Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czarodziejski czajniczek

Moje Własne Zaręczyny

Polecane posty

Gość nie zalezy mu na tobie.
koniec zludzen. przeczytajcie sobie ta ksiazke a dokladnie rozdzial NIE JESTEM GOTOWY. przejrzycie na oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
achajko, medluje sie tylko porzadkowo, zeby topik nie spadl calkiem. u nas na razie bez zmian, poza tym, ze dzis sie troche poklocilismy o kota :( trelcia na maila nie odpisuje, wiec domyslam sie, ze albo zamieszanie ma duze z odbiorem mieszkania, albo juz wyjechali i moze niebawem wklei nam jakas fotke pierscionka ;-) sciskam cie mocno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
achajko, ano o to, ze ja marudzilam (straszne miauczydlo ze mnie), ze \"chceee kooooootkaaaaaaa\", na co M twierdzi, ze najchetniej by mi tego kotka przyniosl, bo mu sie serce kraje, ze tak rozpaczliwie sie zale, ale ze najpierw trzeba ustalic konkrety: co z kotkiem w razie wyjazdu i tak dalej. w gruncie rzeczy chodzilo o to, ze ja chcialam sobie troche poplakac, ze juz mnie nie kocha, bo nie chce zebysmy mieli kota ;-) a on - typowy facet - chcial rozwiazac problem. i zobowiazal mnie do tego, zebym na powaznei pogadala z sasiadka w sprawie tego zajecia sie kotkiem, to raz. a dwa - ze nawet jesli ona podtrzyma chec opieki, to co bedzie, jak sie wkurzy, bo np. kot im skoczy na choinke w swieta czy cos. (akurat na swieta wyjezdzamy na 100%, na narty, juz wszystko zamowione i zaklepane.) no i tak od slowa do slowa... musze przejsc sie do kobiety, z ktora rozmawialam raz w zyciu :D i zapytac, czy naprawde by sie kotkiem zajela. dziiiizzzz... boje sie - ze odmowi, ze sie zgodzi, ale kotka zameczy jej 10letnia cora, i bog wie czego jeszcze... zeby to wszystko bylo prostsze.. a jak u cibeie, achajko droga? 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie boj sie sasiadki, skoro sama zaoferowala pomoc przy kocie to na pewno nie odmowi. u mnie ok. Irys rosnie i ladnieje w oczach, nabral tylko zlych nawykow wychodzenia z domu o 6 rano i budzi nas tak codziennie:( Odliczam dni do wakacji, marzy mi sie slonce i upaly, a tu juz jesien sie zaczela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia bardzo zakochana w marc
Hej dziewczyny! mój chłopak poprosił mnie o rękę w ubiegły poniedziałek:) Tak więc od tygodnia jestem szczęśliwą narzeczoną. Własnie wrócilismy od naszych rodziców, którzy byli w szoku, bo mojego partnera widzieli 2 raz w zyciu a my jestesmy razem od 9 miesiecy:) Jestem mega szczesliwa. i tego tez Wam życzę!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tinakkkka
No to wielkie gratulacje!!!! musisz byc naprawde szczesliwa:)))) ja czekam od ponad 3,5 roku:) nie trace nadziei:) jeszcze raz gratuluje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski, gratulacje dla madzi i powodzenia dla panny wyzej ;-) achajko, o kotka dzis ide pytac sasiadke raz jeszcze, bo i tak musze do niej zajsc, to przy okazji sie upewnie. wczoraj wyslalam maila z pytaniem do pani hodowczyni, ktora zdobyla moje serce ;-) i sie okazalo, ze jest jeszcze jedna kociczka z tego miotu, ktory obserwuje, do sprzedania. moja tesciowa-in-spe ;-), mimo ze kotow nie lubi, sama wraca do tematu i w gruncie rzeczy wychodzi na to, ze mocno mi kibicuje, zebym zrealizowala swoje marzenie. 🌻 trelcia sie nie odzywa, pewnie wlasnie przyjmuje pierscionek gdzies pod kwitnaca jablonia czy jakos tak ;-) kto wie, z czym do nas wroci... :-) a tak z tematow slubnych, to wczoraj gadalam z moim M o sukienkach - nie byl w stanie powiedziec, jakie mu sie podobaja i oswiadczyl, ze to i tak nie ma znaczenia, bo dziewczyny wybieraja kiecki nie pod facetow, tylko pod stare baby, matki, ciotki i kolezanki, zeby to im sie podobala. a ja wlasnei sondowalam, jakie on preferuje, zeby to jemu sie pdoobac :D wiec wyszlo zabawnie. a jak u ciebie w tych tematach? cos ruszylo, czy zastoj klasyczny? sciskam mocno, ksiezniczko 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dejzi69
a jest powiedzenie,ze czekasz,czekasz i sie nie doczekasz:)hee,ale marzeenia.gratulacje dla madzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NNARZECZONA
CYTUJE madzia bardzo zakochana w marc Hej dziewczyny! mój chłopak poprosił mnie o rękę w ubiegły poniedziałek Tak więc od tygodnia jestem szczęśliwą narzeczoną. Własnie wrócilismy od naszych rodziców, którzy byli w szoku, bo mojego partnera widzieli 2 raz w zyciu a my jestesmy razem od 9 miesiecy Jestem mega szczesliwa. i tego tez Wam życzę! JA TEZ JESTEM NARZECZONĄ OD POPRZEDNIEGO PONIEDZIAŁKU :) GRATULACJE MADZIU :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NNARZECZONA
i zapomniałam dodać,że my jesteśmy 8 miesięcy razem,znamy się rok. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
achajko, wyobraz sobie, ze sprawa z kotem ruszyla :-) dzis o 19 spotykam sie z pania hodowczynia i jesli wszystko pojdzie ok, pod koniec tego miesiaca bede miala u siebie sliczna niebieska panienke imieniem lilly :-) :-) :-) M akceptuje i cieszy sie, glownie z tego, ze ja sie ciesze ;-) kolejnej NNARZECZONEJ gratuluje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NNARZECZONA I Madzia: gratuluje:) Tequila tobie tez kotki;) strasznie mam duzo pracy teraz i dlatego rzadko tu bywam.. facetowi to chyba kazda suknia sie podoba;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia bardzo zakochana w mar
No to serdecznie gratuluje Narzeczonej :))))))))))))))))))))))))))))))))))) Na kiedy planowany ślub?:) Łezka w oku mi się kręci jak sobie o tym wszytskim przypomnę :) Na oświadzcyny poprzedniego faceta czekałam 5 lat. nie doczekałam się. i nie żłuję :)))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tequila: super:) masz jakies zdjecia koteczki? madzia, opisz jak wygladaly twoje zareczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NNARZECZONA
Dziękuuje za gratulacje :D hehe MADZIU,mamy coś znowu wspólnego,też byłam w 5 letnim związku wprawdzie doczekałam się oswiadczyn,ale ja go przydusiłam a po pół roku od oswiadczyn odszedl do innej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gayosic
Ja tam doskonale Panow rozumiem :) to wielka chwila i wielki stres. nawet jezeli jestesmy pewni ze wybranka powie magiczne "tak". No i kazdy facet chce to zrobic z zaskoczenia wiec chyba nie ma co liczyc na jakies rocznice etc... Choc z drugiej strony ja moja Pania poprosilem reke na wakacjach w rzymie :) po 16 miesiacach zwiazku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, można się do was dołączyć? :) ja czekam już 4 lata, może i krótki staż, ale już bym bardzo chciała, w szczególności, że zostaniemy rodzicami wkrótce :D:D zamiast pierścionka też bym chciała takiego kociaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam beczkę:) NNarzeczona: podoba mi się twój pierścionek, chciałabym dostać podobny. Opowiedz w jakich okolicznościach przyrody go dostałaś:) tequilo, koteczka jest śliczna :) uśmiecha się do zdjęcia:) słowo daję że będzie z niej niezłe ziółko;) te iskierki w oczach;) Jest trzecim najpiękniejszym kotem świata, zaraz po kotce mojej siostry i Irysie;) ostatnio rzadko tu bywałam bo chcieli mnie w pracy wykończyć, na szczęście teraz będzie trochę luzu. Ciekawe czy założycielka topiku bywa tu jeszcze czy już całkiem go zdominowalyśmy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia od marcinka
A więc moje kochane jak już wspomniałam tuż przed 10 miesiącem naszego wspólnego bycia razem a jednoczesnie 9 miesiac wspolnego mieszkania, moje kochanie podczas gry na komputerze w monopol mówi do mnie: Mam dla Ciebie propozycje: Ty mi sprzedasz to państwo, a ja Ci dam to... i wyciąga pierścionek:) Oszalała ze szczęścia :) przystałam na propozycje:)))) pierścionek jest sliczny, mi bardzo sie podoba:) ze wzgledu na fakt, ze facet wydał na niego wszystkie pieniazki nie mial juz na kwiatki:D ale dla mnie i tak to nieistotne...:))))))))))))) mój pierscionek mozecie obejrzec na stronie kruka: www.wkruk.pl . To jest pierscionek z serii Jedyny, ten najtańszy za 499zł :)))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia od marcinka
Narzeczona: śliczny pierścionek, wydaje mi sie że podobny do mojego?:) tyle ze mój ma dużo mniejszy brylancik no i z białego złota...acha! skąd masz tego fenomenalnego kotka?:;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ku ku :-) moj kotek! moj! moj! juz niedlugo :-) odliczam dni niecierpliwie. a tak bardziej w topiku, to mama M znow marudzila - tym razem, ze kuzynka M sie zareczyla, a jest mlodsza od nas obojga. :-) szczerze mowiac, az mnie sama to nieco zirytowalo. wcale mi sie teraz nie mysli o slubie. ciagle tylko o kociaku :-) hahaha! caluski dla stalej bywalczyni. ty wiesz,z e to dla ciebie ;-) mua!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem tequilko, troche moze ostatnio bardziej zabiegana niz zwykle. W temacie zaręczyn cisza, zobaczymy na wakacjach:) na razie szukamy sobie hotelu. To już za 2,5 tygodnia:) Irys zostal wykastrowany w zeszłym tygodniu, juz doszedl do siebie po zabiegu. Kiedy odbierasz Lilke?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×