co robie mi pasuje, nareszcie.. Mam znow zawirowania w zyciu i nie wplywa to na moja diete co jest wielkim sukcesem dla mnie :) Pozdrawiam i pojawiaj sie czesciej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×