Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czarodziejski czajniczek

Moje Własne Zaręczyny

Polecane posty

W sumie to mniej ważny jaki będzie, ważny, żeby biła od niego miłość ;) (jak romantycznie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ten niezareczynowy mam taki http://wkruk.pl/bizuteria/show/inputCheck3=true_id=914_pgszukaj=9_pgkomplet=1 tylko caly z bialego zlota i z wiekszym kamyczkiem. podobaja mi sie natomiast takie http://allegro.pl/item415516013_pierscionek_srebrny_z_szafirem_p0093_bcm_nowy_gc.html tylko oczywiscie z 'lepszych' materialow, to znaczy biale zloto, szafir i diamenty :D ale mam wymagania hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tequila: taki pierścionek z szafirami dostałam od M na urodziny:D w komplecie z naszyjnikiem i bransoletką.Widzę że mamy podobny gust:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
achajka, cos wspanialego :) dla mnei nie musi byc szafir, moze byc i rubin i szmaragd, chociaz przyznam, ze szafir wyglada najladniej :) moj M wie, ze takie mi sie podobaja, tylko "martwi sie", ze nie bede miala do czego takiej bizu zakladac - bo przeciez nie do dzinsow... a ja caly czas walcze ze swoim imagem, zeby sie stal bardziej kobiecy. jednak jak to zrobic, gdy trzeba zasuwac piechota kilometrami po miescie i nie tylko - obcasy odpadaja, a w sukienki musialabym chyba pare pensji zainwestowac, zeby byly bardziej kobiece - te, ktore mam, sa jakies takie... sportowe... chlip.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tequilk, hahahaha, mam to samo! moje stroje to w większości dziwne rzeczy i nie przypominają kobiecych delikatnych sukienek, nie mam żadnej pary szpilek, kocham trampki i adidasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trelciu, ja mam calkiem sporo butow na obcasie, niektore kupione w nadziei, ze "dla tych juz na pewno sie naucze chodzic na takich szpilach" :D jedna z tych par, megasesowne sandalki z czerwonej skory, kupilam pare ladnych lat temu i zalozylam je RAZ! :( przeszlam pare metrow i wracalam na zgietych kolanach :d smiesznie to wygladalo. maja potwornie wysokie i niestety koszmarnie niewygone i chybotliwe obcasy, chyba je zaniose do szewca z pytaniem, czy da sie to jakos zmienic, bo mi sie super buty marnuja... i do tej pory z takich bardziej damskich nosze czarne lakierowane szpilki z dziurka (peep-toe), ale tylko na wesela - i tam o dziwo sobie w nich radze :D raz tylko rozjechaly mi sie nogi jak mlodemu zrebakowi na weselu przyjaciolki, ktora miala maszyne do robienia baniek mydlanych i bylo w jednym miejscy cholernie slisko :P ostatnio kupilam sobie tez na przecenie w deichmannie fajne butki, na solidnym obcasie, bardzo mi sie pdoobaja - jedyna wada, to to ze nie sa ze skory, a moje stopy sa dosc wrazliwe na "tworzywa". nic jednak nie poradze na to, ze takie fasony jak mi sie podobaja produkuja z dupowatych materialow :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tequila, bardzo ładny masz ten pierścionek:) aż mnie przekonałaś do takiego stylu... Ten komplet z szafirem miałam na sobie raz, na oficjalnym wyjściu firmowym. Ja mam fioła na punkcie biżuterii, uwielbiam zwlaszcza bursztyny. Do pracy też musze sie odpowiednio ubierac wiec pierscionki, lancuszki czy kolczyki w miare mi pasuja... zwiewne sukienki wprost uwielbiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja choruje na takie słodkie botki, najlepiej zamszowe, beżowe z delikatnym solidnym obcasem, ale boję się, że choruje tylko na odległość. o... a jednak mam buty na obcasie przeznaczone właśnie na wesela i przyjęcia, brudne złoto, ładne, ale.... tylko na wesela, chociaż później trochę choruje, bo jak chociaż z jeden odcisk mi się nie pojawi na stopie, to świeto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
achajka, dziekuje. to strasznie mile, ze wam tez sie podoba :) jest taki w miare uniwersalny ten moj model, nie razi przy dzinsach, ale pasuje tez i do wieczorowej kiecki. a tego kompletu szafirowego szkoda :) powinnas zakladac go na wyjscia na kawe z kolezankami :D do zwyklej bialej bluzki :) trelka, buziaki i tez mam nadzieje, ze do jutra. w razie czego mail ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trelka, jeszcze jedna rzecz - ja sie oswoilam dopiero z moimi czarnymi weselnymi (mam je od jakiegos roku), gdy zakupilam sobie takie gumow ochrony na rozne czesci stopy :D zapietki i takie cos na przod stopy, za palcami - w ten sposob nie boli to miejsce, tak jak wczesniej mi sie nagminnie zdazalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
treluś, w kazdym rossmannie np. patrz albo na "firmowe" rossmanna, albo na scholla - te drugie sa duzo lepsze i warto wydac troche kasy. te wkladki sa przezroczyste i mozna je przekladac do innych butkow. mozna je tez spokojnie myc. w ogole to ja nie wiem, czy mi wypada, ale mozemy sie kiedys na kawe umowic, jesli bedziesz miala ochote ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do jutra dziewczyny, ja też się już chyba położe, bo czuję jakby mnie przeziębienie łapało:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczę ale natrzaskałyście postów, mam teraz zaległości ! ide czytac co naskrobałyście Pa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziołchy pogoda jaką lubię, czyli pochmurnie, chłodno bez upałów, duchoty i nadmiaru słońca :) w pracy siedzę i kminię za co by się tu najpierw wziąć...chyba najpierw kawa..., ale tylko zbożowa, bo takiej zwykłej czarnej nie lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie też taka pogoda trele, ja mam do pracy na noc więc dziś szaleje po sklepach, co do kotów to jestem zakochana w rasie maine coon i chyba sobie takiego kupię, dla tych co nei wiedzą jak wyglada maine coon wrzucam link :D http://mainecoonkittens.co.uk/193_9364_copy.jpg a jeśli chodzi o pierścionek zaręczynowy to preferuje małe, skromne ale bez brylantu na samym środku, może coś w tym stylu: http://apart.pl/pl/diamenty,c,1,,PAG-2 wzór 345, 541, 538

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AROO - rudzielec jest sliczny. U mnie jest jesien, 15 stopni i deszcz ale to juz chyba nikogo nie dziwi. Zaraz wypije poranna kawke i wezme sie do roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×