Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
wisienkaa67

Jakie macie zainteresowania, hobby?

Polecane posty

Catarinka71: bardzo podobają mi się Twoje kolczyki, zwłaszcza 'patriotyczne, dla siostry i te perełki przekładane kulkami zaciskowymi. Od dawna robisz te cudeńka?? Ja właściwie zaczęłam od stycznia tego roku więc bardzo niedawno. Co do filcowania to jestem samoukiem trochę podglądałam na youtube jak zacząć a teraz mam już swoją wyrobioną technikę . Na filc wpadłam przypadkowo, szukając prezentu dla mojej córki na Boże Narodzenie. Chciała zacząć sama robić sobie kolczyki i inną biżuterię, a jak sie okazało to ja połknęłam bakcyla :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja od kiedy jestem mamą, musiałam odłożyć moje pasje, czyli podróże i fotografika, chociaż zdjęcia nadal robię, ale zrobiłam się bardzo monotematyczna :) A do podróży mam nadzieję, że wrócimy, jak mała podrośnie. A teraz mam stacjonarne hobby, które sprawia mi wielką radość, mianowicie robię kartki okolicznościowe, zaproszenia itp Więc jakby ktoś chciał zaproszenia na chrzest, komunię, ślub, lub kartkę na specjalną okazję, to zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a po ile to
??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja czytam
książki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 2 dzieci - meża
sporo czasu zajmuje mi też wspomniane dorabianie się :) - praca- dzieci-dom- wiadomo takie zycie- ale też nie potrafiłabym zyc bez odskoczni - uprawiania sportu - i tak jeździmy na nartach w lecie na rowerze, chodzimy na basen, na kregle.... ...ale taką prawdziwą pasją - tylko i wyłącznie moją - sa dla mnie kosmetyki naturalne - robię w domu mydełka, szampony, kremy - znam sie na składach kosmetyków sklepowych - często też doradzam znajomym w kwestii wyboru kosmetyków... ...zawodowo tez mam pasję - robienie efektów postprodukcyjnych w After Effekcie - nikt za to dobrze nie zapłaci na takim ja jestem poziomie- tzn nie przy duzej produkcji filmowej - ale mi to sprawia prawdziwa przyjemność- aktywnie uczestnicze w forach tematycznych - wymyslam tutki - animuje swoje dzieci - a one wstawiają sobie te filmiki np na NK i mam z tego prawdziwa frajdę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zacznę wymieniać to chyba nie skończę ;) Ale od początku - fotografia (i wydaje mi się, że całkiem dobrze sobie w tym radzę), sztuka - szeroko pojęta ale z naciskiem na architekturę i dizajn oraz na epokę renesansu. Poza tym - dobre kino, teatr, wyjścia do muzeów, na wernisaże etc. Uwielbiam też czytać książki - i takie papierowe i takie w wersji elektronicznej z goneta.net. Poza tym - lubię przebywać na łonie natury i spacerować godzinami. Lubię grać w kosza i jeździć na rowerze... To może na razie na tym skonczę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lubię fotografować, ale ostatnimi czasy jakoś nie mam do tego głowy i nastroju, lubię też chodzić do kina i oglądac filmy. Oprócz tego tez uczenie się języków, gotowanie (!), oczywiście spotkania ze znajomymi w fajnych knajpkach. Jakiś czas temu w poszukiwaniu rozrywki w Krakowie natknęłam się serwis pogodzinach.pl i stwierdziłam, że to dobre miejsce jeśli szuka się miejsca, gdzie będziecie mogli wyjść na drinka czy zjeść, albo po prostu poszukać rozrywek w danym mieście, znaleźć coś ciekawego co robienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejlox
Ja strasznie lubie mode,stylizacje...Po prostu to kocham i tez w sumie zamiast ja rozwijac na piewrszym miejscu było macierzyństwo.Ale teraz kiedy juz mogę pozwolić sobiena realizacje tych marzeńi pasji zapisałam sie oczywiscie zaocznie do studium Dziewulskich.W życiu chodzi własnie o to zeby robić to co sie kocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarkssson
Dokładnie sie z Tobą zgadzam.W sumie jesli wybierzemy taki kierunek studiów który jestniezgodny z naszymi zainteresowaniami to wczesniej czy pozniej odbije sie to na nas tym chociazby ze nie bedziemy miec satysfakcji z pracy.A co do stylizacji to rzeczywiscie jest to bardzo popularny zawód i mysle tez ze i dobrze płatny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość__gość
Musze Wam powiedziec ze ja coraz częsciej jednak swój wolny czas poświęcam na nauke języków obcych. Czy ktoś planuje iśc jakos niedługo na kurs angielskiego do Speak'up ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chhikka
Mnie tez bardzo interesuje stylizacja, charakteryzacja i tak zupełnie na powaznie sie sama zastanawiam nad Studium Dziewulskich, zwłaszcza ze nauki nigdy dośc, a to jest teraz bardzo porządany zawód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juliax2
Lubie glownie wyszywac hafty odpreża mnie odreagowuje przy tym. Lubie również śpiewać biesiadne piosenki, tańczyć. Pisać wiersze. Sluchac muzy a takze czytać romanse. Moimi pasjami sa podróże, hafciarstwo, szaradziarstwo, przyroda, geografia i śpiew:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do AUTORKI ;)
zwiedzam, podróżuje, poza tym psychologia i te tematy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddm
Wizaż, stylizacja to są własnie takie rzeczy, które bardzo mnie interesują. A z zainteresowaniami to jest tak że trzeba je wcielać w życie, bo tylko wtedy maja sens sie rozwinąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość josephia
Teatr antyczny strzelectwo dzierganie na szydełku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żeście odkopały
;) książki, fotografia, muzyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reeeeska
Co do tej stylizacji i wizażu to mysle ze koniecznie powinniście zajrzeć również tutaj https://www.facebook.com/#!/MiedzynarodoweStudiumDziewulskich?fref=ts I zobaczycie jak mozna robić to profesjonalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna przypadkowa
fotografia, foptografia i jeszcze raz fotografia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaarwena
moje hobby to: seks, jedzenie, ciuchy i kosmetyki, spanie i odpoczywanie, faceci, filmy (romantyczne), plotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbapapa*
Gotowanie i pieczenie, architektura wnetrz, rodzina, podroze, laszki, bizuteria i gadzety, teatr i wystawy, zakupy, testowanie knajp i restauracji, ruch na swiezym powietrzu, fajne akcesoria dla dzieci i do domu, diy, elektronika, pinterest, blogi i takie tam... Mam szerokie zainteresowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio wróciłam do pasji,którą zgubiłam jakieś 10lat temu-do malowania i rzeźbienia... A tak poza tym to zwiedzanie-uwielbiam odwiedzać skanseny i patrzeć jak ludzie żyli. W ogóle lubię starocie,nawet trochę swego czasu próbowałam bawić się w odrestaurowywanie. Teraz na to mi trochę brakuje czasu,ale jak nie mogę praktykować to chociaż wzięłam się za teorię i szukam informacji na temat konserwacji i zabezpieczania drewna i odrestaurowywania monet,książek itd. I uwielbiam robić zdjęcia i gotować-eksperymentować, tworzyć własne przepisy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobry komputerowiec
_acha_ ojcem Twojego dziecka jest cygan ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ćwiczę. Kiedys byłam instruktorka fitnes. Teraz tylko dla zdrowia i kondycji. Minimum 3 razy w tygodniu a do tego basen. No i zakupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onomatopeja888888
chyba głównie bieganie, maratony ale tez mniejsze dystanse - starty w zawodach, trenowanie do nich :) Na treningi schodzi najwięcej czasu - około 6h tygodniowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×