Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość jeremiasz_zly

REKLAMY, OD KTÓRYCH NÓŻ OTWIERA SIĘ W KIESZENI!!!

Polecane posty

a mnie bardzo drazni reklama kawy bodajze tchibo- z tym gosciem co chce laske zaprosic na kawe, a ona nie rozumie, a pozniej sama przychodzi do niego na kawe :o nie dosc ze oczywiscie polski podkład do zagranicznej reklamy ( nierówno jak zwylke) to jeszcze wkurza mnie facjata tego goscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najbardziej mnie drażni ta laska blond z reklamy Jogobelli co mówi, że jogurt je na śniadanie, na lunch, na kolacje... Pojebana, ona je coś oprócz tego głupiego jogurtu?? I jak mówi o owocach zerwanych prosto ZE krzaczka:D Mega poracha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża ryba
"co z bolidem, panie Janeczku?" i dwa zjebane ryje, a tekst o szóstce po prostu zajebisty. nigdy do tego polbanku nie wejdę :o chociaż najbardziej wkurwiała mnie reklama jakiegoś banku z gościem z kabaretu moralnego niepokoju, co wpadał rowerem przez okno i stroił miny jak upośledzony. kto te reklamy w ogóle na wizję wpuszcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i zgadzam się z Perwollem - wszystkie laski noszą go zawsze w torebce. ZAWSZE. Kobiety pamiętajcie, że trzeba nosić Perwoll w torebce o każdej porze dnia i nocy przez 365 dni w roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swietny temaT
Mnie dobijają reklamy Jogobelli, zwłaszcza ta co je jogurt na śniadanie, na lunch, na kolacje :-o ''Owoce zerwane prosto zE krzaczka'' :-o ''W jogobelli owoce są chrupiące'' :-o kurwa rozpierdala mnie to :-o Tina- jak chyba każdego ''Bo Paula to jest krowa'' :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkjhgfd23456
A mnie rozwala rechot dzieciaka z reklamy Bobovity, tej \\\"czy to dziecko wygląda jakby brakowalo mu energii\\\". Chodzi o tego grubaska z jednym zębem, który pojawia się już na zakończenie reklamy i rechocze jak z horroru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahah jest nowa reklama - na razie mnie smieszy, ale pozniej pewnie zacznie draznic :P : ciastko!!, karmel!!, czekolaaaaada !!! ( reklama bodajze twixa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość torlisa
od 6 lat pracuję jako kosmetolog.....w kremie znajduje się tylko 1/5 wody.........moje klientki wygladaja jakby odmlodnialy.....to mnie meczy i jescze ta reklama coca-coli zero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśśś
lkjhgfd23456: a mnie ten dzieciak sie z laleczka chucky kojarzy :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie ja...
Mnie to niesamowicie wnerwiają reklamy proszków i płynów do płukania... noszzzz kooorwa ktora normalna baba nosi plyny do płukania tkanin na imprezy?? grr... Za to za kazdym razem az placze ze smiechu kiedy w telewizji leci reklama twixa: "Ciastko, Karmel,Czekolaaaaaaaaaaaaaaaaada!!" :D:D no nie moge haha niesamowita jest:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thats not my name
ciastko, karmel, czekolada mnie bawi jeszcze, ale cos czuje, że niedługo zacznie mnie wkurzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestoczywiśćie
a tą reklame przeciw smrodowi z szamba pamiętacie??!!!! to jest dopiero zjawiskowe - takie krasnale krzyczą "smierdzi śmierdzi strasznie śmierdzi" a ostatnio to non stop podspiewuje sobie "gyv mi sam fisz, gyv mi gyv mi sam fisz" ;) i dlatego mnie wkurrwia bo nie moge sie uwolnić od tych słów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
gyv mi sam fysz było boskie, przez całe dwutygodniowe wakacje w zakopanem to śpiewałam :D mnie wkurwiała reklama carlsberga chyba, z piłką nożną, co ludzie otwierają piwo, na ekranie strzelają bramki, więc skaczą do góry machając butelką, a piwo jakimś trafem się nie wylewa :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stare reklamy - jakieś 21 lat temu, to były herbatki paracelcus. (jak dobrze pamiętam, to na trawienie) Do kupienia w pewexie. I była też taka reklama (już troche późniejsza), ze stał taki gościu z idiotycznym uśmiechem na gębie i mówił \"oferta Hitachi przebija wszystko\" i strzelał z pistoletu. I pumeks \"purokolor 89\". jakaś miss go reklamowała. A Jogobellę przestałam kupować ze wzgledu na reklamę własnie. Te laski są beznadziejne, i to ich wieczne om om om Zniechęciły mnie do kupowania tych jogurtów. A, i wkurzają wkurzają mnie te brudne, zasyfione kuchnie i próby ich doszorowania. Kto normalny tak zapuści mieszkanie?????????? Chyba tylko brudas do entej potęgi. Lubię reklamy z Biedronki. Te z mówiącymi owocami, warzywami czy kiełbaskami. Fajne, nienatrętne i z poczuciem humoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2 szalone
A reklama z Panią Bożeną Dykiel, Dekiel czy jak ona tam ma... ta co niby za jednego grosza i jedną kroplą zmyje 15 talerzy?? No głupszej reklamy chyba wymyśleć nie mogli... Chociaż... jest jednak głupsza reklama... Koleś który 1 butelką płynu umyje ponad 10000 talerzy na sopockim molo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazdada
wkurwiające są reklamy piwa w jednej ludzie specjalnie nurkowali po jakąś skrzynie "niebezpieczeństwo, przyjaźń" itp no a w tej skrzyni było oczywiście piwo! No szlak mnie trafia albo z tym zapchaną gospodą czy czym tam że gośc ma dośc rozdawania piw no kurde jakie to jest nie normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A pamiętacie reklmaę wafelków Kukuruku? Kukuruku jest chrupiące.. w szkole, w lesie i na łące :D Reklama nie do zdobycia nawet na youtube :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość the best reklama
Ja nienawidze reklamy Jogobelli jak taka baba mowi, ze owoce w jogobelli sa CHRUPIĄCE!!!!! NIECIERPIE JEJ.. ZA TO REKLAMY BIEDRONKI SA NAJLEPSZE, TEN MOTYW JAK ROZMAWIAJA DWIE PUSZKI I JEDNA MOWI, ZE SIE PRZED FACETEM NIE OTWORZY, DOPROWADZAJA MNIE DO LEZ SZCZESCIA HAHAHAH AHA NO I NAJDEBILNIEJSZA REKLAMA SEZONU, 3 KOLOROWE ROPKI NA PODPASCE ALWAYS... POZOSTAWIAM TO BEZ KOMENTARZA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania--26 26
Zgadzam sie w 100% z the best reklama reklama jogobelli to totalny horror.Jak to widzę to mam ochotę powystrzelać te baby.Nimm2 (Czy jakoś tak) te cukierki z witaminami ,też nie cierpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kfiestny
Boże! Albo reklama sensodyne, i kobieta-kleopatra-kosmita, jakie to zymby są zniszczone, a pacjenci błagają ją o sensodyne... Ludzie, matko, kto jej doradził ten fryz... Ale najlepsza reklama twixa: KARMEL, CZEKOLADA, CIASTKO! pierdze poprostu... :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak mnie te wkurzają
1) Liberty Direct z tym ciulem kolonko, jak slyszę ten jego akcent szlak mnie trafia 2) Relkama jogobelli tam gdzie te babki mówią o owocach prosto z kssssssszaczka, najbardziej ta babka która "jogurt jestem na śniadanie, jogurt jem na lancz" 3) Wkurwia mnie dentysta z tym przyczepionym bananem z reklamy sensodyne 4) reklama gdzie te laski śpiewają "imbir imbir imbir" Za to uwielbiam reklame kinder bueno z piosneką "Give a bit of hmmm to me..." Jest fantastyczna ta reklama, zmysłowa, niemalże podniecająca ;) Oraz ta relkama kanału Discovery: http://pl.youtube.com/watch?v=V5BxymuiAxQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie nic tak nie wkur... jak reklama mentosa i ciumkanie pana po nogach pani....boshe jaka tragedia .... normalnie mi cieśnienie skacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość produkty z biedronki...
mnie urzekają wręcz te ziemniaczki z grila (szczegolnie ten z wielkim noskiem:)) no i ten ogórek "dzisiaj wam sie upiecze" :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×