Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

hehehehehe no to bedziemy czekac czekać i sie nie doczekamy :):):):) 🌼 kibicuje ci mocno MONIA MAMA no to posypia sie awansiki :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Ja mam dzisiaj wisielczy humor pozarłam sie wczoraj z mojm starym grzybem od słowa do słowa ...a było tak miło ...winko , winogronka miał byc sex.....a jest dupa blada :(😭 według wilczen psełdo kalkulatora to 28-29-30 mam płodne dni i co i bedzie dupa :( ale za was trzymam kciuki i zaklinam wasze @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ KISA- ja wczoraj zajzałam ale po tej kłutni to ...a szkoda pisac MONIA MAMA- ja zaklinam bedziesz mama @@@@@@@@@ ANIA-👄 BETA-👄 EVIKA👄 WODNISIA- to ty nastepna kochana 👄 IZA-👄 NUSKA-👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj mAAm kochana ❤️ wszystko bedzie dobrze zobaczysz czasami trzeba sie pokłócic zeby docenic co sie ma 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przejmuj się mAAM, każda z nas czasem przechodzi małe wojny domowe i to jest naturalne. Nie martw się wszystko się uspokoi i będzie dobrze zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie kochane dziewczynki:) U mnie też pogoda okrutna za oknem, zimno, szaro i pada:( Tak ciężko się siedzi w pracy dzisiaj. Maam kłótnie są straszne ja też się źle czuję jak sie pokłócę z moim, żadne z nas nie chce przeprosić drugiego, takie z nas uparciuchy, że potrafimy kilka dni milczeć, ale potem jak fajnie jest się godzić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki:) U mnie dzisiaj zaczeło sie słonecznie na dworze teraz cos sie słonce schowało ale poki co nie pada. Wizyta wczorajsza szybka, bo to jakby gin mnie wcisną miedzy pacjentki. Potwierdził ciąze, co wazne w macicy.Widziałąm moją kropeczke śliczną ❤️, wypisał skierowanie na badania i nastepna wizyta za dwa tygodnie juz ta własciwa moja , gdzie wypisze karte ciązy itd... Wiecie przepisał mi Duphaston( tak sie pisze?) jakby sie cos działo, ale jakos nie przyjmuje tego do wiadomosci, ze sie ma cos dziac nie dobrego. Będzie dobrze no nie? Dziewczyny mdli mnie 3ci dzien.... Maam kółtnie czasem \"potrzebne\", zeby sie intensywnie godzic ;) Iza , Monia, Maam , Evika, Ania, Wodnisia całusy wilekie dla Was 🌼 Nuska witaj , dobrze , że jesteś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kisa,cieszę się że wszystko jest ok, ja teżpodobnie jak ty mam zrobić badania i wizytę mam mniej więcej za jakieś 3 tygodnie. Także nie przejmuj się to normalne. Dla mnie mój ginekolog powiedział że nawet specjalnie nie chce mnie badać tylko za pomocą USG potwierdził ciąże ponieważ na tym wczesnym etapie może nawet zaszkodzić \"kropeczce\" która dopiero tam się zadomowiła. Także idę do gina w drugiej połowie października i też dopiero wtedy będę miała założoną kartę, badania i całą resztą. Mnie też kochana mocno mdli, zwłaszcza rano, dzisiaj to już w ogóle myślałam że zacznę wymiotować, ale jakoś odpuściło. W pierwszej ciązy wymiotowałam i to mnie najbardziej przeraża, mam nadzieję że dzień w którym to się stanie w tej ciąży nie nadejdzie. Kisa powiedziałaś już w pracy? Ja powiem gdzieś tak za miesiąc, napewno po kolejnej wizycie u gina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale numer!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :) :) :) :) Pamiętacie dziewczyny jak mniej więcej tydzień temu napisałam Wam że zdenerwował mnie kolega z pracy i jestem zła i zdenerwowana? i wtedy ,mAAm napisała mi żebym nasłała do niego myszy do pokoju, skoro jestem w ciąży. Ja wtedy napisałam że myszy u niego w pokoju to będą chodzić wychodzić oknami tyle ich będzie. Wyobraźcie sobie przed chwilką ten kolega był u mnie w pokoju i mówi mi że ma myszy w pokoju :) :) :) Ale się uśmiałam!!! :) :) :) :) A jednak to działa kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika ale fajnei prawie tak samo mamy. I ten termin porodu identyczny nie? A w pracy jeszce nie powiedziałąm tez zrobie to po wizycie za 2 tygodnie, ale czuje ze juz musze , bo jak mnie tak zacznie mdlic i bede latac do kibelka to sie samo zorientują. A lepiej powiedizec wprost. Beta czy Ciebie tez mdli??? A z tymi myszami .... ale jaja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze.U mnie po wizycie u pierwszego ginekologa zostałam nie przebadana tylko wysłuchana a mojego męża wysłał na spermograf do Krakowa.Oczywiście w moim przypadku mąż zareagował jak na kosmitkę na taka wieść.Poszłam do innej ginegolog a ta bo dokładnym wywiadzie zrobiła mi cytologie, skierowała na badania :glukoza na czco we krwi wyszło mi 93,3mg\\dl i TSH-3 generacja 2,216.Teraz w środku cyklu idę na USG dopochwowe.I zobaczymy.Słyszałam ze najlepiej po trzymać pupkę i nóżki do góry,słyszałyście coś o tym?pozd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kisa ale superowo ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ :):):) napewno wszystko bedzie dobrze evika hahahahahah ale sie usmiałam i bardzo dobrze niech nie zadziera z kobietami a tym bardziej w ciąży bo my tu czarujemy ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ZACZNE OD TEGO ŻE WSZYTKIE BEZ WYJATKU JESTESCIE KOCHANE, I JESDYNE W SWOJM RODZAJU ❤️ Wiec juz jest dobrze ale stwierdziłam że jak na wrednote przystało będe chamska jeszcze troche niech nie mysli że mu tak łatwo minie:p Cała klutnia byla serio bez sęsu :) i sama nie wiem o co poszło zaczeło sie ze ja chce to ogladac on jakis mecz itd.bzdet:o i jak ja chciałam załagodzić sytuacje i tak buzi , buzi juz w łózeczku a grzybowi ( sory za brutalna opowiesc jak ktos zgorszony to nie czytac :p) i czuje ze juz mu łodyga dryga ;) a on do mnie nie mam ochoty na sex :o tak mnie wnerwił wrrrrrrrrrrr... bo ja oczywiscie miałam zakodowane w głowie (29 to ten dzień){co prawda owulacja przypada niby dzisiaj}to moja wsciekłosc sięgneła zenitu WRRRRRRRRRRR....uciekłam na drugi bok i oczywiscie dupa do niego :) a rano budzik dzwoni a ja wstawaj i leże dlej nie ma sniadanka, kawki od zony a co wredna jestem :D jak polazł z psem to ja za sprzontanko zaczełam wywalać z szafy maleńkie ciuszki po synku( miałam juz to dawno zrobic poprac ( bo w kurzu) i poukladac w worki foliowe i schowac do szafy bo zostawiłam same ładne ciuszki z fraci i angli ,( pare lat mieszkalismy za grznicą )wiec były wcale nie zniszczone to dla drugiej dzidzi jak znalazł ;) ) ale on o tym nie wiedzial i przychodzi z psem z bukietem róz i mówi przepraszam , a ja wrednw nieugieta :p a po co mi te badyle To cholernik zaczol sie produkowac ze kocha ....i takie tam....:)i pyta sie co ja robie po co to wywalam aja \"a po co mi to? miały byc dla drugiej dzidzi ale ja wiatropylna nie jestem,a jak ty nie masz ochoty na sex ze mna to wywalam do kosza bo miejsce zawala) a on ze nie bo to ma zostac przecieszbędziemy mieli jeszcze dziecko....itd.to może dzisiaj godzenie bedzie miłe :) I CHOLERA OWOCNE WKOŃCU ale serio tak mnie wczoraj wnerił że mogła bym go rozszarpać wrrrrrrrrrr..... Jeszcze troche wredna bede :p a co mi tam :p KISA-wszystkie ci mówiłysmy że bedzie ok ja trzymam piach za krusznke aby szybciorkiem rosła i w brzucho kopała;)👄 EVIKA- :d rozwaliłas mnie śmiechcem tymi myszmi juchu...:D...:D a nie mówiłam :)👄 MONIA MAMA- nie trzymaj nas w niepewnosci tylko mów że juz są te dwie krechy :)👄 WODNISIA- a ty gdzies znikła ????👄 BETA-Ja tez nie lubie sie kłucic , my tak serio to zgodne małżeństwo jestesmy , bo nadal sprawia mi takie normalne patrzenie na niego , tulenie jakis kwiatek z zaskoczenia, czy zwykły gest tak z nie nacka :) to chyba miłosc jest poprostu ostatni maz był 2 dni z tesciem u nas na dzialce na mazurach mnie nie było z nim i dostałam po powrocie lodówke turystyczna a w niej wegorza i lilje wodna w słoiku :) ) taki to romantyk 👄 NUSKA- bedzie dobrze głowa do góry dwie krechy czekają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podzieliłam posta aby mi nie zjadło :p ANIA_B- zobaczymy jak to bedzie :) bardzo bym chciała razem z toba i na porodówie ale ....ok już nie zapeszam bedziemy razem czaruje nam obydwu @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@👄 A kysz ,a kysz ,a kysz..... Wiecie co ja zawsze jako mała dziewczzynka miałam dlugie włosy i brat mojego taty smiał sie że ja babajaga jestem :) to moge czarowac miotłe w kuchni posiadam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm to było dobre zagranie z tymi ciuszkami, także życzę dzisiaj wieczorkiem miłego godzenia się i oczywiście owocnych starań Będzie dobrze zobaczysz kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm no ja cie rozumiem z tymi fochami bo ja też czasami słysze od moje że nie ma ochoty uuuuuuuuuuuuuuu a wtedy to mnie szlak trafia :):):):) kurcze przynajmniej ci kwiaty kupił bo mój to nie wie co to jest romantyczność hahahahah :D:D:D:D ale mimo to go kocham jak jasna mac. A uwierz mi jesteśmy całkiwtym przeciwieństwem, ale to chyba juz tak ma być :):):):) przeciwieństwa sie przyciagaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to dzisiaj moja droga to ty powinnaś użyc tych złotych kajdanek żeby chłopa przykuć do łózka :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNY KOCHANE JESTESCIE👄👄👄 ANIA- podsyłaj te kajdanki :) Cos czuję że my dwie krechy będziemy miały w tym miesiacu kochana a u eviki tez tak czułam i prosze :)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie jest zupełnie na odwrót, zazwyczaj to mąż chce a ja nie chcę :( i często nie mam ochoty :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVKA77- kobieca perfasja :)sama sie nasuneła jak by powiedział moja przyjaciółka która klnie jak szewc cyt. "wziełas go pod kutasa " :)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez czasem nie mam ochoty ale myśle że teraz przemawia przezemnie chec didzi a ze jeszcze w tym miesiacu to jak strzal w nieznane przez te opóźnienie to ... az mnie skreca :) a nie chciałam aby staranka wygladały jak juz tu i teraz tylko wole tak na spontana to ten sie wczoraj nastroszył ....:o no własnie nastroszył tylko lipa z tego była hhihihiii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuźwa że sobie przeklne dzisiaj 30 i nie ma bata jak nie bedzie chciał to go siła wezme hiiihiihi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uciekam na spotkanko :) gdzies za godzinke powinnam byc 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm a jak ja to wiecie jestem całkiem zielona w tym temacie weic sie zdaje na moje doświadczone koleżanki :D:D:D:D:D kurcze ja to nie znam sojego organizmu przyznaje sie i ostatnio tez tak sie poprzestawiało na maksa że trudno mi jest odgadnąc co i jak :o:o:o ohmmm dzisiaj znowu mnie boli brzuch jak na @ kurcze czyżby tyle trwała owulacja czy co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brawo mAAm tak trzymaj ja dzisiaj swojego mężczyznę też zaatakuje hahahahah wspaniale !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze te chłopy...Mój to chyba cofnął się w rozwoju bo kwiatki jakie ostatnio dostałam to z tego co pamiętam dostałam bardzo dawno i jeszcze zerwaną z mojego pielęgnowanego krzaka róży.Teraz to mi Dawidek synek nie raz niespodzianie przynosi polne kwiaty.Kiedyś mąż nie powiem starał się i kwiaty były, kolacje niespodzianki...a teraz chyba stracił instynkt samca zdobywcy i się nie stara.Chyba będę musiała wymyślić jakąś taktykę żeby znowu zaczął.Może jak zrobi się trochę zazdrosny to zwiększy mu się poziom testosteronu i w końcu zaskoczę??/Trzymam w kciuki za wszystkie Nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co tu piszecie.To tej nocy iskry się posypią w co poniektórych sypialniach...hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×