Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

CD.... ****************** casem podczas jajeczkowania kobieta odczówa ból moze leciutko plamic :)komórka dzieli sie wpierw na 2 po tem 4 i 10000:)to wiadomo Nie wolno wykonywac badań RTG ,TOMOGRAFIKOMPUTEROWEJ dopuszczalne jest USG i czasem rezonans :) Można pic kawke :) 4 TYDZIEŃ ❤️ **************************** Twije samopoczucie moze przypominac to przed okresem , zatrzymanie wody, ból brzucha, gorsza cera :)Moga juz pojawic się wachania nastrojów .Powinnas jesc duzo ciemno zielonych warzyw :) 5 TYDZIEŃ❤️ *********************** Jak juz wierz że jesteś w ciazy to twój zarodek ma 2mm i jest wielkosci pestki jabłka :D widac kulisty zawiazek jego głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANIA- ja nie watpie w twoja forme :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja tu przerwe w pichceniu robie a wy co spicie ???i nic nie klikacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam miałam miec spokojny dzień a sądny dzien dzisiaj mamy w pracy :( a jutro szkoda słów wrrrr żeby do piątku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA- współczuje i życze aby godzinki szybciorem płyneły i abys do domku mogła juz czmychnąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam dzięki :) może i dobrze że są takie dni w pracy bedę miała większą zachęte na rozpoczecie własnej działalności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza zyczę Ci szybkiego spełnienia marzen- mysle o włąsnym biurze, za to tez trzymam kciuki 🌼 Ja mam dzisiaj młyn , ale u nas to akurat dobrze jak jest za cicho to sie martwimy dzisaj takze jest tak jak ma byc :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oh noje drogie a ja mam non stop jakies problemy z interneten, zreszta pracuję dzisiaj na 2 komputerach wiec :):):):) troche jestem zakręcona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi sie marzy spagetti albo kurczak pieczony mnnniiiaaaaaaaaaaaaaaaam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo jakas lazania albo pstrąg pieczony albo paszteciki z ciastem francuskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania !!!!!! nie rób smaków :P ale spagetti to bys mogłam mi zaserwowac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jutro bedziesz jadła spagetti bo ukochany ma przygotowac więc od razu ci wyslę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki trzymam za słowo :D kurde i mi sie jeść zachciało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze musze jakoś przetrzymac te 45 minut i do domciu :):):):) przez chwile już mi sie nawet wydawało że jest piatek :D:D:D:D a wiecie co w sobote jak usłyszałam zegarktóry zaczął wybijac godzine to ja od razu zrywa dostałam z mysla że zaspałam do pracy a była 6 :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj biedna Ania no , Ty moze pracoholik jestes co? :P ja tez do 16.00 i dom a poźniej gin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HIHIIIH:D:D:D:D:D: no to ja juz wiem czemu mi spaheti w garku tak szybko ubywa :) bo ja mam je dzisiaj na obiadek :p i ogórkowa jak która chce to podeslę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuska27
Jestem znowu , widzę ze dyskusje toczą się tu przed południowo.Dziękuje za przywitanie, postaram być teraz codziennie.Wszystkie pracujecie zawodowo??Ja szukam pracy...A tak to zaczynam się starać bo zbliżają się te dni może tym razem???Ale w sumie nie nastawiam się tak ze musi się udać w tym miesiącu spróbuje metody sama przyjemność i nie myśleć czy się uda.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NUSKA27- zaczernij się i dopisz sie do tabeli :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️❤️❤️❤️TABELA❤️❤️❤️❤️ ZASKOCZYŁY ******************* NIK..............DATA PORODU.......WIEK...........WOJ................. EVIKA77........22.05.2009...........31................PODLASKIE......... KISA............22.05.2009............31................ŚLĄSKIE............... BETA32........32.09.2009............32...............POMORSKIE.......... OCZEKUJĄCE ******************* NIK.................DATA@.............WIEK..............MIASTO.............. MONIA MAMA......30.09.2009..........35...............POMORSKIE........ WODNISIA..........02.10.2009.........36...............ZACH-POM......... MAAM...............12.10.2009..........29...............W-WA.............. ANIA_B..............15.10.2009.........27...............PODKARPACKIE... IZA33...............20.10.2009.........33................PODKARPACKIE....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
******************* NIK..............DATA PORODU.......WIEK...........WOJ................. EVIKA77........22.05.2009...........31................PO DLASKIE......... KISA............22.05.2009............31................ ŚLĄSKIE............... BETA32........32.09.2009............32...............POM ORSKIE.......... OCZEKUJĄCE ******************* NIK.................DATA@.............WIEK. .............MIASTO.............. MONIA MAMA......30.09.2009..........35...............POMORSKIE.... .... WODNISIA..........02.10.2009.........36...............ZA CH-POM......... KOTECZEK19833..06.10.2008..........25...............DOLNOŚLĄSKIE MAAM...............12.10.2009..........29............... W-WA.............. ANIA_B..............15.10.2009.........27............... PODKARPACKIE... IZA33...............20.10.2009.........33............... .PODKARPACKIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIK..............DATA PORODU.......WIEK...........WOJ................. EVIKA77........22.05.2009...........31................PO DLASKIE......... KISA............22.05.2009............31................ ŚLĄSKIE............... BETA32........32.09.2009............32...............POM ORSKIE.......... OCZEKUJĄCE ******************* NIK .................DATA@.............WIEK. .............MIASTO.............. MONIA MAMA......30.09.2008..........35...............POMORSKIE.... .... WODNISIA..........02.10.2008.........36...............ZA CH-POM......... KOTECZEK19833..06.10.2008..........25...............DOLN OŚLĄSKIE MAAM...............12.10.2008..........29............... W-WA.............. ANIA_B..............15.10.2008.........27............... PODKARPACKIE... IZA33...............20.10.2008.........33............... .PODKARPACKIE. ANIOŁEK 12.2004r. MÓJ SYNUŚ MICHAŚ 07.12.2005r, http://www.suwaczek.pl/cache/65c783f9cc.png? html \"> http://www.suwaczek.pl/cache/3e4327e544.png? html \"> www.bobasy.pl/michals

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×