Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

nuśka27 według mnie to ty owulację już miałaś, ale ciężko to stwierdzić bez mierzenia tempki. MAAM Ja myślę że Tobie się udało, bo ja miałam takie same objawy jak Ty teraz i potem okazało się że to bobasek :) Trzymam kciuki za Was wszystkie, mam nadzieję że ta tabelka zaciążonych będzie powiększała się mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ja mam pytanie- ja takie przelewanie miałam w pierwszej ciązy wydawało mi się że mi się cos w brzuchu przelewa i były odgłosy jak bym była głodna nawet mój mąż myślał że ja nie najedzona chodzę ale to było tak dawno że juz dokładnie nie pamietam moze EVIKA,KISA,BETA ci pomogą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA- oj kochana oby się sprawdziło to co mówisz :)ptfu,ptfu,pyfu👄❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ja mam pytanie, ja nieststy nie miałam zadnego bulgotania ani w pierwszej ani w obecnej ciązy. No ale kazda z nas jest inna. Moze u Ciebie taki objaw ciązy. Oby oby , zyczę z całęgo serca. Pozdrawiam ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm o rany oplułas mi prawie monitor :P:P:P:P:P:P obaczysz kochana że to ta córcia chce non stop spac hahahahah "BO JA SIĘ CIESZĘ BYLE CZYM" :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tu co.................taka cisza................ja się spodziewałam....... ...............tylu..........stron .............zapisanych...............a tu.. ........cisza????????................i nic nie naklikałyscie................... ....:(:(..................:(:(......................:(:(...................:(.... To ja chociasz sobie po zaklinam :D❤️🌼👄❤️🌼👄❤️🌼👄❤️🌼👄❤️🌼❤️👄❤️🌼👄❤️🌼👄❤️🌼👄❤️🌼👄 Evika-👄 IZA-👄 BETA-👄 ANIA-👄 KISA-👄 WODNISIA-👄 NUSKA-👄 KOTECZEK-👄 MONIA MAMA-👄 DŻESSI-👄 JOFINKA-👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja se chyba wpadłam....bo dni płodne miały być później.A ja sobie tak wcześniej używałam z mężem.Ciotka ma przyjść niby 20 ale cycki niby normalne ale z drugiej strony czuje jak za nastolatki jakby rosły,brodawki denerwuja albo nie wiem jak to opisać.Nastawiłam się że musi się udać sobota niedziela nie wyszło,(kłótnia wiecie) może źle wyliczyłam i po prostu nie myślałam o tym i przez przypadek zaskoczyłam wcześniej.Nie chce się nastawiać ale oby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej KOBITKI:) NUSKA- z tymi dniami to jet tak jak z losem na loteri :) moja psiapisuła starała sie 1.5 roku i doszło do tego że sexsili sie co dzień i nic wyliczyła jej lekarka ze ma owulację 16 dni , bawiła sie w mierzenie tempki i co...kochała sie z chłopem 9 dnia i zaskoczyła i ma córę5 miesieczną :) i jest pewna w 100% że tego dnia zaskoczyła bo tylko tego dnia sie kochali bo chłop w delegacje jechał na 3 tygodnie :) wiec nie mów hop bo może się okazać że mamą będziesz czego ci życzę oczywiscie :D👄 KOTECZEK- głowa do góry czasem test trzeba powtarzać po 5 dniach:) a robiłas z rannego moczu??? i najlepiej zrób 2 róznych firm :) Głowa do góry będzie dobrze 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOTECZEK- i co ci powiedzial gin???....czasem jak jest wczesna ciąza to nie widac nic ponoć :) moze poczekaj jeszcze trochę i zobaczysz :) a wrazie jak by się nie udalo CHOĆ TAKIEJ OBCJI NIE DOPUSZCZAM!!! to następny miesiąc będzie twój :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda że was nie ma bo mam chwilkę bo moi panowie grają razem na Ps2 ...i mogę klikać ..a was nie ma pewnie się staracie hihiihihi👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
usg normalnie pokazuje 4 tyg ciaze bo jak byłam w miskiem w ciazy to pokazało bo to dopochwowe. ja odkad sie staram 7 cykli mam zaburzenia miesiaczkowe to chyba od psychiki zalezy bo wczesniej nie brałąm tabletek ani spirali tylko guma i były regularne. nastepny miesiac nie bedzie nalezał do mnie:( bo po @ zaraz bede miała wymrazanie nadzerki i 2 miesiace nie bede mogła sie starac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj kochana to ja zaklinam aby za 2 miesiace się udało :)i trzymam obie piąstki i u gicołek też zacisakam :) mam nadzieję że nas nie zostawisz na forum bo ci nie pozwalam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to bardzo się cieszę :D👄 Fajny ten lezaczek ja mojej kupiłam taką matę edukacyjną chico kosztowała tez cos koło 130zł i była fajna bo od 0 do 2 lat po tem się składa w tunel itd. poszukam za raz linka to ci wkleję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hallo jest tu ktoś????????????????? koteczek ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 no nic teraz sie nie udało to uda sie nastepnym razem co nie :):):):):) my nie możemy sie poddawać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nuśka nonono dobrze sie zapowiada hehehhe brawo!!!!!!!!!!!!!! u mnie też trudno jest obliczyć dni płodne nie ma reguły że wypadaja 14 dni przed planowaną @ wypadaja często wcześniej tak jak w tym miesiącu miałam gdzieś pomiędzy 12-16 dc a mam cykle 33-35 dniowe :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie poddaje sie.... tylko mam stracha bo znowu by musiałą być cesarka i zastanawiam sie czy jak dzidzius by rosł mi w przyszku to czy nie bedzie mi naciskal na blizne po woreczku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koteczek kochana ❤️ :):):):):):):):):) wszystkiego dowiesz sie u lekaża zapytaj bedziesz miała 100% pewność co cie czeka :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×