Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krewetka25

muszę zrzucić 15 kg

Polecane posty

Gość zona slawka
hey dziewczyny jestem nowa i chciałabym sie do was przylaczyc bo widze ze tu sukcesy same.tez bym chciala zrzucic mniejwiecej 15 kilo juz 10 by mi starczylo bo wygladalabym tak jak rok temu...wiec jakie dietki polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was drogie moje forumowiczki:) Nowe dołączające oraz old \"friends\";) od odchudzania:):) jestem przeczytałam szybciutko odpowiem bo zaraz koleżanka wpadnie do meni na 5 o clock tea:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona slawka
własnie jestem po cwiczeniach troche wykonczona i z bolacym kregoslupem ale dalam rade.teraz jogurcik z ziarnami zbóż i koniec na dziś.a jak reszta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie wrocilam z lodogryfu -jezdzilam 45min na lyzwach :D bylo super! niestety bez grzechow sie nie obylo przez co mam teraz wyrzuty sumienia =/ moja siostra zrobila dzis desery na bazie bitej smietany i owocow-zjadlam polowe ale nie powinnam nic jesc!!!! wiecej takich bledow nie popelnie...a tak ogolnie to jest ok ;) jeszcze dzis potancze wieczorem zeby ten deserek spalic :P pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiec i ja sie pochwale, pierwsze cwiczenia po dluzszym czasie zaliczone :D Az mi sie nogi trzesa jak stoje hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paty:) gratuluję pięknie zdaną sesję:) Mam nadzieję że Twoja mama się tobą opiekuje:) buziak Kuleczka jak tam z Twoim aerobikiem? Magdalejna: miałam być na stabilizacyjnej czyli dodawać tygodniowo po 100 ale Pani doktor powiedziała że boi się że schudnę jeszcze jeśli będziemy dodawać po mału więc dała mi od razu 1800 kcal takie jest moje zapotrzebowanie kaloryczne :) ja mam siedzącą pracę więc nie potrzebuje 3000 lub 2000 jak piszą w internecie:P:P:P ja na razie jem ilościowo tyle samo bo robię urozmaicenie: tłuste ryby: makrela, łosoś, sardynki tłusty ser: czyli żółty gramatura zostaje taka sama DO DWÓCH Z 4 POSIŁKÓW ZMIENIAM JAKOŚĆ BIAŁKA w przełożeniu na nasze:P rano nadal jem twaróg chuidy obiad tłusta rybka II sniadanie chude bialko kolacja ser zolty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej ja długo pisałam pościk:P ja dziś zaliczyłam siłkę;) z trenerem:P no i orbitrek i bieżnię no i tilapię ugotowałam:P DZIELNE JESTEŚCIE:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie drogie Panie:) ja tylko napiszę mje śniadanko z Diety 1800 kcal ewentualnie jakby Lonlica zaglądała i postanowiłaby sobie zrobić takie same bo jak na razie Kuleczka, Magdalejna się odchudzają ewentualnie Patyshon mogłabyś spróbować no i Haninus spoko może sobie zrobić: Śniadanie: 50 g płatków owsianych 5 łyżek 250 ml mleka 0,5% tł 1 szklanka jeśli ktoś lubi na słodko to 1 łyżeczka słodzika ewentualnie trochę cynamonu i ciut wanilii;) 50 g bułka grahamka 20 g 1 plasterek szynki drobiowej 20 g 1 łyżeczka serka Turek LIght 4 plasterki ogórka 20 g 2 plasterki pomidorka 30 g 2 sztuki mandarynki 200 g herbata bez cukru wiem wiem to strasznie dużo pomyślicie a ja też tak pomyślałam i nawet czuję że mam rozpychany żołądek ale dziś postanowiłam sobie gotować z gotowych menu które dostałam więc dziś takie same prod jak przy diecie 1100 kcal tylko że ilościowo więcej - bo mi się nudzi jak nie zmieniam a poza tym dziś po 6 miesiącach zjadłam owsiankę:)::):) powiem że pyszna była aczkolwiek nie wiem czy zjadłabym codziennie generalnie muszę coś nowego codziennie kombinować :P:P a że warzywka są bardzo drogie zakupiłam ostatnio trochę takich konserwowych typu warzywna jakieś ogórki z marchewką i z papryką jakaś kapusta z marchewką itd ładnie zażywam swoje tableteczki multitabsy witaminki 1 pigułka w trakcie śn. 1 tab Echinacea na wzmocnienie organizmu 1 tab Oeparolu po śniadaniu 1 tab BIO CLA z zieloną herbatą bo dziś planuję iśc na basen i na saunę:P jakby się udało to będzie super; bo dziś chcę robić dzień leniwca od 3 tygodni nie było mnie w domu był at job non stop a teraz nawet sobie mogę obejrzeć mojego ulubionego Jarka K. na tvn 24 :P (Bio Cla z zieloną herbatą dała mi lekarka i powiedziała że jak ćwiczę to mam brać rano i wieczorem)spokojnie wszystkie tabsy są od doctorów bo sama bym sobie nie wymyśliła DZIEWCZYNY MOJE KOCHANE CUDOWNEJ NIEDZIELI:) CIESZCIE SIĘ Z KAŻDEJ MIŁEJ WOLNEJ CHWILI:):):):) buziakiiiiiiiiiiiiiiiiii;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj krewetko :) mam do Ciebie prosbe- na poprzedniej stronie napisalam swoj jadlospis wzorujac sie na Twoim.Czy moglabys go ocenic i powiedziec gdzie ew. robie blad? pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona slawka
hey dziwczyny potraficie sie odchudzac jak macie dola albo jestescie wkurzone bo ja nie mam teraz ochoty nawet na sniadanie...:(a przeciez tak nie mozna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na sniadanie jem :2 kromki chleba z serkiem figura light i ogorkiem, zamiast Serek fugura light. Zawartość tłuszczu w suchej masie min 48%. Wartość energetyczna 202 kcal/100g. MA BYĆ 50 TWAROGU CHUDEGO LUB SZYNKI DROBIOWEJ LUB 1 JAJKO LUB 50 RYBY CHUDEJ na 2 sniadanie 1 owoc i niecala szklanka jogurtu/kefiru o obnizonej zaw.tłuszczu,MA BYĆ 1 KROMKA I 20 G PROD BIAŁKOWEGO na obiad zawsze jem chude mieso z surowka. NIE MA WEGLI ZŁOZONYCH CZYLI KASZA ZIEMNIAKI LUB MAKARON Na podwieczorem (2 sniadanie) NIE MA POWIECZORKÓW PODCZAS DIETY ANI 2 DRUGI ŚNIADAN jem np. porcje serka wiejskiego light z 2 wasami, na kolacje np. jajko na twardo i kawalek lososia (to jedyna rzecz z ktorej nie bede rezygnowac)+ogorek. NIE MA RZECZY Z KTORYCH NIE MOZNA REZYGNOWAC WIECZOREM 1 KROMKA CHLEBA I 70 G PRODUKTU BIAŁKOWEGO PLUS WARZYWA Czy moge w miedzyczasie jakos przekaske zjesc 5 migdalow i 1 daktyla? NA DIECIE 1100 NIE MA OWOCÓW SUSZONYCH LECZ SĄ ŚWIEŻE OWOCE OPROCZ BANANA I WINOGRON DZIENNIE MAX 150 OWOCÓW DZIENNIE MAX 300 ML NAPOJU MLECZNEGO 0,5% i dopuszczona jogobella light MAMY 4 PEŁNE POSIŁKI(WĘGLE ZŁOŻONE+BIAŁKO+WĘGLE PROSTE) MAMY 2 PRZEKĄSKI CZYLI OWOC I JOGURT JEMY CO 3 H ZAWSZE O TYCH SAMYCH PORACH Ciasteczko nie przeczytałaś zasad:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zona slawka:) nawet jak miałam dola jadłam wg rozkładu jazdy:P będzie dobrze:) trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobryy;* Tak jakoś miałam przeczucie,że coś napiszecie:) Ciasteczko miło Cię tu widzieć, widzę,że też tylko do Kreweci zaglądasz. Kreweciu fajne śniadanko,ale ja to nie mogę tak mieszać słodkiego z normalnyym, albo takie albo takie. No i owsianke rzadko moge jesc,bo rodzice wolą jak jem \"normalne śniadanie\" normalne w/g nich to kanapki, wolę się z nimi nie sprzeczać i owsianke sobie czasem jem jak jestem sama od rana:) A mam taką fajną porcjowaną Elovenę z malinami, wodą się zalewa albo mlekiem jak kto woli i gotowe;) No i właśnie jestem po śniadaniu, jeszcze w łóżeczku,ale zaraz wstaję i zmykam do wanny a potem - tak tak Kreweciu tradycyjnie kawka;P hehe teraz mam ciagle ochote na taka normalna sypana ale o aromacie czekoladowym:) pyszotka;) Rodzice jak najbardziej sie mna opiekują,bez nich nie wiem czy w ogole bym tutaj jeszcze była....dlatego tak zmieniajac temat doceniajcie to,ze macie bliskich i ze o was zbaja,bo ja kiedys tego nie robilam i bardzo zaluje. Kreweciu powiedz mi jak sie czujesz na tej dietce teraz? Nie masz chyba wyrzutow sumienia etc? Na sile chyba tez nie wpychasz jedzonka? Zazdroszcze Ci zdrowego podejscia do odchudzania,na prawde, jetes wielka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kawoszku:P no nie mam wyrzutów sumienia muszę wpychać na siłę nawet jeśli średnio mi się chce i staram się mocno by mieć te 1800 kcal wiem że jeśli bym tego nie robiła to zrobię sobie krzywdę a poza tym mówiła mi koleżanka że mam duzą głowę nieprpoprcjonalną do mojego ciała:( nie chcę żeby było gorzej a poza tym oprócz tego że nie mam piersi wogóle - takie O mam czyli nie nadające sie do stanika to mi widać żebra tam gdzie kiedyś były piersi piersi ujędrnię bo ćwiczyć będę nadal:) natomiast nie chcę żeby widać było jeszcze bardziej żebra to kłóciłoby się z moim poczucie estetyki we wtorek znów masaż :) odchudzająco modelujący:) masażystka powiedziała że po 22,8 kg to skóra wygląda naprawdę dobrze:P ale że trochę WISI:( w związku z tym zrobię jakieś 10 tych masaży i basenik;) pupa się podniesie bo robie orbitrek min 20 min no i żudną pracą pokonam trudności i uda mi się do końca roku:):) dziś założyłam kostiumik kąpielowy:):):):) powiem że miło mi się na samej siebie patrzyło;) myślę że mój ukochany będzie chodził zadowolony trzymając mnie za łapkę:P:P:P:P już go pogoniłam na siłkę:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dokończyłam myśl "no i do końca roku uda mi się trochę zmienić wygląd skóry, podnieść pupkę i piersi - nie będą wyglądały jak pupcia i piersi osiemnastolatki ale może ciut się zmieni:P:P:P mwah:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Krewetka, to teraz rozumiem czemu 1800 kcal ;) A jak z waga po tygodniu stosowania bo nie zmienilas wczoraj stopki? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykłądowo mogę podać co jadłam wczoraj: (skopiowalam twoja wypowiedz z poczatku watku) Śniadanie (godzina 7:00): 2 kromki (60 gr) chleba żytniego, pasta z sera (50 gr chudego twarogu, 3 łyżki jogurtu, 1/4 cebuli, sól pieprz ), 1/4 papryki, 1 pomidor(130 gr)(godzina 7:00) ja zjadlam 2 kromki cienki razowca z serkiem figura light (88kcal i 5% tl w 100g) z ogorkiem O 10: 150 gram owoców(4 małe morele i jedna śliwka) pol grejpfruta i male jablko + pol szkl. jogurtu nat. light, o tej porze jem takze 5 migdalow Obiad (godzina 12:00): tak jak pisałam w moim wcześniejszym poście: kurczak 120 gr, brokuły(jedna porcja- nie ma ograniczeń gr) 1 ziemniak(120 gr) sałatka z kalarepy papryki (1 porcja- bez ograniczeń gr) zjem owoce morza z brazowym ryzem i warzywmi (wprowadze do jadlospisu wegle zlozone do obiadu) \"Drugie śniadanie\" o 16:00: 1 kromka 30 gr 1 plasterek wędliny z kurczaka (20 gr) dzis beda 2 wasy pelnozioarniste i serek wiejski light Kolacja: 18:00 - sałatka- tuńczyk -60 gr, 4 oliwki, 1/4 papryki, 1 pomidor, 1,5 ogórka, 1/4 cebuli, 1 łyżeczka oliwy z oliwek, sól, pieprz, ocet z jabłek 1 łyżeczka na kolacje zjem 2 jajka na twardo,jakies warzywka czy tak moze byc? moze nie jest w 100% idealnie ale tez musze ten jadlospis miec mniej wiecej dopasowany do moich upodoban i stylu zycia.. pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też mówi dużo ludzi,że mam teraz jakąś dużą głowę. O piersiach to lepiej nie wspomne, z D zrobilo sie A,ktore topi sie w staniku, no ale teraz już za późno...mogłam o tym wcześniej pomyśleć;/ Ciekawe czy jak przytyje to biust tez mi się zrobi pełniejszy? Obyy (modli się hehe) Jejjku z jednej strony to bym tam bardzo juz chciala zeby bylo cieplo zeby zrzucic te ciuchy grube z siebie,ale z drugiej to bede sie bardzo wstydzila:( Jeszcze nie zrobilam kawki, jakiegos lenia mam,ale posprzatalam cala kuchnie,bo rodzice zostawili balagan i gdzies wybyli od rana. Hmm..a z tymi masażami to fajna sprawa, moze tez o czys takim pomysle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Magdalejna:) stopki zmiaeniać nie będę bo będę się ważyć raz w miesiącu:P:P:P jeśli pójdzie więcej niż 2 kg + lub 2 kg - to wtedy mam się skontaktować jak najszybciej z lekarzem czyli z Panią D:) a po pierwszym tygodniu mogę powiedzieć że w porządku tylko trochę tak na siłę jem ale staram się były zmiany produktu białkowego a co za tym idzie dziennie + 1 owoc+1 kieliszek wina+ 1 ciasteczko a wiec jadłam i ciastko i wypiłam 1 małego heinekena a pod koniec tygodnia nawet małego redsa malinowego kupiłam tylko dziwne bo więcej niż połowę nie mogłam:P a kiedyś nawet 3 piwa potrafiłam pić 0,5:P ale odkrywam na nowo smak potraw -CUDOWNE UCZUCIE:):):):):):):) BUZIOLEK MADZIULA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śniadanie (godzina 7:00): ja zjadlam 2 kromki cienki razowca z serkiem figura light (88kcal i 5% tl w 100g) z ogorkiem - POLECAM JEDZENIE TWAROGU CHUDEGO KTOREGO MOZNA MIESZAC Z 2 LYZKAMI JOGURTU NATURALNEGO I CEBULKA LUB PAPRYKA LUB POMIDOREM PONIEWAZ 100 GR TWAROGU MA 22 GRAM BIALKA O 10: pol grejpfruta i male jablko + pol szkl. jogurtu nat. light, o tej porze jem takze 5 migdalow - JEŚLI JESZ OWOC O 10 TO WYSTARCZY A JOPGURT ZOSTAW JAKO DRUGĄ PRZEKĄSKĘ I ODSTAW MIGDAŁY 10 G MIGDAŁÓW TO 60 KCAL - już o tym pisałam nie lubię się powtarzać bez końca;) Obiad (godzina 12:00): zjem owoce morza z brazowym ryzem i warzywmi (wprowadze do jadlospisu wegle zlozone do obiadu)- COOL TYLKO NIE ZAPOMINAJ O WARZYWACH(WĘGLE PROSTE) RYŻ BRĄZOWY BARDZO ZDROWY JEST:p JA JUŻ BIAŁEGO NIE JEM PRAWIE WOGÓŁE - OWOCE MORZA SĄ SUPER NAWET SAMA RAZ ZROBIŁAM:) "Drugie śniadanie" o 16:00: dzis beda 2 wasy pelnozioarniste i serek wiejski light - WAZE MOZNA JESC MAX 3 RAZY W TYGODNIU I TYLKO DO JEDNEGO POSIŁKU Kolacja: 18:00 na kolacje zjem 2 jajka na twardo,jakies warzywka 1 JAJKO WYSTARCZY BO TAK JAK JUZ PISAŁAM TO 70 GR PROD BIAŁEKOWEGO NA KOLACJE A JAK JUZ ROBISZ OMLET TO MOZNA DODAC BIAŁKO Z DRUGIEGO JAJKA "czy tak moze byc? moze nie jest w 100% idealnie ale tez musze ten jadlospis miec mniej wiecej dopasowany do moich upodoban i stylu zycia." - ZGADZAM SIĘ Z TOBĄ ALE MI NIE CHODZI O JEDZENIE ZIEMNIAKÓW CODZIENNIE Z KURCZAKIEM TYLKO O RESPEKTOWANIE GRAMATUR PRODUKTÓW:) też Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lunch time:) dziś krupnik:) tilapia z kasza i surówka z kapusty pekińskiej i marchewki,cebulki i koperku+oliwa sok jabłkowy kalafior 150 gram - nie miałam ale w menu jest napisane że również razem do obiadu:P łącznie 580 kcal:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krewetko dziekuje za pomoc 🌼 mam jeszcze taka jedna watpliwosc- jak Ty dawalas rade wytrztmac do obiadu jedzac wczesniej tylko 1 jablko na 2 sniadanie? ja nawet jak jem ten 1 owoc do 150g i wypije niecala szklanke kefiru to i tak po 1,5h jestem b.glodna :( na samym owocu bym nie wyrobila...niewiem moze to tez kwestia przyzwyczajenia ale ledwo co daje rade wytrzymac do obiadu =/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie forumowiczki:) Krewetko u mnie super z niecierpliwością czekam na kolejne zajęcia aerobiku. Teraz bede chodziła 3 razy w tygodniu na aerobik i raz na basen i saunę. Czuję się lepiej i lżej ale jeszcze troszkę zostało mi do zrzucenia. Przyznaje się bez bicia,że nie trzymam sie w 100% gramatury składników diety 1100 kcal ( zazwyczaj troszkę więcej jem na obiad) jednak jem w odpowiednich porach i te produkty o których wczesniej pisałaś Krewetko. Myślę,że i tak przy codziennym wysiłku uda mi się jeszcze zgubić te 4 kg. Pozdrawiam wszystkie odchudzone i ochudzające się kobietki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"jak Ty dawalas rade wytrztmac do obiadu jedzac wczesniej tylko 1 jablko na 2 sniadanie? ja nawet jak jem ten 1 owoc do 150g i wypije niecala szklanke kefiru to i tak po 1,5h jestem b.glodna na samym owocu bym nie wyrobila...niewiem moze to tez kwestia przyzwyczajenia ale ledwo co daje rade wytrzymac do obiadu =/\" ciasteczko: jadłam śnaidanie przed 8, o 9-9,15 piłam kawkę z mlekiem i slodzikiem, o 11 jadłam owoc albo jogurt jogobella light a o 12,00 jadłam obiad:) nie miała problemu z wytrzymaniem bo w przeszłości nigdy nie lubiałam jeść rano za bardzo ja na wieczór się rzucałam na jedzenie ale po miesiącu - nie patrzyłam już na zegarek lecz żołądek krzyczał daj mi jeść kuleczka gratuluje:) ciasteczko wracając do Ciebie uważam że przy wzroście 174 cm to 64 kg byłoby ok. Ty masz 60 kg i nadal się chcesz odchudzać -zastanawiam się dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki o 10 jadłam tą pierwszą przekąskę sorki bo piszę z laptopem na nogach w łóżku i ledwo widzę klaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dziś spędziłam 2 h na basenie:):) bylam mega leniwa wiec tylko 200 m popływałam:P:P jacuzzi 20 min bicze wodne 20 min sauna 3 razy łącznie 20 min do tego szybki marsz w tą i z powrotem:) jakieś 40 min b fajnie się czuję:) jak akwarium z rybkami w środku:P a kolacja mega wielka surówka marchewka seler jabłko szklanka barszczu czerwonego 2 kromki z serem i wędliną no i kupiłam sobie melonik i 300 g wcinałam po basenie no i soczek i woda też była żeby uzupełnić płyny szczerze to mam super wielki brzuszek i i trochę boli ale musiałam sobie zrobić eksperyment która wersja mi bardziej pasuje no i jutro chyba będę wracać do tamtej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj od rana poszlam do lekarza na badania. Czekalam chyba z 1h zanim mi pobrali krew ale zrobili to jakos niefortunnie i nie mogla mi przestac leciec. O malo co tam nie padlam. I potem jeszcze musialam polknac prolaktyne i po kolejnej 1h nastepne pobieranie krwi. MASAKRA =/ ominelam 1 posilek bo musialam byc na czczo... dzis zjadlam 2 kromki razowca z serkiem turek i z ogorkiem-od jutra juz bede jadla twarog chudy, i teraz na obiad indyka z warzywami i 2 plaskimi lyzkami brazowego ryzu...ale sie najadlam :) czuje sie beznadziejnie chyba znow pojde spac. Zastanawiam sie czy moge sobie wypic pol lampki wina zamiast tego 1 owoca ktory mial byc na 2 sniadanie? milego dnia zycze wam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki. Dziś się zastanawiam jakie są możliwości w wykorzystaniu piersi z kurczaka. Miałam już filet z kurczaka pieczony, smażony pieczony w folii, gotowany na parze gotowany w wodzie, szaszłyki z kurczaka, dziś mam roladę z kurczaka, rizotto z kurczaka, potrawkę z kurczaka sos do spagetti z kurczaka. Wyczerpały mi się pomysły. Doradźcie coś. Wczoraj troszkę zabardzo pofolgowałam z jedzeniem i to wszystko przez to,że ominęłam jeden posiłek no i takie efekty. Znów się Krewetko przekonałam że masz racje trzeba jeść wszystko według zasad. 4 posiłki, 2 przegryzki. Dziś idę na aerobik, mam nadzieję spalić te wczorajsze dodatkowe kalorie :) Pozdrowionka 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona slawka
hey wszystkim koleczko fit powiedz mi co ty jesz np jednego dnia przez caly dzien bo ja mam taki wzrost jak ty i tez bym chciala tak ladnie chudnac jak ty a mi to tak szybko nie idzie:( aha i jak cwiczysz co i przez ile czasu.a i jakbys mogla podac swoj wiek:)mam nadzieje ze nie za duzo zyczen:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×