Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

IZA33- architektura wnetrz ,a ty? JOFIJKA- ja jako dziecko mieszkałam w srudmiesciua na jakiej ulicy mieszkasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UPS Śródmiesciu miało być:) Iza33- to czas zrealizowac marzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze ale przegapiłam ... tak mi szybko zleciało w pracy .. Tez lece do domu trzymacie sie wszystkie . Miłego weekendu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny i znowu poniedziałek :( moje małe szczęście pomaszerowało do zerówki - zapewniając że będzie się dobrze uczyć :) hmmm pusty ten świat byłby bez dzieci...pozdrawiam Maam co u ciebie z @ daj znać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki :D Iza moja niunia tez dzis do przedszkola. Złapałam jednego małego buziaczka i poleciała do kolezanek ;). Serce sie raduje jak dziecko szczęsliwe.... Sciskam Was wszystkie. Właśnie mAAm jak tam z @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Ale się topik rozrósł :) I przybyło tyle nowych dziewczyn. Witaj: beta32 oczywiście, że Ciebie przyjmiemy, tym bardziej, że spełniasz \"warunki\" tj. po 30-stce i drugie dziecko. Napisz co tam z Twoją @ - mam nadzieję, że nie przyjdzie tak szybko. Ja też jestem z Pomorza :) mAAm - co u Ciebie??? Daj znać koniecznie :) kisa - trzymamy kciuki za Ciebie również :) liwia8 Nasze historie są ciut podobne ... też mam 35 lat, synka 3,5 letniego ... Smutna ta Twoja dalsza historia ... nie poddawaj się i za 2-3 m-ce bierzcie się do dzieła :) jofika zapraszamy do \"kółka starań\" :) no i oczywiście wielkie ukłony dla Izy33 za dzielne podtrzymywanie tego topiku :) a ja od rana cała w stresie, bo mój maluszek poszedł pierwszy dzień do przedszkola :( smutno mi było, ale on jest taki wspanialy i dzielny i powiedział ... \"mamo, ja w przedszkolu nie będę płakał\" ... i nie płakał :) .... bo właśnie go niania odebrała Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Monia :) moja mała jak poszła pierwszy raz do przedszkola - miała 3,5 roku to jak płakałam a nie ona :( ale teraz to już starszak :) maam odezwij się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej założycielko :) Hej Iza moja mała tez miała 3,5 roku i pognała do przedszkola nawet sie nie obejrzała na nas( stalismy z męzem jak dwie sieroty z boku zestresowani :D )pognała od razu do sali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczyny pora do domku ale najpierw do przedszkola :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) ależ jestem wykończona przerobiłam wczoraj jeszcze 6 kg buraków na sałatkę i 5 kg ogórków, chyba w tym roku przesadziłam z przetworami hmm pewnie już 150 słoików ale miałam natchnienie :) dobrze że rodzina duża to zjedzą wszystko :)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!:D Iza no gratuluje przetworów i chyle czoła. Zazdroszcze Ci natchnienia:D. Ja zawsze mam plany i chęci do robienia takich rzeczy i tylko na planach się konczy :( Jestem po dniach \"starań\" i \"przytulan z męzem :D. Teraz wielkie oczekiwanie na \"nie przyjscie\" @ rzecz jasna ;) Jakas \"podekscytowano- stresowa\"chodze. Mam wielką nadzieję ZNOWU...... Buźki dla wszystkich dziewczyn :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj kisa:) To trzymam mocniutko kciuki za pozytywny efekt przytulanka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tfu.. Tfu.. nie dziękuj:) A kiedy poznamy u Ciebie efekt tych starań - pozytywny oczywiście? Ja ten miesiąc mam stracony, więc jeszcze tydzień i znowu będę pełna nadziei, że się uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beta za jakies 10 dni , wiec jeszce troche ... bede Was informowac na pewno :) A za Ciebie trzymam kciuki zeby sie teraz udało... Iza trzymaj trzymaj ... Ciągle o tym mysle ze az apetytu nie mam ... Kochane jestescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki :) Troszke mnie niebyło ale jak to na poczatku roku szkolnego mały galimatjas :D A co u mnie ...mhy...to dobre pytanie :) Wiec @ nadal nie mam :) ale na dzidzie to chyba jakies marne sznse bo kompletnie nie czuje sie abym była :)Cycki mam jak balonyi brzusio troszke kuje ale truskawkowych dni niewidac . Robiłam przedwczoraj test ale była jedna krecha , choc przez chwilke miałam wrazenie ze jest i bardzo bledziutenika druga krecha moja mam twierdzi ze chyba tez ja widziała ale ja sie nienakrecam :) bo to naprawde bardzo małe prawdopodobieństwo :) Aby sie udało :) moja mam twierdzi że jak mam późno owulacje to że może jestem tylko ta ciąża jest zamłoda i test mugł jej niewykazac bo to nie było robione z rannego moczu :) Ale ja naprawde pewnie dostane do soboty@ i bede truskawkowa pani i co dalej bede działac z mężusiem :D Buziaki dla wszystkich staraczek 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam hmm ja bym nie wytrzymała tylko zrobiła test z poranego moczu :) wszystkie trzymamy za ciebie kciuki :) a z mężem możesz dalej się starać bo to sama przyjemność :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fuuuff ale miałam młyn w pracy.... mAAm mimo wszytsko trzymamy zebys nie dostała do soboty @ JA myśle o wieczorku , bo ....ze się tak z Wami podziele dzis kolejna rozcnica slubu :D Takze byle do 16.00 wtedy zmykam do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczyny czas do domku :) jeszcze czekają mnie zakupy bo w sobotę wesela w rodzinie :) do jutra papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kisa gratulacje:) Ja też już się żegnam dziewczynki do jutra, jakoś zleciał ten dzień, bardzo pracowicie. Do jutra pappa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny:) koniec gadania trzeba brać sie do czynów ;) wczoraj okazało się że tylko moja córcia jest jedynaczką w przedszkolu hmm pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×