Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość jeremiasz_zly

REKLAMY, OD KTÓRYCH NÓŻ OTWIERA SIĘ W KIESZENI!!!

Polecane posty

Gość vistek
Play znowu atakuje. Kiedyś Heyah,ale mu się odgryzła,a teraz Orange i Erę :o Czy oni naprawdę nie mają żadnych pomysłów na reklamę, więc muszą wytykać haczyki innych sieci? Żałosne Z nowych reklam to jeszcze taka (nie wiem czego,znowu jakiejś sieci komórkowej?) Panienka siedzi na ławce i jest tekst w stylu: Basia siedziała i nagle przylatuje jakiś debil przebrany a'la supermen czy coś podobnego :o Nie wiem o co tam chodzi. Kojarzycie tą reklamę? Co te sieci kom się tak uwzięły na imię Baśka :o To już nie ma innych ładnych imion? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rayman
a sami też nie są bez haczyków (wystarczy przeczytać ich reklame w gazecie - sporo tam małego druczku ;) ) a to że sobie babka siedzi cośtam przyleciał i ją zawstydził czy coś ? kojarzę,chyba playa toto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chichinka
Dzieciaki śmiały się i dokazywały...:D:D chyba apap:D i faktycznie ta reklama z wyplutym zębem jest obrzydliwa:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reklama jedzenia np. Mc donald's = tyle jedzenia itp. a w rzeczywistosci ? Musisz zjesc ze 3 taki chessburgery nim sie najesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejna obrzydliwa reklama
WSZY! Czyli środka na wszy, ale ten oblepiony gnidami grzebień na końcu - nigdy więcej nie chcę jej widzieć. Rozumiem, że to problem, jak każdy inny i zdarza się, ale czy to trzeba tak dosadnie pokazywać? :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o.jaaa
DOKLADNIE!! ten srodek na wszy i gnidy i ten grzebien na koncu to jakas porazka! nie chce tego wiecej ogladac :/ a reklama z ta basią to 36i6 --> turbodymomen czy cos takiego :D wkurza mnie tez wyzej wspomniana reklama oliwy- nie wiem co do czego. zależy od niej moje zycie, aha. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vi
Zna ktoś może nazwe tej reklamy albo wie gdzie ją można znaleść na YT że ktoś puka i mówi: Tu tatuś!! Nagle facet w mieszkaniu pije jakąś kolę i wyskakuje przez okno z armią komandosów.. nie wiem czy to tak było ale coś mi mówi że w podobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani frustratka
Niemiłosiernie wkurwiają mnie te jebane reklamy tesco, prymitywne, bez sensu, z platikowymi ludzikami nieudolnie zrobionymi w jakims freeware'owym programie graficznym. Tworcom tej reklamy oglaszam uroczyscie - WALCIE SIE W KAKAO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rayman
mnie tam reklamy tesco akurat nie wadzą,a czasem nawet mnie śmieszą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okropna jest ta reklama
jakiegos srodka, chyba marki Nivea (ale nie mam pewnosci) ktory podwaja objetosc wlosow i unosi je - z jakimis strasznymi babami, które tancza. Przeciez te fryzury są potworne, wygladaja jak natapirowane peruki, sztucznosc i ohyda, panie dzieju :O. Podejrzewam jednak, ze to dobra obrona przed dresiarzami - kazdy kij bejsbolowy zlamie sie na takiej sztywnej konstrukcji jak zapalka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta jest żałosna- laremid czy jakiś inny środek na biegunkę porywaja babką do furgonetki (komandosi ze 'słoniami' na twarzach) a tam na środku stoi toaleta żeny się wypróżnila. i na końcu ten bohater co ją uwalnia z samochodu i od problemu;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brat K.2
ReklamaSIM PLUS-a. Na niemieckim okręcie podwodnym, do marynarza dzwoni komórka a w chwilę później na okręt walą się bomby głębinowe.Nie jestem faszystą i nie bronię w tym miejscu marynarzy faszystowskiej Kriegsmarine,ale uważam,że ta reklama jest makabryczna w swojej wymowie,gdyż godzi w pamięć marynarzy,który zginęli taką straszną śmiercią.No i ten kretyński komentarz,że nowa oferta SIMPLUSA skłania do ciągłych wynurzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka bzdzinka
a mnie wkurwia belissa i reklama danonkow z ta pierdolnieta mamusia, ktora tlumaczy jebnietym dzieciom cos o tych danonkach i na koniec ten tekst z dupy 'no i danonki sa polecane przez instytut matki i dziecka!':O no kurwa mac, to w ogole nie pasuje! poza tym reklama jakiejs sieci, gdzie koles jest ze szmata na jakims statku... po cholere oni robia te reklamy, skoro ja nawet nei wiem, jaka to siec i w ogole, co oni tam chrzania! widze tego typa, to od razu przelaczam, bo mnie na rzygi bierze:O wkurwiaja mnie tez reklamy z malym glodem i ostatnio hicior - aqua slim i sepleniacy facet, ktory mow FLIM, a nie slim! tfu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vi
Zna ktoś może reklamę lub wie gdzie ją znaleść ale to chyba reklama jakiegoś napoju dla sportowców gdzie umięśniony facet ćwiczy na siłownii potem idzie do lodówki i bierze jakiś niebieski napój ale to nie jest Powerade to było tak że on na czymś biegał potem było coś z rękami że podnosił to coś do góry a dopiero potem poszedł do lodówki poza tym to chyba reklama zagraniczna bo były angielskie napisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szatynkaaaaa
,,Basia spojrzała na 10 piętro, Turbo coś tam man spojrzał na 15 i zawstydzi Basię" Qurwa! Co za debilizm, bez sensu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurdemolpierdoło
TurboDymanoMen XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NAJBARDZIEJ wkurzające jest to że gdy na jednym programie jest przerwa człowiek szuka na innych kanale czegoś ciekawego to też chuj WSZĘDZIE od razu REKLAMY :O masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o.jaaa
no kur*a, belissa hydro to jest juz jakas masakra. ta baba męcząca sie z tymi całymi i dziurawymi szklankami wody i ta druga co cały czas macha głową...ughh nie moge sluchac tego co one gadają :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokladnie tak ta belissa
to jakis horror :O - ta cala "ekspertka" jest tak sztuczna i drewniana, ze strach sie bac, i ten jej obrzydliwy, nieszczery usmiech z paskudnymi zebiskami (wygladaja jak zle dopasowana sztuczna szczeka).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten facio to TurboDymoMan A nie TurboDynamoMan!!! Nie mylcie jego nazwy, bo was zawstydzi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vi
Ej no nikt nie zna tej reklamy o którą się pytałem?! Nie odpowiedzieliscie na pyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×