Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość jeremiasz_zly

REKLAMY, OD KTÓRYCH NÓŻ OTWIERA SIĘ W KIESZENI!!!

Polecane posty

Gość fddsfdfsdfs
*Reklama IBUM, NIE-NA-WI-DZĘ "Ała, ała, ała, ała, ała... ibum ibum ibum ibum ibum ibum ibum" *I jeszcze Pomysł Na "..no mówię soCyste!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fjona00
misiek dody to porażka!i ten nagrany glos dody "ahaa, okeej, dobraa" Mnie irytuje tez ta reklama "futrzaka" co podchodzi na dyskotece kolez do dziewczyny i z tekstem "czeeeść, jakiego koloru masz futrzaka??" A ona patrzy w dół jakby zaglądała w majtki i po chwili pokazuje w komórce, ze pomaranczowy i koleś "szacun" Jak widze ta reklame to mam ochote im tego futrzaka w dupe wsadzic i przelaczam;/;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinkaaa
dla mnie bąbelkowej czekolady - noo cos wstrętnego te baby, ktos tu poczuł dzialania babelkow czy jakos tak, tfu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luskamaluska
mnie dobijala reklama piotra kupichy z feela cos tam jak on pierdoli "CZY JA WYGLADAM NA OSOBE KTORA JADA KOLACJE? JESTEM GOTOWY DO POSWIECEN" no blagam...poswiecenie to jesc z nim te KOPYTKA, predzej bym mu dala z KOPYTKA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pierwszym miejscu bezdyskusyjnie reklamaTINY, na drugim JOGOBELLA i pani wpieprzająca ten jogurt aż do dostania sraki( to nic, weźmie stoperan czy inny laremid...). Z trzecim mam problem... Nominacje dostają: Paula, krowa z emo dzieciakami które chcą byc cool i ten tekst;...ta krowa okulary wkłada!!! No i c*uj z tego??? Ni przypiął ni wypiął. Sos z torebki, którym Anka rozpieszcza rodzinę. Wydaje mi się, że rodzinę to się olewa (albo się nie ma czasu na gotowanie-różnie bywa) dając jej torebkowe sosy....I ten mały fafluniec na końcu, który ma wywołac u nas wzruszenie, że tak fajnie sepleni....u mnie wywołuje ataki szaleństwa! Super Hubert-za idiotyzm do kwadratu. No i wszystkie te przeszczęśliwe rodzinki z tatusiem wracającym z biura ( nie może taki tatuś byc zwykłym robolem, o nie...) i wystylizowaną mamusią jakby wyszła prosto od kosmetyczki, fryzjera itp. No i te dzieci chętne do pomocy, grzecznie siedzące przy stoleitp. I ten, kurrrrrwa ich język!!! ...kochanie, wróciłem! ....a ja zarzucę wędkę po dokładkę.... Zeszłam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Tina taka jak ja - normalnie zmieniam kanał żeby mi pikawka nie strzeliła 2. Naćpana mimoza curuś - ktoś to już swietnie napisał :D - w reklami kremu 3. Sepleniące niby to \"uroczo\" dzieciary w reklamie sera , i ostatnio jakis nowy z \"socystym kulcakiem\" grrrrrrrrr :( 4. Facet uwalony czerwonym barszczem którym podniecają się zonka z córcią 5. Wogóle swego czasu reklama knorra \"Czy wyobrazasz soebie swieta bez czerwonego barszczu ?? \" doprowadzała mnie do szału :D TAK K**** WYOBRAŻAM SOBIE BO U MNIE JE SIE GRZYBOWĄ :o 6. wszystkie wanishe i inne perwolle trzymane przez te glupie pindki w kieszeni albo torebce i zabierane na dyskoteki (??!!?) 7. Reklamy środków na biegunkę , zaparcie , wzdęcia i inne - www.zal.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .xxx...xxx.
Reklamy czekoladek Merci! Zawsze mają podobne okropne piosenki i ten facet, który to śpiewa :o Plastry Niquitin i 3 dziwne baby Kubuś z niby szaloną ciotką i bachorem, który się od niej chowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joopi joopiii
reklama Plusa , "przyłóżcie noge do ekranu to wam powrózymy - o! i nikt nie przyłozył dzieci zabierac te nogi nie wolno wam wrózyc w reklamie " heheheh hahahah hehehe hehehehehehhe :) w sumie ta reklama bardziej smieszna niz denerwująca , ale jak puszczają ją w przerwie jakiegos filmu to wrrrrr.!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość her his his
dla mnie wszystkie z FEElem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Właśnie wyczytałam w TT
Ostatnia reklama Coca Coli jest nieudane; ta baba, która mówi, że wszystko wie o zasadach konkursu, bełkoczący bez sensu facet i tłukące się nastolatki :o Za to uwielbiam Chupa Chucka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie do szału doprowadza radiowa, która zaczyna sie od okropnego mlaskania...... normalnie niedobrze mi sie robi gdy ja słyszę z telewizyjnych wszystkie durne babole które zapuszcza chałupke do tego stopnia, ze brud trzebaby młotkiem ze scian zestukiwać za to lubie reklamy typu: produkty z biedronki polecaja się na.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,Socysty kurcak\" - number one W ogóle bardzo mnie drażni, jak ktoś w reklamach ma wadę wymowy, sepleni czy mlaska, jak w reklamie czekoladek Aero. Szału dostaję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak słyszę \"Ała, ała, ała....ibum, ibum...\" to mnie trzęsie! Nigdy w życiu nie kupię ibumu, czy jak się to cholerstwo nazywa... A z ABC ktoś świetnie powiedział - \"naćpana mimoza\" :) zawsze jak widzę tą reklamę to się zastanawiam czy ona ma jakąś wadę chodu czy co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee number one chyba jednak Tina - nie cierpię jej! lubię reklamy plusa choć z wymową to u MUMIO raczej kiepsko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reklama Neonet czy coś takiego :o ta pani za' ladą ' co się uśmiecha jest okaleczona przez tą grzywkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukiel0922
zabawki z EPE-wielka frajda --bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olacork
Najgrubsza jest reklama IKEI z ta tesciowa co wpada do synowej :D uwielbiam ja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ABC zyskała nowy pseudonim
,naćpana mimoza, która wygląda jakby ktoś jej w bok przypierdolił" :D za każdym razem się z tego śmieję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wszystkie Activii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panterra
nienawidzę fomfla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorzucę kilka "nowych" reklam: * kolejna reklama z udziałem "zajebistego" Kondrata :o :o od czasu jego występów w "ambitnych" reklamach mam do niego awersję * chyba jakaś pasta do zębów- czyli plucie krwią do umywalki plus bonus w postaci zęba :o obrzydliwa reklama jak ją widzę od razu przełączam :o mam nadzieję, że autor reklamy nie czepi się tabletek od biegunki :o * "jakiś magnez"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qpqpqp
Nowa reklama z Kondratem, ING chyba...gdzie walczą o bezpłatny internet. Widać,że statyści wzięci prosto z ulicy. Kiedy pokazują Kondrata z przodu, siedzą za nim same wypindrzone lale, niektórzy ludzie z tej widowni nie wiedzą co mają robić :D I ta panienka co na koniec zaczyna wiszczeć, krzyczeć czy co ona tam innego robi :o Podnieciła się chyba za bardzo tym internetem lub kiełbasą co przegoniła ich kiełbasę :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra łaciata
"ach, jak przyjemnie! to turek camembert! prawdziwy, delikatny, rozpływa w ustach się!" żesz ja jebię 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łojej chyba umrę
-nikorette z tymi trzeba babami, bardziej sztucznie się tego nie dało "zagrać" -wszystkie reklamy w których pani domu w pełnym makijażu podaje obiad, rodzina jest szczęsliwa, bachory seplenią a tata ma porcelanowe zęby -ania jest w ciąży o słoneczko! och kochanie! - nie wiem nawet czego to reklama bo mnie tak wkurwia że przełączam -jogobella - ale widzę że owoce se kszaczczka nie tylko mnie doprawadzają do szału :D -monte dziecka czas - nie wiem co za pedał to śpiewa, jak wiecie to oświećcie mnie -ciastko, karmel, czekolaaada - bosz kto to wymyślił ;/ -oscillo co? AAAAAA!!! w ogóle wszystkie reklamy leków typu "mąż woli w tabletkach" albo "nie basia tylko ketoprom" są do dupy za to kocham reklamy z mumio zwłaszcza ostatnia, w której "dusza oponie ucieka" a kocie łby to naturalny masaż hahahahha :D i jeszcze mediamarkt, w których żal wypuścić reklamówkę z rąk hihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxi king
"...sezon czwarty w środku mów mi kotku..." czy jakoś tak - beznadzieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem na nie
Nie "...sezon czwarty w środku mów mi kotku..." tylko "...twardy zewnątrz miękki w środku mów mi kotku..." mnie tez wkurza ta reklama, a oprócz niej to jeszcze "Ała ała ała ała ibum ibum ibum ibum... i huj..." no i ta reklama co cała rodzina gotuje kurCaka w worku beztłuszczowo wiec zdrowo... i ten głupi bachor "Psecies mówie se socyste" grrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja nie mogę z
-Czy pan tu pracuje? -Nie, ale chciałbym. -A kto by nie chciał? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×