Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Hej dziewczynki i znowu od nowa:) dlaczego weekend tak szybko mija:( Coś dzisiaj się kiepsko czuje najchętniej wskoczyłabym do łóżeczka i spała, spała, spała... uff... A jak u Was z samopoczuciem? Koteczek witamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj beta32, ja dzisiaj czuję się w miarę dobrze, ale rzeczywiście spada ciśnienie i troszkę tak spać się chce. Dzisiaj rano przed pracą zaszłam do sklepu spożywczego i w jednej sekundzie tak mi się słabo zrobiło, zaczęło mnie mdlić i ciągać na wymioty że myslałam że zostawię zakupy razem z koszykiem i wylecę z tego sklepu prędzej niż do niego weszłam. Na szczęście trochę przeszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie to w domku od kawy odrzuciło rano i tak mnie mdli do tej pory:( siedzę nad herbatką w pracy i mam takiego lenia, oj... Kurcze Evika mam nadzieję, że to chwilowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beta32 a wymiotowałaś przy pierwszej ciąży? Ja tak i to mniej więcej od jakiegoś 8 tygodnia ciąży. Martwię się że teraz znowu będzie to samo. To coś obrzydliwego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello moje pannice ❤️ ale za wami tęskniłam :):):) mAAm dziękuję za kopniaka no i jak tam staranka podczas wekendu :):) koteczek witaj na naszym topiku 🌼 wiek nie ma w tej kwestii nic do rzeczy :P:P:P, a skoro tutaj trafiłaś to znaczy że sie uda :D:D:D no i zapraszam do tabelki iza, przyłaczam sie do was - zdecydowanie uważam, że wekend trwa zbyt krótko evika, beta 👄 może coś da sie zrobić żeby zaradzić mdłościom moje kochane mamusie :):) MONIA MAM hmmmczyżby w tabelce było że termin @ masz na jutro wodnisia ty tez już niedługo prawda :):):):) oj ja zacieram ręce bo będa na topiku 2 awansiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika w pierwszej ciąży nic mi nie było, zero mdłości, wymiotów, czulam się świetnie, ale coś mi się wydaje, ze teraz bedzie inaczej:( Witaj Aniu:) Ty też niedługo się do nas przeniesiesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewuszki ! beta , evika mnie tez w sobote jakos dziwnie było i teraz jak weszłam do biura to mi nie dobrze. W pierwszej ciązy wymiotowałam uuuuuj i takie mdłosci były ze hoho. Teraz mam wciaz nadziej ze nie nadejdą. Mam nadzije ze to cos chwilowe , bo moja niunia mała w sobote tez wymiotowała , moze nam cos na żoładku stanęło :( Jak tam staraczki ? Iza , wodnisia , ania , maam , monia? 🌼 Witaj koteczek ❤️ z nami sie uda :) POzdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wszyscy zapracowani ;) Kisa starałam się i to bardzo ;) ale co z tego wyniknie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️❤️❤️WITAM DZIEWUSZKI ❤️❤️❤️ oj jak mi smutno było bez was przez sobotę i niedzielę :( Dziewczyny uwazam tak jak wy stanowczo za wiele się siedzi w pracy a za mało leniuchuje :( Ja dzisiaj snieta chodzę i patrzałki same mi się zamykają spała, bym i spała a przezciez w ciazy nie jestem :o ANIA- Staranka były z soboty na niedzielę :) a jakie to zobaczymy fakt że budzik po fakcie wskazał datę 28 .09 ( godz.00.55) a wedłuk tych wiliczeń 28.09 miałam bardzo duze szanse to zobaczymy :o bo wkońcu plemniory zyja okooło 2-3dni z tego co pamiętam :) a le dzisiaj przycisne jeszcze mojego i mam nadzieję że ......nie gadam głosno aby nie zapeszyć :) a jak u ciebie ????👄 IZA- zgadzam się ztym tygodniem mi terz się czesto zdaje że trwa tylko poniedziałek i piątek choc pracuję w domu :o👄 EVIKA❤️KISA❤️BETA❤️- dziewczynki to ja wam zaklinam wymioty i wszelkie mdłosci i wogle spijcie jedzcie, i kwitnijcie tego wam życzę❤️👄 WODZNISIA- gdzie jesteś list gończy mam wysyłac za tobą ?👄 MONIA MAMA- jak u ciebie mam nadzieje ze ta cholera@ juz dobrze zakleta i przez najblisze miesiace sie nie pojawi :)👄 @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ZAKLINAM NAM WSZYSTKIM A KYSZ A KYSZ A KYSZ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA33- normalnie zaraz cię wirtualnie kopnę jakto co z tego wyniknie :o piekna dzidzia !!!!!!!!!!!!!!!!to chyba jasne jak słońce kochana 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza jestem pewna ze dołaczysz , musisz 🌼 trzymam kciuki kurcze niechce mi sie pracowac. Mam dzisiaj wizyte u gina i mysle o tym , chyba sie leciutko boje ...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kisa nie ma czego, bo wszystko jest dobrze:) Trochę Ci zazdroszczę bo ja już bym najchętniej teraz pobiegła zobaczyć swoją kruszynke a to jeszcze 1,5 tyg:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beta Ty zawsze tak wierzysz :) ciesze sie bo ja to panikara jestem, trzymaj za mnie. Jeju 1,5 tygodnia? Ale to szybko zleciało od tamtej pory...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kisa pewnie, że będę trzymać! Ale i tak wiem, że będzie wszystko dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KISA❤️ nie panikuj tylko usmiech :D na buziunie bo wszystko bedzie ok :D a jak juz dotrzesz do domku to klikaj i chwal sie nam maleńka kruszynka :) a o której masz wizytę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kisa nie martw się, będzie wszystko dobrze, zobaczysz kruszynkę, ginekolog wypisze ci skierowanie na badania krwi i moczu i będzie wszystko ok. Nie martw się, będzie wszystko dobrze zobaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm no to ja pracowałam wczoraj i w czwratek :):):) teraz czekam na efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kisa 🌼 będzie wszyściutko dobrze :):):) no ja z niecierpliwością bede czekac na wiadomości od ciebie :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wizyta o 20.00 , ale jak bede mogła to poklikam nie ma sparwy , najpoźniej jutro rano dziewczyny dzięki za wsparcie, co ja bym bez Was zrobiła ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny powiem wam że jak mi sie uda :):):) tym razem to naprawde uwierze w cuda bo dosłownie na slepo celowałam :D:D:D:D:D:D:D a głupi ponoc ma szczęście co nie ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania dołaczysz do tabelki zaciazonych , wszystkie dołaczycie, a poźniej bedziemy czekac , któa pierwsza urodzi :D Ale będzie fajnie mmm❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANIA- bo my strzelamy slepakami ale celnie hihhiihi:D tak celnie że dwie krech sa nasze :):):):):) bo tak jak pisalas glupi ma szczescie i ten topik jest szczesliwy i wogle :)❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KISA- ja tez będe przed kompem o 20.00 Dziewczyny mamusie a który wy macie tydzien ???? za raz wam coś napisze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 TYDZIEŃ ❤️ *********************** U dzidzi widac juz zarys twarzy, oczu, noska, ust :) 9 TYDZIEŃ ❤️ *********************** Wykształcaja się jadra z nasieniem a u dziewczynki jajeczka ale nazady wygladaja jeszcze tak samo:) Mozecie odczówac pobolewanie brzucha jak przed okresem TO MACICA SIE ROZCIAGA jesli jest bardzo bolesne i nie towarzyszy plamienie to lekarz moze dac cos rozkurczowego Mozecie miec zachcianki kulinarne ,i powinno sie juz zaczac stosowac oliwke dla dzieci lub inne specyfiki na roztepy bo już skóra sie rozciaga :) 10 TYDZIEŃ❤️ ************************ Zarodzek staje się płodem :Di przypomina juzmaleńkiego CZŁOWIECZKA :D powieki urosły i sie skleiły dziecko wyglada jak by spało:) Znikły błony miedzy palcami dłoni i widac juz paluszki z opuszkami :) dłonie sa juz proporcjonalne do syrwetki .Palce stóp też są juz bez błon,ale sa jeszcze zbyt długie w stosunku do sródstopia .Powstały juz wszystkie nazady wewnetrzne i teraz juz tylko będa rosły:) Czeka was USG gdzie juz bedzie widac dzidzię więc pytajcie lekarza o wszystko :)I Kochane TALIA zanika :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maam, bo mi łzy w oczach staja :) jakie to wszytsko cudne , a tydzien tak jak móiw beta 6-7, no zobaczymy co mi lekarz dzisiaj powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dziewcyzny miałam pytac czy stosujecie juz jakies kosmetyki? nasuneło mi sie po wykładzie maam:p w sesie na ciało? I jeszce pytanie czy uzywacie kosmetyków na buzie tych samych co dotychczas czy cos wycofałyscie z Wszej półki? Pewnie schizuje ale tak sie zaczełam zastanwiac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Maam, jeny...uff...:) Kisa ja nic nie wycofałam, stosuje wszystko co do tej pory, żadnych kolosalnych zmian, dużo rozmawiałam z lekarzem na ten temat z tego względu, że mam w domu kota, i uspokoił mnie, że trzeba żyć jak dotychczas, nie robić z ciąży choroby:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też już rozpoczęłam 7 tc. Stosuję kosmetyki te same co przed ciążą, tonik, mleczko, krem, kosmetyki kolorowe itp. Z niczego nie zrezygnowałam. Jeśli chodzi natomiast o brzuszek to właśnie przymierzam się do stosowania jakiegoś kremiku na rozstępy, choć nie wiem czy coś pomoże bo mam takie brzydkie \"pamiątki\" po pierwszej córeczce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×